Νέα

Τζίνα Αλιμόνου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα makrykavlis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 519
  • Εμφανίσεις 88K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.558
Κριτικές
4
Like
2.323
Πόντοι
506
Δυσκολη εποχη για πριγκηπισσες

Ετοιμη να παντρευτεί με τον συγγραφεα , ψαχνει να βρει σπιτι στο Μετς να μεινουμε μαζι , βρισκει ενα ονειρεμενο , πριν το αγορασουν χωριζει , μαλλον καλυτερα ξεκιναει να βγαινει με τον χοντρουλη.
Το ονειρο καθε κοριτσιου , απειρα φραγκα , σπιτι στην Ηρωδου Αττικου , συνοδεια για ασφαλεια αλλα και για τα θεληματα ( πχ να πανε να της φερουν το φορεμα που αγορασε απο ενα μαγαζι ).
Για καποια εποχη στις αρχες κραταει το σιελ C3 που ειχε και οδηγει αυτη με τον ντρουλη διπλα , βεβαια πριν και μετα το σιτροεν 2 BMW με σφιχτες μεσα , 1 μηχανη και ενας Ζητας.
Τι αλλο να ζητησει , τα ειχε ολα , ετσι νομιζε , η συνεχεια ειναι δυσκολη ...οποιος ξερει να μου την συμπληρωσει κερδιζει ενα μικρο πακοτινι  :grin: :grin: :grin:
στο χρυσό κλουβί την βγάζει τύπε;
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
Μυθος μεγαλος , η Τζινα ηταν στο μαγαζι , αλλα δεν ηταν ο Ντεμης , τον Αεκτζη ουτε που θα τον κοιταγε ποτε αυτη , το επαιζε κουλτουρα.Αλλος ηταν  ;) , και δεν βγηκε γυμνη , απλα αλλαζε με ανοιχτη την πορτα γιατι νομιζε οτι ηταν μονη της , και ο τυπος περασε απ εξω και την ειδε απο πισω , αρα λιγο κωλο , και πλαινο βυζι, ως εκει .
Οσο για το μαγαζι εχω ακουσει 10 μαγαζια αλλα σε κανενα δεν εχουν πεσει μεσα , στην Αναγνωστοπουλου ηταν .
Και ολα αυτα πριν τον συγγραφεα και τον ντρουλη , αν εκανε τετοιο με τον ντρουλη θα την εψαχνε η Νικολουλη οπως ψαχνει τον Αλεξ με τα γυαλακια που ψαχνει τοσα χρονια και μας εχει ζαλισει τ αρχιδια


Ηταν η περιοδος που ειχε σχεση... ή προσφατα χωρισμενη με τον Δημητρη Αποστολου... δεν θυμαμαι ακριβως
Ο οποιος της εδωσε θεση ηθοποιου στην σειρα που ειχε γραψει με τον Αλεξανδρο Ρηγα "Οι σταβλοι της Εριετας Ζαιμη"
Οι φημες λενε πως ειχε βαλει απο καιρο στο ματι τον Ντεμη και μολις τον ειδε εβαλε σε εφαρμογη το μεγαλο σχεδιο
Δεν υπολειποταν σε τιποτα απο τον κουραμπιε που ειχε σχεση τοτε εξαλλου

Παντως εχουνε ακουστει πολλα για την περιπτωση της.
Η ομορφια της και η τυχη της την εστειλε στον ομορφαντρα των Βαρδινογιαννεων


Αν δεν ισχυουν παω πασο εγω απο κολωνακιωτη το ακουσα
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.038
Like
72.092
Πόντοι
12.756
στο χρυσό κλουβί την βγάζει τύπε;

Ναι , αλλα εχει και συνεχεια η ιστορια  :sunglasses:
Και στο χρυσο κλουβι δεν περνας παντα ωραια


Ηταν η περιοδος που ειχε σχεση... ή προσφατα χωρισμενη με τον Δημητρη Αποστολου... δεν θυμαμαι ακριβως
Ο οποιος της εδωσε θεση ηθοποιου στην σειρα που ειχε γραψει με τον Αλεξανδρο Ρηγα "Οι σταβλοι της Εριετας Ζαιμη"
Οι φημες λενε πως ειχε βαλει απο καιρο στο ματι τον Ντεμη και μολις τον ειδε εβαλε σε εφαρμογη το μεγαλο σχεδιο
Δεν υπολειποταν σε τιποτα απο τον κουραμπιε που ειχε σχεση τοτε εξαλλου

Παντως εχουνε ακουστει πολλα για την περιπτωση της.
Η ομορφια της και η τυχη της την εστειλε στον ομορφαντρα των Βαρδινογιαννεων


Αν δεν ισχυουν παω πασο εγω απο κολωνακιωτη το ακουσα

Απο τον Αποστολου πηγε κατ ευθειαν στον ντρουλη , μην σου πω οτι δεν ειχε ακομα χωρισει το συγγραφεα και ηταν με τον αλλον.
Τον Ντεμη αν ηθελε τον ειχε για πλακα , ουτως η αλλως μια φιλη της την εσκιζε που και που ο Ζαγορ ...
Αλλα τι να τον κανεις τον κοντο οταν ο χοντρος ειχε μισο στρεμα σπιτι στην Ηρωδου Αττικου , κοινωνικους κυκλους που ο κοντος δεν θα ειχε ουτε αν εβγαινε πρωθυπουργος.

η ιστορια ειναι οπως στην ειπα , και την εχω δει απο την καμερα του καταστηματος , στο Κολωνακι βεβαια μετα απο 2 εβδομαδες απο τις πωλητριες του μαγαζιου ειχε φτασει η ιστορια να ειναι μπεστ σελλερ σε ολο το κεντρο.
βεβαια απο βερσιον παιζουν χιλιαδες , ο καθενας λεει οποια ειναι πιο hot.
Ο αλλος ελεγε οτι μετα που την ειδε ο κοντος , την αρπαξε την πεταξε μεσα στο δοκιμαστηριο και της εβγαλε τα ματια εξω ,
αλλος οτι την πηρε με το αμαξι και την πηγε στο Λυκαμπετους και την πηδαγε στο μπαλκονι , αλλος στην πισινα , αλλος στο ασανσερ , αλλος οτι την πηδαγε στο παρκινγκ του λυκαβυτου και τους επαιρναν ματι οι πυροσβεστες.
Αλλος οτι αυτη τον πλακωσε στα χαστουκια , αλλος οτι ειπε ο κοντος του μαγαζατωρα κλειστο και αφησε μας μονους με την Τζινα ..... και παει λεγοντας ..
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
Ναι , αλλα εχει και συνεχεια η ιστορια  :sunglasses:
Και στο χρυσο κλουβι δεν περνας παντα ωραια


Απο τον Αποστολου πηγε κατ ευθειαν στον ντρουλη , μην σου πω οτι δεν ειχε ακομα χωρισει το συγγραφεα και ηταν με τον αλλον.
Τον Ντεμη αν ηθελε τον ειχε για πλακα , ουτως η αλλως μια φιλη της την εσκιζε που και που ο Ζαγορ ...
Αλλα τι να τον κανεις τον κοντο οταν ο χοντρος ειχε μισο στρεμα σπιτι στην Ηρωδου Αττικου , κοινωνικους κυκλους που ο κοντος δεν θα ειχε ουτε αν εβγαινε πρωθυπουργος.

η ιστορια ειναι οπως στην ειπα , και την εχω δει απο την καμερα του καταστηματος , στο Κολωνακι βεβαια μετα απο 2 εβδομαδες απο τις πωλητριες του μαγαζιου ειχε φτασει η ιστορια να ειναι μπεστ σελλερ σε ολο το κεντρο.
βεβαια απο βερσιον παιζουν χιλιαδες , ο καθενας λεει οποια ειναι πιο hot.
Ο αλλος ελεγε οτι μετα που την ειδε ο κοντος , την αρπαξε την πεταξε μεσα στο δοκιμαστηριο και της εβγαλε τα ματια εξω ,
αλλος οτι την πηρε με το αμαξι και την πηγε στο Λυκαμπετους και την πηδαγε στο μπαλκονι , αλλος στην πισινα , αλλος στο ασανσερ , αλλος οτι την πηδαγε στο παρκινγκ του λυκαβυτου και τους επαιρναν ματι οι πυροσβεστες.
Αλλος οτι αυτη τον πλακωσε στα χαστουκια , αλλος οτι ειπε ο κοντος του μαγαζατωρα κλειστο και αφησε μας μονους με την Τζινα ..... και παει λεγοντας ..

χεχε ... εμενα μου ειπε οτι ο κοντος αγαναχτησε με την συμπεριφορα της και σηκωθηκε εφυγε απο το μαγαζι !!!????
Παντως η γυναικα ειναι θεα...αυτη και η αντζελα γκερεκου, οταν ημουν πιτσιρικας, ηταν τα ειδωλα μου !!!
 

momsupporter

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
Δυσκολη εποχη για πριγκηπισσες

Ετοιμη να παντρευτεί με τον συγγραφεα , ψαχνει να βρει σπιτι στο Μετς να μεινουμε μαζι , βρισκει ενα ονειρεμενο , πριν το αγορασουν χωριζει , μαλλον καλυτερα ξεκιναει να βγαινει με τον χοντρουλη.
Το ονειρο καθε κοριτσιου , απειρα φραγκα , σπιτι στην Ηρωδου Αττικου , συνοδεια για ασφαλεια αλλα και για τα θεληματα ( πχ να πανε να της φερουν το φορεμα που αγορασε απο ενα μαγαζι ).
Για καποια εποχη στις αρχες κραταει το σιελ C3 που ειχε και οδηγει αυτη με τον ντρουλη διπλα , βεβαια πριν και μετα το σιτροεν 2 BMW με σφιχτες μεσα , 1 μηχανη και ενας Ζητας.
Τι αλλο να ζητησει , τα ειχε ολα , ετσι νομιζε , η συνεχεια ειναι δυσκολη ...οποιος ξερει να μου την συμπληρωσει κερδιζει ενα μικρο πακοτινι  :grin: :grin: :grin:
Για πες μας και τη συνεχεια.
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
Αυτη η μοσχαροκεφαλη, ο αντρας της, εχει τιποτα λεφτα, ή το παιζει Ηρωδου Αττικου και Bentley και συνοδειες κλπ με τα χαρτζιλικια που του αφηνει ο οικογενεια Βαρδη?

Γιατι εγω, μαγκες ξερω ενα πραγμα:

ΟΛΕΣ οι μπιζνες ειναι ΒΒ. Ποδοσφαιρα, καναλια, διυλιστηρια, βαπορια, τραπεζες... ΟΛΑ!
Και η κρητικη ναυτιλιακη του Σηφη εχει παρει τον πουλο τωρα πια, οποτε... καλως ή κακως, ο μονος Βαρδινογιαννης που ειναι ΚΑΝΟΝΙΚΟΣ Βαρδινογιαννης (κι οχι συνωνυμια) ειναι ο ημικαθυστερημενος ο Τζιγκερ. Και τ' αδερφακια του, που λογικα ειναι ακομα πιο  :idiot:, γι' αυτο δεν τα εχουμε δει ποτε στο γυαλι....
(Btw, η μικρη αδερφη του παντρευτηκε εναν τραπεζικο ΥΠΑΛΛΗΛΟ της Πειραιως. Και μαγκια της)
 

TempT

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
2.055
Like
6
Πόντοι
16
Αυτη η μοσχαροκεφαλη, ο αντρας της, εχει τιποτα λεφτα, ή το παιζει Ηρωδου Αττικου και Bentley και συνοδειες κλπ με τα χαρτζιλικια που του αφηνει ο οικογενεια Βαρδη?

Γιατι εγω, μαγκες ξερω ενα πραγμα:

ΟΛΕΣ οι μπιζνες ειναι ΒΒ. Ποδοσφαιρα, καναλια, διυλιστηρια, βαπορια, τραπεζες... ΟΛΑ!
Και η κρητικη ναυτιλιακη του Σηφη εχει παρει τον πουλο τωρα πια, οποτε... καλως ή κακως, ο μονος Βαρδινογιαννης που ειναι ΚΑΝΟΝΙΚΟΣ Βαρδινογιαννης (κι οχι συνωνυμια) ειναι ο ημικαθυστερημενος ο Τζιγκερ. Και τ' αδερφακια του, που λογικα ειναι ακομα πιο  :idiot:, γι' αυτο δεν τα εχουμε δει ποτε στο γυαλι....
(Btw, η μικρη αδερφη του παντρευτηκε εναν τραπεζικο ΥΠΑΛΛΗΛΟ της Πειραιως. Και μαγκια της)

ακτουαλι ο ΚΑΝΟΝΙΚΟΣ ειναι ο Γιωργος, το μεσαιο παιδι που δε τον ακους ποτε. Ο Γιαννης (Τζιγγερ) παντα ηταν ο ψιλομαλακας χαβαλες "βιτρινα", ο Νικος τωρα σαρανταρησε και ποτε δε στροφαρε ιδιαιτερα και η Βαρδιαννα η μικρη ειναι στα ορια ρεινμαν. Η μεγαλυτερη κορη εχει μπει στο Γουλανδρεικο οποτε δε μετραει.

 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Δυσκολη εποχη για πριγκηπισσες

Ετοιμη να παντρευτεί με τον συγγραφεα , ψαχνει να βρει σπιτι στο Μετς να μεινουμε μαζι , βρισκει ενα ονειρεμενο , πριν το αγορασουν χωριζει , μαλλον καλυτερα ξεκιναει να βγαινει με τον χοντρουλη.
Το ονειρο καθε κοριτσιου , απειρα φραγκα , σπιτι στην Ηρωδου Αττικου , συνοδεια για ασφαλεια αλλα και για τα θεληματα ( πχ να πανε να της φερουν το φορεμα που αγορασε απο ενα μαγαζι ).
Για καποια εποχη στις αρχες κραταει το σιελ C3 που ειχε και οδηγει αυτη με τον ντρουλη διπλα , βεβαια πριν και μετα το σιτροεν 2 BMW με σφιχτες μεσα , 1 μηχανη και ενας Ζητας.
Τι αλλο να ζητησει , τα ειχε ολα , ετσι νομιζε , η συνεχεια ειναι δυσκολη ...οποιος ξερει να μου την συμπληρωσει κερδιζει ενα μικρο πακοτινι  :grin: :grin: :grin:

Ρε μαλακα ο Παπανώτας είσαι;
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Τι χρώμα είναι?
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Ο Αποστόλου πάντως παντρευτηκε μια ωραια γυναικα.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Ο Αποστόλου πάντως παντρευτηκε μια ωραια γυναικα.

Πάρα πολύ ωραία, αλλά και πολύ "βαρεμένη" επίσης! Δεν νομίζω δε πως τώρα υπήρξαν και "πολύ παντρεμένοι" με την κλασσική έννοια του όρου...
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Πάρα πολύ ωραία, αλλά και πολύ "βαρεμένη" επίσης! Δεν νομίζω δε πως τώρα υπήρξαν και "πολύ παντρεμένοι" με την κλασσική έννοια του όρου...
Γιατί του αρέσουν κι αυτουνού "τα ξινά¨" ?
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Θυμάμαι την Τζίνα που έπαιζε σε ένα έργο με τον Πασχάλη Τσαρούχη το παιχνίδι της συγνώμης πρέπει να λεγόταν,απο τότε έχω να την δω..γυναικάρα πάντως!
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
ακτουαλι ο ΚΑΝΟΝΙΚΟΣ ειναι ο Γιωργος, το μεσαιο παιδι που δε τον ακους ποτε. Ο Γιαννης (Τζιγγερ) παντα ηταν ο ψιλομαλακας χαβαλες "βιτρινα", ο Νικος τωρα σαρανταρησε και ποτε δε στροφαρε ιδιαιτερα και η Βαρδιαννα η μικρη ειναι στα ορια ρεινμαν. Η μεγαλυτερη κορη εχει μπει στο Γουλανδρεικο οποτε δε μετραει.

:2funny:  :2funny:  :2funny:

Πώς την πατησε ετσι ο Βαρδης, ρε φιλε??

Μαλλον γι' αυτο ηθελε ενα καρο παιδια - για να ειναι σιγουρος οτι, ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΝΑ, θα μπορει να τον διαδεχθει.  :grin:

Βεβαια, και καποιος αλλος μου ελεγε οτι ο Γιωργος ειναι ο μονος νορμαλ εκει μεσα, αλλα απορω γιατι ο γερος λανσαρει τοσο  πολυ το Τζιγκερ... Μηπως για "αντιπερισπασμο" προς τους ανταγωνιστες? (να κατασκοπευουν το Τζιγκερ, ενω ο αλλος κανει τη δουλεια ανενοχλητος?)

Και, τελικα, ο χοντρος σαλιγκαρος της Αλιμονου εχει χρημα?
Ή μονο το ονομα?

(Γιατι, οταν ακουω για "λεφτα με ουρα", χωρις να ξερω ουτε ΜΙΑ επιχειρηση που ελεγχει καποιος, κατι μου βρωμαει...)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom