Νέα

Τζούλια Αλεξανδράτου - Το ΚΑΥΤΟ πορνό video!!!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

τι εκαματε οταν ειδατε το καθτο βιντεο της τζοθλιασ -παραγωγη σιρηνα!

  • εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 56 50,5%
  • δεν εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 27 24,3%
  • πηγα αμεσωσ σε πορδελλο!

    Ψήφοι: 6 5,4%
  • δεν βλεπω τετοιεσ ταινίεσ!μονο ντοκιματερ!

    Ψήφοι: 10 9,0%
  • δεν ξερω ειμε αδερφή ποθστραδελλα !

    Ψήφοι: 12 10,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    111

nandro79

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2009
Μηνύματα
294
Like
13
Πόντοι
1
δωστε στο λαο και αλλο dvd. αντε και βρισκομαστε ολοι με το δαχτυλο στην σκανδαλη  :cum:
 

petros32

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
73
Like
0
Πόντοι
0
Μέσα στο αγγλικο νεκροταφείο στο Καλαμάκι, -πάνω στην παραλιακή- βράδυα ή απογεύματα.. (για να μην αρχίσετε τις μαλακίες δεν έχει νεκρους απο κάτω, μνημείο είναι μόνο) Όλοι οι καλαμακιώτες έχουμε γαμήσει εκεί! χαχαχα Εγω 17 και αυτη 16 πριν απο χρόνια...! Η γκόμενα στημένη κόντρα στο δέντρο και εγω να την καρφώνω πισοκωλητά, (μετά απο πίπα). Και μια φορά είχε φέρει κουβέρτα απο το σπίτι της βράδυ (έμενε δίπλα στην μεγάλη πολυκατοικία) και γαμιόμασταν στα γρασίδια !!! Τρέλλες!
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
λαθος θεμα! :2funny:
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.872
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
Μέσα στο αγγλικο νεκροταφείο στο Καλαμάκι, -πάνω στην παραλιακή- βράδυα ή απογεύματα.. (για να μην αρχίσετε τις μαλακίες δεν έχει νεκρους απο κάτω, μνημείο είναι μόνο) Όλοι οι καλαμακιώτες έχουμε γαμήσει εκεί! χαχαχα Εγω 17 και αυτη 16 πριν απο χρόνια...! Η γκόμενα στημένη κόντρα στο δέντρο και εγω να την καρφώνω πισοκωλητά, (μετά απο πίπα). Και μια φορά είχε φέρει κουβέρτα απο το σπίτι της βράδυ (έμενε δίπλα στην μεγάλη πολυκατοικία) και γαμιόμασταν στα γρασίδια !!! Τρέλλες!
προσεχε μην με τα γαμησια σας, μην αναστησετε κανα αγγλο πουστικο ζομπι
 

nandro79

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2009
Μηνύματα
294
Like
13
Πόντοι
1
Μέσα στο αγγλικο νεκροταφείο στο Καλαμάκι, -πάνω στην παραλιακή- βράδυα ή απογεύματα.. (για να μην αρχίσετε τις μαλακίες δεν έχει νεκρους απο κάτω, μνημείο είναι μόνο) Όλοι οι καλαμακιώτες έχουμε γαμήσει εκεί! χαχαχα Εγω 17 και αυτη 16 πριν απο χρόνια...! Η γκόμενα στημένη κόντρα στο δέντρο και εγω να την καρφώνω πισοκωλητά, (μετά απο πίπα). Και μια φορά είχε φέρει κουβέρτα απο το σπίτι της βράδυ (έμενε δίπλα στην μεγάλη πολυκατοικία) και γαμιόμασταν στα γρασίδια !!! Τρέλλες!

αντε γειααααα  :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Μέσα στο αγγλικο νεκροταφείο στο Καλαμάκι, -πάνω στην παραλιακή- βράδυα ή απογεύματα.. (για να μην αρχίσετε τις μαλακίες δεν έχει νεκρους απο κάτω, μνημείο είναι μόνο) Όλοι οι καλαμακιώτες έχουμε γαμήσει εκεί! χαχαχα Εγω 17 και [glow=red,2,300]αυτη[/glow] 16 πριν απο χρόνια...! [glow=red,2,300]Η γκόμενα[/glow] στημένη κόντρα στο δέντρο και εγω να την καρφώνω πισοκωλητά, (μετά απο πίπα). Και μια φορά είχε φέρει κουβέρτα απο το σπίτι της βράδυ (έμενε δίπλα στην μεγάλη πολυκατοικία) και γαμιόμασταν στα γρασίδια !!! Τρέλλες!
η τζουλια τυπε?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Μέσα στο αγγλικο νεκροταφείο στο Καλαμάκι, -πάνω στην παραλιακή- βράδυα ή απογεύματα.. (για να μην αρχίσετε τις μαλακίες δεν έχει νεκρους απο κάτω, μνημείο είναι μόνο) Όλοι οι καλαμακιώτες έχουμε γαμήσει εκεί! χαχαχα Εγω 17 και αυτη 16 πριν απο χρόνια...! Η γκόμενα στημένη κόντρα στο δέντρο και εγω να την καρφώνω πισοκωλητά, (μετά απο πίπα). Και μια φορά είχε φέρει κουβέρτα απο το σπίτι της βράδυ (έμενε δίπλα στην μεγάλη πολυκατοικία) και γαμιόμασταν στα γρασίδια !!! Τρέλλες!
ζιγκιντάν ζιγκιντάν, ίουουουουου !!!!!!!!!!!
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
Μέσα στο αγγλικο νεκροταφείο στο Καλαμάκι, -πάνω στην παραλιακή- βράδυα ή απογεύματα.. (για να μην αρχίσετε τις μαλακίες δεν έχει νεκρους απο κάτω, μνημείο είναι μόνο) Όλοι οι καλαμακιώτες έχουμε γαμήσει εκεί! χαχαχα Εγω 17 και αυτη 16 πριν απο χρόνια...! Η γκόμενα στημένη κόντρα στο δέντρο και εγω να την καρφώνω πισοκωλητά, (μετά απο πίπα). Και μια φορά είχε φέρει κουβέρτα απο το σπίτι της βράδυ (έμενε δίπλα στην μεγάλη πολυκατοικία) και γαμιόμασταν στα γρασίδια !!! Τρέλλες!


εδω ποσταρε πετρο32  γιατι μας πηραν τα φλοκια 


 

aarsenikos

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
321
Like
1
Πόντοι
1
Δεν θα υπάρξει μάλλον άλλη τσόντα της.Αν έκατσε να κάνει τσόντα είναι γιατί δεν πουλά πια.Ούτε στο τραγούδι ούτε στην πασαρέλα ούτε πουθενά.Και προσπάθησε με μια πορνοταινία να βγάλει όσα πιο πολλά μπορεί μια και έξω.Η δε πορνοταινία είναι έτσι που ου΄τε το πρόσωπο παρτενερ φαίνεται ώστε να μη φανεί κάνας γνωστός τσοντάς και πουν ότι είναι πορνοταινία,αλλά είναι και ανοργάνωτη και προβάλλεται σαν κάτι το παράνομο ότι ταχα δεν είχε ιδέα η Τζούλια.Δηλδή προσπαθεί να το πουλήσει όχι σαν τσόντα αλλά σαν παράνομο ανέβασμα προσωπικής στιγμής της.

Η Τζούλια πάντως τέλειωσε και επίσημα.Και κρίμα γιατί αυτή αν εβγαινε Σταρ Ελλας που δε τη βγάλαν από τον κωλοχαρακτήρα της μιας και την ώρα του διαγωνισμού έκανε μορφασμούς και ειρωνευόταν τις άλλες κοπέλες,αν κέρδιζε αυτη θα βγαινε άνετα και Μις Ευρώπη και γιατί όχι και Μις Κόσμος.Θα μπορούσε να χει ανάλογη επιτυχημένη καριέρα με την Καγιά,τη Κουλιανού.

Αλλά αποδείχτηκε πολύ μαλακισμένο ον.Η μάλλον πολύ πουτάνα και άχρηστη για να κυνηγήσει τέτοιες ευκαιρίες.

Εις μνήμην Τζούλιας Αλεξανδράτου
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

poulopaixtis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2010
Μηνύματα
407
Like
0
Πόντοι
1
Μέσα στο αγγλικο νεκροταφείο στο Καλαμάκι, -πάνω στην παραλιακή- βράδυα ή απογεύματα.. (για να μην αρχίσετε τις μαλακίες δεν έχει νεκρους απο κάτω, μνημείο είναι μόνο) Όλοι οι καλαμακιώτες έχουμε γαμήσει εκεί! χαχαχα Εγω 17 και αυτη 16 πριν απο χρόνια...! Η γκόμενα στημένη κόντρα στο δέντρο και εγω να την καρφώνω πισοκωλητά, (μετά απο πίπα). Και μια φορά είχε φέρει κουβέρτα απο το σπίτι της βράδυ (έμενε δίπλα στην μεγάλη πολυκατοικία) και γαμιόμασταν στα γρασίδια !!! Τρέλλες!
και μετα λεει ξυπνησες και κολλουσε το σωβρακο... :2funny: :2funny:
3 ταινίες συμβόλαιο..
ακούστηκε ότι προοριζόταν για γαλλία και όχι για ελλάδα
και εκεί ήταν που την πάτησε
Μα στη Γαλλια τι νοημα θα ειχε? δεν τη ξερει κανεις. Κι απο πουτανες ματσο η πιατσα.


Τελικα τι νεα υπαρχουν απο τις ερευνες στα γραφεια της Σιρινας? Βρηκαν οντως ναρκωτικα, παιδικη πορν/φια και φορολογικες ατασθαλιες που λεγανε  ή ολα μουσια?
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.110
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
Βρε παιδια εδω ετρωγε 23 ποντους ματζαφλαρι με 3-4 ποντους διαμετρο
(που ποσοι το διαθετουν ?)

και ελεγε ...

ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΙΠΟΤΑ...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

πραγματικα με αυτην την φραση της εχω λυθει στο γελιο απο χτες...

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:




Αντε τωρα εσυ να την παρεις αυτην ..... ακομη και να ειναι ευκολα προσβασιμη...  ;)

Με τι ΚΑΡΔΙΑ ? :think:
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616

papaflesas

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2009
Μηνύματα
287
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Αν η κοπέλα θέλει να περάσει στον κόσμο του πορνό,κακώς κάνει όλο αυτό το θέατρο κι εμφανίζεται στα παράθυρα να κλαίει.Όταν και αν έρθει δεύτερη ταινία θα έχει γελοιοποιηθεί πλήρως.
Λέτε να τη δούμε στην Athens erotica;Μήπως η οργάνωση της έκθεσης πρέπει να αλλάξει το μέρος της έκθεσης με το...ΟΑΚΑ; :2funny:
Θα γίνει χαμός για ένα αυτόγραφο!!!

Σε χωριό που είχα πάει το ΠΣΚ το dvd το είχαν πάρει και κάποιοι μπαρμπάδες!Μιλάμε για σουξέ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom