Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.958

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Πάντως να πουμε και την αλήθεια,οι ελλεεινίδες κοιτάνε πολύ περισσότερο από άλλες εθνικότητες.Αν δουν έναν που τους αρέσει,έστω κι ένα φευγαλέο βλέμμα στα μάτια θα του ρίξουν.

Ενώ με τις ξένες,δεν παίζει σχεδόν καθόλου αυτό.Από ξένες που βλέπω τα καλοκαίρια,οι μόνες που κοιτάνε είναι κάτι ρωσίδες μιλφ.Ευρωπαίες και βαλκάνιες ας πούμε περνάς δίπλα κι ούτε σε ρίχνουν βλέμμα,ακόμα και τα μπάζα δηλαδή.
Και για πες μας ρε μεγάλε:
Απαγορεύεται να κοιτάζει η Ελληνίδα και γενικότερα η γυναίκα ανεξαρτήτως εθνικότητας?

Για σοβαρευτείτε λίγο μερικοί μωρέ που θέλετε την γυναίκα να ναι τοπ μόντελ εμφανισιακά,να μαγειρεύει τις συνταγές του Μάστερ Σεφ και να μην ρίχνει κανένα βλέμμα στο δρόμο,ενώ εσείς δεν έχετε να της προσφέρετε τίποτα...
 
Τελευταία τροποποίηση:

fun_tou_bou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
766
Κριτικές
8
Like
901
Πόντοι
366
ΛΑΚΗ γύρνα και γάμησε κώλους.τα νήματα είναι βαρετά και ανάλατα χωρίς εσένα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Πάντως να πουμε και την αλήθεια,οι ελλεεινίδες κοιτάνε πολύ περισσότερο από άλλες εθνικότητες.Αν δουν έναν που τους αρέσει,έστω κι ένα φευγαλέο βλέμμα στα μάτια θα του ρίξουν.

Ενώ με τις ξένες,δεν παίζει σχεδόν καθόλου αυτό.Από ξένες που βλέπω τα καλοκαίρια,οι μόνες που κοιτάνε είναι κάτι ρωσίδες μιλφ.Ευρωπαίες και βαλκάνιες ας πούμε περνάς δίπλα κι ούτε σε ρίχνουν βλέμμα,ακόμα και τα μπάζα δηλαδή.
οτι να ναι.
2 απο τις ξενες που εκανα σχεση στην ελλαδα καρακοιταζαν και μαλιστα στην παραλια που ημουν με μαγιω και περιττα κιλα.

και στο εξωτερικο τα ιδια, ειδικα γαλλια και ελβετια , αν δεν ειχα γκομενα εχει θα ειχα φαει σιγουρα, εδω πηγε τουαλετα η κοπελα μου στην ντισκο και ηρθε η αλλη να χορεψει κολλητα πανω μου και μου επιασε κουβεντα και καλο μωρο Α κλασση . αλλα και αλλες με κοιτα η αλλη μιλφ απεναντι στο τραινο και αφου χαμογελαγαμε μου κανει νοημα γιατι να εχω την συντροφο μαζι. και οταν ΔΕΝ συνοδευομαουν παλι τα ιδια σε παρκα και μμμ, αυτα σε λιγες μερες ενω στην ελλαδα μου εχουν τυχει τετοιες περιπτωσεις σε 40 χρονια πολυ λιγοτερες.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.047
Like
13.081
Πόντοι
2.606
Βάλε μια φωτογραφία που κάνεις το σήμα του αετού με τα δάκτυλα, αρκεί.... :confused: :confused: :confused:
Τυπε αυτό είναι εύκολο μπορώ να το κάνω και εγώ απλά ο αετός θα γίνει με 8 δάχτυλα γιατί τα άλλα 2 τα έχασα σε χειραψία με Αλβανό
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.795
Like
747
Πόντοι
96
Πάντως να πουμε και την αλήθεια,οι ελλεεινίδες κοιτάνε πολύ περισσότερο από άλλες εθνικότητες.Αν δουν έναν που τους αρέσει,έστω κι ένα φευγαλέο βλέμμα στα μάτια θα του ρίξουν.

Ενώ με τις ξένες,δεν παίζει σχεδόν καθόλου αυτό.Από ξένες που βλέπω τα καλοκαίρια,οι μόνες που κοιτάνε είναι κάτι ρωσίδες μιλφ.Ευρωπαίες και βαλκάνιες ας πούμε περνάς δίπλα κι ούτε σε ρίχνουν βλέμμα,ακόμα και τα μπάζα δηλαδή.
σφαλιαρες αληθειας απο τον Δασκαλο:sunglasses:
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Πάντως αν ακούσεις τί λένε μεταξύ τους οι γυναίκες,το μοναδικό θέμα συζήτησης είναι γκόμενοι.

Φυσικά δεν θα ακούσεις ποτέ ότι δεν βρίσκουν,αλλά με ποιους μιλάνε,ποιοι τους την πέφτουν στα σοσιαλ,οι πρώην τους κλπ.

Πόσο εύκολα είναι ρε πούστη μου γι'αυτές,όπως κατουράμε εμεις όταν ξυπνάμε,τόσο δεδομένο
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Εχουν μετακομισει στη πολυκατοικια 2 φοιτητριες που νοικιαζουν μαζι ενα μεγαλο διαμερισμα. Η μια ειναι χοντρη, γυφτε κατασταση, σκουρο δερμα, βαμμενη ξανθια. Καυλιαρα. Την εχω πετυχει κανα δυο φορες στην εισοδο της πολυκατοικιας η περιμενοντας στο ασανσερ, και ειναι πολυ διαχυτικη και φιλικη. Η αλλη ειναι κοντουλα, μελαχρινη, με πολυ ωραιο προσωπο. Με αυτην δεν εχω μιλησει. Επειδη ο διαχειριστης της πολυκατοικιας ασχολειται πολυ, ποιος μπαινει, ποιος βγαινει, λογω κλοπων, εγκληματικοτητας αλλα και επειδη του αρεσει να προσεχει τη πολυκατοικια, τον πετυχαινω στην εισοδο να μιλαει στις δυο κοπελες και να τους λεει σε στυλ πλακας, Τι θα γινει κοριτσια; Μου παραπονεθηκε παλι η διπλανη σας στο διπλα διαμερισμα οτι κανατε φασαρια. Ο ενας μπαινει και ο αλλος βγαινει,. -Να, μουσικη ακουγαμε. Ακουγοταν διπλα.; Μαζευομαστε για καφε και για να ακουσουμε μουσικη. Μη μας καθυστερεις αλλο γιατι πρεπει να ετοιμαστουμε, εχουμε να βγουμε με αλλους σε λιγο, μη περιμενουν.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Αν έχεις φοιτήτριες στην οικοδομή,τα αχ βαχ θα πηγαίνουν σύννεφο κάθε βράδυ
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.795
Like
747
Πόντοι
96
Πάντως αν ακούσεις τί λένε μεταξύ τους οι γυναίκες,το μοναδικό θέμα συζήτησης είναι γκόμενοι.

Φυσικά δεν θα ακούσεις ποτέ ότι δεν βρίσκουν,αλλά με ποιους μιλάνε,ποιοι τους την πέφτουν στα σοσιαλ,οι πρώην τους κλπ.

Πόσο εύκολα είναι ρε πούστη μου γι'αυτές,όπως κατουράμε εμεις όταν ξυπνάμε,τόσο δεδομένο
τεραστιε Δασκαλε:sunglasses::sunglasses:
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Ειχα καποια χρονια να κανω τσεκ απ, οποτε κλεινω ραντεβου για παθολογο σε ΙΚΑ. Μακρια απο το τοπικο ΙΚΑ της γειτονιας μου. Υπαρχει η δυνατοτητα να κλεισεις οπου θελεις, για πιο συντομα. Παω στο ραντεβου, ηταν μια σχετικα νεα γιατρος, μελαχρινη, ωραια. Λεω απο μεσα μου, θα μου γραψει τις εξετασεις, αντε να μου κανει και καμια ερωτηση για το ιστορικο μου. Συνηθως ετσι ειναι κατι γριες στο ΙΚΑ που βαριουνται τη ζωη τους και εχουν κατι μουτρα μεχρι το πατωμα. Η γιατρος αυτη ομως δεν ηταν ετσι. Μου λεει βγαλε τα ρουχα σου πανω να σε ακροαστω. Βηξε, παρε ανασα, κλπ. Με εξεταζε για ωρα, καθιστος εγω στο κρεβατι του ιατρειου. Αφου τελειωνει με την εξεταση ψηλα, μου λεει Ξαπλωσε. Μου ζουλαγε τη κοιλια, με εξεταζε. Για ωρα κι εκει. Ενταξει κι εκει. Ε, λεω απο μεσα μου, τελειωσαμε, τοση ωρα με πασπατευει. Μετα μου λεει, Λυσε τη ζωνη. Ξεκουμπωνω τη ζωνη. Και περιμενω. Η ιδια, επειδη δε το ειχα κανει εγω, μου ξεκουμπωνει το παντελονι. Και βαζει το χερι της μεσα στο εσωρουχο. Δεξια απο το πεος. Εξεταζε. Εμενα ομως αρχισε να μου σηκωνεται. Και να σκεφτομαι Ωχ, θα γινω ρεζιλι. Αλλα λεω, τουλαχιστον θα κανει γρηγορα, θα με εξετασει, να μη βρεθω σε δυσκολη θεση. Κοιταγα αλλου, αλλα τιποτα. Μου ειχε γινει πετρα. Το χερι της γιατρινας το αισθανομουν πλεον να ακουμπαει το σε στυση πεος μου. Δε λεω οτι το εκανε επιτηδες, μη παρεξηγηθω. Απλως ηταν αδυνατον πλεον να μην ερθει σε επαφη, αφου αυτη εξεταζε σε διπλανη περιοχη. Η γιατρινα αταραχη, συνεχιζε να εξεταζει. Εγω που στην αρχη ενιωθα αβολα, τωρα παρακαλουσα να συνεχισει. Ξαφνικα, σταματαει, μετα απο καποια λεπτα! Μου λεει ντυσου. Μεταφερομαστε στο γραφειο, οπου μου γραφει τις εξετασεις, με ρωταει πιο διεξοδικα για το ιστορικο υγειας μου, και μου λεει να κλεισω ραντεβου για να της παω τις εξετασεις που θα κανω να τις δει. Πρεπει να εκατσα μισαωρο μεαα. Ομορφη, χαμηλων τονων, δεκτικη, συζητησιμη νεα γιατρινα. Κατα τη διαρκεια που καθομουν στο γραφειο και μιλαγαμε, χτυπησε το κινητο της, και εδινε σε καποιον η καποια οδηγιες για το πως να φτιαξει το φαγητο.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
Ειχα καποια χρονια να κανω τσεκ απ, οποτε κλεινω ραντεβου για παθολογο σε ΙΚΑ. Μακρια απο το τοπικο ΙΚΑ της γειτονιας μου. Υπαρχει η δυνατοτητα να κλεισεις οπου θελεις, για πιο συντομα. Παω στο ραντεβου, ηταν μια σχετικα νεα γιατρος, μελαχρινη, ωραια. Λεω απο μεσα μου, θα μου γραψει τις εξετασεις, αντε να μου κανει και καμια ερωτηση για το ιστορικο μου. Συνηθως ετσι ειναι κατι γριες στο ΙΚΑ που βαριουνται τη ζωη τους και εχουν κατι μουτρα μεχρι το πατωμα. Η γιατρος αυτη ομως δεν ηταν ετσι. Μου λεει βγαλε τα ρουχα σου πανω να σε ακροαστω. Βηξε, παρε ανασα, κλπ. Με εξεταζε για ωρα, καθιστος εγω στο κρεβατι του ιατρειου. Αφου τελειωνει με την εξεταση ψηλα, μου λεει Ξαπλωσε. Μου ζουλαγε τη κοιλια, με εξεταζε. Για ωρα κι εκει. Ενταξει κι εκει. Ε, λεω απο μεσα μου, τελειωσαμε, τοση ωρα με πασπατευει. Μετα μου λεει, Λυσε τη ζωνη. Ξεκουμπωνω τη ζωνη. Και περιμενω. Η ιδια, επειδη δε το ειχα κανει εγω, μου ξεκουμπωνει το παντελονι. Και βαζει το χερι της μεσα στο εσωρουχο. Δεξια απο το πεος. Εξεταζε. Εμενα ομως αρχισε να μου σηκωνεται. Και να σκεφτομαι Ωχ, θα γινω ρεζιλι. Αλλα λεω, τουλαχιστον θα κανει γρηγορα, θα με εξετασει, να μη βρεθω σε δυσκολη θεση. Κοιταγα αλλου, αλλα τιποτα. Μου ειχε γινει πετρα. Το χερι της γιατρινας το αισθανομουν πλεον να ακουμπαει το σε στυση πεος μου. Δε λεω οτι το εκανε επιτηδες, μη παρεξηγηθω. Απλως ηταν αδυνατον πλεον να μην ερθει σε επαφη, αφου αυτη εξεταζε σε διπλανη περιοχη. Η γιατρινα αταραχη, συνεχιζε να εξεταζει. Εγω που στην αρχη ενιωθα αβολα, τωρα παρακαλουσα να συνεχισει. Ξαφνικα, σταματαει, μετα απο καποια λεπτα! Μου λεει ντυσου. Μεταφερομαστε στο γραφειο, οπου μου γραφει τις εξετασεις, με ρωταει πιο διεξοδικα για το ιστορικο υγειας μου, και μου λεει να κλεισω ραντεβου για να της παω τις εξετασεις που θα κανω να τις δει. Πρεπει να εκατσα μισαωρο μεαα. Ομορφη, χαμηλων τονων, δεκτικη, συζητησιμη νεα γιατρινα. Κατα τη διαρκεια που καθομουν στο γραφειο και μιλαγαμε, χτυπησε το κινητο της, και εδινε σε καποιον η καποια οδηγιες για το πως να φτιαξει το φαγητο.
τι φαγητο δηλαδη???

(α προπο

ο αλεξ ξαναχαθηκε)
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.722
Κριτικές
90
Like
36.395
Πόντοι
25.467
τι φαγητο δηλαδη???

(α προπο

ο αλεξ ξαναχαθηκε)


Τι στο διάλο έχεις πάθει με τον Άλεξ και όποτε λείψει πάνω απο 24 ώρες τον ψάχνεις;

Ούτε γκόμενο να τον είχες δεν θα έκανες έτσι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom