Νέα

TS Darci

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gfe_lover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 36
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gfe_lover

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
273
Κριτικές
17
Like
13
Πόντοι
1.225

Γνωριζει κανενας συναγωνιστης πληροφοριες για το συγκεκριμενο κοριτσι;
Ευχαριστω :grin:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
Χαχα οχι να την καρφωσω θελω!!
Λεει τιποτα στο παθητικο;Η παιζει ενεργητικα;

μουτρο ακουγεται ενεργητικη ασ μας πουν οι γνωστες εγω απλα εχω ακουσει και απλα δεν θα παω ...ωραιο μωρο ειναι παντος
 

plivios

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2007
Μηνύματα
169
Like
22
Πόντοι
1
Την darci την επισκευτηκα πριν λιγο καιρο,έχει παρα  πολύ ωραίο σωμα,είναι ψηλή ,αδύνατη με γυναικείο σώμα,το πιο ωραίο πάνω της είναι τα δάχτυλα των ποδιών της,για πολύωρω γλύψιμο για τους λάτρεις.Είναι αρκετά ευγενική και συζητίσημη,τελείως καθαρή,με σχετικα μεγάλο λεπτό καυλάκι και ωραία αρχιδάκια για γλύψιμο,είναι σκέτη απόλαυση να της το ρουφάς και να βλέπεις το πρόσωπο της,το βυζάκι της είναι μικρό ορμονικό,προσωπικά μου άρεσε (γούστα είναι αυτά),είναι δεχτηκή σε ότι σταση και να της πείς,με ωραίες κραυγούλες,και με μπόλικο σπέρμα,εαν πέρνει λίγο περισσότερες πρωτοβουλίες στα χαιδεματα,θα γίνει απο τις πιο τέλειες υπάρξεις,και μια υπέροχη τρυπούλα να τη γλείφεις ώρες ατελείωτες,την δοκίμασα ως ενεργητικός,ελπίζω να την ξαναδώ σύντομα απο τα μέρη μας. :rose:
 

vip.information

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2017
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
μουτρο ακουγεται ενεργητικη ασ μας πουν οι γνωστες εγω απλα εχω ακουσει και απλα δεν θα παω ...ωραιο μωρο ειναι παντος

εγω να δεις τι εχω ακουσει... εσυ που εισαι γνωστης των παντων και πηγαινεις σε ολες τις κοπελες με βαση αυτων που ακους  (οπως δηλωνεις) φτιαξε μας μια λιστα με τις κοπελες που σου αρεσαν και εγω θα σου φτιαξω μια με κοπελες που ακουσα και εγω με την σειρα μου  που δεν τους αρεσες καθολου...σιγουρα η λιστα μου θα ειναι μεγαλυτερη....
Υ.Γ. καλε εσυ πας να πεισεις τον εαυτο σου ( εμας με τιποτα) οτι ξοδευεις ολο τον μηνιαιο μισθο σου μονο για να δοκιμαζεις ερωτικα κοπελες (με πεος) που σου ειπανε και που ακουσες... κανε λιγο οικονομια..θα σου κοψουνε το ρευμα στο τελος (απληρωτος λογαριασμος λογω δαπανης σε κοριτσια με πεος) και δεν θα μπορεις να γραφεις....
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
179
Πόντοι
16
εγω να δεις τι εχω ακουσει... εσυ που εισαι γνωστης των παντων και πηγαινεις σε ολες τις κοπελες με βαση αυτων που ακους  (οπως δηλωνεις) φτιαξε μας μια λιστα με τις κοπελες που σου αρεσαν και εγω θα σου φτιαξω μια με κοπελες που ακουσα και εγω με την σειρα μου  που δεν τους αρεσες καθολου...σιγουρα η λιστα μου θα ειναι μεγαλυτερη....
Υ.Γ. καλε εσυ πας να πεισεις τον εαυτο σου ( εμας με τιποτα) οτι ξοδευεις ολο τον μηνιαιο μισθο σου μονο για να δοκιμαζεις ερωτικα κοπελες (με πεος) που σου ειπανε και που ακουσες... κανε λιγο οικονομια..θα σου κοψουνε το ρευμα στο τελος (απληρωτος λογαριασμος λογω δαπανης σε κοριτσια με πεος) και δεν θα μπορεις να γραφεις....

Δεν καταλαβες
Τις περισσοτερες τζαμπα τις εχει
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
εγω να δεις τι εχω ακουσει... εσυ που εισαι γνωστης των παντων και πηγαινεις σε ολες τις κοπελες με βαση αυτων που ακους  (οπως δηλωνεις) φτιαξε μας μια λιστα με τις κοπελες που σου αρεσαν και εγω θα σου φτιαξω μια με κοπελες που ακουσα και εγω με την σειρα μου  που δεν τους αρεσες καθολου...σιγουρα η λιστα μου θα ειναι μεγαλυτερη....
Υ.Γ. καλε εσυ πας να πεισεις τον εαυτο σου ( εμας με τιποτα) οτι ξοδευεις ολο τον μηνιαιο μισθο σου μονο για να δοκιμαζεις ερωτικα κοπελες (με πεος) που σου ειπανε και που ακουσες... κανε λιγο οικονομια..θα σου κοψουνε το ρευμα στο τελος (απληρωτος λογαριασμος λογω δαπανης σε κοριτσια με πεος) και δεν θα μπορεις να γραφεις....

μουτρο δεν κυτας την παρτη σου...χρωστας και μια απαντιση για μια κοπελα που κατυ αναφερες
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.444
Πόντοι
456
εγω να δεις τι εχω ακουσει... εσυ που εισαι γνωστης των παντων και πηγαινεις σε ολες τις κοπελες με βαση αυτων που ακους  (οπως δηλωνεις) φτιαξε μας μια λιστα με τις κοπελες που σου αρεσαν και εγω θα σου φτιαξω μια με κοπελες που ακουσα και εγω με την σειρα μου  που δεν τους αρεσες καθολου...σιγουρα η λιστα μου θα ειναι μεγαλυτερη....
Υ.Γ. καλε εσυ πας να πεισεις τον εαυτο σου ( εμας με τιποτα) οτι ξοδευεις ολο τον μηνιαιο μισθο σου μονο για να δοκιμαζεις ερωτικα κοπελες (με πεος) που σου ειπανε και που ακουσες... κανε λιγο οικονομια..θα σου κοψουνε το ρευμα στο τελος (απληρωτος λογαριασμος λογω δαπανης σε κοριτσια με πεος) και δεν θα μπορεις να γραφεις....
πίκρα... μεγάλη πίκρα κουβαλάς... και μεγάλη πόρτα θα διαβείς..
 

vip.information

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2017
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
πίκρα... μεγάλη πίκρα κουβαλάς... και μεγάλη πόρτα θα διαβείς..
1.γλυκομουτσουνη αθηνα,,φτανει ειπαμε πια φαλακρη αθηνα , σε ξερουμε ειπαμε αντε ελεγα να μην ξεμπροστιαστεις δημοσια για δευτερη φορα... αλλα ξυνεσαι...

2.βαατραχομουρη πηγα να σε προστατεψω απο τον αιγυπτιο μεταναστη ( ) τον σαγια και δεν με πιστεψες ..δικαιωμα σου ...φερω την ευθυνη μονο των λογων μου και οχι γιατι καταλαβαινεις εσυ...γιατι μεχρι τωρα ουτε ενας μια δεν διεψευσε?  ασε την επιβεβαιωση..ειδες πουθενα καμια διαψευση?...γουστο σου και καπελο σου αν θελεις να πληρωνεις χοντρες cross ..μην την πας ομως στην παραλια μαζι της  γιατι ετσι κοκαλιαρης που εισαι  θα γελανε και οι ρεγγες...και στην γλωσσα των ρεγγων το γελιο δεν ειναι (χαχαχα) αλλα ειναι ( α πα πα) το γελιο της ρεγγας... κοκαλιαρη

3.ολοι θελετε φτηνα και καλα...μα δεν γινεται αυτο.. το φτηνο κρεας το τρωνε οι σκυλοι η τα σκυλια, σας βαρεθηκα νεοελληνες με την νοοτροπια του φτηνου και ταυτοχρονα καλου..θελετε διαμαντια σε τιμη μπακιρι...κλασικοι νεοελληνες που βρωματε τζατζικι φτηνο κεμπαπ ,, δεν γινονται αυτα που θελετε...γιατι στα σαλονα δεν σφαζουνε αρνια,και δεν παει το παπακι στην ποταμια... προς το παρον φουσκωστε τα βυζια σας με ορμονες για να αλληλοπληρωνεστε φτηνα....

 

katjageor

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2012
Μηνύματα
473
Like
120
Πόντοι
1
1.γλυκομουτσουνη αθηνα,,φτανει ειπαμε πια φαλακρη αθηνα , σε ξερουμε ειπαμε αντε ελεγα να μην ξεμπροστιαστεις δημοσια για δευτερη φορα... αλλα ξυνεσαι...

2.βαατραχομουρη πηγα να σε προστατεψω απο τον αιγυπτιο μεταναστη ( ) τον σαγια και δεν με πιστεψες ..δικαιωμα σου ...φερω την ευθυνη μονο των λογων μου και οχι γιατι καταλαβαινεις εσυ...γιατι μεχρι τωρα ουτε ενας μια δεν διεψευσε?  ασε την επιβεβαιωση..ειδες πουθενα καμια διαψευση?...γουστο σου και καπελο σου αν θελεις να πληρωνεις χοντρες cross ..μην την πας ομως στην παραλια μαζι της  γιατι ετσι κοκαλιαρης που εισαι  θα γελανε και οι ρεγγες...και στην γλωσσα των ρεγγων το γελιο δεν ειναι (χαχαχα) αλλα ειναι ( α πα πα) το γελιο της ρεγγας... κοκαλιαρη

3.ολοι θελετε φτηνα και καλα...μα δεν γινεται αυτο.. το φτηνο κρεας το τρωνε οι σκυλοι η τα σκυλια, σας βαρεθηκα νεοελληνες με την νοοτροπια του φτηνου και ταυτοχρονα καλου..θελετε διαμαντια σε τιμη μπακιρι...κλασικοι νεοελληνες που βρωματε τζατζικι φτηνο κεμπαπ ,, δεν γινονται αυτα που θελετε...γιατι στα σαλονα δεν σφαζουνε αρνια,και δεν παει το παπακι στην ποταμια... προς το παρον φουσκωστε τα βυζια σας με ορμονες για να αλληλοπληρωνεστε φτηνα....


Καυγά σαββατιάτικο μυρίζομαι! Φτιάχνω ποπ-κορν!
 

vip.information

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2017
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
με τι δοντια θα τα φας τα ποπ κορν καυμενη τουρκο-κυπρια τριχωτη? μεσα στην τριχα εισαι καυμενη...σε ειδα και τρομαξα.. ..δεν ειστε ωραιες τελικα εκει στα τουρκοκυπριακα συνορα ... αντε ξυρισου και πηγενε για καφε τωρα στον λευκο πυργο....ξερεις εσυ
 

vip.information

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2017
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
ολα και ολα ..ο βατραχος μπορει να ειναι (κοκκλιαρης και μπαζο) αλλα τουλαχιστον ειναι ενα αυθεντικο αγορι εδω μεσα και δεν ειναι οπως τα περισσοτερα προφιλ, πεταλουδιτσα τριχωτη ο βατραχος ειναι ανδρας εστω και μπαζο-κοκκαλο...
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
ολα και ολα ..ο βατραχος μπορει να ειναι (κοκκλιαρης και μπαζο) αλλα τουλαχιστον ειναι ενα αυθεντικο αγορι εδω μεσα και δεν ειναι οπως τα περισσοτερα προφιλ, πεταλουδιτσα τριχωτη ο βατραχος ειναι ανδρας εστω και μπαζο-κοκκαλο...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:να γραφεις ποιο συχνα γελαμαι πολυ όταν εισαι στην παρεα μας
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
ολα και ολα ..ο βατραχος μπορει να ειναι (κοκκλιαρης και μπαζο) αλλα τουλαχιστον ειναι ενα αυθεντικο αγορι εδω μεσα και δεν ειναι οπως τα περισσοτερα προφιλ, πεταλουδιτσα τριχωτη ο βατραχος ειναι ανδρας εστω και μπαζο-κοκκαλο...

Κουαξ αληθευουν αυτα???
 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.481
Κριτικές
2
Like
2.806
Πόντοι
456

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ-ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ.

Παρακαλειται ο-η vip information που πριν λιγες μερες στο θεμα τραβελια με προσοντα εγραψε για μια τρανς οτι πασχει απο ειτζ.Θα ηθελα να μου διαθεσετε λιγα λεπτα απο τον χρονο σας...γνωριζω οτι εχετε συνεχεια φουλ προγραμμα...αλλα λιγα λεπτα απο τον χρονο σας να μου διαθεσετε.
Σας ζητησα να μου στειλετε π.μ το οποιο θα ελεγε ποιες τρανς γνωριζουν οτι η τρανς στην οποια ανφερθηκατε εχει ειτζ.
Περιμενω εδω και αρκετες μερες ..οταν το λαβω θα σας ευχαριστησω δημοσια και θα κινηθω αναλογα.
Ευχαριστω εκ των προτερων.. :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
να βγει η υδια να μας πει τ γνωμη της και ν τελειωνει εδω τ θεμα .......εγω παντος δεν πηγα κατυ ακομα τ ξεκωλιαζα παντος αν κ κρος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom