Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (2 μέλη και 13 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 850 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 498 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.894

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.203
Like
1.865
Πόντοι
216
Τελικά ο ενας την εριξε τοτε με το τροπο του,εκανε χιούμορ και ηταν επικοινωνιακός ενω εγω δεν ημουν.
Ο αλλος δεν ηταν επικοινωνιακός δεν ηταν εμφανισιμος αλλα εβγαζε ενα στυλ του καλου παιδιού του τυπου που του δινεις το πορτοφολι σου και ξερεις οτι θα στο επιστρεψει ακέραιο.
Με λιγα λογια τη εμφανιση την πεταξαν στο κάλαθο των αχρειστων.
Επενδυσαν σε χαρακτηρα και αμα ξυπνησουν ορισμενοι τοτε θα δουν αλλιως τα πράγματα.
Ο πρώτος τύπος με λίγα στοιχεία του δεύτερου, είναι ακαταμάχητος συνδυασμός για τις γυναίκες.
Αρκεί να μην είσαι μαλθακός, να είσαι απλά καλό παιδί.
Και 5άρι εμφανισιακά να είσαι, την έχεις.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.300
Κριτικές
94
Like
46.598
Πόντοι
17.311
Η αυτοβελτίωση με βοήθησε σε ολα,ειναι απο τη μια η ψυχολογία που με βοήθησε αλλα περισσότερο τα σεμινάρια και η πρακτική εξάσκηση.
ειδες παιδακι ανεστακο σαν και πατρινο πουστρακι, πως μεσα σε λιγες γραμμες σου περιεγραψα και εχω καταλαβει κυριως, την αποτυχημενη ζωουλα σου απο το σχολειο μεχρι τα 35 σου (οπως εχεις πει οτι εισαι) ?
και ξερεις γιατι ?
γιατι φαινεται απο τα γραπτα σου ποσο ηλιθιος, ποσο ασχετος, ποσο αμπαλος και ποσο αγαμητος ακομα εισαι.
ουτε τα αστεια δεν εισαι ικανος να ξεχωρισεις απο τα σοβαρα... μιλαμε για τοσο τουβλο.
αρα χιουμορ + αη-κιου = 0.
πρεπει να εχεις καποια τικ και να εισαι και αυτιστικος σε ενα βαθμο.
ειπες οτι εισαι 9αρι και οι γκομενες που πηγες για χορο, για να βγαλεις γκομενα προφανως (μιλαμε για τοσο φιρικι), σε κλασανε και βγηκαν με τους κατωτερους σου, οπως τους θεωρεις.
οπως βλεπεις δε γαμας ΟΥΤΕ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ γιατι η μαλακια σου ξεχειλιζει απο οποια τρυπα αναπνεεις, οπως εχω ξαναπει, κοινως βρωμας ΜΑΛΑΚΑΣ.
εγω δεν εχω σπουδασει ψυχολογια, ουτε εχω κανει σεμιναρια, αλλα ακουω-βλεπω-παρατηρω-πραττω αναλογως και κατι φλουφληδες σαν και σενα τους κραταω στο δουλεμα για να περναει η ωρα μου μετα το απλωμα διπλα απο τα απλυτα.
κατι ψυχολογους δε, τους εχω κανει το πτυχιο κονφετι... να οπως σαν και σενα ας πουμε.
σου βαζω ξανα κατι λοιπον, γιατι εχεις πει οτι η εμφανιση δε μετραει οσο το χρημα, αλλα οι γκομενες της σχολης χορου σε κλασανε, ενω οι αλλοι δεν ειχαν χρημα ουτε εμφανιση, σε αντιθεση με σενα... το 9αρι (που λες οτι εισαι).
οταν αναλυσεις και καταλαβεις το παρακατω, ισως αποκτησεις την αυτοβελτιωση που λες... ισως.
αν και δεν το νομιζω, γιατι εισαι πιο χαζος και απο πουρε πατατας... και θα συνεχισεις να εισαι.

"Σε οδηγούν να αγωνίζεσαι στο να εντυπωσιάζεις γκόμενες για να έρθουν αυτές σε εσένα.
Θα παραλάβεις όμως πουτάνα αντί για γκόμενα."

πουτανες δε θελουμε ανεστακο σαν.
1) δεν τις συγκρινουμε με τις ΜΗ πουτανες και
2) δεν ψαχνουμε να τις βρουμε, γιατι τις εχουμε μεσα στο πορτοφολι μας με αναλογη τιμη η καθε μια και ανα πασα στιγμη και ορεξη, τις εχουμε.


παω για καφε και εσυ γρηγορα στο βεσε της αυτοβελτιωσης για την πρωϊνη σου :2funny::2funny::2funny:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.188
Like
15.774
Πόντοι
3.656
Κανεις δεν γαμαει Ελλαδα για αυτο οι περισσοτεροι γινονται σχεσακιδες γιατι φοβουνται οτι αν χασουν ενα μουνι θα κανουν μηνες η χρονια να βρουν αντιστοιχο ειδικα εαν ειναι 8+

Εγώ πιστεύω πως ούτε καν το γαμήσι τους ενδιαφέρει,απλά θέλουν κάποια γιατί τρέμουν μην είναι μόνοι τους
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.348
Κριτικές
1
Like
30.022
Πόντοι
8.006
παπατζης ειναι ρε μαν, δε θελει και πολυ νιονιο.
το παιδακι στην κανονικη του ζωουλα τρωει φαπες, απαξιωση απο το λυκιο και τον εχει κανει λαστιχο απο το γυμνασιο.
πηγε εμαθε 10 γραμμες, που ειναι αυτονοητα πραγματα δηλαδη αρκει να σου κοβει λιγο και τα πασαρει σαν αυτοβελτιωση. κανει κρα οτι απο γκομενες δε ξερει ουτε την τυφλα του, περαν απο αυτα που του ειπαν στα σεμιναρια και τον αναβαθμισανε απο βλαξ σε πανιβλαξ.
ουτε το μπουκιτσι δεν ηξερε ο σβωλος και το πασαρε σαν γλειψιμο, ενω ολη μερα εδω μεσα παιρνει τσιμπουκια για την αυτοβελτιωση.
ε καπου πρεπει να το παιξει καμποσος και βρηκε εδω καταφυγιο με τοσα ταλεντα.
α ξερει και καρατε, στις τοσες παπατζες που εχει πει... ο ανεστακος σαν - ο σαολιν της μαλακιας.
:2funny::2funny::2funny:
Γιατι να μην το κάνει τύπε μου?
Αφου βλεπεις οτι βρισκει και υποστηρικτές εδω μεσα.
Η καλύτερη του ειναι.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.348
Κριτικές
1
Like
30.022
Πόντοι
8.006
Βαράω και μια ωραία μήνυση για σωματική βία και θα τους παρω και τα βρακια.
Οτι και να κανουν ειναι μια μορφή τιμωριας της γυναίκας.
Το αν τις χωρισετε ετσι κλαιν θα βρει αντικαταστατη και θα κανει τη ζωουλα της,ενω αν εχει παιδι παιδια και εκει θα βρει αλλα δεν θα ειναι οπως πριν ευέλικτη ασε που θα γινει το χυσοδοχειο για πολλούς γαμεις.
Οι "πολλοί γαμείς" ειναι ο πληθυντικος του "ενας γαμέας"?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.348
Κριτικές
1
Like
30.022
Πόντοι
8.006
Ειναι αξιοι της μοιρας τους,εχω γραψει πιο πανω με την αυτοβελτίωση σημαντικό ποστ.
"Εχω γραψει σημαντικό ποστ" μού βγαζει κατι σαν ιδέες μεγαλείου.

Να ρωτησω κατι, απο περιεργεια.
Πριν τα βιβλια και τα σεμιναρια της αυτοβελτιωσης, που ειναι σαφως η μεγαλυτερη παπατζα του αιωνα, απευθυνθηκες σε καποιον ψυχολογο?
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
1
Like
1.276
Πόντοι
216
επισης να εχεις στον νου σου την ωρα που θα τραβας τα αρχιδια σου ...

Πατρα ωραία πολη με έντονους ρυθμους και ωραίες παρουσίες ...εκει στο καφεδακι λοιπον συζήταγα τα λεγόμενα σου που οχι απλα γελασαμε αλλα να εισαι σιγουρος οτι η Πατρα δεν ειναι η μιζερια σου άθλια πετσα...

Σημερα βαλε το πιγκαλ στον πατο σου και βολέψου εχει υπέροχη μερα !
Εγω πατρα μωρη σουφρα πηγαίνω γιατι εχω γκόμενα εκει.
Αθηνα εχω τη μόνιμη.
Μωκο και στα στραπον σου εσυ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

"Εχω γραψει σημαντικό ποστ" μού βγαζει κατι σαν ιδέες μεγαλείου.

Να ρωτησω κατι, απο περιεργεια.
Πριν τα βιβλια της αυτοβελτιωσης, που ειναι σαφως η μεγαλυτερη παπατζα του αιωνα, απευθυνθηκες σε καποιον ψυχολογο?
Εσυ ασχολησου με τα πολιτικά τυπε και ασε τα γκομενικά δεν ειναι το φορτε σου.
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.205
Κριτικές
1
Like
688
Πόντοι
96
Εγω πατρα μωρη σουφρα πηγαίνω γιατι εχω γκόμενα εκει.
Αθηνα εχω τη μόνιμη.
Μωκο και στα στραπον σου εσυ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εσυ ασχολησου με τα πολιτικά τυπε και ασε τα γκομενικά δεν ειναι το φορτε σου.
ανάποδη φαπα και στα τσοκαρακια σου...
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
1
Like
1.276
Πόντοι
216
Γιατι να μην το κάνει τύπε μου?
Αφου βλεπεις οτι βρισκει και υποστηρικτές εδω μεσα.
Η καλύτερη του ειναι.
Οχι θα ακουγαν τις ασυναρτησιες του πάπια η των αλλων που δεν λενε τίποτα και κλαίγονται.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
1
Like
1.276
Πόντοι
216

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.348
Κριτικές
1
Like
30.022
Πόντοι
8.006

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.205
Κριτικές
1
Like
688
Πόντοι
96
Παρε βαθια ανασα και χωσε το 30ποντο βαθια,αν νιωσεις ηρεμια και γαλήνη εισαι σε καλο δρομο
30 ποντους τακουνι ειναι απο τα αγαπημενα μου...πικατσου..εχεις δει απο κοντα τετοιο τακουνι ? :2funny::2funny:

Οταν γνωρισεις μια γυναικα που καβαλαει με λεπτοτητα τα υψη θα καταλαβεις και παλι οτι το υψος σου ειναι παιχνιδι στις γοβες...

οποτε σαν ηλιθιος που εισαι συνέχισε
 

Rori Talagan

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2024
Μηνύματα
50
Like
36
Πόντοι
0
Παρε βαθια ανασα και χωσε το 30ποντο βαθια,αν νιωσεις ηρεμια και γαλήνη εισαι σε καλο δρομο
Ερώτηση: Στην αυτοβελτίωση υπάρχουν τεχνικές για να τιθασεύεις την επιθετικότητα και την οργή;
Πέρα απο τον αν συμφωνώ ή όχι με αυτά που ανφαίρεις, διακρίνω μια διαρκή ένταση από μέρους σου.Λες να μην υπάρχει ενα κοινό σημείο με τα παιδιά που διαπληκτίζεσαι εδώ μέσα ώστε να υπάρξει ένας κόσμιος διάλογος;
 
  • Like
Αντιδράσεις: alex71

Rori Talagan

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2024
Μηνύματα
50
Like
36
Πόντοι
0
Τύπε απο αυτα που διαβαζω καταλαβαινω οτι γουσταρεις τρελά να γαμησεις Μαγκι
Τύπε εσύ δικηγόρος είσαι, αλλά στην προκειμένη "αγόρευσες" εύστοχα σαν ψυχολόγος. :thumbsup:
 
  • Like
Αντιδράσεις: alex71

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
1
Like
1.276
Πόντοι
216
Τύπε απο αυτα που διαβαζω καταλαβαινω οτι γουσταρεις τρελά να γαμησεις Μαγκι
Λαθος κατάλαβες.
Ακομα και να με πλήρωνες δεν θα πήγαινα μαζι της.
Απλα μου κολλαει με τους φεμινισμους και τις ανωμαλες μαλακιες που λεει γι αυτο και τη κανω ξεφτίλα
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
1
Like
1.276
Πόντοι
216
30 ποντους τακουνι ειναι απο τα αγαπημενα μου...πικατσου..εχεις δει απο κοντα τετοιο τακουνι ? :2funny::2funny:

Οταν γνωρισεις μια γυναικα που καβαλαει με λεπτοτητα τα υψη θα καταλαβεις και παλι οτι το υψος σου ειναι παιχνιδι στις γοβες...

οποτε σαν ηλιθιος που εισαι συνέχισε
Ανετα με 2 τρικλοποδιες σε ριχνω κατω μωρη λερα.
1.64 σκατο εισαι,μια σκατουλα εισαι.
Κανε μωκο και αυξανεται το πελατολογιο των υποτακτικων εδω μεσα.
Θα πάρουν φωτια τα στραπον
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.786
Like
3.619
Πόντοι
1.706
Αυτό πού παρατηρώ στό συγκεκριμένο νήμα είναι το εξής...
Ο zap έχει κάποια πιστεύω καί πρακτικές...πού τίς αναφέρει ενίοτε καί μέ παραδείγματα...
Ασχετα άν συμφωνώ η όχι...στήν προκείμενη περίπτωση μέ άλλα συμφωνώ καί μέ άλλα όχι.
Υπάρχουν κάποιοι άλλοι όμως...πού μονίμως κουνάνε τό δάχτυλο πρός εντυπωσιασμό...χωρίς στήν ουσία νέ λένε τίποτα!!
Ερχονται βάζουν 10 θέματα...δέν απαντούν σέ τίποτα...ούτε κάν σέ ερωτήσεις πού τούς έχουμε κάνει...καί νομίζουν ότι είναι έξυπνοι.
Οποιος θέλει νά πεί κάτι τό κάνει μέ παραδείγματα καί νούμερα...τό νά κρίνουμε κάποιους ντέ καί καλά δείχνει άγνοια καί ασχετοσύνη!!
Δηλαδή άν πάμε στήν ουσία τού θέματος...η αυτοβελτίωση ενός άνδρα...δέν είναι υποχρέωση του νά τήν κάνει ?
Ασχετα τί λέει ο zap...είναι μειονέκτημα η αυτοβελτίωση τού άνδρα δηλαδή ?
Ρέ τί ακούμε εδώ μέσα!!


:heavymetalbig:
 
  • Like
Αντιδράσεις: NELLO

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.205
Κριτικές
1
Like
688
Πόντοι
96
Ανετα με 2 τρικλοποδιες σε ριχνω κατω μωρη λερα.
1.64 σκατο εισαι,μια σκατουλα εισαι.
Κανε μωκο και αυξανεται το πελατολογιο των υποτακτικων εδω μεσα.
Θα πάρουν φωτια τα στραπον

1. αν ειχες αυτοπεπηθηση η οποία βγαίνει απο τις προσωπικές επιτυχίες θα ειχες αλλο στιλακι ποιο χαλαρο ,,αγαμητο πικατσου

2 ειμαι 1.66 με σωστο χρονοδιάγραμμα σεβόμενη τον καθε χρονο που έζησα και ζω ( ξερω σαν να διαβαζεις κινεζικα απενατνι στη ζωη σου )

3. ολοι ειναι στη θεση τους και ολοι εχουμε γνωση που ημαστε εκτος απο εσενα πικατσου...

4.. αντε παλι με τα στραπον ειπαμε αστα μην εχεις μιμι μετα μεμε και αντε παλι με το μπε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom