Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 573 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.953

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
καντε το πιο απλο.βγειτε στο δρομο αυριο το πρωι και πειτε σε δεκα ελληνιδες "καλημερα" καντε το ιδιο στις ξενες μετα γραψτε τα ποσοστα των ελληνιδων που ανταπεδωσαν την καλημερα και των ξενων.μιλαμε για ΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ κομπλεξ.εχω μετα το δικιο με το μερος μου να ασχοληθω περισσοτερο με τις ξενες?

δε το κάνεις λίγο διαφορετικά? πήγαινε πες καλημέρα σε όποια ελληνίδα βρεις να παραθερίζει σε εξωτικό νησί στο εξωτερικό, μετά πες καλημέρα στην όποια ξένη πηγαίνει ή γυρίζει από τη δουλειά της μέσα στη ζέστη.  ;)

φαντάζομαι τα κέφια και των δύο θα είναι στα ύψη  :2funny:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Εγω ΠΑΝΤΑ  λεω καλημέρα!

Αλλα πραγματικά μπες στη θεση μου όταν ένας που καλημεριζομασταν μετα απο 4-5 καλημερες πεταει την ατακα "τι κανει το μωρο?"

με τη σταση του σωματος, το βλεμα και ολα τα σχετικά του ελληναρα γυφτοπεφτουλα...
μετα δεν θα σκεφτόσου ΣΟΒΑΡΑ να μην ξαναμιλήσεις σε κανενα?

καλά εσύ είσαι παντός καιρού εξαίρεση  :dancing:

όσο για τον ελληνάρα που αναφέρεις δε σε φοβάμαι, όλο και κάτι δροσερό θαχεις να του πεις  :2funny:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Τίποτα  :(
σπανια μιλάω άσχημα σε όσους μου την πέφτουν....

απλα την καλημέρα τη λέω πια κινουμενη με μεγαλύτερη ταχυτη η μιλάω στο τηλέφωνο όταν περναω απο κει...

εχω και άλλο περιστατικο, πιο χοντρο!

ε για εδώ είναι τα χοντρά, τα λαιτ στο κοσμο
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
μήπως να μη μιλάω σε αγνώστους?   


Στο ιπτάμενο (είμαι καποιες μέρες τη βδομάδα) έπιασα κουβέντα με έναν λοστρομο. Μου έλεγε τα προβλήματά του με ένα δάνειο που είχε πάρει (απο γνωστή ληστρικκή τράπεζα) και είχε καθυστερήσει κάποιες δόσεις με ορατό τον κίνδυνο του πλειστηριασμοού.
Οσο και αν φαίνοναι σκληρή και καπιτάλας εδω με τον τρόπο που εκφράζομαι, στην πραγματικότητα είμαι πιο ευαίσθητη. Του εξήγησα τις δυνατότητες να πάει σε άλλη τράπεζα, του μίλησα για την τράπεζα που συνεργάζομαι η οποία έχει άλλη πολιτική και μάλιστα θα του έκανα εγώ την εκτίμηση ώστε να μην αντιμετωπίσει προβλήματα με το μηχανικό. Του είπα για μεταφορά κάποιων καταναλωτικών κλπ κλπ... δινω και την κάρτα μου για να επικοινωνουμε ώστε να ΒΟΗΘΗΣΩ... εγω όφελος δεν θα είχα απο αυτα...

Με παίρνει τηλ σήμερα να μου πει οτι τα κανόνισε με το διευθυντη της τράπεζας και όλα οκ και...
ΠΑΜΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΓΙΑ ΠΟΤΟ???????

αισθάνθηκα απίστευτα μαλάκας................................................. 

και περισσότερο επειδη ξερω ότι με αυτη τη συμπεριφορα του, καποια άλλη δεν θα ξαναμίλαγε σε άνθρωπο, και καποιοι πραγματικά έχουν μπορει να βοηθηθούν απο μια-δυο κουβέντες....


Για σενα έκτορα... αν με κραξουν θα το σβησω......
είναι καπως προσωπικο....

μήπως ο άνθρωπος απλά ήθελε να σε κεράσει για τη βοήθεια και συ βλέπεις παντού μπέουλες που θέλουν να σε γαμήσουν;
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Με παίρνει τηλ σήμερα να μου πει οτι τα κανόνισε με το διευθυντη της τράπεζας και όλα οκ και...
ΠΑΜΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΓΙΑ ΠΟΤΟ???????

αισθάνθηκα απίστευτα μαλάκας................................................. 
Μήπως η ταπεινότητά σου δε σου επιτρέπει να δεις ότι πιθανόν να είσαι αρκετά εμφανίσημη - δηλ όχι απαραίτητα ότι είναι όλοι μαλάκες & λιγούρηδες?

Μια εκτίμηση κάνω, όχι απαραίτητα σωστή. :rolleyes:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Μήπως η ταπεινότητά σου δε σου επιτρέπει να δεις ότι πιθανόν να είσαι αρκετά εμφανίσημη - δηλ όχι απαραίτητα ότι είναι όλοι μαλάκες & λιγούρηδες?

Μια εκτίμηση κάνω, όχι απαραίτητα σωστή. :rolleyes:

ρε μαλάκα έλεος και συ.....
μετά λένε γιατί τις βρίζουν...
δεν της είπε ο άνθρωπος να τη γαμήσει.
Ενα ποτό της είπε να κεράσει....
ελεος ρε πούστη με αυτές τις ελληνίδες.
έλεος....
σε λίγο θα λέμε καλημέρα από ευγένεια και θα μας λένε λιγούρια.  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:



ΖΗΤΩ ΟΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
μήπως ο άνθρωπος απλά ήθελε να σε κεράσει για τη βοήθεια και συ βλέπεις παντού μπέουλες που θέλουν να σε γαμήσουν;

Ρε άμα θέλεις να κεράσεις για τέτοια εξυπηρέτηση προτείνεις δείπνο.

Βαρούλκο, Σπονδή, άντε και μέχρι τις Σαρδέλες που είναι τρέντυ.

Εγώ θα σου τα μαθαίνω όλα;;
 

boobmaniac

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
6
Ρε σεις, πάρτε το χαμπάρι.. οι Ελλεηνίδες δεν πρόκειται να αλλάξουν ποτέ... Το παλιό "Παρακαλετό μουνί, ξινό γαμήσι" δεν το έχετε ξανακούσει;
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
εάν ήταν ο κάπτας όμως και όχι κάποιος λοστρόμος?

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

καλά τα λέει η σάυρα
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Δεν τον βοηθησα.
οκ... πες με υπερβολικη.... αλλα μέσα σου ξερεις........

όχι...
εσύ δεν ξέρεις....

αποφάσισες ότι ο άνθρωπος ήθελε ντε και καλά να σε γαμήσει.
Και πώς περιμένετε αλήθεια να βγάλετε γκόμενο;
θα τον ρίξει ως μάννα εξ ουρανού ο θεός;

και εν πάση περιπτώσει εν έτει 2009 το "ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΤΟ" ισοδυναμεί "πάμε να σε γαμήσω"

απ ότι ξέρω αυτό μόνο στα στριπτηζάδικα παίζει χαλαρά.....
:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
ε, και? ολες το παίζουν δύσκολες,  ολες όμως θα γαμηθουν....
το θεμα είναι να τις κράζεις η να σαι αυτος που θα καταφερεις να τις πηδηξεις? (χωρίς να σαι λιγουρης....)
...

Dear  comrade Klwne  ,


Εν μερει   συμφωνω  να  μην της  κραζουμε ..τις Ελληνιδες ..

Κοιτα  ομως  που   εχουν φτασει  τα πραγματα ......

Θες  η σνομπ συμπεριφορα  , θες  τα λιγουρια , θες  η μαμα  που εχει φουκωσει   το μυαλο ..Lifestyle..κτλ...


Oι Ελληνιδες και το σεξ        :boobies: :boobies:

(Δεν τα λεω γω! Οι ερευνες τα λενε..διαβαστε να μορφωθειτε )

Δεν υπάρχουν πια άντρες, σύμφωνα με όσα λένε, πιστεύουν και ...βιώνουν οι σύγχρονες Ελληνίδες, αφού έρευνα σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη έδειξε ότι τα ποσοστά αποχής από το σεξ είναι ανησυχητικά υψηλά, για μεγάλα χρονικά διαστήματα και  :headbang: :headbang: :headbang:

 :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

το 30% δεν είναι μονογαμικές, ενώ οι μισές δήλωσαν ότι  :think: :think:


H συνεχεια  ραφι  , φαρμακα ,  ψυχιατροι ,  αγαμια , ξυνιλα   κτλ  ..
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
δεν αντεδρασα, είπα το φυσιολογικο ότι "δεν θελω να παω για ποτακι, μονο να βοηθησω ήθελα. Καλη τυχη"

δε βλέπω πουθενά στην ιστορία το "χοντρό" που προανέφερες πάντως  :think:

αναίμακτη, ανώδυνη και συντομότατη λύσις του θέματος.
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
ρε μαλάκα έλεος και συ.....
μετά λένε γιατί τις βρίζουν...
δεν της είπε ο άνθρωπος να τη γαμήσει.
Ενα ποτό της είπε να κεράσει....
ελεος ρε πούστη με αυτές τις ελληνίδες.
έλεος....
Δε γαμιέσαι ρε παπάρα λέω εγώ? Μετά το ποτάκι, τι θα ήθελε - να παίξουνε πρέφα? :headbang:

:grin:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
εάν ήταν ο κάπτας όμως και όχι κάποιος λοστρόμος?

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

καλά τα λέει η σάυρα

ασταδιάλα αι συ ρε πλουσιομπεμπέ....
ο λοστρόμοςςςςςςςςςςςςςςςςς γαμέι καλύτερααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
με ή χωρίς ποτάκι.....
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Μήπως η ταπεινότητά σου δε σου επιτρέπει να δεις ότι πιθανόν να είσαι αρκετά εμφανίσημη - δηλ όχι απαραίτητα ότι είναι όλοι μαλάκες & λιγούρηδες?

Μια εκτίμηση κάνω, όχι απαραίτητα σωστή. :rolleyes:
Μήπως το παραπανω ειναι ενα εκλεπτισμενο πεσιμο???? :2funny: :2funny: :dancing:
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
...

Dear  comrade Klwne  ,


Εν μερει   συμφωνω  να  μην της  κραζουμε ..τις Ελληνιδες ..

Κοιτα  ομως  που   εχουν φτασει  τα πραγματα ......

Θες  η σνομπ συμπεριφορα  , θες  τα λιγουρια , θες  η μαμα  που εχει φουκωσει   το μυαλο ..Lifestyle..κτλ...


ΣΥΝΕΧΕΙΑ  ...ΤΟ  69%  ΚΑΤΑΦΕΥΓΕΙ   ΣΤΟΝ ΑΥΝΑΝΙΣΜΟ!!!  











Oι Ελληνιδες και το σεξ        :boobies: :boobies:

(Δεν τα λεω γω! Οι ερευνες τα λενε..διαβαστε να μορφωθειτε )

Δεν υπάρχουν πια άντρες, σύμφωνα με όσα λένε, πιστεύουν και ...βιώνουν οι σύγχρονες Ελληνίδες, αφού έρευνα σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη έδειξε ότι τα ποσοστά αποχής από το σεξ είναι ανησυχητικά υψηλά, για μεγάλα χρονικά διαστήματα και  :headbang: :headbang: :headbang:

 :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

το 30% δεν είναι μονογαμικές, ενώ οι μισές δήλωσαν ότι  :think: :think:


H συνεχεια  ραφι  , φαρμακα ,  ψυχιατροι ,  αγαμια , ξυνιλα   κτλ  ..
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
Δεν υπάρχουν πια άντρες, σύμφωνα με όσα λένε, πιστεύουν και ...βιώνουν οι σύγχρονες Ελληνίδες, αφού έρευνα σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη έδειξε ότι τα ποσοστά αποχής από το σεξ είναι ανησυχητικά υψηλά, για μεγάλα χρονικά διαστήματα και μάλιστα σε νέες γυναίκες, με πρώτο αίτιο (69%) την απουσία ερωτικού συντρόφου. Εξήντα τοις εκατό των Ελληνίδων στα δύο μεγάλα αστικά κέντρα δηλώνουν σε ποσοστό 60% -ίσως μεγαλύτερο και από αυτό των ανδρών- ότι καταφεύγουν στην αυτοϊκανοποίηση, το 30% δεν είναι μονογαμικές, ενώ οι μισές δήλωσαν ότι θα έπαιρναν φαρμακευτική αγωγή για να βελτιώσουν τη σεξουαλική τους ζωή.

Πάντως, πιο «αποδοτικές» σεξουαλικά εμφανίζονται οι ώριμες και οι «γεματούλες», παρά τα κοινωνικά πρότυπα που επιβάλλουν τις πολύ νέες και πολύ αδύνατες γυναίκες ως το μοντέλο της επιθυμητής γυναίκας, αφού η μείωση των οιστρογόνων μετά την εμμηνόπαυση και η αύξηση των ανδρογόνων τις καθιστούν πιο αποδοτικές σεξουαλικά. Το ίδιο ισχύει και για τις γυναίκες με μεγαλύτερο σωματικό βάρος από το κανονικό, οι οποίες δεν πληρούν τα αισθητικά κριτήρια του ανορεξικού μοντέλου.
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Εσύ πρέπει να 'σαι πολύ πικραμένος :2funny:
Δεν έχεις βαρεθεί εδώ κ 2 χρόνια σχεδόν να ποστάρεις τα στατιστικά εναντίον των ελλεεινίδων;;; :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom