Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.358
Like
72.653
Πόντοι
12.756
Πότε τύπε. Καρφώνεσαι . Εκεί πήγαιναν γ διαλογής.
Τη vogue , δεν την ήξερε κανείς σας πάντως !

Από βπ μέχρι κανά κράμερ να σκάγατε μύτη ....
δεν πηγαινα τυπε , δεν μπορουσα την μαλουρα που ηταν τοτε της μοδας
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.130
Like
22.841
Πόντοι
5.506
Εγώ τους ήξερα γιατί είχα παρέες. Δεν τους έφτιαχνα τζάμια και πλάκες πεζοδρομίου , ούτε κούρευα γκαζόν.

Από αυτά που ξεφεύγουν στον καθένα , δείχνει το πραγματικό του προφίλ.
Π.χ. αυτοί που μιλάνε για ... πανόρμου και μαβίλη ....

Και για ... αχαρνών !
Την αχαρών εγώ την ήξερα μόνο επειδή είναι παράλληλη της φυλής !
Τους κούρευες τα σκυλιά στο κτηνιατρείο ρε μαλάκα;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Λακη ολα τα επαγγελματα τα τιμια καλα ειναι..απο την αλλη και οποιος εχει λεφτα καλως τα εχει και ζει ομορφα και κιμπαρικα...εγω προσωπικα εχω παει παντου δεν εχω τετοια κολληματα..απο ολα τα κυριλε μαγαζια μεχρι Μενιδι.κερατσινι,Μπουρναζι κλπ..επισης τα μεγαλυτερα μουνοπανα που εχω γνωρισει ηταν οι και καλα καθως πρεπει νεοπλουτοι μουνοπαναδες...τα τζακια οχι ηταν αξιοπρεπεστατοι..
Τώρα τον λες το λάκη της καρδιάς μας μουνόπανο;
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Λακη ολα τα επαγγελματα τα τιμια καλα ειναι..απο την αλλη και οποιος εχει λεφτα καλως τα εχει και ζει ομορφα και κιμπαρικα...εγω προσωπικα εχω παει παντου δεν εχω τετοια κολληματα..απο ολα τα κυριλε μαγαζια μεχρι Μενιδι.κερατσινι,Μπουρναζι κλπ..επισης τα μεγαλυτερα μουνοπανα που εχω γνωρισει ηταν οι και καλα καθως πρεπει νεοπλουτοι μουνοπαναδες...τα τζακια οχι ηταν αξιοπρεπεστατοι..


Τύπε ... εσύ ... για να προσπαθήσεις να μου την πεις .... λογικό είναι .... το μίσος σου για μένα είναι ασυγκράτητο ...
έπιασες μια παπαριά που έγραψα ... και είπες ότι ξέρεις εκαλιώτες από το 1988 ... και παλιά τζάκια και τα @@ μου...

Τα παλιά τζάκια , στην ελλάδα, είναι δεν είναι 4ψηφιο νούμερο ατόμων , αν εξαιρέσεις τους πολιτικούς και τα κομματόσκυλα . Εσύ μέχρι οικοδομικές ή άλλες εργασίες μπορεί να τους έχεις κάνει , μιλώντας όμως με υπαλλήλους τους.
Και οι περισσότεροι από δαύτους, δεν μένουν στην εκάλη. Η εκάλη έγινε το 1970 και μετά ...
Το ψυχικό έγινε τέλη δεκαετίας του 1920 ....

Πιο πριν , οι πολύ παλιοί μέναν αλλού ....


Αυτοί που πήγαν εκάλη το 1980 που λες εσύ ... είχα τόση σχέση με παλιά τζάκια , όσο η κοζάνη με τη λωζάνη ....

Όταν θα έχω κέφια, μπορεί να σας γράψω για τη .... vogue !!!!!!

Ο barock αντίστοιχα .... μπορεί να σας πει για τις ... ακριβές βότκες που πίνουν οι ... "θαμώνες"
στα μαγαζιά που δούλευε !!!!!!!


Καλό Κυριακάτικο θα είναι !!!!!!!

Πιασάρικο !!!!!!!
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.358
Like
72.653
Πόντοι
12.756
Τους κούρευες τα σκυλιά στο κτηνιατρείο ρε μαλάκα;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Τώρα τον λες το λάκη της καρδιάς μας μουνόπανο;
θα σε αρχισει τωρα :rockon:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.130
Like
22.841
Πόντοι
5.506
Τύπε ... εσύ ... για να προσπαθήσεις να μου την πεις .... λογικό είναι .... το μίσος σου για μένα είναι ασυγκράτητο ...
έπιασες μια παπαριά που έγραψα ... και είπες ότι ξέρεις εκαλιώτες από το 1988 ... και παλιά τζάκια και τα @@ μου...

Τα παλιά τζάκια , στην ελλάδα, είναι δεν είναι 4ψηφιο νούμερο ατόμων , αν εξαιρέσεις τους πολιτικούς και τα κομματόσκυλα . Εσύ μέχρι οικοδομικές ή άλλες εργασίες μπορεί να τους έχεις κάνει , μιλώντας όμως με υπαλλήλους τους.
Και οι περισσότεροι από δαύτους, δεν μένουν στην εκάλη. Η εκάλη έγινε το 1970 και μετά ...
Το ψυχικό έγινε τέλη δεκαετίας του 1920 ....

Πιο πριν , οι πολύ παλιοί μέναν αλλού ....


Αυτοί που πήγαν εκάλη το 1980 που λες εσύ ... είχα τόση σχέση με παλιά τζάκια , όσο η κοζάνη με τη λωζάνη ....

Όταν θα έχω κέφια, μπορεί να σας γράψω για τη .... vogue !!!!!!

Ο barock αντίστοιχα .... μπορεί να σας πει για τις ... ακριβές βότκες που πίνουν οι ... "θαμώνες"
στα μαγαζιά που δούλευε !!!!!!!


Καλό Κυριακάτικο θα είναι !!!!!!!

Πιασάρικο !!!!!!!
Και συ λάκη από παλιό τζάκι είσαι αλλά κατάφερες και τα έκανες τόσο πουτάνα που έμεινες μόνο με το τζάκι. Να μένεις μέσα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

θα σε αρχισει τωρα :rockon:
Λες να μου αερίσει τους όρχεις;
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.938
Πόντοι
12.756
Τύπε ... εσύ ... για να προσπαθήσεις να μου την πεις .... λογικό είναι .... το μίσος σου για μένα είναι ασυγκράτητο ...
έπιασες μια παπαριά που έγραψα ... και είπες ότι ξέρεις εκαλιώτες από το 1988 ... και παλιά τζάκια και τα @@ μου...

Τα παλιά τζάκια , στην ελλάδα, είναι δεν είναι 4ψηφιο νούμερο ατόμων , αν εξαιρέσεις τους πολιτικούς και τα κομματόσκυλα . Εσύ μέχρι οικοδομικές ή άλλες εργασίες μπορεί να τους έχεις κάνει , μιλώντας όμως με υπαλλήλους τους.
Και οι περισσότεροι από δαύτους, δεν μένουν στην εκάλη. Η εκάλη έγινε το 1970 και μετά ...
Το ψυχικό έγινε τέλη δεκαετίας του 1920 ....

Πιο πριν , οι πολύ παλιοί μέναν αλλού ....


Αυτοί που πήγαν εκάλη το 1980 που λες εσύ ... είχα τόση σχέση με παλιά τζάκια , όσο η κοζάνη με τη λωζάνη ....

Όταν θα έχω κέφια, μπορεί να σας γράψω για τη .... vogue !!!!!!

Ο barock αντίστοιχα .... μπορεί να σας πει για τις ... ακριβές βότκες που πίνουν οι ... "θαμώνες"
στα μαγαζιά που δούλευε !!!!!!!


Καλό Κυριακάτικο θα είναι !!!!!!!

Πιασάρικο !!!!!!!
Λακη θα το γραψω μια φορα και μετα θα σε γραψω στα αρχιδια μου...δεν σε μισω,ελαχιστες φορες στην εχω πει,σε αρκετα εχω συμφωνησει μαζι σου...τα υπολοιπα που γραφεις ειναι ψυχασθενικα...σε πειραζει βασικα που κανω χαβαλε με Μπαροκ και πριγκηψ η δεν ξερω εγω τι...κοιτα χαλαρωσε και μπαινε για τον χαβαλε σου γιατι εχεις παρει πολυ σοβαρα την ιντερνετικη σου περσονα...αυτα και πραξε οτι θες
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.358
Like
72.653
Πόντοι
12.756
Τύπε ... εσύ ... για να προσπαθήσεις να μου την πεις .... λογικό είναι .... το μίσος σου για μένα είναι ασυγκράτητο ...
έπιασες μια παπαριά που έγραψα ... και είπες ότι ξέρεις εκαλιώτες από το 1988 ... και παλιά τζάκια και τα @@ μου...

Τα παλιά τζάκια , στην ελλάδα, είναι δεν είναι 4ψηφιο νούμερο ατόμων , αν εξαιρέσεις τους πολιτικούς και τα κομματόσκυλα . Εσύ μέχρι οικοδομικές ή άλλες εργασίες μπορεί να τους έχεις κάνει , μιλώντας όμως με υπαλλήλους τους.
Και οι περισσότεροι από δαύτους, δεν μένουν στην εκάλη. Η εκάλη έγινε το 1970 και μετά ...
Το ψυχικό έγινε τέλη δεκαετίας του 1920 ....

Πιο πριν , οι πολύ παλιοί μέναν αλλού ....


Αυτοί που πήγαν εκάλη το 1980 που λες εσύ ... είχα τόση σχέση με παλιά τζάκια , όσο η κοζάνη με τη λωζάνη ....

Όταν θα έχω κέφια, μπορεί να σας γράψω για τη .... vogue !!!!!!

Ο barock αντίστοιχα .... μπορεί να σας πει για τις ... ακριβές βότκες που πίνουν οι ... "θαμώνες"
στα μαγαζιά που δούλευε !!!!!!!


Καλό Κυριακάτικο θα είναι !!!!!!!

Πιασάρικο !!!!!!!
Για την Εκάλη έχει δικιο ο Λακης
Ψυχικό και Στησιχόρου-Λυκείου και εκει οι δρόμοι τριγυρω ειχαν τζάκια
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.358
Like
72.653
Πόντοι
12.756
Λακη θα το γραψω μια φορα και μετα θα σε γραψω στα αρχιδια μου...δεν σε μισω,ελαχιστες φορες στην εχω πει,σε αρκετα εχω συμφωνησει μαζι σου...τα υπολοιπα που γραφεις ειναι ψυχασθενικα...σε πειραζει βασικα που κανω χαβαλε με Μπαροκ και πριγκηψ η δεν ξερω εγω τι...κοιτα χαλαρωσε και μπαινε για τον χαβαλε σου γιατι εχεις παρει πολυ σοβαρα την ιντερνετικη σου περσονα...αυτα και πραξε οτι θες
εχετε ψυχραθει με τον Λακη ρε μαλάκα ? ποτε πρόλαβες ?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μαλλούρα στη vogue ;;;;;;;;;;;


Δεν συνεχίζω ... γιατί αισθάνομαι ότι κλέβω εκκλησία !!!!!!!
Για την μαστανγκ λεω μαλλουρα
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Λακη μην τους ακους.Εγω γουσταρω τις ιστοριες σου πασακα μου...!Δωσε info για το τι επαιζε δεκαετιες 80-90 στα βορεια :rockon::headbang2:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.938
Πόντοι
12.756
εχετε ψυχραθει με τον Λακη ρε μαλάκα ? ποτε πρόλαβες ?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Για την μαστανγκ λεω μαλλουρα
εχει ταλεντο απο τοτε που μπηκε να ψυχραινεται μονος του και να κυνηγαει χιμαιρες
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.358
Like
72.653
Πόντοι
12.756

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Πουτάνες,αγαμία και μπαζογαμία

Το μέλλον όσων δεν θα'ναι στο 5-10%

Όχι ότι και τώρα δεν είναι έτσι,απλά αν είσαι κωλόφαρδος μπορεί ακόμα να σου κάτσει κανα...6αρι.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.130
Like
22.841
Πόντοι
5.506
Ψυχρασία έπεσε. Το οτι μόλις μπήκε ο λάκης ο κρυόκωλος είναι σύμπτωσις.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.358
Like
72.653
Πόντοι
12.756
Πουτάνες,αγαμία και μπαζογαμία

Το μέλλον όσων δεν θα'ναι στο 5-10%

Όχι ότι και τώρα δεν είναι έτσι,απλά αν είσαι κωλόφαρδος μπορεί ακόμα να σου κάτσει κανα...6αρι.
απο αυτα που γραφεις ουτε σήμερα γαμησες τελικά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom