Νέα

Tinder αξίζει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 403K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kostasperv

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2023
Μηνύματα
56
Like
37
Πόντοι
0
Έχω tinder και δεν αξίζει για Ελλάδα Αν έχετε πάει εξωτερικό και το έχετε χρησιμοποιήσει εκεί καταλαβαίνετε τη διαφορά.
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
364
Like
624
Πόντοι
81
Γενικα σε εφαρμογες που αναφερατε πολλοι , οσον αφορα το θεμα ηλικιων ρυθμιζεται απο καπου ή υπαρχει καποιος αλγοριθμος που αναλογα με τις προτιμησεις σου βγαζει και τα αντιστοιχα προφιλ ???
Επισης , επαρχια λετε αξιζει ? ειναι λιγο μικρες οι κοινωνιες θεωρω
 

Spieler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
301
Κριτικές
19
Like
1.108
Πόντοι
371
Γενικα σε εφαρμογες που αναφερατε πολλοι , οσον αφορα το θεμα ηλικιων ρυθμιζεται απο καπου ή υπαρχει καποιος αλγοριθμος που αναλογα με τις προτιμησεις σου βγαζει και τα αντιστοιχα προφιλ ???
Επισης , επαρχια λετε αξιζει ? ειναι λιγο μικρες οι κοινωνιες θεωρω
Ρυθμίζεις τις ηλικίες που σε ενδιαφέρουν. Αν είσαι σε τουριστική επαρχία και ασχοληθείς θα φας 99,9%, φίλος που το δουλεύει σε Χαλκιδική έχει καλά αποτελέσματα. Αν είσαι σε καμιά αγροτική επαρχία που όλοι γνωρίζονται υποθέτω είναι πολύ πιο δύσκολο.
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
364
Like
624
Πόντοι
81
Ρυθμίζεις τις ηλικίες που σε ενδιαφέρουν. Αν είσαι σε τουριστική επαρχία και ασχοληθείς θα φας 99,9%, φίλος που το δουλεύει σε Χαλκιδική έχει καλά αποτελέσματα. Αν είσαι σε καμιά αγροτική επαρχία που όλοι γνωρίζονται υποθέτω είναι πολύ πιο δύσκολο.
Μενω σε τουριστικο μερος που το καλοκαιρι γινεται χαμος τωρα θυμηθηκα και ενα ξαδερφο μου ειχε πολλες επιτυχιες τα καλοκαιρια αλλα τωρα σε ενα μηνα παντρευται :jerking: . Τελος παντων
 

Spieler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
301
Κριτικές
19
Like
1.108
Πόντοι
371
Μενω σε τουριστικο μερος που το καλοκαιρι γινεται χαμος τωρα θυμηθηκα και ενα ξαδερφο μου ειχε πολλες επιτυχιες τα καλοκαιρια αλλα τωρα σε ενα μηνα παντρευται :jerking: . Τελος παντων
Με τα αγγλικά το έχεις; Θα ματσάρεις ξένες, πρέπει να τσατάρεις στα αγγλικά στο app και να μιλήσεις όταν βγείτε.
Αν έχεις ΟΚ εμφάνιση και average skills στα αγγλικά σε τουριστική περιοχή θα παίξεις μπάλα σίγουρα.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.914
Κριτικές
15
Like
11.678
Πόντοι
3.846
Έχω tinder και δεν αξίζει για Ελλάδα Αν έχετε πάει εξωτερικό και το έχετε χρησιμοποιήσει εκεί καταλαβαίνετε τη διαφορά.
Εδώ ο άλλος έλεγε ότι χτυπούσε αβερτα Ελλάδα γιατί είχε τρόπο, ενώ όλοι οι άλλοι δεν ξέρουμε να το δουλεύουμε.
Γελάνε και οι πέτρες
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.835
Like
2.876
Πόντοι
456
Εγώ χτυπούσα λαϊκ στο τιντερ αβερτα..ούτε καν τις κοιτούσα..πρέπει να χτύπησα 200λαικ και βαλε..το ανοίγω την άλλη μέρα.μου είναι ειχανε στείλει λαϊκ μόνο δυο τραβελια..Ελλάδα ούτε οι χοντρές δε σου στέλνουνε στο τιντερ..
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.846
Κριτικές
8
Like
1.421
Πόντοι
216
Εγώ χτυπούσα λαϊκ στο τιντερ αβερτα..ούτε καν τις κοιτούσα..πρέπει να χτύπησα 200λαικ και βαλε..το ανοίγω την άλλη μέρα.μου είναι ειχανε στείλει λαϊκ μόνο δυο τραβελια..Ελλάδα ούτε οι χοντρές δε σου στέλνουνε στο τιντερ..
Πόσο άσχημος είσαι ρε πούστη ?? χαχα
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
26
Like
1.309
Πόντοι
1.720
Πήγα εξωτερικό και σκόραρα με τιντερ από τα αποδυτηρια. Στο ελληνιδισταν καλυτερα να την καταργησει η εταιρια την εφαρμογη δεν εχει νοημα υπαρξης....εκτος απο τουριστριες καλοκαιρι κυριως. Ή ακόμα καλύτερα να ρίξει μπαν μόνιμο σε όλα τα προφιλ ελλεηνίδων που τζάμπα τους τρώνε ΜΒ από τους σερβερ.
 

Kostas H.S.F

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2017
Μηνύματα
124
Like
695
Πόντοι
81
Τελευταία που παίζω δυνατά πάλι στις εφαρμογές. Απλά να ξέρετε ότι είναι γεμάτο φασαίες, μοντέρνες και μη. Όσοι έχετε δεξιά πιστεύω θα ξενερωσεται. Έχω πέσει 4/4.
 

ALX4

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2014
Μηνύματα
256
Like
679
Πόντοι
81
Τελευταία που παίζω δυνατά πάλι στις εφαρμογές. Απλά να ξέρετε ότι είναι γεμάτο φασαίες, μοντέρνες και μη. Όσοι έχετε δεξιά πιστεύω θα ξενερωσεται. Έχω πέσει 4/4.
Και σκυλογατομανες
 

taniak

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
6
Like
1
Πόντοι
0
ίσος μονο να είναι καλό στην Ελλάδα αν βάλεις πχ premium..
 

redtattoo

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2021
Μηνύματα
247
Like
922
Πόντοι
81
"Χρωσταω" τη συνεχεια για οποιον το ειχε διαβασει και το θυμαται, ειχα γραψει για 1 τυπισσα και μενα που ειχαμε βρεθει και ειχαμε περασει και καποιες φορες καλα. Αλλα ξαφνικα εξαφανιζολ. Ε για να μην σας τα πολυλογω φανηκε παλι με... διαθεση. Δεν αντεξα και τη ρωτησα, τι εγινε ξαναμπαρκαρε ο δικος σου;
Τσαντιστηκε και τελος
 

Kavlas19ek

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2024
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
εξωτερικό σίγουρα καλύτερα αλλα και εδώ δεν μου πήγε και τόσο άσχημα.. αν ειναι και κανενας άλλος να στειλει να πουμε καμια ιστορία
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.492
Κριτικές
8
Like
11.415
Πόντοι
3.786
Από ripetinder.com έχει εμπειρίες κανείς; Αξίζει ή είναι απάτη;
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.835
Like
2.876
Πόντοι
456
Εγώ πάντως έχω δει πολλές γνωστές μου στο τιντερ και μια πρώην μου..πάλαι δεν είχε..ίσως το κάνουνε για επιβεβαίωση..και για να τους φυγουνε τα ψυχολογικά τους..πιθανόν και να ζητάνε χορηγό για τις διακοπές τους..
 
Εγγρ.
17 Απρ 2024
Μηνύματα
30
Like
60
Πόντοι
0
Εγώ πάντως έχω δει πολλές γνωστές μου στο τιντερ και μια πρώην μου..πάλαι δεν είχε..ίσως το κάνουνε για επιβεβαίωση..και για να τους φυγουνε τα ψυχολογικά τους..πιθανόν και να ζητάνε χορηγό για τις διακοπές τους..
Εγώ να δεις......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom