Νέα

Τρίγωνο με 2 γυναίκες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα I_Like_Sex
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 30
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Μεσα εισαι.....στα συγκεκριμενα ...τετραγωνικα δυσκολα μπορειs να αποφανθειs για το τι ειναι....Εχει τοση μεγαλη επιφανεια...εργασιαs που δεν σ απασχολει το ζητημα χαχαχαχαχα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Και γι'αυτο στα πιπινια
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
αφου εχεις προβλημα χωρου γιατι δεν κοιτας την περιπτωση του στουντιο η ''οικων ευεξιας'';;;;;που θα σου ερθει και πιο οικονομικα;;;;;
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
αφου εχεις προβλημα χωρου γιατι δεν κοιτας την περιπτωση του στουντιο η ''οικων ευεξιας'';;;;;που θα σου ερθει και πιο οικονομικα;;;;;

Φυσικα....φυσικοτατα και τοχω κοιταξει και τοχω....μιαμ μιαμ γευτει το θεμα....Αφ εαυτου μου που λενε.....Αλοιμονο ετσι θα καθομουνα???? σε στουδιο  βρηκα την πολυποθητον υγειαν μου
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Πρεπει να ανοιξουν αντιστοιχα παραρτηματα πληρωμενου ερωτα και στις υπολοιπες πολεις της Ελλαδας.
Καθε ενας που ερχεται εδω θα ρωταει για γαμησια και οταν παμε εμεις στα μερη τους δεν εχουν τιποτα. :headbang:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Φυσικα....φυσικοτατα και τοχω κοιταξει και τοχω....μιαμ μιαμ γευτει το θεμα....Αφ εαυτου μου που λενε.....Αλοιμονο ετσι θα καθομουνα???? σε στουδιο  βρηκα την πολυποθητον υγειαν μου
Εκει βρισκουμε την υγεια μας στο σπιτι αμα καθεσαι ολη την ωρα στα ζαλιζη η γυναικα (για τους παντρεμενους)
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Εκει βρισκουμε την υγεια μας στο σπιτι αμα καθεσαι ολη την ωρα στα ζαλιζη η γυναικα (για τους παντρεμενους)

Μονο τα ζαλιζει????  τα ...παει βολτα και τα φερνει....Ασε που λογω τεραστιαs ...επιφανειαs κρυβει και την τηλεοραση... :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Πρεπει να ανοιξουν αντιστοιχα παραρτηματα πληρωμενου ερωτα και στις υπολοιπες πολεις της Ελλαδας.
Καθε ενας που ερχεται εδω θα ρωταει για γαμησια και οταν παμε εμεις στα μερη τους δεν εχουν τιποτα. :headbang:
Εξαρταται φιλε μου πιο παλια γεματος ηταν ο τοπος απο διαφορα μπουρδελα μπαρακια κλπ αλλα η ασφαλεια τα εκλεισε γαμησετα
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Μονο τα ζαλιζει????  τα ...παει βολτα και τα φερνει....Ασε που λογω τεραστιαs ...επιφανειαs κρυβει και την τηλεοραση... :2funny: :2funny: :2funny:
Καλα με την τηλεοραση το ιδιο παθαινω και εγω συνεχεια μπροστα στην τηλεοραση ασε να δω καμια καλη :2funny: :2funny: :2funny:
 

pligomenos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.118
Like
73
Πόντοι
16
τι τρυγονο και πιπεσ πα/ο ειναι το καλυτερο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom