Νέα

Τζούλια Αλεξανδράτου - Το ΚΑΥΤΟ πορνό video!!!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

τι εκαματε οταν ειδατε το καθτο βιντεο της τζοθλιασ -παραγωγη σιρηνα!

  • εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 56 50,5%
  • δεν εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 27 24,3%
  • πηγα αμεσωσ σε πορδελλο!

    Ψήφοι: 6 5,4%
  • δεν βλεπω τετοιεσ ταινίεσ!μονο ντοκιματερ!

    Ψήφοι: 10 9,0%
  • δεν ξερω ειμε αδερφή ποθστραδελλα !

    Ψήφοι: 12 10,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    111

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.999
Κριτικές
1
Like
2.791
Πόντοι
606
Πώς γίνεται ο συμπρωταγωνιστής να είναι ο ian scott και να μιλάει ελληνικά(ή΄έστω να ακούγονται ελληνικά);Έμαθε ελληνικά απο την sirina?Δεν λεω μοιάζει πολύ με τον ian scott και το τατου εχει και τριχωτος ειναι αλλά να μιλάει ελληνικά; :rolleyes:Ας εξηγήσει κάποιος
εκανε ταχυρυθμα :headbang:
αλλος μιλαει..ελεος :headbang:
 

Zwrzetos7

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
1.876
Like
0
Πόντοι
16
Ρε παίδες, έχω πάθει σοβαρό πρόβλημα..  :helpplea: απο τότε που είδα το βίντεο αυτό έχω ξενερώσει απίστευτα... όλο το σκηνικό με ξενέρωσε... :fuck1:  περίμενα πολλά και με απογοήτευσε..
Κάποιος εδωμέσα είχε γράψει για κυταρίτιδα και γέλασα στην αρχή,  :huh: αλλά μετά μόλις είδα το βίντεο σε μια σκηνή που την έχει στα πλάγια κάνουν κάτι τρύπες τα κωλομέρια της σαν χαλασμένη κεφαλογραβιέρα... απο τότε το σκεύτομαι συνέχεια και ξενερώνω παραπάνω.... το θέμα είναι οτι απο χτές δεν μου σηκώνετε κιόλας... ήμαρτον!  αφου μας απογοήτευσε και η τζούλια  τι ασπρες μερες να περιμένεις σε αυτή την χώρα???? :uglystupid:

Ποσο χρονων εισαι ρε ενοχλητικε τυπε?
 

Επισκέπτης
Θα κάνω την διατριβή στην Αλεξανδράτου το αποφάσισα!!! :rockon:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
657
Πόντοι
146
Πάντα έγκυρο το "τρωκτικό" ... Ρε ούστ!!!
 

Συνημμένα

  • Tzoulia@work.jpg
    Tzoulia@work.jpg
    30,5 KB · Εμφανίσεις: 22

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.106
Like
28
Πόντοι
166
Πώς γίνεται ο συμπρωταγωνιστής να είναι ο ian scott και να μιλάει ελληνικά(ή΄έστω να ακούγονται ελληνικά);Έμαθε ελληνικά απο την sirina?Δεν λεω μοιάζει πολύ με τον ian scott και το τατου εχει και τριχωτος ειναι αλλά να μιλάει ελληνικά; :rolleyes:Ας εξηγήσει κάποιος
δυσκολο είναι να ντουμπλάρεις τα λόγια μιας πούτσας(είναι η μόνη που φαίνεται στο βίντεο)
 

triplex1

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.609
Like
0
Πόντοι
16
οσο για το αιμα η αποψη μου ειναι απο κατι αλλο.......
αμα πιναμε ολοι ζαλιζομασταν & ανοιγαν οι μυτες μας οι μισοι τωρα θα ηταν βρυκολακες :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

rak

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2006
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
Μπαα τελικά όχι,5 φορές είδα την σκήνη,παραπληροφόρουν!!!  :booty: :dancing:

Εγώ έχω άλλο ερώτημα:

Αυτό που φοράει στο χέρι η Τζούλια τί είναι και σε τί εξυπηρετεί;! :cheesy: :think:

Λοιπόν για να σου λυθεί η απορία είναι αντλία αυτόματης έγχυσης. Το φοράς αυτό και δημιουργώντας ένα κλειστό loop έχεις συνεχή ροή. Μπορείς να το διαχειριστείς και απομακρυσμένα. Αποψή μου...
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.999
Κριτικές
1
Like
2.791
Πόντοι
606
οσο για το αιμα η αποψη μου ειναι απο κατι αλλο.......
αμα πιναμε ολοι ζαλιζομασταν & ανοιγαν οι μυτες μας οι μισοι τωρα θα ηταν βρυκολακες :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
μη ξανακανεις τετοια σκεψη θα σου βαλω πιπερι στο μυαλο
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
Λοιπόν για να σου λυθεί η απορία είναι αντλία αυτόματης έγχυσης. Το φοράς αυτό και δημιουργώντας ένα κλειστό loop έχεις συνεχή ροή. Μπορείς να το διαχειριστείς και απομακρυσμένα. Αποψή μου...


δεν καταλαβα τπτ  :think:
 

Επισκέπτης
βαριεμαι να το ψαχνω σε τοσες σελιδες για να κανω παραθεση!

@παπαζολ: ρεεεεεεεεεε λες αμα ειμαι καιρο μονη μου, να καθομαι στον καθε ενα που μου την πεφτει?? με ποια λογικη το λες αυτο???

 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.253
Like
14
Πόντοι
366
Ουτε με ενδιαφερει φιλος...  Εγω μιλαω για το συγκεκριμενο topic που ειναι η χαρα της κυρα κατινας και η χαρα του τζαμπατζη!!

Εγω σου μιλαω σοβαρα ουτε το εχω δει ουτε με πολυενδιαφερει το ολο σκηνικο!!

Εγω εχω γραψει κανα δυο μαλακιες εδω περα ισα ισα για να πειραξω λιγο την Λουκριτια... :2funny:
εξεπλαγειν!!!!!!!!!!!!!!!! :o :o :o :o :o
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom