Νέα

Τρύπα για χύσιμο στα Εξάρχεια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Χύσε μέσα
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 118
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)
OP
OP
Χύσε μέσα

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
475
Like
630
Πόντοι
81
Σας γράφω... από το κινητό ( για πρώτη φορά) καθώς δουλεύω, οπότε μέχρι και την Πέμπτη θα μπορώ μόνο απόγευμα για όποιον θέλει να έρθει να αδειάσει.
Just saying
 
OP
OP
Χύσε μέσα

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
475
Like
630
Πόντοι
81
Κανας μάστορας να έρθει να συναρμολογήσουμε :mati: ένα τραπέζι και μία συρταριέρα από τα ικεα;
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: 968

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.565
Κριτικές
8
Like
33.062
Πόντοι
6.536
Πούστη ν ευχή το μυριστηκες το νήμα καργιόλη ... :coffee:
Σε παρακολουθώ μπούστη.
Κατηγορείς τύπο χύσε μέσα.
Ο άνθρωπος δεν ενοχλεί κανέναν,μόνο πούστης είναι.
Ζηλεύεις....

Κανε coming out,θα σε στηρίξω.
 
OP
OP
Χύσε μέσα

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
475
Like
630
Πόντοι
81

Αν μου φτιάξει κάποιος τραπέζι και συρταριέρα;
στα γόνατα θα πέσω να του φιλήσω τα πόδια... τόσο υποχρεωμένος θα είμαι!

Θα τον κεράσω τόση μπύρα που στο τέλος θα κατουριέται τόσο που θα μου τα ρίξει στη μάπα....

και εννοείται θα πρέπει να δοκιμάσουμε το τραπέζι αν αντέχει το βάρος... καταλαβαίνετε...
 
OP
OP
Χύσε μέσα

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
475
Like
630
Πόντοι
81
Τι έφαγα σήμερα :O:O:O
έχω εντυπωσιαστεί με την τρύπα μου...

wow! μιλάμε το όνειρό μου έγινε πραγματικότητα. δεν ξέρω αν υπάρχει σε πούτσα μεγαλύτερη (πάχος και μήκος), εκτός τον μαύρων τις μακριές (που δεν καυλώνουν).
ίσως η μεγαλύτερη που έχω φάει μέχρι σήμερα, και είναι και μέλος εδώ μέσα!!! αν και με βρήκε από το κανεσεξ
 

vaggelis 80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2019
Μηνύματα
674
Like
2.683
Πόντοι
446
Τι έφαγα σήμερα :O:O:O
έχω εντυπωσιαστεί με την τρύπα μου...

wow! μιλάμε το όνειρό μου έγινε πραγματικότητα. δεν ξέρω αν υπάρχει σε πούτσα μεγαλύτερη (πάχος και μήκος), εκτός τον μαύρων τις μακριές (που δεν καυλώνουν).
ίσως η μεγαλύτερη που έχω φάει μέχρι σήμερα, και είναι και μέλος εδώ μέσα!!! αν και με βρήκε από το κανεσΜπραβο

Τι έφαγα σήμερα :O:O:O
έχω εντυπωσιαστεί με την τρύπα μου...

wow! μιλάμε το όνειρό μου έγινε πραγματικότητα. δεν ξέρω αν υπάρχει σε πούτσα μεγαλύτερη (πάχος και μήκος), εκτός τον μαύρων τις μακριές (που δεν καυλώνουν).
ίσως η μεγαλύτερη που έχω φάει μέχρι σήμερα, και είναι και μέλος εδώ μέσα!!! αν και με βρήκε από το κανεσεξ
Σε ξεκωλιασε???
 
Εγγρ.
10 Μαΐ 2021
Μηνύματα
329
Like
588
Πόντοι
81
Τι σιχαμα είναι αυτο ρε πούστη.....
Εσείς οι πούστηδες το ξέρετε οτι είστε ξεφτιλισμένοι ή νομίζετε οτι είστε αξιότιμοι και υπέροχοι σεξουαλικά απελευθερωμένοι τύποι; Τι πιστευετε για τον εαυτο σας; Όταν σας χύνουν στη μαπα και σας ξεκωλιάζουν, πως αισθάνεστε τον εαυτό σας;
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
20
Like
27.320
Πόντοι
8.346
d69r3t9yyki51.png
 

Geroxekoutis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
229
Κριτικές
14
Like
3.383
Πόντοι
731
Τι έφαγα σήμερα :O:O:O
έχω εντυπωσιαστεί με την τρύπα μου...

wow! μιλάμε το όνειρό μου έγινε πραγματικότητα. δεν ξέρω αν υπάρχει σε πούτσα μεγαλύτερη (πάχος και μήκος), εκτός τον μαύρων τις μακριές (που δεν καυλώνουν).
ίσως η μεγαλύτερη που έχω φάει μέχρι σήμερα, και είναι και μέλος εδώ μέσα!!! αν και με βρήκε από το κανεσεξ
Να ραφτούμε;
 
Εγγρ.
10 Μαΐ 2021
Μηνύματα
329
Like
588
Πόντοι
81
Με τις γυναίκες τι φάση; Τις σιχαίνεσαι ; Τις φοβάσαι; Δε θες να τις βλέπεις μπροστά σου; Τις μισείς;
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom