Νέα

Τζούλια Αλεξανδράτου - Το ΚΑΥΤΟ πορνό video!!!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

τι εκαματε οταν ειδατε το καθτο βιντεο της τζοθλιασ -παραγωγη σιρηνα!

  • εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 56 50,5%
  • δεν εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 27 24,3%
  • πηγα αμεσωσ σε πορδελλο!

    Ψήφοι: 6 5,4%
  • δεν βλεπω τετοιεσ ταινίεσ!μονο ντοκιματερ!

    Ψήφοι: 10 9,0%
  • δεν ξερω ειμε αδερφή ποθστραδελλα !

    Ψήφοι: 12 10,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    111

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Το DVD στάθηκε αφορμή να μάθουμε και κάτι άλλο (όχι ότι δεν το ξέραμε δηλαδή, αλλά τέλως πάντων). Η απίστευτη χολή που βγάζουν εναντίον της Τζούλιας όλες οι ελληνίδες δείχνει ότι πραγματικά κατά βάθος την ζηλεύουν επειδή απλά τα καταφέρνει καλύτερα από δαύτες.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
τι οριζεις εσυ "τσοντα της προκοπης"?

Εαν ειναι επωνυμη οπως η Σασα ή η Πετρουλα ή η Τσαγκα που λεει τις ειδησεις, φυσικα και μας ενδιαφερει να δουμε σκληρη τσοντα να παιζει, εστω κι αν δεν ειναι της προκοπης.

Btw, τι δεν σου αρεσε απ αυτο που ειδες? Καταρχην, εχεις τσοντο-παιδεια?

ναι, έχω, και είδα μια βαριεστημένη να βρίζει και να μη δείχνει κανένα ενδιαφέρον γι'αυτό που κάνει.

κι εμένα με ενδιέφερε να το δω, και το είδα το ρημαδοβίντεο, δεν είναι εκεί η αντίρρησή μου. στο πρώτο ποστ στο οποίο απάντησες ρωτούσα γιατί είναι τόοοοσο μαγκιόρα και γαμάτη και έτς κι αλλιώς η τζούλια ενώ πολλές άλλες έχουν ανεβάσει βίντεό τους στα τσοντοσάιτ.

το είδαμε το βίντεο, σε άλλους άρεσε, σε άλλους δεν άρεσε, τέλος.
τώρα αν κάποιοι προσπαθούν να κάνουν πορνοστάρ μια που κάνει τσόντα σαν να μασάει τσίχλα και να της λένε μπράβο μόνο και μόνο επειδή την έχουν δει στα μεσημεριανά, ταμάμ.

εντιτ:
Ακόμη και στην τζόντα, η Τζούλια σας δουλεύει και δεν το έχετε πάρει χαμπάρι.

:rockon: :rockon: :rockon:

πααα ρε ιόργκος, αυτό που λέω σε 15 ποστ ημισέντονα το λες σε μια φράση  :2funny:
 

Επισκέπτης
Το DVD στάθηκε αφορμή να μάθουμε και κάτι άλλο (όχι ότι δεν το ξέραμε δηλαδή, αλλά τέλως πάντων). Η απίστευτη χολή που βγάζουν εναντίον της Τζούλιας όλες οι ελληνίδες δείχνει ότι πραγματικά κατά βάθος την ζηλεύουν επειδή απλά τα καταφέρνει καλύτερα από δαύτες.
Ενά γαμίσι περίπου 1.000.000e στην τσέπη!!! :rockon:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
Αλλο λεμε, οτι θα σε ενδιεφερε να δεις μια τσοντα με τη γειτονισσα σου. Ποσα ατομα εχει η γειτονια?

όλους θα τους ενδιέφερε να δουν τσόντα με κάποιον που έχουν ακόμα και ακουστά, φυσικό είναι αυτό.
είναι πολύ λογικό να τρέξουν όλοι να δουν το βίντεο, κανείς δεν είπε το αντίθετο.
 

poulopaixtis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2010
Μηνύματα
407
Like
0
Πόντοι
1
ναι, έχω, και είδα μια βαριεστημένη να βρίζει και να μη δείχνει κανένα ενδιαφέρον γι'αυτό που κάνει.

κι εμένα με ενδιέφερε να το δω, και το είδα το ρημαδοβίντεο, δεν είναι εκεί η αντίρρησή μου. στο πρώτο ποστ στο οποίο απάντησες ρωτούσα γιατί είναι τόοοοσο μαγκιόρα και γαμάτη και έτς κι αλλιώς η τζούλια ενώ πολλές άλλες έχουν ανεβάσει βίντεό τους στα τσοντοσάιτ.

το είδαμε το βίντεο, σε άλλους άρεσε, σε άλλους δεν άρεσε, τέλος.
τώρα αν κάποιοι προσπαθούν να κάνουν τσοντοστάρ μια που κάνει τσόντα σαν να μασάει τσίχλα και να της λένε μπράβο μόνο και μόνο επειδή την έχουν δει στα μεσημεριανά, ταμάμ.
Δεν ακουγεσαι για ατομο που εχει... Πόσα χρονια βλεπεις? Πόσες εχεις δει? Απο ποικιλια ενδιαφεροντων πως παμε? Ποσες πορνοσταρς γνωριζεις?
Να σου πω λοιπον οτι η αποδοση της τσουλιας ηταν αρκετα καλη και οχι.. βαριεστημενη. Τι θα πει δεν εδειχνε ενδιαφερον?? πλακα μου κανεις.
Οι "πολλες αλλες που εχουν ανεβασει βιντεος στα τσοντοσαιτς" δεν ειναι τζουλιες, επιτελους να γινει αντιληπτο αυτο. Κανεις δεν ενδιαφερεται για την ανωνυμη διδα τσιμπουκογλου...
Οσο τωρα για το αν ηταν καλη η τσοντα, θα πρεπει να τη κρινουμε επιεικως γιατι ηταν η πρωτη αποπειρα, δεν υπηρχε σεναριο. Παντως σε γενικεςς γραμμες ηταν ικανοποιητικη. Αυτο θα στο πει οποιος ειναι κατατοπισμενος στο χωρο.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
εντάξει, άμα μιλάνε οι τσοντολόγοι εμείς οι ανίδεοι κάνουμε τουμπεκί  :2funny: :2funny:


επίσης
Οι "πολλες αλλες που εχουν ανεβασει βιντεος στα τσοντοσαιτς" δεν ειναι τζουλιες, επιτελους να γινει αντιληπτο αυτο. Κανεις δεν ενδιαφερεται για την ανωνυμη διδα τσιμπουκογλου...

i rest my case, δεν έχω να πω κάτι άλλο  :rolleyes: :rolleyes:
 

Επισκέπτης
Πάντως η τιμή είναι πολύ τσιμπημένη,στην τελική και ο Γκουσγκούνης φίρμα και η Τζούλια φίρμα,
ο πρώτος στα 9.90 με σενάριο ταινίας και 1 ώρα το λιγότερο φαντάζομαι(δεν είδα την τσόντα) η Τζούλια στα 19.90(26 λεπτά).
Εγώ μπορώ να πω μεγάλη απάτη η Τζούλια ως προς την τιμή τουλάχιστον,αν και ούτε η τσόντα δεν με ενθουσίασε!!!
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Το DVD στάθηκε αφορμή να μάθουμε και κάτι άλλο (όχι ότι δεν το ξέραμε δηλαδή, αλλά τέλως πάντων). Η απίστευτη χολή που βγάζουν εναντίον της Τζούλιας όλες οι ελληνίδες δείχνει ότι πραγματικά κατά βάθος την ζηλεύουν επειδή απλά τα καταφέρνει καλύτερα από δαύτες.

Κλασσικά. Βέβαια μια νύχτα της Τζούλιας η ζωή τους όλη. Και τα 2/3 αυτών που ασχολούνται με την "άθλια" επίδοση της, είναι ζήτημα αν θα κάνουν μια φορά στην ζωή τους, το μαστορογαμήσι που είδαμε. Προσωπικά δεν υπήρξα ποτέ φαν, αλλά με αυτά που είδα, χαλαρά σκάω 2 - 3 χιλιάρικα για πάρτη της.
 

Επισκέπτης
Κλασσικά. Βέβαια μια νύχτα της Τζούλιας η ζωή τους όλη. Και τα 2/3 αυτών που ασχολούνται με την "άθλια" επίδοση της. είναι ζήτημα αν θα κάνουν μια φορά στην ζωή τους, το μαστορογαμήσι που είδαμε.
Προσωπικά δεν υπήρξα ποτέ φαν, αλλά με αυτά που είδα, χαλαρά σκάω 2 - 3 χιλιάρικα για πάρτη της.
Παραπάνω θες,τόσο ήταν στο ξεκίνημα!!! :grin:
 

poulopaixtis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2010
Μηνύματα
407
Like
0
Πόντοι
1
Κλασσικά. Βέβαια μια νύχτα της Τζούλιας η ζωή τους όλη. Και τα 2/3 αυτών που ασχολούνται με την "άθλια" επίδοση της, είναι ζήτημα αν θα κάνουν μια φορά στην ζωή τους, το μαστορογαμήσι που είδαμε. Προσωπικά δεν υπήρξα ποτέ φαν, αλλά με αυτά που είδα, χαλαρά σκάω 2 - 3 χιλιάρικα για πάρτη της.
Ακριβως ετσι φιλε μου  ;)
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
όλους θα τους ενδιέφερε να δουν τσόντα με κάποιον που έχουν ακόμα και ακουστά, φυσικό είναι αυτό.
είναι πολύ λογικό να τρέξουν όλοι να δουν το βίντεο, κανείς δεν είπε το αντίθετο.

Εδώ ο Βaby ανεβάζει φωτός και video τσόντες και γίνεται χαμός, στην Τζούλια θα το παίζαμε αδιάφοροι?
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.645
Like
68
Πόντοι
166
ξεχαρμανιασατε;;βδομαδα κλεινει σε λιγο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom