Νέα

Βίκυ Χατζηβασιλείου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 933
  • Εμφανίσεις 358K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

young4mtr

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
147
Like
2
Πόντοι
1
Θα την χαρακτήριζα ως Ελληνίδα Λίζα Ανν. (εμφανισιακά για να μην παρεξηγηθώ) Συμφωνάει κανένας μαζί μου; Πολύ εντυπωσιακή γυναίκα αλλά αντιπαθητική λόγω της εμετικής της εκπομπής.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Θα την χαρακτήριζα ως Ελληνίδα Λίζα Ανν. (εμφανισιακά για να μην παρεξηγηθώ) Συμφωνάει κανένας μαζί μου; Πολύ εντυπωσιακή γυναίκα αλλά αντιπαθητική λόγω της εμετικής της εκπομπής.

Η Lisa Ann είναι πιο τούμπανο αλλά και πιο ψεύτικη (σιλικόνες κ.λπ.) ενώ η Βίκυ 100% real. Είναι ο ορισμός της ΜΙΛΦάρας αυτή η γυναίκα, τί να λέμε τώρα.
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
837
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
86
Την Βίκυ την ξέρω από τα 16 της όταν έπαιζε βόλλευ στο Πειραματικό σχολείο Θεσσαλονίκης. Είχε το ΙΔΙΟ σώμα μόνον στο πρόσωπο έχει σπάσει. Έκανε στην συνέχεια σούπερ γάμο και τώρα τα καλοκαίρια κάνει την κάβλα της παίζοντας beach volley και κοντράροντας 20ρες και ψηλότερες αξιοπρεπώς. Επίσης λόγω καλού γάμου και TV ψήλωσε η μύτη της αλλά γενικότερα είναι καλό κορίτσι ....
 

ntelikanis

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
950
Like
199
Πόντοι
6
Την Βίκυ την ξέρω από τα 16 της όταν έπαιζε βόλλευ στο Πειραματικό σχολείο Θεσσαλονίκης. Είχε το ΙΔΙΟ σώμα μόνον στο πρόσωπο έχει σπάσει. Έκανε στην συνέχεια σούπερ γάμο και τώρα τα καλοκαίρια κάνει την κάβλα της παίζοντας beach volley και κοντράροντας 20ρες και ψηλότερες αξιοπρεπώς. Επίσης λόγω καλού γάμου και TV ψήλωσε η μύτη της αλλά γενικότερα είναι καλό κορίτσι ....

Την εχω δει απο κοντα οταν την αντυκριζεις θες να την ξεσκισεις μιας κ σου βγαζει κατι πολυ προστυχο...εχει κορμαρα πορνοσταρ αλλα η φατσα ειναι λιγο σπασμενη...
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
εχει κορμαρα πορνοσταρ αλλα το φατσα ειναι λιγο σπασμενη..
1,58 . Ετών 49. Απίστευτη ξερόλας,σε βαθμό να μη σε αφήνει να έχεις άποψη για τίποτα.Φίλος που δούλευε για κείνη τα παράτησε,δεν την άντεχε  :headbang:
 

ntelikanis

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
950
Like
199
Πόντοι
6
1,58 . Ετών 49. Απίστευτη ξερόλας,σε βαθμό να μη σε αφήνει να έχεις άποψη για τίποτα.Φίλος που δούλευε για κείνη τα παράτησε,δεν την άντεχε  :headbang:

Αμα της των δωσεις στο στομα θα συνεχησει να μιλαει??? :think: :think:
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
Αμα της των δωσεις στο στομα θα συνεχησει να μιλαει??? :think: :think:
  :2funny: :2funny:Δεν ξέρω κάτι πικάντικο για την κυρία.Το μόνο που γνωρίζω είναι πως αυτός ο μπούλης ο άντρας της ήτανε γκόμενος μιας φίλης της πολύ γνωστής δικηγόρου της Θεσσαλονίκης και της τον έφαγε  :o
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
vicky5.jpg

vicky2.jpg

vicky3.jpg

vicky4.jpg

vickyxatzivas.jpg

vicky7.jpg
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
Λοιπόν, την ειδα στις αφίξεις στο Ελ Βεν τη Παρασκευή που περίμενα δικό μου άνθρωπο.
Μιλφάρα , τι να λέμε τώρα!
Μοναδική επισήμανση ότι στο πρόσωπο δεν φαίνεται "μπεμπέκα" όπως στην τι-βι ή στις πιο πάνω φώτος (ελαφρώς σπαμένο δηλαδή αλλά δικαιολογημένο).
Το σώμα όμως, κορμάρα.
Μετά βγήκε ο Ματίας Μορς (ο τροϊκανός)  :tickedoff:
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.569
Like
1.124
Πόντοι
216
αν θυμαμαι καλα η περυσι η προπερσι το καλοκαιρι ενω επαιζε βολευ, ενας απο το παιχνιδι εκανε καρφι, δεν προλαβε να αντιδρασει η Βικυ και εφαγε την μπαλα στα μουτρα της, με αποτελεσμα να μελανιασει... :2funny: :2funny:
 

foxxx

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.444
Κριτικές
8
Like
120
Πόντοι
16
Η Lisa Ann είναι πιο τούμπανο αλλά και πιο ψεύτικη (σιλικόνες κ.λπ.) ενώ η Βίκυ 100% real. Είναι ο ορισμός της ΜΙΛΦάρας αυτή η γυναίκα, τί να λέμε τώρα.
οντως πολυ μιλφ η βικυ αλλα η λιζα ανν ειναι μια κατηγορια απο μονη της..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom