Νέα

TS Darci

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gfe_lover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 36
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
να βγει η υδια να μας πει τ γνωμη της και ν τελειωνει εδω τ θεμα .......εγω παντος δεν πηγα κατυ ακομα τ ξεκωλιαζα παντος αν κ κρος
Ρε βατραχε τι να βγει να πει;εφοσον υπηρξε ονομα φωτογραφια και αγγελια και ειπε οτι το συγκεκριμενο ατομο πασχει απο ειτζ ειναι ποινικα κολασιμο...να στειλει ονοματα ανθρωπων που ισχυριζεται οτι γνωριζουν σε εμενα για πιο λογο;για να μλεξει και αλλα ατομα στην ιστορια;Η ηλιθιοτητα σε ολο της το μεγαλειο.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
Ρε βατραχε τι να βγει να πει;εφοσον υπηρξε ονομα φωτογραφια και αγγελια και ειπε οτι το συγκεκριμενο ατομο πασχει απο ειτζ ειναι ποινικα κολασιμο...να στειλει ονοματα ανθρωπων που ισχυριζεται οτι γνωριζουν σε εμενα για πιο λογο;για να μλεξει και αλλα ατομα στην ιστορια;Η ηλιθιοτητα σε ολο της το μεγαλειο.

παντα θα υπαρχει ενας κακο γαμημενος που λεει μαλακιες ...παντος εγω που ηθελα ν παω δεν πηγα ....ακου 60 ε τ λεει ρε τρελαθηκε ο κοσμος .......
 

katjageor

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2012
Μηνύματα
473
Like
120
Πόντοι
1
με τι δοντια θα τα φας τα ποπ κορν καυμενη τουρκο-κυπρια τριχωτη? μεσα στην τριχα εισαι καυμενη...σε ειδα και τρομαξα.. ..δεν ειστε ωραιες τελικα εκει στα τουρκοκυπριακα συνορα ... αντε ξυρισου και πηγενε για καφε τωρα στον λευκο πυργο....ξερεις εσυ

Η ηλιθιοτητα σε ολο της το μεγαλειο.

Τραβεστολάγνε με κάλυψες απόλυτα!
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.444
Πόντοι
456
1.γλυκομουτσουνη αθηνα,,φτανει ειπαμε πια φαλακρη αθηνα , σε ξερουμε ειπαμε αντε ελεγα να μην ξεμπροστιαστεις δημοσια για δευτερη φορα... αλλα ξυνεσαι...

2.βαατραχομουρη πηγα να σε προστατεψω απο τον αιγυπτιο μεταναστη ( ) τον σαγια και δεν με πιστεψες ..δικαιωμα σου ...φερω την ευθυνη μονο των λογων μου και οχι γιατι καταλαβαινεις εσυ...γιατι μεχρι τωρα ουτε ενας μια δεν διεψευσε?  ασε την επιβεβαιωση..ειδες πουθενα καμια διαψευση?...γουστο σου και καπελο σου αν θελεις να πληρωνεις χοντρες cross ..μην την πας ομως στην παραλια μαζι της  γιατι ετσι κοκαλιαρης που εισαι  θα γελανε και οι ρεγγες...και στην γλωσσα των ρεγγων το γελιο δεν ειναι (χαχαχα) αλλα ειναι ( α πα πα) το γελιο της ρεγγας... κοκαλιαρη

3.ολοι θελετε φτηνα και καλα...μα δεν γινεται αυτο.. το φτηνο κρεας το τρωνε οι σκυλοι η τα σκυλια, σας βαρεθηκα νεοελληνες με την νοοτροπια του φτηνου και ταυτοχρονα καλου..θελετε διαμαντια σε τιμη μπακιρι...κλασικοι νεοελληνες που βρωματε τζατζικι φτηνο κεμπαπ ,, δεν γινονται αυτα που θελετε...γιατι στα σαλονα δεν σφαζουνε αρνια,και δεν παει το παπακι στην ποταμια... προς το παρον φουσκωστε τα βυζια σας με ορμονες για να αλληλοπληρωνεστε φτηνα....

αναδουλειές Ελενίτσα;; αναδουλειές;;
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
Χαχαχα γιατι και μενα εκει πηγε το μυαλο μου;
Κ απαραδεκτο  να μιλαμε ετσι  δημοσια
Καλη εβδομαδα τζουλακι μου
:-*

εγω ενα εχω ν πω ....πολλα ακουγονται για διαφορες δεν εχω βγαλει συμπερασμα τ κ πως ...τ μονο που ξερω ειναι οτι πραγματικα τ πραγματα ειναι δυσκολα και ξεφευγουμαι
 

TRAMAZING

Trans
Εγγρ.
19 Μαρ 2013
Μηνύματα
4.356
Like
494
εγω ενα εχω ν πω ....πολλα ακουγονται για διαφορες δεν εχω βγαλει συμπερασμα τ κ πως ...τ μονο που ξερω ειναι οτι πραγματικα τ πραγματα ειναι δυσκολα και ξεφευγουμαι
ουδεν σχολιο γενικοτερα  κ μην τα λαμβανεισ καν υποψιν σου οταν ειναι ετσι ειπωμενα.
 
Εγγρ.
1 Μαΐ 2017
Μηνύματα
146
Like
60
Πόντοι
1
Την darci την επισκευτηκα πριν λιγο καιρο,έχει παρα  πολύ ωραίο σωμα,είναι ψηλή ,αδύνατη με γυναικείο σώμα,το πιο ωραίο πάνω της είναι τα δάχτυλα των ποδιών της,για πολύωρω γλύψιμο για τους λάτρεις.Είναι αρκετά ευγενική και συζητίσημη,τελείως καθαρή,με σχετικα μεγάλο λεπτό καυλάκι και ωραία αρχιδάκια για γλύψιμο,είναι σκέτη απόλαυση να της το ρουφάς και να βλέπεις το πρόσωπο της,το βυζάκι της είναι μικρό ορμονικό,προσωπικά μου άρεσε (γούστα είναι αυτά),είναι δεχτηκή σε ότι σταση και να της πείς,με ωραίες κραυγούλες,και με μπόλικο σπέρμα,εαν πέρνει λίγο περισσότερες πρωτοβουλίες στα χαιδεματα,θα γίνει απο τις πιο τέλειες υπάρξεις,και μια υπέροχη τρυπούλα να τη γλείφεις ώρες ατελείωτες,την δοκίμασα ως ενεργητικός,ελπίζω να την ξαναδώ σύντομα απο τα μέρη μας. :rose:
Ετσι ακριβως οπως τα λες ειναι φιλτατε. Πριν απο πολυ καιρο συνευρεθη μαζι της και μου ειχε αφησει πολυ καλη εντυπωση. Γαμιεται πολυ καλα,ειδικα οταν ανεβαινει απο πανω σου ειναι τρελη καυλα! Αλλα μου αρεσε επισης το οτι ηταν πολυ ευδιαθετη και φιλικη. Θα ξαναπηγαινα 1000% μαζι της.
 

vagabond

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
101
Πόντοι
1
Ετσι ακριβως οπως τα λες ειναι φιλτατε. Πριν απο πολυ καιρο συνευρεθη μαζι της και μου ειχε αφησει πολυ καλη εντυπωση. Γαμιεται πολυ καλα,ειδικα οταν ανεβαινει απο πανω σου ειναι τρελη καυλα! Αλλα μου αρεσε επισης το οτι ηταν πολυ ευδιαθετη και φιλικη. Θα ξαναπηγαινα 1000% μαζι της.

είναι και ενεργητική? το μαλλί είναι ...φυσικό....??
 
Εγγρ.
1 Μαΐ 2017
Μηνύματα
146
Like
60
Πόντοι
1
Για να ειμαι ειλικρινης δεν της ζητησα να με γαμησει..αλλα πιστευω οτι ειναι και ενεργητικη γιατι τον ειχε συνεχως καυλομενο..το μαλλι φυσικοτατο!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom