Νέα

Τρύπα για χύσιμο στα Εξάρχεια

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (3 μέλη και 10 επισκέπτες)

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.462
Κριτικές
1
Like
7.458
Πόντοι
2.306
Ειναι πολύ υποτιμητικό για τη προσωπικότητα σου να αποκαλείς τον εαυτό σου τρύπα.
Μαλλον τον ευχαριστει τυπε, οταν επιθυμεις να γινεις δημοσιο δοχειο σπερματος και αλλων ευγενων υγρων, μαλλον δεν πασχεις απο κομπλεξ ανωτεροτητας:confused:
 

xamenos xamenos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2024
Μηνύματα
238
Like
519
Πόντοι
81
Γράφεις " Εννοείται πως βάζω προφυλακτικό σε όποιον θέλει. " Δηλαδή εαν ο άλλος δεν θέλει ,του κάθεσαι χωρίς,,,,κινητή υγειονομική βόμβα είσαι αλλά πιο πολύ ηλιθιοι είναι αυτοί που σε παίρνουν ακα ,όπως και πολλούς όμοιους σου και ποιος ξέρει σε πόσες κοπέλες έχουν πάει 'η θα πάνε μετά από εσένα ,οι οποίες αυτές κοπέλες θα συνευρεθουν μαζί μας επειδή δεν γουστάρουμε πισωγλεντηδες .Η ανευθυνότητα στην περίπτωση σου έχει όνομα και επώνυμο. Μπροστά στο αρρωστημένο πάθος σας για φουτσο δεν υπολογίζεται τίποτα.
Ωραία τα λες, αλλά μάντεψε. Βάζεις προφυλακτικό άμα δεν είσαι σε κλειστή σχέση με κάποια και το κάνετε αποκλειστικά μεταξύ σας. Ναι, στους γκέι παίζει φουλ το ακαπ (κατά τη γνώμη μου λάθος τους) αλλά αυτό δεν έχει να λέει για τις κοπέλες που μπορεί να κολλήσουν κάτι επειδή κάποιος είναι πχ bi. Με απλά λόγια όλοι πρέπει να φροντίζουν την ασφάλειά τους και αφήστε τις ομοφοβικές παπαριές.
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.260
Κριτικές
7
Like
4.780
Πόντοι
736
Ωραία τα λες, αλλά μάντεψε. Βάζεις προφυλακτικό άμα δεν είσαι σε κλειστή σχέση με κάποια και το κάνετε αποκλειστικά μεταξύ σας. Ναι, στους γκέι παίζει φουλ το ακαπ (κατά τη γνώμη μου λάθος τους) αλλά αυτό δεν έχει να λέει για τις κοπέλες που μπορεί να κολλήσουν κάτι επειδή κάποιος είναι πχ bi. Με απλά λόγια όλοι πρέπει να φροντίζουν την ασφάλειά τους και αφήστε τις ομοφοβικές παπαριές.
Δεν ξέρω φίλε μου, έχει πολλούς βλαμμένους και ανευθυνους ο χώρος του αγοραίου έρωτα.
 
OP
OP
Χύσε μέσα

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
441
Like
582
Πόντοι
81
Να ρωτήσω…, για να καθαρίσεις το κωλάντερό σου χρησιμοποιείς μάνικα της πυροσβεστικής;



Screenshot 2024-09-23 140703.png
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom