Νέα

Tο site φθίνει; (έχοντας περάσει τα 1 εκ post όμως!)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pixis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ποιος απο τους παρακατω Μods ειναι ο πιο αντιπαθης και πρεπει να φυγει;

  • chevalier fidel

    Ψήφοι: 17 25,0%
  • solitonios

    Ψήφοι: 5 7,4%
  • sonyp 900

    Ψήφοι: 6 8,8%
  • tipos

    Ψήφοι: 8 11,8%
  • andreoug

    Ψήφοι: 9 13,2%
  • stavros51

    Ψήφοι: 7 10,3%
  • duracell

    Ψήφοι: 7 10,3%
  • pitsilistis

    Ψήφοι: 11 16,2%
  • zero tolerance

    Ψήφοι: 11 16,2%
  • Κανένας, την δουλειά τους προσπαθούν να κάνουν...

    Ψήφοι: 17 25,0%
  • Ολοι, για να γίνει κυριολεκτικά το forum μπουρδέλο!

    Ψήφοι: 22 32,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    68

Επισκέπτης
καλα ελα στην αθηνα να κ(ε)κλοφορησεις στα μπουρδελα-στουντια-κωλομπαρα-μασατζιδικα κ εαν δεις μονο μπαρμπες [size=20pt]ελα να μου σκισεις την σουφρα[/size]..
ααααααααααααααααααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..
μεγαλη μπουκια φαε,μεγαλη κουβεντα μην λες..
 

stevestar

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
εμενα θα μπορουσατε να μου εξηγησετε πως προκυπτει η διαφορα στο συνολο των μελων στις δυο διαφορετικες εικονες.... η μια απο την πρωτη σελιδα και απο η αλλη απο το κουμπι φορουμ κατω κατω... υπαρχει μια αποκλιση της ταξης 2000 μελων τουλαχιστον...

φιλε μου νομιζω οτι η αποκλιση δικαιολογειται γιατι σιγουρα καποια μελη εγγεγραμενα δεν ποσταρουνε στο forum. Τωρα αν νομιζεις οτι παιζει κατι αλλο ενημερωσε μας.
 

Duca

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2007
Μηνύματα
81
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Οχι sonyp900. Η υπονομευση ειναι κακο πραγμα. Η μουρμουρα και το συνεχες κλαψιμο ορισμενων τυπων εμενα με ξενερωνει παλι. Γιατι δεν κοιταει ο καθενας τον εαυτο του πρωτα και μετα την κριτική?
Επαναλαμβανω αυτο που ειπα: Δεν φθινει καποιο site αλλα οι ανθρωποι που το απαρτιζουν και ο νοων νοειτο..
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Είναι ΠΟΛΛΑ μέλη με μηδενικά ποστ που περνάνε όλη τη μέρα τους στο τσατ.
 

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
18
Πόντοι
4.175
τι εγινε ρε μαγκες αρχισε ο πολεμος των κλωνων ??????? ....... :think: :think: :think: :think:
 

Συνημμένα

  • 0clone1011b.jpg
    0clone1011b.jpg
    8,5 KB · Εμφανίσεις: 22

Duca

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2007
Μηνύματα
81
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Κακο το βλεπεις εσυ αυτο? Δεν νομιζω ομως να μην ριχνουν εστω ενα βλεφαρο σε καποιο απο τα θεματα... Αλλωστε υπαρχουν παρα πολλα και με θεματα πολυ επικαιρα και ρεαλιστικα!!! Και χρησιμα παραλληλα. Τωρα αν ερχονται μονο για τσατ, εε παιζουν και καλυτερα sites για το σπορ αυτο! MAD, MIRC,κλπ. Τι να πω απο κει και περα? Υπαρχουν ατομα εδω με αποψεις φοβερες και γνωσεις πολλες που εγω τι βρισκω να διαβαζω και να ακουω, οπως επισης υπαρχουν ατομα με εμπειριες που γουσταρουν να μοιραζονται με το κοινο. Αν τωρα αυτα ενοχλουν, εεε δεν ειναι αγγελικα πλασμενος ο κοσμος... Τελοςπαντων, ας ειμαστε εμεις καλα και εις υγειαν!!!
 

ereunitikos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
Μετα τον πολεμο των αστρων ερχεται στο bourdela.com ο πολεμος των κλωνων!!!Μην το χασετε!!!
 

napi

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
ειμαι νεο μελος σιγουρα και δεν εχω την γνωση για να κατανοησω απολυτα το προβλημα και αν και κατα ποσο το site φθινει. απλα θελω να μου επιτραπει επειδη εχω αρκετη πειρα απο τετοιους χωρους ( με πολλα μελη) να  πω οτι ο χωρος αυτος υπαρχει για να ενημερωνει και να διασκεδαζει τα μελη του (εγω διασκεδαζω πολυ τον λιγο καιρο που ειμαι μελος) και καλο θα ειναι να προσπαθουμε ολοι στο να μην υπαρχουν προστριβες μεταξυ μας. Ενημερωθειτε , διασκεδαστε , ανταλαξτε αποψεις , και το site οπως ειπε και καποιος φιλος δεν φθινει οι ανθρωποι φθινουν.
Αυτα τα λιγα και sorry για το θαρρος αν και νεο μελος.
ΝΑΠΙ :coffee:
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
Το site δεν φθίνει, φθίνει η σκέψη μας, η συμπεριφορά μας και το εγώ μας
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
Σε λιγο θα ρωταμε στο σαιτ για πουτανες και σχετικα και θα μας κραζουν.."τι ρωτας?"  "σε τι σαιτ νομιζεις οτι εισαι?" κ.α...

Πριν λιγο καιρο ο warhol εγραψε οτι πλεον δεν υπαρχει πληροφορηση μεταξυ τω μελων..
Ε τοτε ας κλεισει το σαιτ..ή ας μεινει για να γραφει η eva τις μαλακιες της..
 

Επισκέπτης
Απο την άλλη όμως μας έχουν κατακλύσει οι ελλεεινίδες, τα θρεντς τους και οι διάφοροι καρμίρηδες-ξεπεσμένοι μουνόδουλοι τους....
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Ρε παιδιά όλα καλά και γω μαζί σας!!
Το κορίτσι όμως φαίνεται λίγο αδυνατισμένο, και σαν να στραβοπερπατάει?
Μήπως πρέπει να το ταίσετε καμμιά μακαρονάδα για να πάρει λίγο τα πάνω για να ανταπεξέλθει στην  δύσκολη αποστολή και στις υποχρεώσεις που του έχετε αναθέσει?
:2funny: :2funny: :2funny:
 

roulis35

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2008
Μηνύματα
272
Like
1
Πόντοι
1
γιωργο καλασπερα!και εγω σαν και εσενα ειμαι,να μην πολυλογω με αλλο ονομα και αλλο μειλ.Αυτο που δεν εχω καταλαβει ειναι τι σχεση εχει το site με δημοσιους υπαλληλους, λιστες γαμου, παζαρια με εργολαβους και οτι αλλη μαλακια κατεβει στο κεφαλι του καθε μπουφου που εχει αποψη?... συγνωμμη στους υπολοιπους αλλα εδω ειναι burdela, υποτιθεται τουλαχιστον.......
 

gk303

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
κυριοι καλησπερα.εχθες ο giorgostar εγραψε ενα κειμενο σχετικα με το σαιτ και σβηστικε αμεσως.ας μας πει αυτος που το εσβησε το λογο.ο συναγωνιστης ειπε την αποψη τι κακο ειπε δηλαδη και το σβησατε αμεσως.καλο ειναι να ακουγωνται ολες η γνωμες νομιζω.δεν εβρισε στο κειμενο του κανενα ουτε και προσβαλε.παρακαλω να το ξαναδημοσιευσετε καλο ειναι να ακουγοντε ολες οι γνωμες.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Δεν ξέρω τι έγραψε ο giorgostar και δεν μπορώ να έχω άποψη για το συγκεκριμένο ποστ.

Το ότι κάποια ποστς διαγράφονται είναι σίγουρα θετικό.
Ο έλεγχος και η τάξη είναι εργαλεία διασφάλισης κάποιας σχετικής ποιότητας. Δυστυχώς υπάρχει πολύ λιγότερος έλεγχος από ότι θα έπρεπε.
Μακάρι να διαγράφονταν πολλά περισσότερα ποστ.

Επίσης κάτι που έχω παρατηρήσει είναι ότι κάθε μέρα ένα ή δύο θρεντς, καινούργια ή παλιά χρησιμοποιούνται για τσατ.
Μπαίνουν τα μέλη και κάνουν συζητησούλα που συνήθως δεν έχει καμία σχέση με το αντικείμενο του θρεντ, αλλά και να ‘χει, συχνά το ίδιο το θρεντ είναι χωρίς καμία ουσία.

Το σάιτ γιγαντώνετε επειδή τα θρεντς χρησιμοποιούνται για τσατ.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Παραδείγματος χάρη, σήμερα για τσατ χρησιμοποιείτε το θρεντ "Δε σε συγχωρώ......"
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom