Νέα

Video Show... το καλύτερο για μαλακία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vadimit
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 321K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Andriana

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2019
Μηνύματα
59
Like
88
Πόντοι
0
Σήμερα απογευματάκι θα έχει κίνηση?
 

Boy1979

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
19
Like
10
Πόντοι
0
Παρασκευή απόγευμα ή Σάββατο μεσημέρι αξίζει να πάω?
Καινούργιος εδώ
Γενικά είναι θέμα τύχης που θα πέσεις. Παρασκευή βραδάκι είναι καλά και Σ-Κ έχει πιο πολύ κόσμο απο καθημερινές.
 

Manos1601

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2021
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
μετα από δυο κοντινες επισκεψεις πειστηκα ότι είναι ότι πιο καυλοτικο υπαρχει σε τσοντοσινεμα.
πετυχα στον απέναντι καναπε τυπο ολογυμνο που περιμενε να φυγουν ολοι και να βαλει στο κωλο του 20αρι δονητή και να μαλακιζομαστε κοιτωντας ο ενας τον αλλον....
από τις καλυτερες μαλακιες που εχω τραβηξει.....
Ξερουμε αν υπαρχει ακομα?Απο καθαριοτητα πως ειναι?
 

poutsarass

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2018
Μηνύματα
141
Κριτικές
1
Like
149
Πόντοι
1
κανείς απόψε να τον φάει?
 

Nemo 37

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2021
Μηνύματα
3.274
Like
29.890
Πόντοι
4.656
Καλησπέρα να ρωτήσω εμφανίζονται ζευγάρια για τρίο η cuckold στο ΑΤ;αν ναι συνήθως το μέρες/ώρες;
Επίσης αν θέλω να τον χωσω σε tranny η cross τι ώρες και μέρες κατά μέσο όρο;
Μια φορά είχα πάει πριν καιρό και τον είχα δώσει σε παντρεμένο,ήταν άπειρος και μόνο πίπα μου πήρε δεν με άφησε να του τον χώσω και θέλω να πάω να μου τον στραγγιξουν για αυτό σόρυ αν κουράζω έτσι που ρωτάω.
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Καλησπέρα να ρωτήσω εμφανίζονται ζευγάρια για τρίο η cuckold στο ΑΤ;αν ναι συνήθως το μέρες/ώρες;
Επίσης αν θέλω να τον χωσω σε tranny η cross τι ώρες και μέρες κατά μέσο όρο;
Μια φορά είχα πάει πριν καιρό και τον είχα δώσει σε παντρεμένο,ήταν άπειρος και μόνο πίπα μου πήρε δεν με άφησε να του τον χώσω και θέλω να πάω να μου τον στραγγιξουν για αυτό σόρυ αν κουράζω έτσι που ρωτάω.
Τύπε έχεις ξεφύγει! Είπαν θα φέρουν και σκύλο εκεί μέσα. ίσως σωθεί η κατάσταση Κοντεύεις να ξεπεράσεις τον Αλβανό με τις παρτούζες με τον 80χρονο.
 

Nemo 37

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2021
Μηνύματα
3.274
Like
29.890
Πόντοι
4.656
Τύπε έχεις ξεφύγει! Είπαν θα φέρουν και σκύλο εκεί μέσα. ίσως σωθεί η κατάσταση Κοντεύεις να ξεπεράσεις τον Αλβανό με τις παρτούζες με τον 80χρονο.
Πώς το πήρες και εσύ έτσι.ΜΙα ερώτηση(με ψιλό καφρικο αφήγημα) κάναμε και αμέσως να υπερβάλεις.Επισης δε πιστεύω ότι ξέφυγα και πολύ από τα καθιερωμένα.
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Πώς το πήρες και εσύ έτσι.ΜΙα ερώτηση(με ψιλό καφρικο αφήγημα) κάναμε και αμέσως να υπερβάλεις.Επισης δε πιστεύω ότι ξέφυγα και πολύ από τα καθιερωμένα.
Έρχονται καλύτερες μέρες. Αυτό είναι σίγουρο.
 

Nemo 37

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2021
Μηνύματα
3.274
Like
29.890
Πόντοι
4.656
Όχι ότι πάω γυρεύωντας αλλά η ερώτηση μου δεν απαντήθηκε,γτ αυτό;τόσο καφριλα ήταν;
 

Semis35

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2017
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
1
Όχι ότι πάω γυρεύωντας αλλά η ερώτηση μου δεν απαντήθηκε,γτ αυτό;τόσο καφριλα ήταν;
Δεν ηταν καφριλα ακυρη ηταν. Κοιτα δε χτυπάει κανεις κάρτα στα τσονταδικα, οτι πετυχεις την ωρα που θα πας. Αν θες σωνει και καλα να τον χωσεις στο Adult εχεις μεγαλυτερες πιθανότητες
 

Nemo 37

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2021
Μηνύματα
3.274
Like
29.890
Πόντοι
4.656
Δεν ηταν καφριλα ακυρη ηταν. Κοιτα δε χτυπάει κανεις κάρτα στα τσονταδικα, οτι πετυχεις την ωρα που θα πας. Αν θες σωνει και καλα να τον χωσεις στο Adult εχεις μεγαλυτερες πιθανότητες
Ναι απλά πίστευα ότι θα έπαιρνα μια καλή απάντηση από τους θαμώνες των thanks πάντως
 

scork

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2018
Μηνύματα
106
Κριτικές
1
Like
100
Πόντοι
1
Video show μολις ηρθα κ εχει μπολικους ψωλαραδες παρολο που ειναι μεσημερι…
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom