Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (5 μέλη και 21 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.958
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Δηλαδή οι ανατολικές και οι βαλκάνιες μπορούν να χειραγωγήσουν άντρα;

Ή θα φάνε τις μάπες τους και μετά θα του κάνουν και πίπα;
Γιατί,τι νομίζεις ότι ο 20χρονος Πολωνός είναι σαν τον ομοεθνή του πριν 10-20χρόνια;
Η φάση πάει με πολύ γρήγορα σε ισοπέδωση αξιών και πλέον σε όλη την Ευρώπη,
θα ναι ίσια και όμοια,όταν όλοι μεγαλώνουν με τις ίδιες μαλακίες
και ο θεσμός της οικογένειας,που ήταν η τελευταία ελπίδα,έχει πάει περίπατο..
 

Sasha4ever

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2013
Μηνύματα
221
Like
277
Πόντοι
21
Πάντως έχει πέσει πάρα πολύ το εν δυνάμει διαθέσιμο μουνί στην ελλάδα. Πολλές είναι ελεύθερες αλλά στην πραγματικότητα δεν ψάχνονται,ή τουλάχιστον αν δεν πληρείς τις παράλογες απαιτήσεις τους. Πολλές μένουν αγάμητες χωρίς να τις απασχολεί ιδιαίτερα, το δίνουν που και πού σε κάνεναν γαμιά(10-20% των αντρών) και απο εκεί και πέρα αυτοικανοποιούνται μόνες τους ή με κανένα dildo. Με αυτό είναι οκ, μπορεί να το συνεχίζουν για χρόνια αυτό το μοτίβο. Ως αποτέλεσμα μεγάλο μέρος των αντρών αναγκάζεται να ρίχνει τις απαιτήσεις του μπάς και κατορθώσει να γαμήσει. Αρχίζει και στέλνει στα σόσιαλ ίνσταγραμ,facebook, σε όσες το δυνατόν περισσότερες για να αυξήσει τις πιθανότητες κάποια να ενδιαφερθεί. Ως αποτέλεσμα καταλήγουν μπάζα να δέχονται 100 και 200 λάικς απο πυρφόρους, γυναίκες 4άρια και 5άρια να δέχονται απανωτές προτάσεις απο 7άρια και 8άρια και οι περισσότεροι απο αυτούς να δέχονται και αδιαφορία και απαξίωση για τον απλό λόγο ότι το μπάζο στον εξονυχιστικό έλεγχο της να κόβει για λεπτομέρειες όσους της ξυνίζουν.
 

Psixopathis

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
1.938
Like
491
Πόντοι
36
Καλυτερα να γαμας πουτανες απο το να ριχνεις τα μουτρα σου στα social.
Εκτος αμα ειναι καμια που ηδη ξερεις και παιζει ψιλοπαιχνιδι.
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.770
Like
6.976
Πόντοι
1.056
μονο αυτο μπορει να αναστρεψει τον κατηφορο τους αλλα κ τον κατηφορο της κοινωνιας..Εχουν γεμισει οι μεγαλες πολεις πλεον και με ελληνιδες βιζιτες..Κι οι περισσοτερες πλεον πανε στον πλαστικο, γινονται οπως γινονται κ εκπορνευονται κ στο insta, only fans κ τα συναφη..
Που να βρεις γυναικα να αγαπησεις κ να σε αγαπησει ?? Να κανεις οικογενεια ??
Λεφτα, προβολη, ακριβα ρουχα, σκυλια, βολτες με φιλες κ καυλαντα ψαχνουν...
παντως θελω να γινει συζητηση γιαυτο το θεμα. πες οτι γινετε παγκοσμιως αυτο και γυρναμε σε ενα κλακ, σε μεσαιωνικα χρονια. εκει που ειναι ο καθε ανθρωπος στη γη, και οτι και αν κανει εκεινη τη στηγμη, τσακ, πεφτει το ρευμα, χαλανε τα δυναμο απο τα οχηματα, πεφτουν τα αεροπλανα, σταματανε γενικα ολα τα οχηματα. ουτε κινητα δουλευουν ταμπλετ , φακοι κτλ. ηλεκτρομαγνητικο κυμα απτον ηλιο να γινει πχ. emp . πως θα ηταν οι πρωτες ωρες, μερες βδομαδες μηνες και χρονια γενικα για την ανθρωποτητα? θελω διαφορες γνωμες
 

Psixopathis

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
1.938
Like
491
Πόντοι
36
παντως θελω να γινει συζητηση γιαυτο το θεμα. πες οτι γινετε παγκοσμιως αυτο και γυρναμε σε ενα κλακ, σε μεσαιωνικα χρονια. εκει που ειναι ο καθε ανθρωπος στη γη, και οτι και αν κανει εκεινη τη στηγμη, τσακ, πεφτει το ρευμα, χαλανε τα δυναμο απο τα οχηματα, πεφτουν τα αεροπλανα, σταματανε γενικα ολα τα οχηματα. ουτε κινητα δουλευουν ταμπλετ , φακοι κτλ. ηλεκτρομαγνητικο κυμα απτον ηλιο να γινει πχ. emp . πως θα ηταν οι πρωτες ωρες, μερες βδομαδες μηνες και χρονια γενικα για την ανθρωποτητα? θελω διαφορες γνωμες
Διαβασε κανα βιβλιο αμορφωτε προλεταριε.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Παραθέτω κάτι άσχετο με όσα έχουν γραφτεί.
Ο αδερφός μου γνώρισε τον Οκτώβριο μια κοπέλα. 24 αυτός, 20 αυτή.
Πέρα από το μικροπρόβλημα ότι αυτή θέλει να τον έχει λίγο στην τσίτα, δειχνεται δηλαδή (μου την πέφτει ο ενας, μιλάω με τον άλλο, με πήρε τηλ ο παράλλος) και ενός μικρού σαδισμού (στον χ που του αρέσω δεν έχω πει ότι τα εχουμε, θα σταναχωρηθεί. Ο ψ δεν ξέρει για σένα, δεν του έχω πει κάτι κλπ) τα βρίσκουν σε όλα. Στην ψυχσγωγία, στα ενδιφεροντα, στις ανησυχίες, στο φαγητό. Μιλάμε ότι ο αδερφός μου περνάει πολυ καλά και χαίρομαι που τον βλεπω έτσι. Επιτέλους δηλαδή γιατί οι προηγούμενες τον ειχαν πρήξει.

Στο δε σεξουαλικό; Απλα αναφέρω ότι η κοπέλα του ζητάει συμβουλές για το τι του αρέσει. Η πίπα της ήταν κακή και έχει θεαματική βελτίωση μέσω προσπαθειών. Ετοιμάζεται να του δώσει και κώλο.

Μια εύλογη ερώτηση έχω μετά από όλα αυτά. Σε πρόσφατη συζήτηση με τον αδερφο μου, μου λέει ότι αν πάει με πόρνη, πάλι, θα έχει τύψεις. Αυτός έως τον Οκτώβριο ήταν στο φανκλαμπ του Μεταξουργείου.
Ότι δηλαδή έως και δύο εβδομάδες θα κρατιόταν αν έλλειπε η κοπέλα.

Πάνω στο διάλογο που είχαμε δεν μπορούσα να καταλάβω πού ακριβώς είναι το μεμπτό. Το περίεργο είναι ότι ούτε και αυτός (ειρωνεία ε; ). Αφού με την ιερόδουλη δεν έχεις συναίσθημα. Τότε πώς απατάς την κοπέλα σου;
Η απάτη είναι εφόσον κρύβεις μια συναισθηματική και σωματική αφοσίωσή σου σε άλλη.

Μπορεί να φταίει ότι δεν είχα σχέση έως τώρα και δεν μπορώ να το καταλάβω. Αλλά μόνο σεξουαλικές επαφές με επαγγελματίες. Παρά ταύτα, και παπάδες να μου εκανε η άλλη σε μια σχέση, δεν μπορώ να με φανταστώ χωρίς την τσάρκα, την αναζήτηση, τη γνωριμία, τα χάδια με καινούρια ανεξερεύνητα κορμιά, νέες φωνές, γέλια, εκφράσεις.
Διαφορετική υφή και μάκρος μαλλιών...

Και μια προσωπική θέση:
Το ιδανικό για εμένα είναι να συνδυάζει κανείς γκόμενα και πουτάνες. Δεν απονευρώνεται και ποτέ. Ούτε συναισθηματικά ούτε από ελλειψη ηδονής αλλά ούτε και από έλλειψη αναζήτησης.

Καλά ε; Και παραλίγο να το ξεχάσω:
Πριν καιρό μετά την πίπα στον αδερφό μου, αφού τον στράγγιξε, κάνει μια "Γκλουκ!" και τα καταπίνει...
Και τι τον ρωτάει: Μήπως σε ενοχλεί; Γιατί μου αρέσει να τα καταπίνω... :2funny:

Συνεπώς, επανέρχεται η φράση:
Τι τρεχει επιτέλους με αυτές τις ελλεεινιδες; :rolleyes:
Εχω κανει αυτον τον συνδιασμο γκομενα πουτανα παλια απλα η ισορροπια ειναι δυσκολη να διατηρηθει,και κυριως δεν βγαινει στη γκομενα.
Μην ενθουσιαζεσαι που του καταπιε τα χυσαμολια,εδω πιο πανω μας περιεγραψες ακριβως τα κλασσικα κομπλεξ των ελληνιδων οπως οτι ταχα μου ειναι αρεστη κλπ
Εμενα αυτα με ξενερωνουν,παλια ημουν ανεκτος σ αυτα αλλα τωρα μολις μου πει η αλλη ο χ ψ ω με ληγουρευονται της λεω τσαο πηγαινε στο χ ψ ω.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Θα εχω σχεση με καποια και δεν θα το λεει σε εναν τριτο "για να μην τον στενοχωρησει"?
Και ειναι ακομη μαζι της επειδη εχουν κοινα ενδιαφεροντα στη διασκεδαση και στο φαγητο και επειδη εμαθε να παιρνει καλη πιπα?
Σοβαρα τωρα?
Καλα, εσυ προκειμενου να πηδουσες καποια, θα δεχοσουν να σε βαζει να περπατας με τα χερια, δεν το συζητω
Ελα ρε δικηγορε μιλησες σωστα.
Παμε μαζι για γκομενοτσαρκα και να αφησουμε τα πολιτικα στην ακρη.
Στα 20 μου ειχα μια τετοια και ο μαλακας τη κρατησα 6 μηνες ενω τωρα θα το πηδαγα και θα το παραταγα.
 

das379

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Μαρ 2021
Μηνύματα
108
Κριτικές
53
Like
3.448
Πόντοι
7.131
Πάντως έχει πέσει πάρα πολύ το εν δυνάμει διαθέσιμο μουνί στην ελλάδα. Πολλές είναι ελεύθερες αλλά στην πραγματικότητα δεν ψάχνονται,ή τουλάχιστον αν δεν πληρείς τις παράλογες απαιτήσεις τους. Πολλές μένουν αγάμητες χωρίς να τις απασχολεί ιδιαίτερα, το δίνουν που και πού σε κάνεναν γαμιά(10-20% των αντρών) και απο εκεί και πέρα αυτοικανοποιούνται μόνες τους ή με κανένα dildo. Με αυτό είναι οκ, μπορεί να το συνεχίζουν για χρόνια αυτό το μοτίβο. Ως αποτέλεσμα μεγάλο μέρος των αντρών αναγκάζεται να ρίχνει τις απαιτήσεις του μπάς και κατορθώσει να γαμήσει. Αρχίζει και στέλνει στα σόσιαλ ίνσταγραμ,facebook, σε όσες το δυνατόν περισσότερες για να αυξήσει τις πιθανότητες κάποια να ενδιαφερθεί. Ως αποτέλεσμα καταλήγουν μπάζα να δέχονται 100 και 200 λάικς απο πυρφόρους, γυναίκες 4άρια και 5άρια να δέχονται απανωτές προτάσεις απο 7άρια και 8άρια και οι περισσότεροι απο αυτούς να δέχονται και αδιαφορία και απαξίωση για τον απλό λόγο ότι το μπάζο στον εξονυχιστικό έλεγχο της να κόβει για λεπτομέρειες όσους της ξυνίζουν.
Φίλε μου τα είπες όλα. Εγώ μένω σε επαρχιακή πόλη και τα πράγματα είναι χειρότερα. Δεν ασχολούνται με τα social. Ψάχνω σε όλα τα sait γνωριμιών γυναίκες στην περιοχή μου και δεν υπάρχει τίποτα, μόνο κάτι σαύρες και κάμπιες. Εδώ που μένω αν δες είσαι παιδαράς, φραγκάτος, δημόσιος υπάλληλος, μπάρμαν ή μουσικός δεν βρίσκεις γκόμενα με τίποτα. Μιλάω για ηλικίες πάνω των 30-32. Ακούω συνέχεια για άνδρες που είναι χρόνια μόνοι τους, όπως εγώ. Ακούω για άνδρες που από τα 28-30 θέλουν να παντρευτούν, ενώ οι γυναίκες στο μουνί τους. Προτιμούν να το δίνουν στον δονητή παρά σε κάποιον που δεν πληρεί τα οικονομικά, κυρίως , standar τους. Όπως είχε γράψει και ο Κωστόπουλος σε ένα άρθρο του το 2001 : το σωστό θηλυκό ξέρει από τη φύση της ( δηλαδή τη μάνα της) ότι θα πρέπει να είναι πολύ επιλεκτικό ακόμα και όταν οι ορμόνες της, τρέχουν από τα αυτιά.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Καλά με τα σοσιαλ τι βλέπει γκομεναρα μέχρι και το τελευταίο μπαζο αλλά λογικό είναι άμα της δίνουν αξία όλοι οι σαλιαρηδες

Γι αυτο λοιπον, στην ειδικη επιστημονικη ομαδα συντριβης προφιλ (ΕΟΣΠ)
οταν δεχομαστε παραπονα απο μυστες, αναλαμβανουμε την αποδομηση του προφιλ
που μας ζητηθηκε. Εχουμε μεγαλη επιτυχια και βεβαια τηρωντας τους νομους.

Δεν χρειαζεται να γραψεις κατι για αυτην, γραφεις εσυ για σενα τα δικα της. :2funny:

Θελει τροπο. Στο φεισμπουκ ετσι κι αλλιως, ολη μερα τσακωμους εχει. Γελοια εφαρμογη.

:2funny:
 
Τελευταία τροποποίηση:

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
τυπε διαφωνω. αυτο ειναι το λαθος που κανουν πολλοι.

τα σοσιαλ (και το μπου μεσα) ειναι εθιστικα. καθε λαικ που παιρνεις σου αυξανει προσωρινα την ντοπαμινη.

ετσι και αυτες το χρειαζονται αυτο, σαν τα πρεζακια και οταν δεν το παιρνουν (την κοινωνικη αποδοχη με αλλα λογια) τρελαινονται.

Κανεναν αερα δε παιρνουν τα μυαλα τους. ειναι τα ιδια ζωαδια με την χαμηλη αυτοεκτιμηση και ελλειψη αυτοπεποιθησης που φορανε εναν μανδυα αλλαζονιας για δηθεν επαρση.

Βαλτες με εξυπνο τροπο στη θεση τους και να δεις για ποτε θα πεσουν να σου κανουν πλοουτσοπς.

Αλβανος Ψυχολογος απο το πανεπιστημιο Τιρανων μιλαει τωρα

Πρεπει να μπει dislike παντου, για να πηγαινουν ολα μια χαρα.

Ετσι ειναι γελοιο το θεμα.

:dunno:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Reznov
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Όπως είχε γράψει και ο Κωστόπουλος σε ένα άρθρο του το 2001 : το σωστό θηλυκό ξέρει από τη φύση της ( δηλαδή τη μάνα της) ότι θα πρέπει να είναι πολύ επιλεκτικό ακόμα και όταν οι ορμόνες της, τρέχουν από τα αυτιά.
Kάτι τέτοιες μαλακίες γέμισαν τα ράφια με υστερικές γεροντοκόρες..

Αν είχα αδερφή ή κόρη,θα την είχα προπονήσει καταλλήλως ώστε να μην τρώει τέτοιες παπάτζες ή ότι προέχει η "καριέρα" ή ότι τα 40 είναι τα νέα 30..

'Εχω μία ξαδέρφη στα 32,που δεν την ξέρω σχεδόν καθόλου,αλλά η μάνα μου της έδωσε το τηλ μου,
γιατί ενδιαφέρεται για εξωτερικό.
Σε μία φάση μου λέει,εντάξει με παίρνει να έρθω για μεταπτυχιακό,μετά να δουλέψω γερά 1-2 χρόνια και μετά να βάλω μπρος για οικογένεια...
Δεν της είπα τίποτα γιατί αμφιβάλλω ότι θα έρθει..
Αλλά η αλήθεια είναι ότι με τη μέτρια εμφάνισής της και στα 32+2+2=36,το μόνο που θα καταφέρνει είναι να καταντήσει χυσοδοχείο του Tinder ή να πάρει κανάν χωρισμένο 50άρη με παιδιά.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Οι πιο πολλές πάντως με πιρφόρους και σαλιάρηδες τα'χουν

Η ελλεεινίδα αυτό το στυλ θέλει για να το κουμαντάρει

Γι'αυτό απορούμε πολλές φορές πώς είναι με κάτι τύπους με κουταβίσιο βλέμμα
και γιατι δεν το παιζεις και εσυ ευγενικουλης να γαμησεις και προτιμας την μαλακια?

αν δεν σου αρεσει ο ρολος οποτε θες φευγεις, αλλα τουλαχιστον εχεις ευχαριστηθει γαμησι πρωτα.

οχι που κλαιγεσαι αγαμητος τοσα χρονια.
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.710
Κριτικές
1
Like
5.677
Πόντοι
2.356
Οι πιο πολλές πάντως με πιρφόρους και σαλιάρηδες τα'χουν

Η ελλεεινίδα αυτό το στυλ θέλει για να το κουμαντάρει

Γι'αυτό απορούμε πολλές φορές πώς είναι με κάτι τύπους με κουταβίσιο βλέμμα
ε ναι γιατι αυτοι που τα χουν ειναι αυτοι που θα ανεχθουν το κερατο και θα συνεχισουν την χορηγια στη βασιλισσα τους η θα εθελοτυφλουν οσο ψωλιαζεται περα δωθε! εσυ τι περιμενες δηλαδη?
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.710
Κριτικές
1
Like
5.677
Πόντοι
2.356
τυπε διαφωνω. αυτο ειναι το λαθος που κανουν πολλοι.

τα σοσιαλ (και το μπου μεσα) ειναι εθιστικα. καθε λαικ που παιρνεις σου αυξανει προσωρινα την ντοπαμινη.

ετσι και αυτες το χρειαζονται αυτο, σαν τα πρεζακια και οταν δεν το παιρνουν (την κοινωνικη αποδοχη με αλλα λογια) τρελαινονται.

Κανεναν αερα δε παιρνουν τα μυαλα τους. ειναι τα ιδια ζωαδια με την χαμηλη αυτοεκτιμηση και ελλειψη αυτοπεποιθησης που φορανε εναν μανδυα αλλαζονιας για δηθεν επαρση.

Βαλτες με εξυπνο τροπο στη θεση τους και να δεις για ποτε θα πεσουν να σου κανουν πλοουτσοπς.

Αλβανος Ψυχολογος απο το πανεπιστημιο Τιρανων μιλαει τωρα
το θεμα ειναι τι παλαμακια βαρανε σαν 15χρονα οταν περιμενουν ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΛΑΗΚ η συγκεκριμενες αντιδρασεις απο στοχευμενα στορυ...
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.710
Κριτικές
1
Like
5.677
Πόντοι
2.356
τυπε εγω εχω κλεισει ινσταγκραμ εδω και 2 χρονια σχεδον και δε ασχολουμαι με σοσιαλ παρα μονο με μεσεντζερ.

εχω πεσει και εγω σε γκομενες που μου λεγανε γιατι δεν εχεις ινστα και ποσους φολοουερς εχεις, αλλα τετοιες γκομενες δε θελω ουτε και εγω. να σπασει λεει καμια καποτα και να κανω παιδι με το σαχλοκουδουνο.

για μενα, αν σαν αντρας επιβληθεις, σαν προσωπικοτητα, οχι ξυλικια και φωνες, σε μια γκομενα, οτι θελεις την κανεις. και δεν ειναι και δυσκολο, απλα απαιτει να μην εισαι ο τυπος "ευχαριστω για την αποδοχη"

το ειδα αυτο σε μια γνωστη μου το εγραψε ενας στον τοιχο της, και μου ηρθε να του γραψω "τι ευχαριστεις ρε μαλακα, σε αποδεχτηκε η βασιλισσα Ελισαβετ ρε παπαρι" αλλα λογικα θα ετρωγα μπαν και απο κει αν το εκανα :buck2:
το ινστα καλο ειναι να το εχεις μονο για ανιχνευση και πολυ στοχευμενο παιχνιδι... οχι για να πλουτιζεις το καθε τσολι με τα λαηκ και τα σχολια...
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Φίλε μου τα είπες όλα. Εγώ μένω σε επαρχιακή πόλη και τα πράγματα είναι χειρότερα. Δεν ασχολούνται με τα social. Ψάχνω σε όλα τα sait γνωριμιών γυναίκες στην περιοχή μου και δεν υπάρχει τίποτα, μόνο κάτι σαύρες και κάμπιες. Εδώ που μένω αν δες είσαι παιδαράς, φραγκάτος, δημόσιος υπάλληλος, μπάρμαν ή μουσικός δεν βρίσκεις γκόμενα με τίποτα. Μιλάω για ηλικίες πάνω των 30-32. Ακούω συνέχεια για άνδρες που είναι χρόνια μόνοι τους, όπως εγώ. Ακούω για άνδρες που από τα 28-30 θέλουν να παντρευτούν, ενώ οι γυναίκες στο μουνί τους. Προτιμούν να το δίνουν στον δονητή παρά σε κάποιον που δεν πληρεί τα οικονομικά, κυρίως , standar τους. Όπως είχε γράψει και ο Κωστόπουλος σε ένα άρθρο του το 2001 : το σωστό θηλυκό ξέρει από τη φύση της ( δηλαδή τη μάνα της) ότι θα πρέπει να είναι πολύ επιλεκτικό ακόμα και όταν οι ορμόνες της, τρέχουν από τα αυτιά.

Επαρχία είναι δράμα,αν στην πόλη θέλεις 1 φορά κονέ,στην επαρχία θες 100.Δεν υπάρχει περίπτωση να βρεις γκόμενα αν δεν είστε παρέα.Άσε που παντού είναι τίγκα ψωλαρία,αφού οι γυναίκες 18+ ή όλες φεύγουν ή έχουν ήδη γκόμενους.Ευτυχώς εγώ μένω κοντά στη Θεσσαλονίκη και πηγαινοέρχομαι για να βλέπω καμια γκόμενα
 
  • Like
Αντιδράσεις: das379

das379

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Μαρ 2021
Μηνύματα
108
Κριτικές
53
Like
3.448
Πόντοι
7.131
Επαρχία είναι δράμα,αν στην πόλη θέλεις 1 φορά κονέ,στην επαρχία θες 100.Δεν υπάρχει περίπτωση να βρεις γκόμενα αν δεν είστε παρέα.Άσε που παντού είναι τίγκα ψωλαρία,αφού οι γυναίκες 18+ ή όλες φεύγουν ή έχουν ήδη γκόμενους.Ευτυχώς εγώ μένω κοντά στη Θεσσαλονίκη και πηγαινοέρχομαι για να βλέπω καμια γκόμενα
Είμαι 41. Οι φίλοι μου έχουν παντρευτεί από τα 30 και έχουν όλοι παιδιά, με αποτέλεσμα να έχουμε χαθεί και να μην έχω παρέες. Πιο εύκολα πιάνω το jocker παρά βρίσκω γκόμενα. Αν τύχει και γνωρίσω καμία θέλει τον ουρανό με τα άστρα, γιατί βλέπεις το target group μου είναι άνω των 30. Αυτές ψάχνουν δημόσιο υπάλληλο ή φραγκάτο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom