Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (7 μέλη και 18 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.335
Κριτικές
62
Like
44.997
Πόντοι
9.297
Μια μου έπιασε την κουβέντα και λέω ώπα θα γαμησιυμε;Μετά μου ζήτησε λεφτά της λέω δεν θα πάρεις φράγκο αν θες να ανοίξεις τα πόδια καλώς με έκανε μπλοκ
Καλά ξηγηθηκες στην περίεργη....αν θέλει λεφτά ας προσφέρει μια υπηρεσία.αλλιως δωστα σε κάναν ζητιάνο....το ίδιο θα είναι .
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
τύπε δεν ανακάλυψες το τροχό. Απλα δεν εχει νοημα να γράφεις συνεχεια τα ίδια και τα ίδια.

Θα σε συμβουλευα επισης να μην κάνεις ΕΠΟΥΔΕΝΙ ΤΟ ιδιο εκτος μπουρδελα εδω πές εισαι ανωνυμος μπαινεις γραφεις αυτες τις μαλακίες δεν θα σε δεί κανείς. Κάνεις μια μέρα ενα λογκ άουτ και δεν ξαναμπαινεις ποτέ.

Εκτος θα δημιουργησεις ΚΑΚΙΣΤΗ εντυπωση σε εναν περίγυρο τον οποιο δεν θα μπορείς να αποφυγεις. Σταματα να λες τα ιδια και τα ιδια συνέχεια δεν αντιμετωπιζεις μονο εσυ αυτο το πρόβλημα το αντιμετωπίζουν και αλλοι οι οποιοι κανουν και ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ απο αυτα που κάνεις εσύ. Βγαινουν έξω κ μιλάνε γνωριζουν κάποια παιρνουν κινητό και μολις της στειλουν τους έχει στο διαβάστηκε. Αυτοι θα έπρεπε να παραπονιούνται περισσότερο αλλα δεν το κάνουν.
Εδώ έχεις απόλυτο δίκιο φίλε μασαζονομαχε,ο Έλβις λέει όλο αυτό με τις παρέες και για τις γκόμενες καλό είναι να προσπαθούμε όσο μπορεί ο καθένας και να μη λέμε ότι κάμποσες από τις ελληνιδες δεν είναι σωστές γιατί αυτές έτσι είναι δε αλλάζουν,οπότε ναι μασαζονομαχε έχεις δίκιο.Αμα βρούμε βρήκαμε το να λέμε συνέχεια τι φρούτα είναι μερικές δε μας αλλάζει ως ανθρώπους ως προς το καλύτερο,αντίθετα εμείς πεφτουμε ψυχολογικά.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μια μου έπιασε την κουβέντα και λέω ώπα θα γαμησιυμε;Μετά μου ζήτησε λεφτά της λέω δεν θα πάρεις φράγκο αν θες να ανοίξεις τα πόδια καλώς με έκανε μπλοκ
Κάτσε ρε φίλε τι ήθελε αυτή από σένα ? Ιερόδουλη ήταν? Επί χρήμασι?σεξ με φράγκα?
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Καλά ξηγηθηκες στην περίεργη....αν θέλει λεφτά ας προσφέρει μια υπηρεσία.αλλιως δωστα σε κάναν ζητιάνο....το ίδιο θα είναι .
Έτσι άμα ζητάει λεφτά για σεξ να γίνει ιερόδουλη.
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
755
Like
915
Πόντοι
86
Εδώ έχεις απόλυτο δίκιο φίλε μασαζονομαχε,ο Έλβις λέει όλο αυτό με τις παρέες και για τις γκόμενες καλό είναι να προσπαθούμε όσο μπορεί ο καθένας και να μη λέμε ότι κάμποσες από τις ελληνιδες δεν είναι σωστές γιατί αυτές έτσι είναι δε αλλάζουν,οπότε ναι μασαζονομαχε έχεις δίκιο.Αμα βρούμε βρήκαμε το να λέμε συνέχεια τι φρούτα είναι μερικές δε μας αλλάζει ως ανθρώπους ως προς το καλύτερο,αντίθετα εμείς πεφτουμε ψυχολογικά.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Κάτσε ρε φίλε τι ήθελε αυτή από σένα ? Ιερόδουλη ήταν? Επί χρήμασι?σεξ με φράγκα?
Όχι μου έπιασε την κουβέντα και σιγά σιγά μου ζηταγε λεφτά
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Άραξε λοιπον και κοίτα να εξωραϊσεις λιγο την πραγματικότητα. Αμα σε ρωτάνε γιατι είσαι μονος να μη πεις αυτές τις μαλακίες. Ο κοσμος θα ριξει ΠΑΝΩ ΣΟΥ το φταιξιμο οχι στους ιδιους (μιλάω για τις γυναικες) ετσι λειτουργεί.

Ακόμη και οι γονεις σου δεν χρειάζεται να ξέρουν για ποιο λόγο δεν έχεις παντρευτεί ακόμη. Θα στεναχωρεθούν αμα σε δούν απογοητευμένο. Δεν σου κοβει ; δεν βγάζεις τιποτα οσο να κτυπηθείς κάτω αν η άλλη δεν σε θέλει θα σου εμφανισει ενα κάρο μαλακιες δικαιολογίες. Δειξε λποιπον αξιοπ΄ρεπεια και κοιτα να κοψεις τη μίρλα. Στη χειροτερη των περιπτώσεων ξεκίνα τα μασάζ που εκει ο χρόνος ειναι περισσότερος βγάλε ενα ποσο 300 ευρω το μήνα και πές εγω θα γαμάω σταθερά 6 φορές το μηνα μέχρι να βρω γκόμενα.

Ενταξει δεν ειναι πολύ αλλα δεν ειναι κ λίγο , συμβιβάζεσαι κάπως. ή μπορεις να γαμας 4 φορές στα μασάζ δηλαδη 200 ευρώ και αλλες 4 φορές σε μπουρδέλα μεσα στο μήνα δηλαδη 280 ευρώ. 2 φορές την εβδομάδα σέξ.... εντάξει αμα ειναι ποιοτικό μπορει να ειναι και καλύτερο απο το καθημερινό με μια γκόμενα που σε ζαλίζει τα αρχίδια. Βρες μια σταθερη ιεροδουλη σωστή και πηγαινε σε αυτήν.

Και ταυτοχρονα στο χαλαρό μιλάς με γυναικες οπου βρεις ευκαιρια χωρις άγχος κ κόμπλεξ. Ειναι ο μοναδικός δρομος που μπορεις να ακολουθήσεις. Σου εδωσα τη λύση, κόψε τη μίρλα. Δε έχουν μονο οι γυναικες επιλογές έχουμε κ εμεις ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΜΟΥΝΑΡΕΣ που μας περιμένουν εστω κ με ένα μικρό δωράκι.

Δεν θα βγάλεις τίποτα. Χειροτερα θα κάνεις τα πράγματα καθως θα μεταμορφωθεις σε μια αποκρουστική προσωπικότητα. Ακομη κ αυτος που θα γαμάει στα μπουρδελα και τα μασάζ αλλα δεν θα δειχνει δυσαρεστημένος κ θα χει βρει τροπους να ικανοποιειται θα ειναι πιό αρεστος απο σενα. Λόγω εικονας που θα βγάζει προς τα έξω. Πάρτο χαμπαρι μπας κ προχωρήσεις.

Τοσες λύσεις σου έδωσα.
φιλε μπορει να διαφωνησαμε σε πολλα παλιοτερα αλλα εδω εχεις δικιο,δεν ειναι σωστο να γκρινιαζουμε,αμα ειναι θα ερθει η σχεση με το να γκρινιαζουμε δε βγαινει κατι,μεχρι να βρουμε σχεση πρεπει να πηγαινουμε σε ιεροδουλες,και να κανουμε και καμακι εξω και αμα κατσει κατι εκατσε,με το να γκρινιαζουμε δε καταφερνει κατι κανεις αντιθετα του ριχνουν εκεινου ευθυνες οτι κατι δε κανει καλα,εχεις δικιο φιλε μασαζονομαχε,φιλε ελβις μη σκας αμα ερθει ηρθε με το να στεναχωριεσαι κακο σε σενα κανεις,προσπαθησε να χαλαρωσεις αγορι.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Λες να είναι φιλόλογος και να θέλει μπλα,μπλα;Η μήπως ...Διδυμινα;Σε ένα από τα δύο έπεσα μέσα σίγουρα!
ολες ετσι ειναι πανω κατω.Ξερεις εσυ γυναίκα που να μη θέλει επικοινωνία?
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.039
Like
6.577
Πόντοι
1.056
αστα να παει στο διάολο ειναι...προχτες την πηγα στο εξοχικό μου στην ανάβυσσο μου εβαλε μπουζούκια μεσα στο αμαξι,φωναζε,μου επιανε συνέχεια το πουτσο εκει που οδηγουσα και μου εγλυφε το λαιμο συνέχεια παραλίγο να τρακάρω με το ζωον.Γυρνώντας ημουν ξενερωμένος μαλλον θα τη στειλω. (μονο καλη πιπα εκανε,γαμησι ξενέρωτο),Μου σπαει και τα αρχιδια το πρωι με τις καλημέρες της.

Κρατα την μονο για τις πιπες ρε τυπε..χαχα
 

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.600
Like
5.237
Πόντοι
1.056
ολες ετσι ειναι πανω κατω.Ξερεις εσυ γυναίκα που να μη θέλει επικοινωνία?

Ναι, αυτή που δεν σε γουστάρει :2funny:

Αμα δεν της αρέσεις της άλλης, οχι να σου πιάσει συζήτηση.....ούτε να σε κοιτάξει δεν θα γυρίσει!
Έκτος και αν θέλει κάτι απο σένα, πχ λεφτά, δουλειά, βοήθεια σε κάτι......
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Ναι, αυτή που δεν σε γουστάρει :2funny:

Αμα δεν της αρέσεις της άλλης, οχι να σου πιάσει συζήτηση.....ούτε να σε κοιτάξει δεν θα γυρίσει!
Έκτος και αν θέλει κάτι απο σένα, πχ λεφτά, δουλειά, βοήθεια σε κάτι......
τι να πω...δεν μου εχει τύχει κάτι τετοιο..ομολογώ ομως οτι οι ξένες δεν πριζουν ουμπαλα μετα το σεξ,χωρις να σημαίνει οτι δεν γουστάρανε ενω η ελλεηνίδα θελει συμβόλαιο με γνήσιο της υπογραφής και σφραγισμένο στο κέπ οτι θα κανεις σχέση πριν τη γαμήσεις :tooth:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Κρατα την μονο για τις πιπες ρε τυπε..χαχα
δε γίνεται φίλε μου οσες φορές εχω προσπαθησει να κρατήσω σε απόσταση ελλεηνίδα μονο για καλοπέραση,δεν τα κατάφερα.Ομως ξερω τι εννοεις ειχα και με ενα φίλο τις προάλλες μια παρομοια κουβέντα.του λεω τυπε οι ελλεηνίδα δεν ειναι ρωσίδα που ειναι πιο ξηγημένες.
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.770
Like
6.955
Πόντοι
1.056
εγω ξερω μουνακια που αν τους πιασω κουβεντα, θα ανταποδωσουν και αυτες, αλλα δε προκειται να μου κατσουν... οποτε μην γενικευετε
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
εγω ξερω μουνακια που αν τους πιασω κουβεντα, θα ανταποδωσουν και αυτες, αλλα δε προκειται να μου κατσουν... οποτε μην γενικευετε
για ποιο πραγμα λες τωρα? σε ποιο θέμα απαντας?
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Οι ελλεινιδες είναι πολύ πιο εύκολο να βγάλουν λεφτά από ότι οι άντρες.. Πετάνε απλά λίγο κολο, λίγο βυζακι έστω λίγο μεσούλα και όλα έρχονται αυτόματα για αυτές.. Οι γυναίκες μπορούν να γίνουν οορνοσταρ, βιζιτουδες η στη χειρότερη να πανε σε στουντιο/μπουρδελο και να βγάλουν πολύ καλα λεφτά.. Ακόμα και οι πιο πουριτανες, μπορούν άνετα, αν έχουν έστω μια μέτρια εμφάνιση, να βρουν ένα γαμπρό λιγουρη με λεφτά και να κερδίσουν ένα ίσοβιι μισθό χωρίς να δουλεβουνε.. Οι γυναίκες κάνουν ότι θέλουν χωρίς να δίνουν λογαριασμό σε κανενα(αστυνομία,δικαστήρια), γιατι ξέρουν ότι απαλ με ένα τσιμοουκακι θα ξεμπερδεψουν ότι μαλακια και να έχουν κάνει?.. Ο άντρας από την άλλη πρέπει να είναι τίμιος, να τα βγάλει όλα με τον ιδρώτα του,να τρώει χιλοπιτες, να είναι μπακουρι χωρίς κάποιον ιδιαίτερο λόγο, απλά και μόνο γιατί δενε χει τη ζήτηση που έχει μια ελλεινιδα.. Η γυανικα 9χ μπορεί να γλειψει τα παπάρια ενός καθηγητή για να περάσει το μάθημα στη σχολή, μπορει απλά να κάτσει στον ανώτερο η στο boss για να πάρει προαγωγή και αύξηση μισθού.. Ζούμε σε έναν άδικο κόσμο, ρατσιστικό προς τους άντρες.. Ακούω απόψεις..
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
IMG_20220209_210230.jpg
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.770
Like
6.955
Πόντοι
1.056
για ποιο πραγμα λες τωρα? σε ποιο θέμα απαντας?
επρεπε να το γραψω σε παραθεση...... για τον uknowdark που λεει οτι αν δε σε βλεπουν ερωτικα ουτε να σε κοιταξουν δε θελουν.... εκτος και αν εννοει οτι αν δε σε γουσταρουν γενικα δλδ σε απεχθανοντε για καποιο λογο...
 

sedigno

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2021
Μηνύματα
49
Like
26
Πόντοι
0
εχετε ακουσει το τραγουδι της josephine, τι να μου πουνε τα καλυτερα παιδια αφου κι εσυ ησουν ενα απ αυτα κι ακομα ψεματα μαθαινω απο παντου, καλο παιδι μα οχι εδω να πας αλλου.
τι να μου πουνε τα καλυτερα παιδια μου φτανει καποιος να χει μεσα του καρδια ,θελω ο λογος του να ειναι υπογραφη κι ας ειναι στα αλλα το χειροτερο παιδι.

Γνωμες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom