Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
εχεις ομως γλαστρες κατι ειναι κι αυτο.καλα ειλικρινα πιστευεις οτι υπαρχουν κοπελες ανω των 15 που καθονται ολη μερα και παιζουν παιχνιδια στους υπολογιστες?

Δεν το πιστεύω, τις ξέρω λέμε και ναι, παίζουν όλη μέρα (και είναι 25 με 29 χρονών). Υπάρχουν διάφοροι άνθρωποι στον κόσμο, με διάφορα ενδιαφέροντα. Ας πούμε εγώ δεν ξέρω κανέναν που να διαβάζει τα βιβλία του Λιακόπουλου αλλά πιστεύω ότι θα υπάρχουν μερικοί που το κάνουν. Τόοοσο τρελό είναι;
 

Επισκέπτης
Δεν το πιστεύω, τις ξέρω λέμε και ναι, παίζουν όλη μέρα (και είναι 25 με 29 χρονών). Υπάρχουν διάφοροι άνθρωποι στον κόσμο, με διάφορα ενδιαφέροντα. Ας πούμε εγώ δεν ξέρω κανέναν που να διαβάζει τα βιβλία του Λιακόπουλου αλλά πιστεύω ότι θα υπάρχουν μερικοί που το κάνουν. Τόοοσο τρελό είναι;
να σου πω δικιο εχεις,με τοσα που γινονται αυτο με πειραξε...τελοσπαντων,να πεις στις φιλες σου να βρουν καναν ανθρωπα γιατι καλα τα βιντεογκειμ αλλα... :uglystupid:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
LOL ο καθένας όπως τη βρίσκει, φίλε μου!  :cheesy:
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.899
Πόντοι
266
Καλησπέρα! Είναι το πρώτο μου ποστ εδώ και έχω μείνει άφωνη... γιατί καλέ τόσο μίσος; Δε λέω ότι οι Ελεηνίδες δεν είναι άθλιες αλλά γιατί ασχολείστε τέλος πάντων; Το thread είναι πολύ μεγάλο και δεν μπόρεσα να το διαβάσω όλο αλλά απάντηση δεν πήρα. Εντάξει, καήκατε από γκόμενες, τι κόμπλεξ έχει μείνει και βρίζετε έτσι; Δεν είμαι με το μέρος των γυναικών σε καμία περίπτωση αλλά ούτε με το μέρος των κομπλεξικών. Ας κοιτάζει ο καθένας τον κώλο του και τι επιλογές έχει κάνει ο ίδιος αντί να κατηγορεί τον γκόμενο/την γκόμενα για τα βασανιστήρια που του/της έκανε και για την απόρριψη που έφαγε. Γουστάρετε γυναίκες από άλλες χώρες; Με γεια σας με χαρά σας, δική σας επιλογή. Ούτε εγώ έχω πάει ποτέ με έλληνα, αλλά δε βρίζω σε καμία περίπτωση τους άντρες εδώ... Πάω με ξένους γιατί τους γουστάρω, όχι γιατί με απέρριψαν οι Ελληνες, και δε λέω "δεν πρόκειται ποτέ να πάω με έλληνα". Το μίσος δεν καταλαβαίνω, μου το εξηγεί κάποιος;

Κατάλαβα...Η χαρά των Αλβανών και των Πακιστανών μουσουλμάνων...Welcome to the club.
 

Lenin_lives

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Πω πω ακόμα κρατάει αυτό το post μπράβο! Έχω αναρτήσει εξαιρετικού βάθους και εύρους αναλύσεις εδώ μαζί με άλλους συντρόφους.
Ναί οι Ελεεινίδες έχουν πολλά χάλια αλλά για να είμαστε δίκαιοι τα βρίσκουν και τα κάνουν σε άνδρες τενεκέδες που τα ανέχονται και έχουν πολλές φορές ανάλογα χάλια και αυτοί. Δυστυχώς είναι ο τρόπος που μεγαλώνουμε στην ελληνική παραδοσιακή φαμίλια.  :-
Πάντως για να αλλάξει αυτό δεν θα αλλάξει αν "πολεμηθούν" οι γυναίκες. Πρέπει να αλλάξει η νοοτροπία πρώτα των αντρών που εκτρέφουν αυτή τη γαιδουριά που λέγεται συμπεριφορά Ελεεινίδας. Αυτοί πρέπει να πολεμηθούν με τη κατηγορία της "εσχάτης" προδοσίας    :tickedoff: :tickedoff:
Οι ξένες είναι καλύτερες και συμφωνώ σε αυτό από τη μικρή μου εμπειρία όχι γιατί ντε και καλά είναι πιο όμορφες (είναι θέμα γούστου εμένα μου αρέσουν γιατί μου αρέσουν οι ανοιχτόχρωμες γυναίκες) αλλά έχουν σε πολλά καλύτερες νοοτροπίες και αντίλήψεις πάνω στο θέμα της σχέσης άντρα γυναίκα.  :sunglasses: :rockon: :rockon:
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.899
Πόντοι
266
Πω πω ακόμα κρατάει αυτό το post μπράβο! Έχω αναρτήσει εξαιρετικού βάθους και εύρους αναλύσεις εδώ μαζί με άλλους συντρόφους.
Ναί οι Ελεεινίδες έχουν πολλά χάλια αλλά για να είμαστε δίκαιοι τα βρίσκουν και τα κάνουν σε άνδρες τενεκέδες που τα ανέχονται και έχουν πολλές φορές ανάλογα χάλια και αυτοί. Δυστυχώς είναι ο τρόπος που μεγαλώνουμε στην ελληνική παραδοσιακή φαμίλια.  :-
Πάντως για να αλλάξει αυτό δεν θα αλλάξει αν "πολεμηθούν" οι γυναίκες. Πρέπει να αλλάξει η νοοτροπία πρώτα των αντρών που εκτρέφουν αυτή τη γαιδουριά που λέγεται συμπεριφορά Ελεεινίδας. Αυτοί πρέπει να πολεμηθούν με τη κατηγορία της "εσχάτης" προδοσίας    :tickedoff: :tickedoff:
Οι ξένες είναι καλύτερες και συμφωνώ σε αυτό από τη μικρή μου εμπειρία όχι γιατί ντε και καλά είναι πιο όμορφες (είναι θέμα γούστου εμένα μου αρέσουν γιατί μου αρέσουν οι ανοιχτόχρωμες γυναίκες) αλλά έχουν σε πολλά καλύτερες νοοτροπίες και αντίλήψεις πάνω στο θέμα της σχέσης άντρα γυναίκα.  :sunglasses: :rockon: :rockon:

Την είπες πάλι τη μπαρούφα σου, σύντροφε. Δηλαδή, η νοοτροπία των Ρωσίδων οφείλεται στους αλκοολικούς Ρώσους??
 

Lenin_lives

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Την είπες πάλι τη μπαρούφα σου, σύντροφε. Δηλαδή, η νοοτροπία των Ρωσίδων οφείλεται στους αλκοολικούς Ρώσους??

Καμμιά σχέση, αυτό κατάλαβες; Απαιτούν λιγότερα, ικανοποιούνται πιο εύκολα και ξέρουν και να δίνουν όχι μόνο να αρπάζουν. Μπορεί και να είναι εν μέρει επειδή οι άντρες, που πολλοί είναι κατεστραμένοι αλκοολικοί, δεν τις έχουν μάθει στα πουπούλα. Πάντως εγώ δεν σκεφτόμουνα αυτό σαν αιτία της διαφοράς.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom