Νέα

Τζούλια Αλεξανδράτου - Το ΚΑΥΤΟ πορνό video!!!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

τι εκαματε οταν ειδατε το καθτο βιντεο της τζοθλιασ -παραγωγη σιρηνα!

  • εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 56 50,5%
  • δεν εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 27 24,3%
  • πηγα αμεσωσ σε πορδελλο!

    Ψήφοι: 6 5,4%
  • δεν βλεπω τετοιεσ ταινίεσ!μονο ντοκιματερ!

    Ψήφοι: 10 9,0%
  • δεν ξερω ειμε αδερφή ποθστραδελλα !

    Ψήφοι: 12 10,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    111

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
γιδι για μαζεψε το ξερο το στομα σου μην εχουμε αλλα. Επειδη στελνεις μνμ στο φεησμπουκ και σου απανταει η αλλη νομιζεις οτι γινατε και οι καλυτερες φιλες και σου λεει και αληθινα στοιχεια με διευθυνσεις. Ζωο ορθιο.
Μου θες και πμ κουβεντα κουναβι

κατ αρχας μιλαλιγο καλυτερα.
ενω εσυ που σαι ο γαμιας της στα λεει ολα ε?  :2funny:
εχω περασει εξω απ το σπιτι της ζωον επειδη ηθελε ενας συνεργατης μου ν'ανεβει να κανονισουν κατι!  :uglystupid:
και μια γυναικα σαν τη Θεοφανια που απαντα ανοιχτα για ολα δν θα χε κολλημα να πει που μενει!
αλλα εχεις δικιο δεν ειναι σωστο να βγαινω και να βγαζω τη διευθυνση της στη φορα, οποτε ναι δεν μενει Γλυφαδα  :2funny:
 

dvd

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2006
Μηνύματα
236
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παιδιά αυτό που δεν καταλαβαίνω σε όλο το bourdela.tv και ειδικά στο forum Τζούλια Αλεξανδράτου - Το ΚΑΥΤΟ πορνό video!!! είναι πως τα καταφέρνετε και τσακώνεστε και βρίζεστε. Δεν νομίζω να υπάρχει λόγος. Και ειδικά σε ένα site σαν αυτό, ο καθένας λέει τις απόψεις και τις εμπειρίες του. Είτε είναι αλήθεια είτε ψέμα. Με λίγα λόγια παρακολουθώ το θέμα αυτό απο την πρώτη μέρα και συνέχεια διαβάζω τον έναν να βρίζει τον άλλο. Ας επικεντρωθούμε λίγο στο θέμα....  :tits:  :pipa2:  :pipa1:
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
μαραριαννα - τζουλια 1-0  αυτο μας λες?

σορρυ τωρα προσεξα τι εγραψες
αυτο που ειπα ηταν "και σε σχεση με πολλες (ειναι πιο ομορφη) ποσο μαλλον μ εμενα"
εσυ απ αυτο καταλαβες οτι της ριχνω?  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

Επισκέπτης
Ρε παιδιά αυτό που δεν καταλαβαίνω σε όλο το bourdela.tv και ειδικά στο forum Τζούλια Αλεξανδράτου - Το ΚΑΥΤΟ πορνό video!!! είναι πως τα καταφέρνετε και τσακώνεστε και βρίζεστε. Δεν νομίζω να υπάρχει λόγος. Και ειδικά σε ένα site σαν αυτό, ο καθένας λέει τις απόψεις και τις εμπειρίες του. Είτε είναι αλήθεια είτε ψέμα. Με λίγα λόγια παρακολουθώ το θέμα αυτό απο την πρώτη μέρα και συνέχεια διαβάζω τον έναν να βρίζει τον άλλο. Ας επικεντρωθούμε λίγο στο θέμα....  :tits:  :pipa2:  :pipa1:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
Ρε παιδιά αυτό που δεν καταλαβαίνω σε όλο το bourdela.tv και ειδικά στο forum Τζούλια Αλεξανδράτου - Το ΚΑΥΤΟ πορνό video!!! είναι πως τα καταφέρνετε και τσακώνεστε και βρίζεστε. Δεν νομίζω να υπάρχει λόγος. Και ειδικά σε ένα site σαν αυτό, ο καθένας λέει τις απόψεις και τις εμπειρίες του. Είτε είναι αλήθεια είτε ψέμα. Με λίγα λόγια παρακολουθώ το θέμα αυτό απο την πρώτη μέρα και συνέχεια διαβάζω τον έναν να βρίζει τον άλλο. Ας επικεντρωθούμε λίγο στο θέμα....  :tits:  :pipa2:  :pipa1:

γιατι πολυ απλα προκειται για ατομα χαμηλου επιπεδου που παντου θα βρουν την αφορμη να τσακωθουν και να εκτονωσουν τα κομπλεξ τους πισω απ την ασφαλεια που τους δινει η οθονη τους!
 

jimpo

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
565
Like
2
Πόντοι
6
μαραριαννα - τζουλια 1-0  αυτο μας λες?
άρα είσαι πιο όμορφη από Τζούλια;!
αυτο με ειδες να λεω?  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

ναι :idiot:
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16

διαβασε και πιο πισω
μου ειπανε "σε σχεση με σενα θεα ειναι?η κανω λαθος?"
και απαντησα "και σε σχεσει με πολλες αλλες ποσο μαλλον μ'εμενα"

και απ αυτο καποιος ακυρος καταλαβε αλλα και ειπε "δλδ Μαριαννα-Τζουλια 1-0, αυτο μας λες?"  :2funny: :2funny: :2funny:

δν ειμαι συνηθισμενη να κραταω σκορ και απο κεκτημενη ταχυτητα καταλαβα οπως εννοειται αλλωστε οτι το 1 παει στη Τζουλια το 0 σ'εμενα αφου μολις πριν λιγο παραδεχτηκα πως ειναι καλυτερη!  :uglystupid:
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.110
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
γιατι πολυ απλα προκειται για ατομα χαμηλου επιπεδου που παντου θα βρουν την αφορμη να τσακωθουν και να εκτονωσουν τα κομπλεξ τους πισω απ την ασφαλεια που τους δινει η οθονη τους!

ΕΓΡΑΨΕΣ !!!!!!!
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
εχω περασει εξω απ το σπιτι της ζωον επειδη ηθελε ενας συνεργατης μου ν'ανεβει να κανονισουν κατι!  :uglystupid:
και μια γυναικα σαν τη Θεοφανια που απαντα ανοιχτα για ολα δν θα χε κολλημα να πει που μενει!

το οτι μενει Γλυφαδα ομως ειναι σιγουρο! εχω πολλους κοινους γνωστους με τη κοπελα για να το ξερω!  :uglystupid:

τη μια εχει περασει απεξω, την αλλη της τογραψε σε μνμ στο φεησμπουκ, την αλλη εχει κοινους γνωστους και της τοπανε.

προσπαθησε να βαζεις χερι στον τοιχο οταν γαμιεσαι στα τεσσερα, γιατι απο το κοπανημα του κεφαλιου στο τοιχο εχεις κουδουνισει. ζωον.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
τη μια εχει περασει απεξω, την αλλη της τογραψε σε μνμ στο φεησμπουκ, την αλλη εχει κοινους γνωστους και της τοπανε.

προσπαθησε να βαζεις χερι στον τοιχο οταν γαμιεσαι στα τεσσερα, γιατι απο το κοπανημα του κεφαλιου στο τοιχο εχεις κουδουνισει. ζωον.

υ.γ. σκασε.
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
τη μια εχει περασει απεξω, την αλλη της τογραψε σε μνμ στο φεησμπουκ, την αλλη εχει κοινους γνωστους και της τοπανε.

προσπαθησε να βαζεις χερι στον τοιχο οταν γαμιεσαι στα τεσσερα, γιατι απο το κοπανημα του κεφαλιου στο τοιχο εχεις κουδουνισει. ζωον.

απαγορευεται ολα αυτα να ισχυουν ταυτοχρονα?  :2funny: :2funny: :2funny:
δεν αναιρει το ενα το αλλο!  :uglystupid:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
απαγορευεται ολα αυτα να ισχυουν ταυτοχρονα?  :2funny: :2funny: :2funny:
δεν αναιρει το ενα το αλλο!  :uglystupid:

ναι απαγορευεται. εκεινο που δεν απαγορευεται ειναι να κυκλοφορουν και να μιλανε κατι αεροκεφαλα σα και σενα.
Γαμω τα χαλασμενα γονιδια γαμω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom