Νέα

Τρελό πάρτι μιας... εβδομάδας για τα γενέθλια του Βασίλη Μηλιώνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Roumanolagnos1313
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
 

Συνημμένα

  • π.jpg
    π.jpg
    85,1 KB · Εμφανίσεις: 31
  • ρ.jpg
    ρ.jpg
    187,3 KB · Εμφανίσεις: 13

kolotripidakias

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2013
Μηνύματα
441
Like
4
Πόντοι
1
εχω ενα τρελο ονειρο : να γινει καμμια μαλακια (γιατι μονο απο μαλακια θα συμβει κατι τοσο κουφο) και να φαει καμμια ποινη που να απαιτηθει να μεινει μεσα κανα δυο χρονια, γιατι τοσο ωραιο αγορι με τοσα πολλα λεφτα, δυο πραγματα θα του συμβουν: ή θα τον δερνουν για να τον μαδανε, ή θα τον γαμανε για να μην τον δερνουν.

και με τα δυο θα εχουμε δικαιοσυνη, γιατι ο τυπος ειναι τεραστιο λαμογιο, μπροστατζας βεβαια για αλλους πιο μεγαλους και επωνυμους (για αυτο και αυτα που λεω θα μεινουν ονειρα) αλλα λαμογιο εκ γενετης και γνωστο στη πιατσα.

και ο λογος που η ελλαδα ηταν ειναι και θα ειναι μια χωρα πουτανα, ειναι γιατι ο ακης μπηκε μεσα μετα απο 20 χρονια, και ο κυριος βρωμοπουστας αυτος ενω τον εχουμε πιασει στα πρασα, δεν θα μπει μεσα καθολου. δηλαδη οχι απλα τα ιδια, αλλα χειροτερα.
 
OP
OP
Roumanolagnos1313

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
εχω ενα τρελο ονειρο : να γινει καμμια μαλακια (γιατι μονο απο μαλακια θα συμβει κατι τοσο κουφο) και να φαει καμμια ποινη που να απαιτηθει να μεινει μεσα κανα δυο χρονια, γιατι τοσο ωραιο αγορι με τοσα πολλα λεφτα, δυο πραγματα θα του συμβουν: ή θα τον δερνουν για να τον μαδανε, ή θα τον γαμανε για να μην τον δερνουν.

και με τα δυο θα εχουμε δικαιοσυνη, γιατι ο τυπος ειναι τεραστιο λαμογιο, μπροστατζας βεβαια για αλλους πιο μεγαλους και επωνυμους (για αυτο και αυτα που λεω θα μεινουν ονειρα) αλλα λαμογιο εκ γενετης και γνωστο στη πιατσα.

και ο λογος που η ελλαδα ηταν ειναι και θα ειναι μια χωρα πουτανα, ειναι γιατι ο ακης μπηκε μεσα μετα απο 20 χρονια, και ο κυριος βρωμοπουστας αυτος ενω τον εχουμε πιασει στα πρασα, δεν θα μπει μεσα καθολου. δηλαδη οχι απλα τα ιδια, αλλα χειροτερα.

Ελλας οπως λεμε Γουατεμαλα ... να δω ποτε θα αντιδράσει ''αναρχικά'' ο κόσμος
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.850
Πόντοι
5.006
εχω ενα τρελο ονειρο : να γινει καμμια μαλακια (γιατι μονο απο μαλακια θα συμβει κατι τοσο κουφο) και να φαει καμμια ποινη που να απαιτηθει να μεινει μεσα κανα δυο χρονια, γιατι τοσο ωραιο αγορι με τοσα πολλα λεφτα, δυο πραγματα θα του συμβουν: ή θα τον δερνουν για να τον μαδανε, ή θα τον γαμανε για να μην τον δερνουν.

και με τα δυο θα εχουμε δικαιοσυνη, γιατι ο τυπος ειναι τεραστιο λαμογιο, μπροστατζας βεβαια για αλλους πιο μεγαλους και επωνυμους (για αυτο και αυτα που λεω θα μεινουν ονειρα) αλλα λαμογιο εκ γενετης και γνωστο στη πιατσα.

και ο λογος που η ελλαδα ηταν ειναι και θα ειναι μια χωρα πουτανα, ειναι γιατι ο ακης μπηκε μεσα μετα απο 20 χρονια, και ο κυριος βρωμοπουστας αυτος ενω τον εχουμε πιασει στα πρασα, δεν θα μπει μεσα καθολου. δηλαδη οχι απλα τα ιδια, αλλα χειροτερα.
ο μηλιωνης εχει καθαρισει με την δικαιοσυνη...
οι γνωστες το γνωριζουν ηδη... ;) ;) ;) ;)
 

kolotripidakias

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2013
Μηνύματα
441
Like
4
Πόντοι
1
ο μηλιωνης εχει καθαρισει με την δικαιοσυνη...
οι γνωστες το γνωριζουν ηδη... ;) ;) ;) ;)

αη κνοου μαν για αυτο μιλαω για ονειρα και φαντασιωσεις  :-

τον εχω πετυχει το καριολη εξω 1-2 φορες και μου τη δινει, θελω να του ριξω κουτουλια. και σκεψου δεν μου φαγανε και λεφτα οι πουστηδες, στη ΔΕΗ ειμαι  :grin:

αλλα μιλαμε για κομπινα που επρεπε να εχει πεσει κυβερνηση.

και τις προαλλες που δεν πηγε η πολιτεια στο δικαστηριο, αλλο παλι και τουτο. εχουν πεσει κυβερνησεις στην ευρωπη για πολυ λιγοτερα :jerking:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.141
Κριτικές
166
Like
26.975
Πόντοι
34.538
Εγω ρε μαγκες Με το μπαμ της ΕΝΕΡΓΚΑ γλυτωσα 300 ευρω,χωρις πλακα...
Δεν τα χα πληρωσει στη ληξη,εγινε το μπαμ και δεν εδωσα και ουτε μου τα ζητησε κανεις μετα,ΕΝΕΡΓΚΑ η ΔΕΗ...

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

 

kolotripidakias

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2013
Μηνύματα
441
Like
4
Πόντοι
1
Εγω ρε μαγκες Με το μπαμ της ΕΝΕΡΓΚΑ γλυτωσα 300 ευρω,χωρις πλακα...
Δεν τα χα πληρωσει στη ληξη,εγινε το μπαμ και δεν εδωσα και ουτε μου τα ζητησε κανεις μετα,ΕΝΕΡΓΚΑ η ΔΕΗ...

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

διαπλεκομενος τυπε?  :grin:
 
OP
OP
Roumanolagnos1313

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
αη κνοου μαν για αυτο μιλαω για ονειρα και φαντασιωσεις  :-

τον εχω πετυχει το καριολη εξω 1-2 φορες και μου τη δινει, θελω να του ριξω κουτουλια. και σκεψου δεν μου φαγανε και λεφτα οι πουστηδες, στη ΔΕΗ ειμαι  :grin:

αλλα μιλαμε για κομπινα που επρεπε να εχει πεσει κυβερνηση.


και τις προαλλες που δεν πηγε η πολιτεια στο δικαστηριο, αλλο παλι και τουτο. εχουν πεσει κυβερνησεις στην ευρωπη για πολυ λιγοτερα :jerking:

υπεράσπιση του, ο νυν υπουργος υγειας, Μάκης Βορίδης!!
 

kolotripidakias

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2013
Μηνύματα
441
Like
4
Πόντοι
1

σιγουρα καλυτερα νεος ωραιος και πλουσιος απο γερος ασχημος και φτωχος. με 2 διαφορες τυπε. να μην εισαι βρωμοπουστας γαμημενος απατεωνας. και να μην κινδυνευεις να γινεις και πραγματικος πουστης λογω φυλακισης.

ευχομαι εγω προσωπικα και στον τυπο αυτο και στον αλλο το τζιτζιφιογκο το συνεταιρακι του, να πανε μεσα και να τους ξεσκισουν.
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
ο μηλιωνης εχει καθαρισει με την δικαιοσυνη...
οι γνωστες το γνωριζουν ηδη... ;) ;) ;) ;)

Πώς γινεται αυτο?

Δηλαδη, αμα εγω μπω στην Τραπεζα της Ελλδος, κλεψω 200 εκατ. ευρω σε χρυσο, και τα στειλω Ελβετια, ΔΕΝ θα παω φυλακη?

Η περιπτωση Ενεργκα ειναι απολυτως ταυτοσημη!
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.736
Πόντοι
1.306
σιγουρα καλυτερα νεος ωραιος και πλουσιος απο γερος ασχημος και φτωχος. με 2 διαφορες τυπε. να μην εισαι βρωμοπουστας γαμημενος απατεωνας. και να μην κινδυνευεις να γινεις και πραγματικος πουστης λογω φυλακισης.

ευχομαι εγω προσωπικα και στον τυπο αυτο και στον αλλο το τζιτζιφιογκο το συνεταιρακι του, να πανε μεσα και να τους ξεσκισουν.

προς το παρον κανουν παρτυ

ζηλιαρηδες
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537

Εγω κανω μια προβλεψη πως θα παει μεσα για χρονια.

Εδω θα 'μαστε/'σαστε...
 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
10
Πόντοι
16
Πώς γινεται αυτο?

Δηλαδη, αμα εγω μπω στην Τραπεζα της Ελλδος, κλεψω 200 εκατ. ευρω σε χρυσο, και τα στειλω Ελβετια, ΔΕΝ θα παω φυλακη?

Η περιπτωση Ενεργκα ειναι απολυτως ταυτοσημη!

Σε σοβαρά κράτη μπορεί, τύπε. Εκεί που καλόπαιδα σαν τον Μέιντοφ τρώνε 150 χρονάκια και η Χίλτον κάνει κοινωνική εργασία δίπλα σε μαύρους και πρεζάκια. Σε ξεφτιλισμένα μπουρδέλα σαν την Ελλάδα μια χαρά την βγάζει καθαρή το κάθε λαμόγιο.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.817
Like
15.558
Πόντοι
3.656
τυποι γιατι να μην τα ξοδεψει τα λεφτα,μηπως δικα του ητανε;  :grin:
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.923
Κριτικές
39
Like
5.065
Πόντοι
2.696
εχω ενα τρελο ονειρο : να γινει καμμια μαλακια (γιατι μονο απο μαλακια θα συμβει κατι τοσο κουφο) και να φαει καμμια ποινη που να απαιτηθει να μεινει μεσα κανα δυο χρονια, γιατι τοσο ωραιο αγορι με τοσα πολλα λεφτα, δυο πραγματα θα του συμβουν: ή θα τον δερνουν για να τον μαδανε, ή θα τον γαμανε για να μην τον δερνουν.

Οι πλούσιοι,ακόμα και στη φυλακή τυγχάνουν καλής αντιμετώπισης.Αφενός διότι έχουν καβάτζα και χαρτζιλικώνουν φύλακες και δ/ντες,αφετέρου διότι έχουν γνωριμίες.Ιδίως τώρα με την ανεργία στο 30% θα πήγαιναν οι φύλακες και θα ζητούσαν να τους βρει δουλειά για τα παιδιά τους...
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.038
Like
72.089
Πόντοι
12.756
Αφηστε ρε το παιδι να χαρει και να κανει τουρισμο που λεει και ο Ματζεστικ  :rockon: :rockon: :rockon:

να ριξει χρημα στην αγορα  :rockon: :rockon:  να φανε ψωμακι και τα φτωχαδακια , να γυρισει λιγο χρημα  :rockon:
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.896
Like
12.906
Πόντοι
2.606
Αφηστε ρε το παιδι να χαρει και να κανει τουρισμο που λεει και ο Ματζεστικ  :rockon: :rockon: :rockon:

να ριξει χρημα στην αγορα  :rockon: :rockon:  να φανε ψωμακι και τα φτωχαδακια , να γυρισει λιγο χρημα  :rockon:
τυπε δεν μπορει κανεις να χαλάσει με την ησυχία του δυο δραχμές σ αυτόν τον κωλοτοπο  :2funny:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.038
Like
72.089
Πόντοι
12.756
τυπε δεν μπορει κανεις να χαλάσει με την ησυχία του δυο δραχμές σ αυτόν τον κωλοτοπο  :2funny:

μα δεν τους καταλαβαινω τους μαλακες , αντι να χαιρονται που αντι να δωσει τα λεφτα στην γαμω ΔΕΗ που θα πληρωσει μεροκάματα χιλιάδων ευρω στους τελμπεχαναδες τους Δεητζηδες που ξυνουν τ αρχιδια τους και πηγαινουν εκδρομες με τον Φωτοπουλο , τα ξαναγυρναει στην αγορα και στον ιδιωτικο τομεα  :rockon:
να φαει ψωμακι ο καβας ο μυκονιατης , να πληρωθει ο σουσας , να τσιμπισει και τιποτα το φιλιπιννεζικο γκαρσονι , να παρουνε και τα παιδια απο το μπιτς μπαρ ...

Να κυκλοφορανε τα λεφτα πρεπει  :rockon: :rockon:  ειδικα τα κλεμμενα  :rockon: :rockon: να γυριζουν στην αγορα  :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom