Νέα

Τζούλια Αλεξανδράτου - Το ΚΑΥΤΟ πορνό video!!!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

τι εκαματε οταν ειδατε το καθτο βιντεο της τζοθλιασ -παραγωγη σιρηνα!

  • εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 56 50,5%
  • δεν εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 27 24,3%
  • πηγα αμεσωσ σε πορδελλο!

    Ψήφοι: 6 5,4%
  • δεν βλεπω τετοιεσ ταινίεσ!μονο ντοκιματερ!

    Ψήφοι: 10 9,0%
  • δεν ξερω ειμε αδερφή ποθστραδελλα !

    Ψήφοι: 12 10,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    111

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
α, εγώ νόμιζα ότι η γκόμενα σε χαιρετάει ψόφια επειδή είσαι σαγαμώτοχριστό μου.
απορία
πόσοι οργασμοί ανά νιούτον πίεσης;
Το νιουτον ειναι μοναδα μαζης ,οχι πιεσης .Περσονα νον γκρατα ,καλοι οι υπολογιστες ,αλλα να μην ξεχναμε την φυσικη .Ουτε τα παρα φυσιν.
Στο θεμα μας :Ενα απλο τεστ ειναι η χειραψια .
Οι θερμες γκομενες ,κανουν θερμη χειραψια .Δες το και σε αρθρα στο ιντερνετ .Handshaking .Αρχηγε,εκτος
απο τα πρωτοκολλα επικοινωνιας υπολογιστων ,υπαρχουν
και αρθρα για Handshaking ...μεταξυ ανθρωπων !
Που χαθηκες τοσες μερες?
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Το νιουτον ειναι μοναδα μαζης ,οχι πιεσης .Περσονα νον γκρατα ,καλοι οι υπολογιστες ,αλλα να μην ξεχναμε την φυσικη .Ουτε τα παρα φυσιν.
Στο θεμα μας :Ενα απλο τεστ ειναι η χειραψια .
Οι θερμες γκομενες ,κανουν θερμη χειραψια .Δες το και σε αρθρα στο ιντερνετ .Handshaking .Αρχηγε,εκτος
απο τα πρωτοκολλα επικοινωνιας υπολογιστων ,υπαρχουν
και αρθρα για Handshaking ...μεταξυ ανθρωπων !
Που χαθηκες τοσες μερες?
μπορεί να έχω αμολύσει και γω κοτσάνα στο πάνω θρεντ μου αλλά δεν κρατιέμαι να διορθώσω τη δική σου.
Νιούτον=μονάδα δύναμης
Νιούτον ανά τετραγ. μέτρο=μονάδα πίεσης

υ.γ.αυτό που λες για τη χειραψία έχει κάποια βάση.αλλά για το χαρακτήρα,δεν ήξερα ότι ισχύει και για το χύσιμο!
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
μπορεί να έχω αμολύσει και γω κοτσάνα στο πάνω θρεντ μου αλλά δεν κρατιέμαι να διορθώσω τη δική σου.
Νιούτον=μονάδα δύναμης
Νιούτον ανά τετραγ. μέτρο=μονάδα πίεσης

υ.γ.αυτό που λες για τη χειραψία έχει κάποια βάση.αλλά για το χαρακτήρα,δεν ήξερα ότι ισχύει και για το χύσιμο!
Τεστ σας εκανα !Η Μαζα μετριεται με το Χιλιογραμμο !Φαινεται οτι κατι ξερεις απο φυσικη !
Γραψε τωρα γρηγορα τις τεσερις θεμελιωδεις
δυναμεις στη φυση !Ποια ειναι η συμβολη του
Νομπελιστα Ριτσαρντ Φαϊνμαν?
Και στο θεμα μας .Αναγκαια συνθηκη για να ειναι θερμη η γκομενα ,ειναι να κανει θερμη χειραψια !
και για να μην ειμαι οφτοπικ ,θα αναφωνησω το
ξορκι :Τζουλια,Τζουλια ,Τζουλια.
Ειναι το ξορκι που εμποδιζει τις πουτανες να χυσουν ,οταν γαμιουνται για λεφτα.
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Τεστ σας εκανα !Η Μαζα μετριεται με το Χιλιογραμμο !Φαινεται οτι κατι ξερεις απο φυσικη !
Γραψε τωρα γρηγορα τις τεσερις θεμελιωδεις
δυναμεις
στη φυση !Ποια ειναι η συμβολη του
Νομπελιστα Ριτσαρντ Φαϊνμαν?
Και στο θεμα μας .Αναγκαια συνθηκη για να ειναι θερμη η γκομενα ,ειναι να κανει θερμη χειραψια !
και για να μην ειμαι οφτοπικ ,θα αναφωνησω το
ξορκι :Τζουλια,Τζουλια ,Τζουλια.
Ειναι το ξορκι που εμποδιζει τις πουτανες να χυσουν ,οταν γαμιουνται για λεφτα.
θεμελιώδη μεγέθη θες να πεις μάλλον. :grin: :grin:
και η δύναμη δεν ανήκει σ αυτά...
ούτε είναι 4 αλλά 7


κατάλαβα....τεστ πάλι. :grin: :grin: :grin: :grin:

καλό βράδι! :rockon:

υ.γ.ο φάινμαν δεν έφτιαξε την ατομική βόμβα?
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
θεμελιώδη μεγέθη θες να πεις μάλλον. :grin: :grin:
και η δύναμη δεν ανήκει σ αυτά...
ούτε είναι 4 αλλά 7


κατάλαβα....τεστ πάλι. :grin: :grin: :grin: :grin:

καλό βράδι! :rockon:

υ.γ.ο φάινμαν δεν έφτιαξε την ατομική βόμβα?
Θεμελιωδεις δυναμεις ,αρχηγε .Δες στο ιντερνετ.Βαρυτητα ,ηλεκτρομαγνητικη ,ασθενης και
ισχυρη  πυρηνικες δυναμεις .Ενοποιηση τους μεσω QED
εκανε ο Φάϊνμαν.
 

Επισκέπτης
Θεμελιωδεις δυναμεις ,αρχηγε .Δες στο ιντερνετ.Βαρυτητα ,ηλεκτρομαγνητικη ,ασθενης και
ισχυρη  πυρηνικες δυναμεις .Ενοποιηση τους μεσω QED
εκανε ο Φάϊνμαν.
Οτί το θέμα της Τζολιας και του μουνιού της που ήπιε σαμπάνια θα γινόταν πεδίο φυσικών επιστημών δεν το περίμενα!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Θεμελιωδεις δυναμεις ,αρχηγε .Δες στο ιντερνετ.Βαρυτητα ,ηλεκτρομαγνητικη ,ασθενης και
ισχυρη  πυρηνικες δυναμεις .Ενοποιηση τους μεσω QED
εκανε ο Φάϊνμαν.
ναι αλλά λέγαμε για μονάδες μέτρησης μάζας,πίεσης κτλ.
πάνω σ αυτό σου απάντησα ότι είναι εφτά:μάζα,μήκος,χρόνος,ένταση ρεύματος,θερμοκρασία,ποσότητα ουσίας και ένταση φωτεινότητας.

κι αυτό που λες πάντως στέκει.
αλλά επιμένω ότι ο Φάινμαν δούλευε με τους αμερικανούς και ετοίμασε την ατομική βόμβα (από κει έγινε γνωστός και έπειτα απ το νόμπελ).
το βραβείο νόμπελ βέβαια το πήρε για τα κβάντα αλλά και για τα κουαρκς.

υ.γ.το QED δεν γνωρίζω τι είναι...
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
α ρε τζούλια!
πού να ήξερες στο θρεντ σου τι άλλες μαλακίες έχουμε να πούμε 4 η ώρα το πρωί!

χαχαχαχαχαχχαχαχα
 

Sibelius

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2009
Μηνύματα
384
Like
0
Πόντοι
1
αλλά επιμένω ότι ο Φάινμαν δούλευε με τους αμερικανούς και ετοίμασε την ατομική βόμβα (από κει έγινε γνωστός και έπειτα απ το νόμπελ).
το βραβείο νόμπελ βέβαια το πήρε για τα κβάντα αλλά και για τα κουαρκς.

υ.γ.το QED δεν γνωρίζω τι είναι...

Μη λετε ανακριβειες ρε γαμω τη Τζουλια μου γαμω. Ακους εκει ο Φαινμαν πηρε το Νομπελ για τα κουαρκς!!!
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Μη λετε ανακριβειες ρε γαμω τη Τζουλια μου γαμω. Ακους εκει ο Φαινμαν πηρε το Νομπελ για τα κουαρκς!!!
καλά ρε! μη βαράς!
είπαμε για τη κβαντομηχανική θεωρία το πήρε.
Αλλά κάτι έκανε και με τα κουάρκς.
δεν ήταν απ τους πρώτους που μίλησε για την ύπαρξή τους?



Α ρε Τζούλια νομπελίστρια!
έτσι και διαβάσεις το θρεντ αυτό θα πάθεις χοντρή πλάκα μιλάμε!

ααχαχαχαχααχαχα


τι είναι το QED γιατί νιώθω σαν Τζούλια τώρα!
χαχαχχαχααχαχχα
 

Sibelius

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2009
Μηνύματα
384
Like
0
Πόντοι
1
Θεμελιωδεις δυναμεις ,αρχηγε .Δες στο ιντερνετ.Βαρυτητα ,ηλεκτρομαγνητικη ,ασθενης και
ισχυρη  πυρηνικες δυναμεις .Ενοποιηση τους μεσω QED
εκανε ο Φάϊνμαν.

To Nobel για την QED to πηραν οι Richard Feynman, Julian Schwinger (οχι Julia Alexandratou), και Sin-Itiro Tomonaga. Η 0εωρια αυτη ενοποιει Η/Μ και ασθενη αλλνλεπιδραση, οχι ομως βαρυτητα και ισχυρη.
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Η... διεθνής καριέρα της Τζούλιας

Για διεθνή καριέρα ετοιμάζεται η Τζούλια Αλεξανδράτου, καθώς το «απαγορευμένο» της DVD θα κυκλοφορήσει και στο εξωτερικό. Το επίμαχο DVD, που επί αρκετές ημέρες απασχολεί τα ελληνικά μέσα μαζικής ενημέρωσης, ενώ ήδη έχει γίνει ανάρπαστο και στην Κύπρο, θα κυκλοφορήσει και σε άλλες χώρες, αφού ο παραγωγός και κάτοχος -πλέον- των δικαιωμάτων του καυτού υλικού, Δημήτρης Σειρηνάκης ετοιμάζεται να κάνει την ταινία διεθνή επιτυχία.
«Το DVD θα κυκλοφορήσει και σε χώρες του εξωτερικού. Δεν ξέρω ακόμη πού, αλλά είναι μέσα στα άμεσα σχέδιά μου», δήλωσε στην «Espresso» ο παραγωγός της εταιρείας αισθησιακών ταινιών Sirina. Ο Δημήτρης Σειρηνάκης χθες κατέθεσε στο Σώμα Ειδικών Ελέγχων του υπουργείου Οικονομικών τιμολόγια, παραστατικά, συμβόλαια και διπλότυπα. «Κατέθεσα, όπως όφειλα, όλα τα έγγραφα που αποδεικνύουν πως δεν υπάρχει καμία παρατυπία. Ολα όσα ακούστηκαν περί ναρκωτικών και διακίνησης παιδικής πορνογραφίας είχαν στόχο τη συκοφαντία μου. Οι ελεγκτές του ΣΔΟΕ έκαναν τη δουλειά τους. Δεν τίθεται κανένα άλλο θέμα και συνεχίζω να λέω πως όλα έγιναν νόμιμα. Νομίζω πως αποδεικνύεται πλέον και πέρα από τις δικές μου δηλώσεις», τόνισε στην «Espresso» ο κύριος Σειρηνάκης.
Την ίδια ώρα, η είδηση για το καυτό DVD έφτασε και στη γειτονική μας Τουρκία. Μάλιστα μια από τις μεγαλύτερες εφημερίδες, η «Aksam», αφιέρωσε μεγάλο μέρος του πρωτοσέλιδού της στη «διεθνή» μας πλέον Τζούλια, αναφέροντας πως το μοντέλο πρωταγωνιστεί σε ταινία πορνό με αμοιβή 200.000 ευρώ!
Οσον αφορά την Τζούλια Αλεξανδράτου, η ίδια επιμένει -μέσω του μάνατζέρ της Μένιου Φουρθιώτη- στην αρχική της τοποθέτηση, ότι δηλαδή το βίντεο κυκλοφόρησε εν αγνοία της.
«Θα πρέπει να σταματήσει όλη αυτή η κωμωδία που έχει στηθεί γύρω από το όνομα της Τζούλιας. Κάποιοι επιμένουν να τη δυσφ [Ο Αλέξης Κούγιας.] φημούν. Ευτυχώς, ο απλός κόσμος είναι κοντά της και της δείχνει την αγάπη του».
 

HALCON

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2009
Μηνύματα
2.906
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Λεβεντες το χρημα ειναι στα 3.
Υπολογιζουν τουλαχιστον απο 2.500.000 γιουρουκια ο καθε ενας.
Η Τζουλαρα εκανε αυτο που γουσταρε ,θα γαμηθω που θα γαμηθω σου λεει να
σηκωσω και την μπανκα καλλιτερα.
Ειστε πολυ αστειοι οταν γραφετε τα φαιδρα για πεσμενους κωλους και οτι θα γαμαγατε καλλιτερες με 50 κλπ.
Καποιοι δεν την γουσταρουν κιολας,200.000 τεμαχια η πρωτη παρτιδα DVD αλλες 200.000 DVD η δευτερη,καλημερα.
ταριφα ΤΖΟΥΛ. 20.000
ΤΑΡΙΦΑ ΣΑΣΑ 7.000
ΤΑΡΙΦΑ ΟΛΓ. 6-9.000
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Ειστε πολυ αστειοι οταν γραφετε τα φαιδρα για πεσμενους κωλους και οτι θα γαμαγατε καλλιτερες με 50 κλπ.
Καποιοι δεν την γουσταρουν κιολας,200.000 τεμαχια η πρωτη παρτιδα αλλες 200.000 η δευτερη,καλημερα.

δεν είναι αστείοι.
ΑΠΛΑ ΔΕ ΘΑ ΓΑΜΗΣΟΥΝ τη εθνική μας (πορνο)ΣΤΑΡ ΠΟΤΕ.
 

HALCON

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2009
Μηνύματα
2.906
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Τωρα που ξεκινησε η φαμπρικα ολες θα ψαχτουν για την κονομα.
Ανοιχτα τα ματια και τα αυτια θα πεσηπολυ σειρηνα.
 

Analyst

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
320
Like
1
Πόντοι
1
Ήμουν από τους συμπαθούντες της Τζούλιας γιατί μου άρεσε ο τρόπος που κορόιδευε το σύστημα.

Ο τρόπος που αλλάζει όμως τους μάνατζερ της και οι τελευταίοι «μάνατζερ» που βρίσκονται στο πλευρό της, λέει πολλές αλήθειες.

Οι τελευταίοι άνθρωποι που ανέλαβαν να κλείνουν τις δουλειές για λογαριασμό της ήταν ο Ρέβης, που όλοι γνωρίζουμε τη επαγγέλλεται και πρόσφατα ο Μένιος Φουρθιώτης. Ο πιτσιρικάς Φουρθιώτης, ανέλαβε να ξεκινήσει την καριέρα του ως μάνατζερ με την Τζούλια. Αμφιβάλω εάν αυτό το αμόρφωτο και άσχετο νιάνιαρο, μπορεί να διαχειριστεί σωστά μία τόσο σοβαρή οικονομική υπόθεση. Τείνω να πιστέψω λοιπόν αυτά που λένε κάποιοι στον κύκλο της ότι εισέπραξε δηλαδή μόνο 50 χιλιάρικα.

Η Τζούλια θα μπορούσε να είχε γυρίσει μία τσόντα που θα άφηνε εποχή, αντί αυτού, απομυθοποίησε τον εαυτό της με αυτό το πράγμα που γύρισε. Η τσόντα αυτή δεν θα άξιζε τίποτα εάν η γκόμενα δεν ήταν η Τζούλια.
Είναι δυνατό να φτιαχτεί ένας άντρας όταν βλέπει τη γκόμενα να έχει ένα παλαμάρι 25 εκατοστά μακρύ και 5 εκατοστά φαρδύ στο μ..ί της και να λέει ότι δε νιώθει τίποτα???
Είναι δυνατό τα δέκα από τα είκοσι πέντε λεπτά της τσόντας να μας δείχνουν το κατεστραμμένο μαλλί της γκόμενας??? Από τη στιγμή που έχει πρόβλημα με τα μαλλιά της, έπρεπε να το κρύψουν και όχι να μας αηδιάσουν.

Η γκόμενα έκανε το μεγάλο βήμα και μπράβο της αλλά νομίζω πως το έκανε κατά λάθος και αυτό θα φανεί σε λίγο καιρό.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
Καλά, ακόμη με το πρεζάκι ασχολείστε;
Είναι ν'απορείς πως δεν έχει παρέμβει ακόμη η οικογένεια της να τη βγάλει ανίκανη να παίρνει αποφάσεις και να την στείλει πακέτο σε καμιά κλινική αποτοξίνωσης.
εσυ θεωρεις τον εαυτο σου καλυτερο απο αυτην;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom