Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (2 μέλη και 28 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.581
Like
17.705
Πόντοι
3.656
Η επιτυχία πού μπορεί νά έχει τό live καμάκι στήν ψύχρα...αγγίζει τό μηδέν!!!
Μπορεί να χτίσει γέφυρες . Όχι άμεσα αποτελέσματα. Για αυτό δεν πρέπει να περιμένεις να καλύψεις το γαμήσι το επιούσιο από καμάκι .
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.320
Like
9.400
Πόντοι
2.306
Είναι από μόνες τους ξεφτιλισμένες. :2funny:Εμένα μια ξαδέρφη μου έχει παντρευτεί έναν μπούλη που όλη μέρα δουλεύει σαν μαλάκας για να μην της λείψει τίποτα.
Το έχω ξαναγράψει. Με την αβάντα της θείας μου της πουτάνας που τυραννάει
τον θείο μου, κάνει πλάτες στην κόρη που γαμιέται.
Δεν αποκλείω
να κάνει και κρυφές βίζιτες. :2funny: Μυθική στιγμή όταν
σε προηγούμενο γκόμενό της που της είχε πάρει δακτυλίδι (καραμαλάκας) του είπε "κι άντε και σε παντρεύομαι, πως θα με ζήσεις;". :2funny:
Κι απάντησε
ο καραμαλάκας ότι θα κάνει δύο και τρεις δουλειές. :jerking:
Αυτή είναι η κατάσταση.
Μιλάμε δηλαδή για συμπαντική μαλακία κάποιων ανθρώπων. Δυστυχώς πολλών. :confused: Προσωπικά, όποτε μιλάω με παντρεμένη γκόμενα δεν έχει τύχει ποτέ των ποτών να ακούσω καλή κουβέντα για τον άνδρα της. Μονίμως τους θάβουν όλες και κοιτούν να βολέψουν τις κόρες η τους γιους τους όπως και τιε τρύπες τους :2funny:
Η ουσία είναι ότι όποια δεν μας σέβεται θα μας φοβάται κι όποια δεν μας φοβάται
θα μας σέβεται. Σύμπνοια κτλ δεν υπάρχει. Πάνε αυτά.
Πλέον έχουν ξεχειλωσει μέχρι κι οι κωλοτρυπίδες τους από το γαμήσι. Τι να λέμε; για κάθε μαλάκα που υποπέφτει
σε χορηγία, βρίσκουν πέντε
να γαμιούνται
εκ του ασφαλούς. Τόσο απλό.

:rockon:
Γαμημενες πουτανες ,σιχαμενες καργιολες ,κακό ψόφο να έχουν οι παλιό πουτανες σκατα στον τάφο τους.

Μιλάω για ευρωπαιες μόνο. Λατινες, Ασιάτισσες μια χαρά είναι
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
Κοίτα εγώ έμεινα περίπου 5.5 χρόνια Ν.Υόρκη, καί γύρισα σχεδόν όλες τις πολιτείες τών Η.Π.Α καί Νότια Αμερική.
Τό έχω ξαναπεί αυτό, ότι γιά τήν δική μου ιδιοσυγκρασία...οι Αμερικανίδες είναι Top.
-Ως ομορφιά στίς γκόμενες θεωρώ τίς Σέρβες καί τίς Βόσνιες Top-
Σαν νοοτροπία και μένα μου αρέσουν οι αμερικανικές.Σαν ομορφιά γουστάρω λατινες
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.240
Κριτικές
40
Like
21.390
Πόντοι
12.896
Λογικό είναι γιατί νοιωθεις ότι είναι σα άντρες δε έχουν καμία θηλυκότητα αν η γυναίκα δε είναι νέα και κομψή τι να την κάνεις πηδά και έναν χοντροκομμένο νταλικερη 50 Άρη το ίδιο κάνει.
ετσι ακριβως φιλαρακι
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Μπορεί να χτίσει γέφυρες . Όχι άμεσα αποτελέσματα. Για αυτό δεν πρέπει να περιμένεις να καλύψεις το γαμήσι το επιούσιο από καμάκι .
Στήν Ελλάδα ?
Τήν μόνη γέφυρα πού μπορεί νά χτίσει...είναι τό γεφύρι τής Αρτας!!
Οι Ελλεηνίδες ναί μέν γουστάρουν νά τούς τήν πέφτουν, αλλά τό παίζουν Star τού Hollywood.
Μέ φυσικό αποτέλεσμα ελάχιστες έως μηδενικές επιτυχίες, δέν αξίζει τόν κόπο κάποιος άνδρας...νά επενδύσει προσδοκίες εκεί.
-Σέ χώρους όπως μαγαζιά-υπηρεσίες-χώρος εργασίας κτλ σίγουρα έχει καλύτερο αποτέλεσμα τό καμάκι-
Σαν νοοτροπία και μένα μου αρέσουν οι αμερικανικές.Σαν ομορφιά γουστάρω λατινες
Οι γκόμενες από Βραζιλία-Κολομβία-Βενεζουέλα-Αργεντινή, θά έλεγα ότι μετράνε!!
Τό μόνο κακό πού έχουν γιά εμένα είναι τό ύψος, είναι...κοντές έως μέτριες.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
ετσι ακριβως φιλαρακι
Εε ναι ρε μπρο άμα η γυναίκα δε είναι γατούλα λεπτη κομψή και νέα δε έχει κανένα νόημα πήγαινε με υπέρβαρο γέρο φορτηγατζη από το να πας με γρια ή χοντρή το ίδιο κάνει.
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.240
Κριτικές
40
Like
21.390
Πόντοι
12.896
Στήν Ελλάδα ?
Τήν μόνη γέφυρα πού μπορεί νά χτίσει...είναι τό γεφύρι τής Αρτας!!
Οι Ελλεηνίδες ναί μέν γουστάρουν νά τούς τήν πέφτουν, αλλά τό παίζουν Star τού Hollywood.
Μέ φυσικό αποτέλεσμα ελάχιστες έως μηδενικές επιτυχίες, δέν αξίζει τόν κόπο κάποιος άνδρας...νά επενδύσει προσδοκίες εκεί.
-Σέ χώρους όπως μαγαζιά-υπηρεσίες-χώρος εργασίας κτλ σίγουρα έχει καλύτερο αποτέλεσμα τό καμάκι-

Οι γκόμενες από Βραζιλία-Κολομβία-Βενεζουέλα-Αργεντινή, θά έλεγα ότι μετράνε!!
Τό μόνο κακό πού έχουν γιά εμένα είναι τό ύψος, είναι...κοντές έως μέτριες.
οι περισσοτερες βιζιτες απο εκει κατω εχουνε μετριες υπηρεσιες ρε γαμωτο,λες κ μας κανουνε χαρη να ουμε...
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
Στήν Ελλάδα ?
Τήν μόνη γέφυρα πού μπορεί νά χτίσει...είναι τό γεφύρι τής Αρτας!!
Οι Ελλεηνίδες ναί μέν γουστάρουν νά τούς τήν πέφτουν, αλλά τό παίζουν Star τού Hollywood.
Μέ φυσικό αποτέλεσμα ελάχιστες έως μηδενικές επιτυχίες, δέν αξίζει τόν κόπο κάποιος άνδρας...νά επενδύσει προσδοκίες εκεί.
-Σέ χώρους όπως μαγαζιά-υπηρεσίες-χώρος εργασίας κτλ σίγουρα έχει καλύτερο αποτέλεσμα τό καμάκι-

Οι γκόμενες από Βραζιλία-Κολομβία-Βενεζουέλα-Αργεντινή, θά έλεγα ότι μετράνε!!
Τό μόνο κακό πού έχουν γιά εμένα είναι τό ύψος, είναι...κοντές έως μέτριες.
τοτε πρεπει να πας ρωσια
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εε ναι ρε μπρο άμα η γυναίκα δε είναι γατούλα λεπτη κομψή και νέα δε έχει κανένα νόημα πήγαινε με υπέρβαρο γέρο φορτηγατζη από το να πας με γρια ή χοντρή το ίδιο κάνει.
μπρο που χαθηκες?:confused:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.581
Like
17.705
Πόντοι
3.656
Στήν Ελλάδα ?
Τήν μόνη γέφυρα πού μπορεί νά χτίσει...είναι τό γεφύρι τής Αρτας!!
Οι Ελλεηνίδες ναί μέν γουστάρουν νά τούς τήν πέφτουν, αλλά τό παίζουν Star τού Hollywood.
Μέ φυσικό αποτέλεσμα ελάχιστες έως μηδενικές επιτυχίες, δέν αξίζει τόν κόπο κάποιος άνδρας...νά επενδύσει προσδοκίες εκεί.
Μα δεν είπα να επενδύσεις τίποτε. Ανέφερα ξεκάθαρα ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΟ ΓΑΜΗΣΙ ΤΟ ΕΠΙΟΥΣΙΟ.
Όταν κάνεις γνωριμίες χρόνια .... κάποια στιγμή γίνεσαι γνωστός. Τρως μετά .

Αν αγνοεί την ύπαρξή σου όλη η ανθρωπότητα, είσαι τελειωμένος.
 

Aristippos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2011
Μηνύματα
380
Like
418
Πόντοι
21
Πλέον οι περισσότερες θεωρούν ότι σου κάνουν δώρο- χάρη να σου κάτσουν και φυσικά σε θέλουν όμορφο με ωραίο σώμα λεφτά ευαισθησία καλλιέργεια και χιλιάδες άλλα χαρίσματα.
Σωστά ενώ άμα είσαι μπατίρης κουασιμοδος μπουχεσας ουγκανος θα πρέπει να θεωρείσαι κελεπούρι και να στάζουν όταν σε βλέπουν. Τι διαβάζουμε εδώ μέσα.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
τοτε πρεπει να πας ρωσια
Εχω πάει σέ όλη τήν Ανατολική Ευρώπη, στή Μόσχα πρίν από χρόνια είχα μείνει καί 3 μήνες.
Σέ πολλαπλά ταξίδια πού έχω κάνει στήν Ρωσία, έχω πάει σέ πολλές πόλεις καί στήν Ρώσικη επαρχία...σέ αρκετά μέρη!!

IMG_20240202_162507.jpg
IMG_20240202_162535.jpg
IMG_20240202_162549.jpg
IMG_20240202_162628.jpg
IMG_20240202_162704.jpg
IMG_20240202_162729.jpg

Μα δεν είπα να επενδύσεις τίποτε. Ανέφερα ξεκάθαρα ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΟ ΓΑΜΗΣΙ ΤΟ ΕΠΙΟΥΣΙΟ.
Όταν κάνεις γνωριμίες χρόνια .... κάποια στιγμή γίνεσαι γνωστός. Τρως μετά .

Αν αγνοεί την ύπαρξή σου όλη η ανθρωπότητα, είσαι τελειωμένος.
Στίς γνωριμίες συμφωνώ, αλλά τό νά κάνεις καμάκι live στόν δρόμο -Ειδικά στήν Ελλάδα- γιά νά γίνει γνωριμία είναι σχεδόν αδύνατο!!
Οι γνωριμίες γιά νά έχουν κάποιο θετικό αποτέλεσμα, παίζει σημαντικό ρόλο πού γίνονται π.χ άλλο στόν δρόμο καί άλλο σέ μία συναυλία η σέ ένα μαγαζί.
Ο τόπος καί ο τρόπος τής γνωριμίας είναι τό νούμερο 1, όλα τά άλλα...έπονται!!
-Γιά τίς Ελλεηνίδες παίζει πολύ μεγάλο ρόλο σέ τί χώρο-μέρος θά τούς τήν πέσεις-
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.581
Like
17.705
Πόντοι
3.656
-Γιά τίς Ελλεηνίδες παίζει πολύ μεγάλο ρόλο σέ τί χώρο-μέρος θά τούς τήν πέσεις-
Σε όλο τον κόσμο , στα μέρη που την πέφτουν κλασικά άνδρες ΔΗΛΑΔΗ ΞΕΝΝΥΧΤΑΔΙΚΑ, είσαι σε μειονεκτική θέση .
Στην ελλάδα ειδικά , επειδή το προσωπικό είναι καθίκια και κατσικογαμηδες, το να την πέφτεις σε ξενυχτάδικα ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΤΥΧΙΑ πριν ξεκινήσεις την προσπάθεια.
Στα ξενυχτάδικα την πέφτουν οι γκόμενες, αποκλειστικά σε προσωπικό , όταν αυτές θέλουν να γαμηθούν .
Οι πελάτες δεν γαμάνε.

Στα υπόλοιπα μέρη , ο μόνος πετυχημένος τρόπος να την πέσεις, είναι να μην δείχνει ότι την πέφτεις. Απλά δείχνεις κοινωνικότητα και κάνεις γνωριμία. Και πρέπει να πλασάρεις το προφίλ του σχεσάκια , αγάμητου μαλάκα , που είχε μόνο μία βαριά δύο σχέσεις, που ήθελε να τις οδηγήσει σε γάμο αυτός, αλλά η πουτάνα η τύχη δεν άφησε.
Και ότι ψάχνεις να τις αντικαταστήσεις ... με επόμενη σχέση ζωής ....
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Σε όλο τον κόσμο , στα μέρη που την πέφτουν κλασικά άνδρες ΔΗΛΑΔΗ ΞΕΝΝΥΧΤΑΔΙΚΑ, είσαι σε μειονεκτική θέση .
Στην ελλάδα ειδικά , επειδή το προσωπικό είναι καθίκια και κατσικογαμηδες, το να την πέφτεις σε ξενυχτάδικα ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΤΥΧΙΑ πριν ξεκινήσεις την προσπάθεια.
Στα ξενυχτάδικα την πέφτουν οι γκόμενες, αποκλειστικά σε προσωπικό , όταν αυτές θέλουν να γαμηθούν .
Οι πελάτες δεν γαμάνε.

Στα υπόλοιπα μέρη , ο μόνος πετυχημένος τρόπος να την πέσεις, είναι να μην δείχνει ότι την πέφτεις. Απλά δείχνεις κοινωνικότητα και κάνεις γνωριμία. Και πρέπει να πλασάρεις το προφίλ του σχεσάκια , αγάμητου μαλάκα , που είχε μόνο μία βαριά δύο σχέσεις, που ήθελε να τις οδηγήσει σε γάμο αυτός, αλλά η πουτάνα η τύχη δεν άφησε.
Και ότι ψάχνεις να τις αντικαταστήσεις ... με επόμενη σχέση ζωής ....
Μά δέν θά γαμήσεις σέ μαγαζί γνωριμία θά κάνεις, από εκεί καί πέρα...παίζουν πολλά ρόλο!!
Οι πιθανότητες νά βγάλει κάποιος άνδρας γκόμενα από μαγαζί η συναυλία, είναι πολύ περισσότερες από καμάκι στόν δρόμο!!

Καλά αυτό εξαρτάται από τό κάθε άτομο, είναι ο ιδιαίτερος τρόπος μέ τόν οποίο κάποιος αντιδρά καί εκδηλώνει τά αισθήματα του.
Αλλοι άνδρες μπορούν καί τό εφαρμόζουν επιτυχημένα, καί άλλοι καταντούν καραγκιόζηδες...τό λιγότερο!!
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Ξυπνήστε όσο είναι καιρός.
Οι επιλογές των σημερινών ανδρών είναι 3. Πρώτη επιλογή κάνεις λάιβ καμάκι
σε γκόμενες και γαμάς
Μέσω στατιστικής έρχεται
η επιτυχία. :rockon: Ρίχνεστε
σε όσες σας αρέσουν, συγκεντρώνετε τα ναι που μαζεύετε και με ελάχιστο κόπο μπίρι μπίρι, πολύ σύντομα γαμάτε. Χώρια το ότι κάθε μια που γαμάτε, την γαμάτε αρκετές η πολλές φορές οπότε δεν τίθεται θέμα να βρίσκετε πολλές όπως νομίζετε κάτι που έτσι κι αλλιώς είναι ανέφικτο.
Επίσης αν θέλετε να γαμάτε
1 στις 2 γκόμενες δεν υπάρχει κανένας απολύτως τρόπος. Δεύτερη επιλογή οι πουτάνες. Θα πηγαίνετε να γαμάτε στην στημένη μουφα και με ελλείψεις ευχαρίστησης απλά για να φεύγουν τα χοντρά. Καμία πουτάνα δεν θα σας κάνει γαμησάρα. Ακόμα κι όσες περάσατε καλά, έτυχε λόγω δικής σας καύλας κι ήταν μια απειροελάχιστη περίπτωση. Μην χάφτετε τις μαλακίες που διαβάζετε για πουτανες που χύνουν αβέρτα με πελατακια. :2funny:Κι εμείς να ήμασταν, θα είχαμε σιχαθεί το γαμήσι και θα κάναμε το πάν για να ξεφορτωθούμε τον πελάτη. :rockon: Τρίτη επιλογή να γίνετε μοναχοί. :2funny: Τουλάχιστον να μην στενοχωριέστε αν είστε δειλοί για καμάκι ή δεν σας καλύπτουν οι πουτάνες. Διαλέγετε και παίρνετε.
Αν θέλετε κάντε και συνδυασμούς αλλά τουλάχιστον μην γράφετε μαλακίες.

:rockon:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
Εχω πάει σέ όλη τήν Ανατολική Ευρώπη, στή Μόσχα πρίν από χρόνια είχα μείνει καί 3 μήνες.
Σέ πολλαπλά ταξίδια πού έχω κάνει στήν Ρωσία, έχω πάει σέ πολλές πόλεις καί στήν Ρώσικη επαρχία...σέ αρκετά μέρη!!

IMG_20240202_162507.jpg
IMG_20240202_162535.jpg
IMG_20240202_162549.jpg
IMG_20240202_162628.jpg
IMG_20240202_162704.jpg
IMG_20240202_162729.jpg


Στίς γνωριμίες συμφωνώ, αλλά τό νά κάνεις καμάκι live στόν δρόμο -Ειδικά στήν Ελλάδα- γιά νά γίνει γνωριμία είναι σχεδόν αδύνατο!!
Οι γνωριμίες γιά νά έχουν κάποιο θετικό αποτέλεσμα, παίζει σημαντικό ρόλο πού γίνονται π.χ άλλο στόν δρόμο καί άλλο σέ μία συναυλία η σέ ένα μαγαζί.
Ο τόπος καί ο τρόπος τής γνωριμίας είναι τό νούμερο 1, όλα τά άλλα...έπονται!!
-Γιά τίς Ελλεηνίδες παίζει πολύ μεγάλο ρόλο σέ τί χώρο-μέρος θά τούς τήν πέσεις-
Πότε είναι αυτό δεκαετία του 80? Τώρα να πας
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Πλέον οι περισσότερες θεωρούν ότι σου κάνουν δώρο- χάρη να σου κάτσουν και φυσικά σε θέλουν όμορφο με ωραίο σώμα λεφτά ευαισθησία καλλιέργεια και χιλιάδες άλλα χαρίσματα.
Οι γυναικες από την φύση τους είναι παθητικά ζωντοβολα :2funny:που έχουν γαλουχηθεί με τη νοοτροπία ότι το μουνί (πρέπει να) φέρνει κέρδος. Κατά συνέπεια δεν σκέφτονται λογικά όπως οι άνδρες που καυλώνουν με όμορφες γυναίκες, θηλυκές μούνες ή σέξυ γκόμενες.
Σκέφτονται πονηρά
κι επενδυτικά. Δηλαδή
να βρουν κάποιον να τις ασφαλίσει και να τις έχει πριγκήπισσες ώστε να αποσπάσουν κέρδος. Τώρα, αν τύχει και καυλώσουν με κάποιον που είναι παίδαρος κτλ, κάλλιστα μπορεί να γαμηθούν αλλά δεν τις νοιάζει αυτό η καλύτερα τις νοιάζει μόνο αν έχουν ήδη ασφαλιστεί από κάποιον.
Δεν υπάρχει γυναίκα στον πλανήτη που απλά να πηγαίνει να γαμιέται με ωραίους κτλ. Όλες θέλουν
να βρουν κάποιον να τις ασφαλίσει. Δηλαδή έναν ελεγχόμενο μαλάκα. :2funny:
Όλα τα άλλα έπονται.
Το κέρδος για την γυναίκα είναι ότι το νερό για τα ψάρια.

:rockon:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
Οι γυναικες από την φύση τους είναι παθητικά ζωντοβολα :2funny:που έχουν γαλουχηθεί με τη νοοτροπία ότι το μουνί (πρέπει να) φέρνει κέρδος. Κατά συνέπεια δεν σκέφτονται λογικά όπως οι άνδρες που καυλώνουν με όμορφες γυναίκες, θηλυκές μούνες ή σέξυ γκόμενες.
Σκέφτονται πονηρά
κι επενδυτικά. Δηλαδή
να βρουν κάποιον να τις ασφαλίσει και να τις έχει πριγκήπισσες ώστε να αποσπάσουν κέρδος. Τώρα, αν τύχει και καυλώσουν με κάποιον που είναι παίδαρος κτλ, κάλλιστα μπορεί να γαμηθούν αλλά δεν τις νοιάζει αυτό η καλύτερα τις νοιάζει μόνο αν έχουν ήδη ασφαλιστεί από κάποιον.
Δεν υπάρχει γυναίκα στον πλανήτη που απλά να πηγαίνει να γαμιέται με ωραίους κτλ. Όλες θέλουν
να βρουν κάποιον να τις ασφαλίσει. Δηλαδή έναν ελεγχόμενο μαλάκα. :2funny:
Όλα τα άλλα έπονται.
Το κέρδος για την γυναίκα είναι ότι το νερό για τα ψάρια.

:rockon:
Δώσε μια σύντομη απάντηση το φελεκι μου μέσα έχεις ζαλίσει τον κοσμακη
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Πότε είναι αυτό δεκαετία του 80? Τώρα να πας
Οχι ρέ τί δεκαετία τού 80 αυτές οι Photos είναι 2006-2007 περίπου, κάπου εκεί δέν θυμάμαι!!
Πρώτη φορά πού είχα πάει ήταν 1995-96, αυτά πού έπαιζαν τότε στήν Ρωσία...τώρα ούτε γιά πλάκα.
Τώρα όσοι πάνε -Πρίν τόν πόλεμο εννοώ- απλά τούς παίρνουν τά φράγκα αέρα καί όχι μόνο στήν Ρωσία παντού στήν Ανατολική Ευρώπη.
Οσοι πήγαν παλιά τά ξέρουν αυτά, τώρα πάνε κάτι ψάρακες καί πληρώνουν...τόν κώλο τους.
-Ετσι καί αλλιώς εγώ δέν πήγαινα σέ επαγγελματίες τού Sex στά ταξίδια μου, ότι έκανα τό έκανα στό φτερό-
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
Οχι ρέ τί δεκαετία τού 80 αυτές οι Photos είναι 2006-2007 περίπου, κάπου εκεί δέν θυμάμαι!!
Πρώτη φορά πού είχα πάει ήταν 1995-96, αυτά πού έπαιζαν τότε στήν Ρωσία...τώρα ούτε γιά πλάκα.
Τώρα όσοι πάνε -Πρίν τόν πόλεμο εννοώ- απλά τούς παίρνουν τά φράγκα αέρα καί όχι μόνο στήν Ρωσία παντού στήν Ανατολική Ευρώπη.
Οσοι πήγαν παλιά τά ξέρουν αυτά, τώρα πάνε κάτι ψάρακες καί πληρώνουν...τόν κώλο τους.
-Ετσι καί αλλιώς εγώ δέν πήγαινα σέ επαγγελματίες τού Sex στά ταξίδια μου, ότι έκανα τό έκανα στό φτερό-
Σαν να μου φάνηκαν πιο παλιά τα μοντέλα αυτοκινήτων....καλως
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom