Νέα

Τζίνα Αλιμόνου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα makrykavlis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 519
  • Εμφανίσεις 88K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
0877.jpg

tzina-alimonou-6726-medium.jpg

tzina-alimonou-6700-medium.jpg

5.jpg

 

Συνημμένα

  • TZINA.jpg
    TZINA.jpg
    36,3 KB · Εμφανίσεις: 463
  • TZINA2.jpg
    TZINA2.jpg
    32 KB · Εμφανίσεις: 338

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Το άγνωστο παρελθόν της
Τόνοι μελάνι έχουν χυθεί για τον παραμυθένιο γάμο της Τζίνας Αλοιμόνου με τον Παύλο Βαρδινογιάννη, αλλά ελάχιστοι γνωρίζουν πως η πανέμορφη ηθοποιός έχει έναν ακόμη γάμο στο ενεργητικό της. Ήταν πριν από πολλά χρόνια, όταν ο σημερινός βουλευτής της Νέας Δημοκρατίας Σίμος Κεδίκογλου εργαζόταν ως δημοσιογράφος στο CNN και η Τζίνα ασχολούνταν με το μόντελινγκ. Τα δύο νέα παιδιά γνωρίστηκαν, ερωτεύτηκαν και παντρεύτηκαν σε σύντομο χρονικό διάστημα. Ο γάμος τους όμως δεν κράτησε πολύ και χώρισαν σε φιλικό κλίμα.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Δεν παν' να γαμηθουνε λεω 'γω?
Αμα φτασεις να εχεις για γυναικα σου μια τετοια, ολη η ζωη σου ειναι ενα απολυτο μηδεν

Τί λέτε μωρέ που του πέφτει και άσχημη!
Επειδή πιθανότατα έκανε βίζιτες πολυτελείας προ του γάμου; (Μάλλον και αυτόν έτσι τον γνώρισε).
Μόνο που οι κακές γλώσσε λένε πως και αυτού του αρέσουν τα "ξινά"!

Οπότε και βίζιτες να έκανε αυτή, αυτός είναι μάλλον πιο "εκτεθιμένος" ;) ;)...
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Τί λέτε μωρέ που του πέφτει και άσχημη!
Επειδή πιθανότατα έκανε βίζιτες πολυτελείας προ του γάμου; (Μάλλον και αυτόν έτσι τον γνώρισε).
Μόνο που οι κακές γλώσσε λένε πως και αυτού του αρέσουν τα "ξινά"!

Οπότε και βίζιτες να έκανε αυτή, αυτός είναι μάλλον πιο "εκτεθιμένος" ;) ;)...
ελέος ρε,
βίζιτα την έβγαλες
ντιγκιντάγκα τον έκανες
Θα σε χτυπήσω άσχημα λέμε  :grin:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
ελέος ρε,
βίζιτα την έβγαλες
ντιγκιντάγκα τον έκανες
Θα σε χτυπήσω άσχημα λέμε  :grin:

Για τη βίζιτα το είχαν πει άλλοι πριν από εμένα.

Βέβαια το να πηγαίνεις με κάποιους πλούσιους κυρίους, κλειστού κυκλώματος, κάποιες βραδυνές βόλτες ή κάποια γουήκ έντς με το αζημίωτο που και που, δεν είναι ακριβώς το ίδιο με το να δουλεύεις σε Στούντιο ή να έχεις ένα τηλέφωνο στο adoos και να πηγαίνεις στον πρώτο που θα σε καλέσει. Υπάρχουν βίζιτες και βίζιτες.

Τώρα το πως αυτός την κουνάει την αχλαδιά μου το έχει πει άνθρωπος με τον οποίο έχει πολύ στενή, επαγγελματική σχέση.
Αν μου έχει πει ψέματα, ψέματα λέω κι εγώ...




Πάντως εγώ αν είχα λεφτά του και χωρίς να είμαι ντιγκιντάνγκας αυτή την γυναικάρα την έπαιρνα με χίλια (αν ήμουν ανύπαντρος, που δεν είμαι), ας την είχαν πάρει και άλλοι 40-50 πριν από εμένα!

Δηλαδή τις δικές μας παρθένες τις πήραμε;
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
Ρε γαμωτο, ειμαι σιγουρος οτι ειχα δε στο Youtube μια σκηνη απο το Ιλουστρασιον, απο ειναι κατα τη διαρκεια μιας συνεντευξης και δειχνει τελειως ξεδιαντροπα τα μπουτια (φατσα καρτα)
Δυστυχως δεν το βρισκω τωρα... Μαλλον κατεβηκε
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Γιατρέ συμφωνώ, η Τζίνα είναι πολύ ωραία γυναίκα.
Αν έχει ροντάρει και στο κρεββάτι, τόσο το καλύτερο.
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Για τη βίζιτα το είχαν πει άλλοι πριν από εμένα.

Βέβαια το να πηγαίνεις με κάποιους πλούσιους κυρίους, κλειστού κυκλώματος, κάποιες βραδυνές βόλτες ή κάποια γουήκ έντς με το αζημίωτο που και που, δεν είναι ακριβώς το ίδιο με το να δουλεύεις σε Στούντιο ή να έχεις ένα τηλέφωνο στο adoos και να πηγαίνεις στον πρώτο που θα σε καλέσει. Υπάρχουν βίζιτες και βίζιτες.

Τώρα το πως αυτός την κουνάει την αχλαδιά μου το έχει πει άνθρωπος με τον οποίο έχει πολύ στενή, επαγγελματική σχέση.
Αν μου έχει πει ψέματα, ψέματα λέω κι εγώ...




Πάντως εγώ αν είχα λεφτά του και χωρίς να είμαι ντιγκιντάνγκας αυτή την γυναικάρα την έπαιρνα με χίλια (αν ήμουν ανύπαντρος, που δεν είμαι), ας την είχαν πάρει και άλλοι 40-50 πριν από εμένα!

Δηλαδή τις δικές μας παρθένες τις πήραμε;
Συγγνώμη αλλά εγω θα έπαιρνα αυτήν εδω
758903952.jpg
  :grin:
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
η απολυτη ομορφια..

δεν χωρανε ουτε λεξεις ουτε γραμματα

ο ορισμος της ομορφιας
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Ρε γαμωτο, ειμαι σιγουρος οτι ειχα δε στο Youtube μια σκηνη απο το Ιλουστρασιον, απο ειναι κατα τη διαρκεια μιας συνεντευξης και δειχνει τελειως ξεδιαντροπα τα μπουτια (φατσα καρτα)
Δυστυχως δεν το βρισκω τωρα... Μαλλον κατεβηκε
εαν κανεις search μαρι κυριακου θα βρεις μονο ταγιερ και μπομπ ο φασολακης πως διαολο το λεει
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Κάνει καλή δουλειά ο Μίνωας..... ;)
εψαχνα πριν 4-5 χρονια να βρω φωτο της τοπλες..που πριν πολλα χρονια τις ειχε παρει το ματι μ..και εβγαιναν κατι φωτος με ταγιερ απο δειπνα με τσαι, με τον ιαπωνα πρεσβη χειραψιες, με την μητερα τερεζα διπλα της..

εχει μασταρες by the way
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
εψαχνα πριν 4-5 χρονια να βρω φωτο της τοπλες..που πριν πολλα χρονια τις ειχε παρει το ματι μ..και εβγαιναν κατι φωτος με ταγιερ απο δειπνα με τσαι, με τον ιαπωνα πρεσβη χειραψιες, με την μητερα τερεζα διπλα της..

Ανέβηκε πίστα από τότε το κορίτσι......!
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Κούκλα!
 

karablaxos

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
882
Like
14
Πόντοι
6
...ρε καβλαρεοι πως φτασατε εδω; ανοιγω να δω τζινα και βλεπω την ξανθια.....τεσπα δεν μου κανει εντυπωση  ωραια νοσοκομα εχει ο παπους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom