Νέα

Τζούλια Αλεξανδράτου - Το ΚΑΥΤΟ πορνό video!!!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

τι εκαματε οταν ειδατε το καθτο βιντεο της τζοθλιασ -παραγωγη σιρηνα!

  • εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 56 50,5%
  • δεν εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 27 24,3%
  • πηγα αμεσωσ σε πορδελλο!

    Ψήφοι: 6 5,4%
  • δεν βλεπω τετοιεσ ταινίεσ!μονο ντοκιματερ!

    Ψήφοι: 10 9,0%
  • δεν ξερω ειμε αδερφή ποθστραδελλα !

    Ψήφοι: 12 10,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    111

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
παντως απο την ψηφοφορια μεχρις στιγμης τα νεα ειναι οτι εχουμε και 38 αδελφες στο σαιτ ..... :grin: :grin: :P
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Μα αφού ο πρώην λέει ότι είναι πλύ πιο καυτό αυτό που έχει στα χέρια του...
Που ακούστηκε πορνό χωρίς άναλ!!!!!!!!!!!ΕΛΕΟΣ!  :grin:
το αναλ πληρωνεται καλυτερα παντως..... ;)
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.522
Κριτικές
61
Like
42.882
Πόντοι
22.785
Μα αφού ο πρώην λέει ότι είναι πλύ πιο καυτό αυτό που έχει στα χέρια του...
Που ακούστηκε πορνό χωρίς άναλ!!!!!!!!!!!ΕΛΕΟΣ!  :grin:

Λές ή Τζούλια να τόν δωση τόν κώλο της???????? :think: :think:
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
Kαλα μου λεγαν γνωστοι μου που την εχουν γνωρισει οτι το μαλλι ειναι μονιμως τιγκα στην τρεσα και εχει τρεις τριχες στο κεφαλι. Κατα τα αλλα, εγω την ειχα απομυθοποιησει κι απο πριν το βιντεο, τωρα οπως την ειδα στο βιντεο εχει απομυθοποιηθει τελειως. Απο την Τζουλια που ξεραμε εμφανισιακα, εγω ειδα απλως ενα ωραιο καυλακι, καμμενο στην κοκα που δεν γαμιοταν κιολας καλα. Οχι οτι δεν εχει εμπειρια, αυτο φαινεται απο ...ολες τις μεριες. Η ηταν κομματια τελειως απο την κοκα ή βαριοταν τη ζωη της.

Και κατι αλλο, ο κωλος οπως παρατηρησαν κι αλλοι συναδελφοι χρειαζεται επειγοντως ανορθωση. Δεν ειναι χαλια, αλλα αυτο που ειδαμε δεν ειναι κωλος μοντελου.

Δοξα το θεο εκει που βγαινω, που δεν ειναι και κανενα πολυ κυριλλε μαγαζι, οι μισες κοπελες εχουν καλυτερους κωλους απο τη Τζουλια. Χωρις βρωμοστωμα και χωρις τετοιες απαιτησεις.

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

RevoXXX

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.872
Κριτικές
3
Like
831
Πόντοι
96
καπου διαβασα πως η αλεξανδρατου θα γυρισει ακομη 2 τσοντες επειδη τα εχουνε συμφωνησει
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.522
Κριτικές
61
Like
42.882
Πόντοι
22.785
λαθος χρονος....αοριστο λεμε ή παρατατικο να ρωτας..... ;)

που  σε μαλακεσ κινισισ ,γιφτο θελι πολι περισοτερο χρονο για να τι μαθισ αλα αμα τινε μαθισ ....αστα να πανε
ακομα και παπουδεσ κανουν as as στι κινα,δινι μακροζοια και εβεξια..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ρε gatto μαζεψέτον λέμεεεεεεεεεεεεεεεε
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
που  σε μαλακεσ κινισισ ,γιφτο θελι πολι περισοτερο χρονο για να τι μαθισ αλα αμα τινε μαθισ ....αστα να πανε
ακομα και παπουδεσ κανουν as as στι κινα,δινι μακροζοια και εβεξια..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ρε gatto μαζεψέτον λέμεεεεεεεεεεεεεεεε
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.127
Like
12
Πόντοι
16
Kαλα μου λεγαν γνωστοι μου που την εχουν γνωρισει οτι το μαλλι ειναι μονιμως τιγκα στην τρεσα και εχει τρεις τριχες στο κεφαλι. Κατα τα αλλα, εγω την ειχα απομυθοποιησει κι απο πριν το βιντεο, τωρα οπως την ειδα στο βιντεο εχει απομυθοποιηθει τελειως. Απο την Τζουλια που ξεραμε εμφανισιακα, εγω ειδα απλως ενα ωραιο καυλακι, καμμενο στην κοκα που δεν γαμιοταν κιολας καλα. Οχι οτι δεν εχει εμπειρια, αυτο φαινεται απο ...ολες τις μεριες. Η ηταν κομματια τελειως απο την κοκα ή βαριοταν τη ζωη της.

Και κατι αλλο, ο κωλος οπως παρατηρησαν κι αλλοι συναδελφοι χρειαζεται επειγοντως ανορθωση. Δεν ειναι χαλια, αλλα αυτο που ειδαμε δεν ειναι κωλος μοντελου.

Δοξα το θεο εκει που βγαινω, που δεν ειναι και κανενα πολυ κυριλλε μαγαζι, οι μισες κοπελες εχουν καλυτερους κωλους απο τη Τζουλια. Χωρις βρωμοστωμα και χωρις τετοιες απαιτησεις.

Εεεεεεετσι!
 

nandro79

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2009
Μηνύματα
294
Like
13
Πόντοι
1
στο επομενο dvd μην περιμενετε την τζουλια αλλη θα δειτε. και αυτο θα ειναι κανονικη ταινια με υποθεση και grand finale  και με special guest οχι σαμπανια αλλα πουρα. το ονομα αυτης... Μαριάννα Ντούβλη  :fuck2:
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.127
Like
12
Πόντοι
16
στο επομενο dvd μην περιμενετε την τζουλια αλλη θα δειτε. και αυτο θα ειναι κανονικη ταινια με υποθεση και grand finale  και με special guest οχι σαμπανια αλλα πουρα. το ονομα αυτης... Μαριάννα Ντούβλη  :fuck2:

Eλεος............



 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
στο επομενο dvd μην περιμενετε την τζουλια αλλη θα δειτε. και αυτο θα ειναι κανονικη ταινια με υποθεση και grand finale  και με special guest οχι σαμπανια αλλα πουρα. το ονομα αυτης... Μαριάννα Ντούβλη  :fuck2:
κι εσυ πώς το ξερεις ?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
δεν απαντάς βάσια ε ????  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Το μήνυμα της Τζούλιας:

"Μπορεί να υπήρχαν πολλά προφίλ με το όνομα της Αλεξανδράτου...

... αλλά η Τζούλια αποφάσισε να δημιουργήσει το δικό της original προφίλ και έτσι έφτιαξε το Julia Alexandratou Original.

Mέσα απ'αυτό θέλησε να περάσει το δικό της μήνυμα και έγραψε:
"Oso polemo kai an dexomai, egw eimai edw kai proxoraw mprosta dinati....kai auto giati exw olous esas poy mou dinetai agapi kai dinami.....sas euxaristw toso poly olous....sas agapaw poly....Julia"


να και το facebook julia Original

 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Φαντάζεσαι να έγραφε...Εργοδότης:Σειρήνα !  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom