Νέα

Τί τσίμπησες, μαν!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Zebu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 82K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Αριστοκράτες VS Πλεμπα


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    27

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
4.782
Like
7.785
Πόντοι
2.306

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.306
Like
13.653
Πόντοι
3.656
Χωρίς λάδι;
Από τώρα κάνεις δίαιτα για να είσαι φιτ για του χρόνου;
Η πρόκειται να πας σε καμμία βάφτιση και θες να μαγνητίζεις τα βλέμματα;
δε τρώω πολύ λάδι μαν η γενιά μου δεν έχει το σύνδρομο της κατοχής να τιγκάρει λάδι τα πάντα

οι μπαρμπάδες το βάζουν ακόμα και στα κορν φλέικς γιαυτό χέζουν 7 φορές τη μέρα :confused::confused::confused:
 

Αναφυλαξίας3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1.454
Like
1.479
Πόντοι
216
Είναι τόσο λαρτζ ο @cost2001 που αν τον ενημερώσεις ότι είσαι μέλος θα σου κάνει πάσα και την Ηλέκτρα στο πρώτο της ρεπω.
Tαπεράκι από τα χτεσινά του cost να φέρει!
δε τρώω πολύ λάδι μαν η γενιά μου δεν έχει το σύνδρομο της κατοχής να τιγκάρει λάδι τα πάντα

οι μπαρμπάδες το βάζουν ακόμα και στα κορν φλέικς γιαυτό χέζουν 7 φορές τη μέρα :confused::confused::confused:
Έχεις την περιφρόνησή μου...
Γι ' αυτό δεν θα έρθω ποτέ στο δικό σου παράθυρο να ζητιανέψω βραδινό. Θα έχεις φτιάξει χωριάτικη στεγνή και γεμιστά με λάδι καρύδας.
Έχουμε και μια αξιοπρέπεια ΚΥΡΙΕ.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.306
Like
13.653
Πόντοι
3.656
Έχεις την περιφρόνησή μου...
Γι ' αυτό δεν θα έρθω ποτέ στο δικό σου παράθυρο να ζητιανέψω βραδινό. Θα έχεις φτιάξει χωριάτικη στεγνή και γεμιστά με λάδι καρύδας.
Έχουμε και μια αξιοπρέπεια ΚΥΡΙΕ.
:2funny:

χωριάτικη φτιάχνω πράγματι μόνο με ξύδι ρίγανη κάπαρη αλάτι

τώρα γεμιστά έτσι και αλλιώς δε ξέρω να φτιάχνω οπότε θα ήταν ότι έχει βάλει μέσα το εστιατόριο :confused:
 

Αναφυλαξίας3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1.454
Like
1.479
Πόντοι
216
:2funny:

χωριάτικη φτιάχνω πράγματι μόνο με ξύδι ρίγανη κάπαρη αλάτι
Παρακαλώ όλα τα μέλη του μπου, καθώς και όλους τους επισκέπτες να φτιάξουν άμεσα λογαριασμό και να περάσουμε ένας ένας από το παρόν νήμα για διαδικτυακό φτύσιμο του κ. Σαούλ.

Ένα μόνο "φτου" είναι αρκετό να στηρίξει την προσπάθειά μας απέναντι στην αλλοτρίωση της χωριάτικης.

Ευχαριστώ.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.306
Like
13.653
Πόντοι
3.656
Παρακαλώ όλα τα μέλη του μπου, καθώς και όλους τους επισκέπτες να φτιάξουν άμεσα λογαριασμό και να περάσουμε ένας ένας από το παρόν νήμα για διαδικτυακό φτύσιμο του κ. Σαούλ.

Ένα μόνο "φτου" είναι αρκετό να στηρίξει την προσπάθειά μας απέναντι στην αλλοτρίωση της χωριάτικης.

Ευχαριστώ.
που να σου πω ότι βάζω και τις ελιές τις πράσινες που δεν έχουν κουκούτσι :confused:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.277
Κριτικές
62
Like
44.914
Πόντοι
9.297
δε τρώω πολύ λάδι μαν η γενιά μου δεν έχει το σύνδρομο της κατοχής να τιγκάρει λάδι τα πάντα

οι μπαρμπάδες το βάζουν ακόμα και στα κορν φλέικς γιαυτό χέζουν 7 φορές τη μέρα :confused::confused::confused:
To χέσιμο είναι υγεία παιδάκι μου..:woldman::fuck1:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.888
Κριτικές
16
Like
14.709
Πόντοι
6.515
Προσοχή στο λάδι τύποι, αυτά που γράφουν εξευγενισμένα είναι παλιολαδα που τάχουν επεξεργαστεί χημικά "εξευγενισει"

Αν σας παίρνει οικονομικα "έξτρα παρθένο"
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.277
Κριτικές
62
Like
44.914
Πόντοι
9.297

Αναφυλαξίας3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1.454
Like
1.479
Πόντοι
216
:cheesy::cheesy::cheesy:
Eιναι φιτ ,χωρίς περιττά λιπακια....μόλις βγει έξω του την πέφτουν όλες / όλοι...δεν προλαβαίνει το παιδί...:confused:.
Αυτή τη νέα γενιά την έχει καταστρέψει το τικτοκ και ο Πετρετζίκης...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.277
Κριτικές
62
Like
44.914
Πόντοι
9.297
Προσοχή στο λάδι τύποι, αυτά που γράφουν εξευγενισμένα είναι παλιολαδα που τάχουν επεξεργαστεί χημικά "εξευγενισει"

Αν σας παίρνει οικονομικα "έξτρα παρθένο"
Ελπίζω να μην μας πεις να πάρουμε τον βουλευτή μας τηλέφωνο για να μεσολαβήσει για κάνα λίτρο λάδι από τον πιο κοντινό ελαιομυλο.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.277
Κριτικές
62
Like
44.914
Πόντοι
9.297
Αυτή τη νέα γενιά την έχει καταστρέψει το τικτοκ και ο Πετρετζίκης...
Γάμησε τα... αυτά τα νέα παιδιά θα καταλήξουν με ραχίτιδα και δερματίτιδες σαν να είναι ακόμα στην Κατοχή λόγω ελλείψεως λαδιού .
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.277
Κριτικές
62
Like
44.914
Πόντοι
9.297
και την ντομάτα ζητάω να μου την καθαρίσουν να μην έχει πέτσα :effemine:
Αυτό το κάνω ...χωρίς πέτσα να σταζουν ηδονικα τα ζουμακια της μεσα στο λαδάκι και να κοκκινίζει το πιάτο με πολύ σέξυ τρόπο.....τι έγραψα παλι ο πουστης...πάω να τον παίξω ..:alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::cool2::cool2::cool2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom