Νέα

Τζούλια Αλεξανδράτου - Το ΚΑΥΤΟ πορνό video!!!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

τι εκαματε οταν ειδατε το καθτο βιντεο της τζοθλιασ -παραγωγη σιρηνα!

  • εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 56 50,5%
  • δεν εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 27 24,3%
  • πηγα αμεσωσ σε πορδελλο!

    Ψήφοι: 6 5,4%
  • δεν βλεπω τετοιεσ ταινίεσ!μονο ντοκιματερ!

    Ψήφοι: 10 9,0%
  • δεν ξερω ειμε αδερφή ποθστραδελλα !

    Ψήφοι: 12 10,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    111

tzimanis

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2007
Μηνύματα
250
Like
2
Πόντοι
1
Μονο ο Πρεκας μπορει να σωσει την Τζουλια  :jerking:

:rockon: :rockon: :rockon:
 :rockon: :rockon: :rockon:

 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
Εσυ τη δικη μου ειρωνια τη καταλαβες?...

γιες  :-* :-* :-*

εγώ έχω κι άλλη απορία.

με χάλασε πολύ στην όλη ιστορία το κλάμα και ο οδυρμός ότι δεν ήξερε για το βίντεο, ότι έβγαλαν προσωπικές της στιγμές στη φόρα, όχι α ου ντρέπεται και κλαίειιιι κτλ κτλ
αυτά είναι καραγκιοζιλίκια που δεν έχουν καμία σχέση με το καργιολάκι που θέλει να φαίνεται. Ναι μεν ήταν ψεύτικα, αλλά παραμένουν καραγκιοζιλίκια.

δε θα ήταν πολύ πιο αξιοπρεπες και ΓΑΜΑΤΟ (και ΤΟΤΕ θα άξιζε όλα τα μπράβο για την τσόντα και τον τίτλο της πορνοστάρ κτλ) αν μετά από το βίντεο έβγαζε το σκασμό? άμα πήγαινε σε καμιά νιου γιορκ, καμιά ελβετία για σκι, κάνα μονακό βρε αδελφέ? πώς κάνει η βίσση? γίνεται της πουτάνας με το μπουκάλι στα επείγοντα, πάει δυο-τρεις μήνες νιου γιορκ, να'χαμε κι άλλα να θυμόμαστε.
δε θα ήταν πολύ καλύτερο να γίνει πραγματική σταρ και να σταματήσει τα ξεφτιλίκια?
δε χρειαζόταν καν να σχολιάσει τίποτα, τότε ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ θα έλεγε "γουστάρω να πηδιέμαι και να γυρίζω τσόντες και λογαριασμό δε δίνω σε κανέναν".

τώρα... πούτσες.
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.486
Κριτικές
21
Like
1.955
Πόντοι
6.415
γιες  :-* :-* :-*
....
δε χρειαζόταν καν να σχολιάσει τίποτα, τότε ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ θα έλεγε "γουστάρω να πηδιέμαι και να γυρίζω τσόντες και λογαριασμό δε δίνω σε κανέναν".

τώρα... πούτσες.
Εγώ πάντως διαφωνώ με μερικούς εδώ μέσα που εκμηδενίζουν το τι θα μπορούσε να είναι η Τζούλια. Από ομορφιά εδώ που τα λέμε η κοπέλα φυσάει και είναι παγκόσμιας κλάσης, αν ήθελε θα γινόταν διεθνούς φήμης μοντέλο και θα έβγαζε λεφτά με ουρά...αλλά που καιρός για γυμναστήρια, για ταξίδια, για δουλειά...Πάντως από ανθρώπους που ξέρουν έχω ακούσει οτι χαλαρά θα γινόταν ένα τοπ μόντελ (προσοχή της μόδας όχι πόρνο-μοντελ)

Ε αυτή διάλεξε το 2ο ..να γίνει πόρνο μόντελ αλα-ελληνικά..δηλαδή δείχνουμε τα βυζιά μας στα περιοδικά και κάνουμε πιεπράτες δηλώσεις. Αναπόφευκτα το επόμενο βήμα ήταν η τσόντα, γιατί πόσες φορές να δείξεις τα βυζιά σου? τα έχουμε δει σε όλες τις πόζες. Πόσες αρπαχτές να κάνεις στην επαρχία? σε βαρέθηκαν. Ήθελε να γίνει και τραγουδίστρια...που πας βρε κοριτσάκι μου?

οπότε...η κόκα κόλα στοιχίζει ακριβά και οι μανατζαρέοι θέλουν να βγάλουν λευτα...ο δρόμος ήταν μονόδρομος...

Αν είσαι πουτανάκι και σ αρέσει να γαμιέσαι τράβα και καμια τσόντα να κονομήσουμε όλοι...
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Εγώ πάντως διαφωνώ με μερικούς εδώ μέσα που εκμηδενίζουν το τι θα μπορούσε να είναι η Τζούλια. Από ομορφιά εδώ που τα λέμε η κοπέλα φυσάει και είναι παγκόσμιας κλάσης, αν ήθελε θα γινόταν διεθνούς φήμης μοντέλο και θα έβγαζε λεφτά με ουρά...αλλά που καιρός για γυμναστήρια, για ταξίδια, για δουλειά...Πάντως από ανθρώπους που ξέρουν έχω ακούσει οτι χαλαρά θα γινόταν ένα τοπ μόντελ (προσοχή της μόδας όχι πόρνο-μοντελ)

Ε αυτή διάλεξε το 2ο ..να γίνει πόρνο μόντελ αλα-ελληνικά..δηλαδή δείχνουμε τα βυζιά μας στα περιοδικά και κάνουμε πιεπράτες δηλώσεις. Αναπόφευκτα το επόμενο βήμα ήταν η τσόντα, γιατί πόσες φορές να δείξεις τα βυζιά σου? τα έχουμε δει σε όλες τις πόζες. Πόσες αρπαχτές να κάνεις στην επαρχία? σε βαρέθηκαν. Ήθελε να γίνει και τραγουδίστρια...που πας βρε κοριτσάκι μου?

οπότε...η κόκα κόλα στοιχίζει ακριβά και οι μανατζαρέοι θέλουν να βγάλουν λευτα...ο δρόμος ήταν μονόδρομος...

Αν είσαι πουτανάκι και σ αρέσει να γαμιέσαι τράβα και καμια τσόντα να κονομήσουμε όλοι...

μα το χουν αναφερει ατομα εδω μεσα πως θα κανε πετυχημενη καριερα εξω.
στο κατω κατω τι ειχε να ζηλεψει απο τη βικη καγια ας απουμε που εκανε καριερα εξω? τιποτα.

αλλα εμπλεξε με το καλοπαιδο τον ρεβη.

οταν ξεκινησε το προσωπο της ηταν τελειο,δερμα,σχημα,χρωμα ματιων,επειδη ειναι του τομεα μου το μακιγιαζ,αυτη δεν χρειαζοταν σχεδον τπτ! :rockon: :rockon:
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.127
Like
12
Πόντοι
16
Εγώ πάντως διαφωνώ με μερικούς εδώ μέσα που εκμηδενίζουν το τι θα μπορούσε να είναι η Τζούλια. Από ομορφιά εδώ που τα λέμε η κοπέλα φυσάει και είναι παγκόσμιας κλάσης, αν ήθελε θα γινόταν διεθνούς φήμης μοντέλο και θα έβγαζε λεφτά με ουρά...αλλά που καιρός για γυμναστήρια, για ταξίδια, για δουλειά...Πάντως από ανθρώπους που ξέρουν έχω ακούσει οτι χαλαρά θα γινόταν ένα τοπ μόντελ (προσοχή της μόδας όχι πόρνο-μοντελ)

Aν ειναι η Αλεξανδρατου τοπ μοντελ παγκοσμιας κλασης τι να πουν και οι χιλιαδες πορνοσταρ της Ουγγαριας-Τσεχιας και Αμερικης.

Οι Ελληνιδες τυπου Αλεξανδρατου ειναι ακρως υπερτιμημενες στην Ελλαδα γιατι δεν υπαρχει 'γνωση'.

Μια τετοια στο εξωτερικο ειναι κοριτσι της διπλανης πορτας.


 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
Εγώ πάντως διαφωνώ με μερικούς εδώ μέσα που εκμηδενίζουν το τι θα μπορούσε να είναι η Τζούλια. Από ομορφιά εδώ που τα λέμε η κοπέλα φυσάει και είναι παγκόσμιας κλάσης, αν ήθελε θα γινόταν διεθνούς φήμης μοντέλο και θα έβγαζε λεφτά με ουρά...αλλά που καιρός για γυμναστήρια, για ταξίδια, για δουλειά...Πάντως από ανθρώπους που ξέρουν έχω ακούσει οτι χαλαρά θα γινόταν ένα τοπ μόντελ (προσοχή της μόδας όχι πόρνο-μοντελ)

Ε αυτή διάλεξε το 2ο ..να γίνει πόρνο μόντελ αλα-ελληνικά..δηλαδή δείχνουμε τα βυζιά μας στα περιοδικά και κάνουμε πιεπράτες δηλώσεις. Αναπόφευκτα το επόμενο βήμα ήταν η τσόντα, γιατί πόσες φορές να δείξεις τα βυζιά σου? τα έχουμε δει σε όλες τις πόζες. Πόσες αρπαχτές να κάνεις στην επαρχία? σε βαρέθηκαν. Ήθελε να γίνει και τραγουδίστρια...που πας βρε κοριτσάκι μου?

οπότε...η κόκα κόλα στοιχίζει ακριβά και οι μανατζαρέοι θέλουν να βγάλουν λευτα...ο δρόμος ήταν μονόδρομος...

Αν είσαι πουτανάκι και σ αρέσει να γαμιέσαι τράβα και καμια τσόντα να κονομήσουμε όλοι...

ακριβώς.

και αντί τουλάχιστον να σώσει κάτι, να κάνει έστω με αξιοπρέπεια αυτό που κάνει (και μπράβο της αν είχε τα αρχίδια να φερθεί με αξιοπρέπεια για την τσόντα που γύρισε), κάθεται και αναλώνεται στα μεσημεριανάδικα και συνεχίζει τα ξεφτιλίκια.

 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
τι νόμιζες?  ;)

όπως είπε και ο τομι (νομίζω) δεν έχει η τζούλια τα πρωτεία με τα μπουκάλια  :sunglasses:

ελα ρε μπομπα,δεν υπαρχουν αποδειξεις γι αυτο που λες ομως.
τοτε ολοι ειχαν ενα ξαδερφο που ο μπατζανακης της κουνιαδας της νυφης τους ειχε μια φιλη νοσοκομα που δουλευε στο χ νοσοκομειο... :jerking:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
Aν ειναι η Αλεξανδρατου τοπ μοντελ παγκοσμιας κλασης τι να πουν και οι χιλιαδες πορνοσταρ της Ουγγαριας-Τσεχιας και Αμερικης.

Οι Ελληνιδες τυπου Αλεξανδρατου ειναι ακρως υπερτιμημενες στην Ελλαδα γιατι δεν υπαρχει 'γνωση'.

Μια τετοια στο εξωτερικο ειναι κοριτσι της διπλανης πορτας.

ξεκόλλα κι εσύ, άλλο πορνοστάρ άλλο μοντέλο.

είναι διαφορετικές ομορφιές, άλλη ομορφιά θέλουν στα καλλιστεία, άλλα κοιτάνε στις τσόντες.
μπορεί εσένα να σου αρέσουν οι πορνοστάρ, και είναι σεβαστό, αλλά το 99% από αυτές δεν θα είχε καμία τύχη σε καλλιστεία ή ως διάσημο μοντέλο.
μιλάμε για διαφορετικά είδη ομορφιάς.


εντιτ:
ελα ρε μπομπα,δεν υπαρχουν αποδειξεις γι αυτο που λες ομως.
τοτε ολοι ειχαν ενα ξαδερφο που ο μπατζανακης της κουνιαδας της νυφης τους ειχε μια φιλη νοσοκομα που δουλευε στο χ νοσοκομειο... :jerking:

δεν αναιρεί αυτό που ήθελα να επισημάνω πριν.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Ας κλειδωθεί το τόπικ μέχρι να βγει-αν βγει-το νο2 :headbang:
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.127
Like
12
Πόντοι
16
ξεκόλλα κι εσύ, άλλο πορνοστάρ άλλο μοντέλο.

είναι διαφορετικές ομορφιές, άλλη ομορφιά θέλουν στα καλλιστεία, άλλα κοιτάνε στις τσόντες.
μπορεί εσένα να σου αρέσουν οι πορνοστάρ, και είναι σεβαστό, αλλά το 99% από αυτές δεν θα είχε καμία τύχη σε καλλιστεία ή ως διάσημο μοντέλο.
μιλάμε για διαφορετικά είδη ομορφιάς.

Οι πιο ωραιες γυναικες στον κοσμο ηταν ειναι και θα ειναι πορνοσταρ.

Στα μοτελα κοιτανε αναλογιες και παπαριες...........
Το υψος δεν ειναι ομορφια!
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Τζούλια βάλε αν θέλεις  και τρομπόνι
εμας  η ΑΕΚ μόνο μας γκαβλώνει!!!
να το φτιαξουμε λιγο?
Τζούλια, αν θέλεις, βάλε και τρομπόνι
εμας, μόνο η ΑΕΚ μας γκαβλώνει!!!
γιατι οι φιλαθλοι απο στιχο δεν τα παν καλα... που΄σαι ρε Βαρναλη?

 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
latvia girls
 

Συνημμένα

  • latvia.jpg
    latvia.jpg
    39,4 KB · Εμφανίσεις: 12

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom