Νέα

Τρύπα για χύσιμο στα Εξάρχεια

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.179
Like
1.688
Πόντοι
216
Δίνω κώλο σε στρέιτ και παντρεμένους άντρες μέχρι 60 ετών, με προτεραιότητα σε όσους έχουν γυμνασμένο σώμα ή πολύ μεγάλη πούτσα.

☛ ΟΧΙ
• αν έχεις περιττά κιλά
• αν έχεις κονδυλώματα ή άλλα σπυριά στην πούτσα

- - - - - - - - - - - - - - -

Εγώ είμαι 35 ετών, με χώρο πίσω από το Μουσείο (Εξάρχεια) και μπορείς να έρχεσαι να αδειάζεις και να φεύγεις, όποτε έχεις καύλες.

Μπορείς να έρθεις ακόμα και αν θέλεις μόνο να στην παίξω ή να σου πάρω πίπα.

- - - - - - - - - - - - - - -

Ιδανική περίπτωση για στρέιτ και παντρεμένους που θέλουν να δοκιμάσουν αντρικό κωλαράκι για πρώτη φορά, αλλά και για όσους είναι ήδη καυλωμένοι και θέλουν μία τρύπα να αδειάσουν.

Παρέχονται:
• υγιεινή, καθαριότητα και εχεμύθεια
• ντους και προφυλακτικά

- - - - - - - - - - - - - - -
Τύπε τον Λίλα τι τον έχεις; Για δε μπαίρνεις μαζί και άλλα εναλλακτικά Εξαρχειώτικα μουνέτα απογαμήδια με σνικερς να κάνεις σωστή μπίζνα :confused:
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.236
Κριτικές
7
Like
4.670
Πόντοι
736
Μπορείς να έρθεις απλά να στη παίξω όσο θα βλέπεις τσοντούλα ή απλά να γνωριστούμε και να με χύσεις στη μάπα με μαλακία χωρίς να σε ακουμπήσω.
Ευχαριστώ για τις συμβουλές, προσέχω να μην τραυματίζομαι/ματώνω, γι αυτό και δεν θέλω πολλά χαστούκια ή δάχτυλα στην τρύπα μου και χρησιμοποιώ πολύ λαδάκι και λιπαντικό
Εννοείται πως βάζω προφυλακτικό σε όποιον θέλει.
Αλλά ο καθένας είναι υπεύθυνος για τον εαυτό του.
Θα χαρώ να σε γνωρίσω!!! όπως και άλλα μέλη από εδώ.... και μετά να γράψετε και την εμπειρία σας εδώ.
Γράφεις " Εννοείται πως βάζω προφυλακτικό σε όποιον θέλει. " Δηλαδή εαν ο άλλος δεν θέλει ,του κάθεσαι χωρίς,,,,κινητή υγειονομική βόμβα είσαι αλλά πιο πολύ ηλιθιοι είναι αυτοί που σε παίρνουν ακα ,όπως και πολλούς όμοιους σου και ποιος ξέρει σε πόσες κοπέλες έχουν πάει 'η θα πάνε μετά από εσένα ,οι οποίες αυτές κοπέλες θα συνευρεθουν μαζί μας επειδή δεν γουστάρουμε πισωγλεντηδες .Η ανευθυνότητα στην περίπτωση σου έχει όνομα και επώνυμο. Μπροστά στο αρρωστημένο πάθος σας για φουτσο δεν υπολογίζεται τίποτα.
 
OP
OP
Χύσε μέσα

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
433
Like
568
Πόντοι
81
τόσες μαλακίες γράφετε εδώ μέσα... ελάτε να σας βαρέσω κι εγώ καμία :confused: (Δωρεάν)
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.705
Κριτικές
90
Like
36.286
Πόντοι
25.467

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.563
Πόντοι
3.656
Εγώ είμαι 35 ετών, με χώρο πίσω από το Μουσείο (Εξάρχεια) και μπορείς να έρχεσαι να αδειάζεις και να φεύγεις, όποτε έχεις καύλες.

Μπορείς να έρθεις ακόμα και αν θέλεις μόνο να στην παίξω ή να σου πάρω πίπα.

τυπε εχεις σκεφτει ποτε να κανεις τον σκουπιδοτενεκε η την χημικη τουαλετα με κερμα; :confused::confused::confused:
 
OP
OP
Χύσε μέσα

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
433
Like
568
Πόντοι
81
τυπε εχεις σκεφτει ποτε να κανεις τον σκουπιδοτενεκε η την χημικη τουαλετα με κερμα; :confused::confused::confused:

Ναι και θα μου άρεσε.... αν μπορείς να βρεις τρόπο γίνομαι, και τα κέρδη δικά σου....
Θα προτιμούσα σε κανα μεγάλο εργοτάξιο ή σε στρατόπεδα μέσα.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.422
Κριτικές
61
Like
42.538
Πόντοι
22.785
:jerking::jerking::jerking::jerking:

Αυτός σκότωσε τον Χαράλαμπο .....​

Το ανατριχιαστικό φινάλε.​

 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom