Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (8 μέλη και 37 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.957

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Έχεις μεγαλώσει και πλέον δεν ξέρεις τι γίνεται στις μικρές ηλικίες! Έχεις μείνει στις παλιές σου εμπειρίες και είσαι εκτός εποχής! Τα τελευταία 5 χρόνια η φάση Με τις γυναίκες έχει ξεφύγει και αν είσαι πάνω από 40 δεν έχεις ιδέα τι παίζει!
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Μια χαρα μαγαζια υπαρχουν. Δεν σου φταινε τα μαγαζια στο οτι δεν γαμας
Πριν χρόνια είχε γραφτεί στο παρόν νήμα μια ιστορία ενός μέλους που δεν έχω ιδέα ποιός ήταν αλλά μου έχει χαραχτεί και ισχύει 100%
Είχε πει τότε ο φίλος πως είχαν έρθει κάποια ξαδέρφια του από την Αμερική και επί μια εβδομάδα τους έβγαζε έξω για να τους δείξει όσα πιο πολλά μπορεί από την νυχτερινή Αθήνα! Τους πήγε Γλυφάδα,Γκάζι   κέντρο,  μπουζούκια , Χαλάνδρι  και δεν θυμάμαι που αλλού!
Στο τέλος τα ξαδέρφια του τον ευχαρίστησαν , του είπαν πως ήταν πολύ ωραία όλα και πως περάσαν πολύ καλά!
Ένας ξάδερφος όμως στο τέλος του κάνει την εξής ερώτηση "Όταν θέλετε εσείς οι Αθηναίοι να βγάλετε γκόμενα που πάτε?"
:headbang:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
+10000

Ελλαδα δεν παιζουν και τα παρκα που μπορεις απλα να πας και να γνωρισεις κοσμο ετσι στο φλου χαλαρα και ωραια

Τα ορθαδικα τα βλεπω τελειως ντεκαβλε. Τελευταια φορα πηγα σε ενα κοντα στις στηλες ολυμπιου διος το 2016 (μου ειχαν πει ηταν πολυ ιν)

Οποια εβλεπα τοτε εμπαινε, εκανε ντακ φεησ με τις φιλες της και μετα στα κινητα ολες. Σε τετοια φαση δε ξερω πως γαμας και δε θελω να μαθω κιολας

Τυπε σε αυτου του ειδους τα μαγαζια, ειτε πας με γκομενα ειτε δεν πας καθολου.

Εκτος αν ανηκει καποιος στη κατηγορια των αγαμητων-τρολακηδων που σερνονται κατα παρεες απο μαγαζι σε μαγαζι ασκοπα και απλα κανουν λογαριασμους και δημιουργουν κινηση στους δρομους.

 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Πριν χρόνια είχε γραφτεί στο παρόν νήμα μια ιστορία ενός μέλους που δεν έχω ιδέα ποιός ήταν αλλά μου έχει χαραχτεί και ισχύει 100%
Είχε πει τότε ο φίλος πως είχαν έρθει κάποια ξαδέρφια του από την Αμερική και επί μια εβδομάδα τους έβγαζε έξω για να τους δείξει όσα πιο πολλά μπορεί από την νυχτερινή Αθήνα! Τους πήγε Γλυφάδα,Γκάζι   κέντρο,  μπουζούκια , Χαλάνδρι  και δεν θυμάμαι που αλλού!
Στο τέλος τα ξαδέρφια του τον ευχαρίστησαν , του είπαν πως ήταν πολύ ωραία όλα και πως περάσαν πολύ καλά!
Ένας ξάδερφος όμως στο τέλος του κάνει την εξής ερώτηση "Όταν θέλετε εσείς οι Αθηναίοι να βγάλετε γκόμενα που πάτε?"
:headbang:

Ενας νορμαλ αντρας, δεν αξιζει να ασχοληθει με ελληνιδες. Εχει απειρες σλαβες που μενουν μονιμα στην Ελλαδα. Εαν καποιος ειναι αντρας, μια χαρα θα παιξει μπαλα με αυτες.

Δεν φταινε για τη κατασταση οι ελληνιδες παντως, οι πατεραδες τους φταινε και οι απανταχου μουνοδουλοι, οχι αυτες.

Απο μικρες τις χαλανε οι γυρω τους.

Σταδιακα, και οι σλαβες που σου ειπα οτι αξιζει να ασχοληθεις, και αυτες παλι χαλανε. Οποια γυναικα απο οπουδηποτε φερεις εδω στην Ελλαδα, χαλαει.

Ακομα και στη χωρα της να ειναι, πηγαινουν εκει οι διαφοροι και τις χαλανε.

Τωρα με το ινστα τις χαλανε και απο αποσταση.

Χιλιαδες τα παραδειγματα και τα θυματα ανα το κοσμο.

Δεν φταινε οι γυναικες εαν ο χ τυπος ειναι αμπαλος και μαλακας και δεν σεβεται τον εαυτο του.

Ευτυχως εσυ επιασες απο νωρις το νοημα και δεν ασχολεισαι με γυναικες που δεν πρεπει να ασχοληθεις.

Δυστυχως, δεν το εχουν πιασει ολοι το νοημα και στιβαζονται γυρω απο μια κοπελα και παρακαλανε μηπως και.

  :hi:
 

rebelos1

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2019
Μηνύματα
423
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
1
Kayamaru igano,
Ο μόνος που τον έκραξε ήταν ο κλώνος σου ο ρέμπελος.
Άκου μόρτη. Δεν είμαι κλώνος κανενός. Και αν θέλεις σε προκαλώ να συναντήσεις ταυτόχρονα κι εμένα και τον Σαββίδη μαζί. Έχεις τα κότσια να δεχτείς? Ή ξεχωριστά αν θέλεις. Τον Σαββίδη ούτε που τον έχω δει στην ζωή μου, αλλά συμφωνώ εδώ σε πολλά μαζί του, επειδή ο άνθρωπος μου φαίνεται λογικός. Αν έμενα Αθήνα, εγώ θα τον συναντούσα πάντως οπωσδήποτε, μόνο και μόνο από περιέργεια, για να δω αν όσα λέει εδώ ισχύουν. Εσάς τους Αθηναίους που σας έχει προσκαλέσει τόσες φορές δημοσίως από εδώ, δεν έχετε την περιέργεια, ή απλά φοβάστε?
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Άκου μόρτη. Δεν είμαι κλώνος κανενός. Και αν θέλεις σε προκαλώ να συναντήσεις ταυτόχρονα κι εμένα και τον Σαββίδη μαζί. Έχεις τα κότσια να δεχτείς? Ή ξεχωριστά αν θέλεις. Τον Σαββίδη ούτε που τον έχω δει στην ζωή μου, αλλά συμφωνώ εδώ σε πολλά μαζί του, επειδή ο άνθρωπος μου φαίνεται λογικός. Αν έμενα Αθήνα, εγώ θα τον συναντούσα πάντως οπωσδήποτε, μόνο και μόνο από περιέργεια, για να δω αν όσα λέει εδώ ισχύουν. Εσάς τους Αθηναίους που σας έχει προσκαλέσει τόσες φορές δημοσίως από εδώ, δεν έχετε την περιέργεια, ή απλά φοβάστε?

Και μόνο που σου φαίνεται λογικός ο Σαββίδης...
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.949
Κριτικές
27
Like
2.387
Πόντοι
6.955
Έχεις μεγαλώσει και πλέον δεν ξέρεις τι γίνεται στις μικρές ηλικίες! Έχεις μείνει στις παλιές σου εμπειρίες και είσαι εκτός εποχής! Τα τελευταία 5 χρόνια η φάση Με τις γυναίκες έχει ξεφύγει και αν είσαι πάνω από 40 δεν έχεις ιδέα τι παίζει!

Ειμαι 42 κθ εχω αντιληφθει πως εχω μεινει πισω απο τις εξελιξεις σχετικα με τα γκομενικα. Κατι που εμαθα προσφατα για παραδειγμα ειναι πψς σημερα καθυστερει πολυ χρονικα να γινει η γνωριμια σχεση και δεσμευση.
Τι αλλο γινεται στις μικρες ηλικιες που το εχουμε χασει εμεις οι σαρανταρηδες?
 
Εγγρ.
31 Μαρ 2013
Μηνύματα
298
Like
202
Πόντοι
21
Οι μόνες σλάβες που μένουν μόνιμα είναι κάτι 40+ παντρεμένες με Έλληνες,καθαρίστριες,υπάλληλοι σουπερμαρκετ κλπ

Τι λες ρε? Έχεις δει τι ελληνοσλάβες κυκλοφορούν Θεσσαλονίκη?
BTW έρχομαι πάνω την άλλη βδομάδα...αφού δεν τις γαμάτε εσείς τις κοπέλες θα τις πηδήξω εγώ που έχω και άχτι. Κρίμα είναι τόσες όμορφες γυναίκες εκεί πάνω.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.940
Πόντοι
2.356
Αν δεν πιεσετε ολοι, ο καθενας απο το ποστο του, να επιστρεψουν οι ντισκο στην Ελλαδα, το ιδιο χαλι θα παραμενει.

Επαναληψη μητηρ της μαθησεως λεει το ρητο, αλλα ισχυει και το

Επαναληψη μητηρ της απολαυσεως

Ειναι απολαυση να ερχεται Σαββατοβραδο και να κανεις αυτο που περιμενες ολη τη βδομαδα, δηλαδη να μαζευτεις με ενα φιλαρακι σπιτι να πιειτε 2-3 ποτα για ζεσταμα και μετα στο καπακι για ντισκο, για να χορεψετε, να την πεσετε, να χουφτωσετε γκομενες που χορευουν, καποιες πιωμενες, κλπ
Και αν η πολη εχει 2-3 ντισκο η περισσοτερες, μιλαμε για παραδεισο (στην Αγγλικη επαρχιακη πολη που εζησα για λιγο, με πληθυσμο περιπου 30.000 ειχε 4 ντισκο)
Περνεις σβαρνα τη μια μετα την αλλη απο τις 12 μεχρι τις 4-5 το πρωι

Και ερχεται Κυριακη και λες ΠΕΡΑΣΑ ΚΑΛΑ! ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ!

Χορεψα, ηπια, την επεσα σε γκομενες, κουνηθηκα, γελασα, ξεδωσα,
Ακομα και αν δεν πηδηξεις θα σου μεινουν τα παραπανω.

Και αυτο που εχει σημασια ειναι η επαναληψη. Μπορεις να το κανεις 20 χρονια και να μην το βαριεσαι. Εβλεπα στις ντισκο ακομη και 65χρονους να χορευουν φτιαγμενοι.

Στην Ελλαδα μας, τι να απολαυσεις και τι να επαναλαβεις; Ορθαδικο στο Γκαζι και ο ενας να κοιταει τον αλλον και οι γκομενες να παιζουν με το κινητο; Και ξανα τα ιδια το αλλο Σαββατο και το αλλο και το παραλλο;
Η καφετερια στο Κολωνακι, που ισοδυναμει με πασαρελα γονων επωνυμων, οπου και εκει κοιταει ο ενας τον αλλον;

]Να ναι καλα τα μπουζουκια και τα πανηγυρια που σωνουν λιγο την κατασταση και βλεπεις γκομενες να πινουν και να χορευουν.

Καντε κινημα να επιστρεψουν οι ντισκο να σωθει η διασκεδαση και το παιχνιδι. Θα με θυμηθειτε...

Οσοι τις εζησαν πριν το 90 ξερουν καλα
Ειναι πλεον το μονο μερος στην Ελλαδα που θα δεις κοσμο να χορευει ,εκει καταντησαμε ...
μεγαλο κομπλεξ ο ελληνας με τα τραγουδια που θελει να τα ακουει μονο στην γλωσσα του ,να βλεπεις εικοσαχρονες να ουρλιαζουν σαν ηλιθιες ακουγοντας τα ιδια λαικα καψουροτραγουδα που ακουγαν οι μαναδες τους  :grin:

σε καμμια αλλη χωρα δεν συμβαινει αυτο σε τοσο μεγαλο βαθμο
Σοφια ας πουμε θα βρεις καποια να παιζουν τσαλκα οπως και Βουκουρεστι να παιζουν μανελε αλλα εχει και μεγαλες ντισκο/κλαμπ  που γινεται πραγματικα χαμος ,πρωην εσσδ τα ιδια ...
εδω οχι δεν την βρισκουν με τα ξενα  :grin: πρεπει να εχει μιζερια και πονο μεσα το τραγουδι για να γουσταρουν ...

Ειχαν ερθει πριν λιγα χρονια δυο πολωνες σε φιλο Σαββατο βραδυ, τις βγαζουμε εξω σε μερος που ειναι γεματο ορθαδικα ,η κλασικη μαλακια ολοι με το ποτο στο χερι και να κοιτανε ο ενας τον αλλον ... δεν χορευε κανενας/καμμια φυσικα
Μια ωρα αντεξαν οι καημενες  :grin: φρικαραν και σηκωθηκαμε φυγαμε ...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
Οι μόνες σλάβες που μένουν μόνιμα είναι κάτι 40+ παντρεμένες με Έλληνες,καθαρίστριες,υπάλληλοι σουπερμαρκετ κλπ

Εντωμεταξυ εχουν πολυ κακη συνηθεια και οσο μεγαλωνουν κοβουν πολυ τα μαλλια τους... τι διαολο τις πιανει. Βλεπω μια ρωσιδα εδω κοντα στη γειτονια μου, σε καποιο σπιτι μαλλον δουλευει τιποτα οικιακα ως βοηθος (?), παλια την εβλεπα ειχε ξανθο μακρυ μαλλι με πλεξουδες ρωσικες-αρχοντικες, μετα τα κοντυνε, μετα τα εβαψε αλλο χρωμα, μετα τα κοντυνε κι'αλλο... ειναι λες και αποδεχονται οτι με τα χρονια πεφτει η αξια τους και αντι να διατηρουνται ομορφες αυτοσαμποταρονται :idiot:
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.186
Like
1.707
Πόντοι
216
Ελλάδα μόνο αν είσαι στο 5% τις βρίσκεις αυτές,τόσες φορές τα'χουμε πει
Αυτό ισχύει αν παίζεις με 8+ εμφανισιακά.
Μπορείς να παίξεις όμως με 6-7.5 άνετα. Ετοιμάσου και εκεί για πίτες να χαλυβδώσεις χαρακτήρα.
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Και μόνο που σου φαίνεται λογικός ο Σαββίδης...

Σε πολλα απο οσα λεει για γυναικεια συμπεριφορα ναι εχει λογικη

Σε αλλα εχει μια ροπη προς την υπερβολη αλλα και ποιος δεν το εχει εδω μεσα
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Σε πολλα απο οσα λεει για γυναικεια συμπεριφορα ναι εχει λογικη

Σε αλλα εχει μια ροπη προς την υπερβολη αλλα και ποιος δεν το εχει εδω μεσα

Μετά την ήττα από το πουλί πάντως,έχει αρχίσει και ξεσπά πιο εύκολα
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Αυτό ισχύει αν παίζεις με 8+ εμφανισιακά.
Μπορείς να παίξεις όμως με 6-7.5 άνετα. Ετοιμάσου και εκεί για πίτες να χαλυβδώσεις χαρακτήρα.

6αρια και πάνω οι πιο πολλές είναι πιασμένες.

Το ταβάνι είναι 5αρια αν παίζεις χωρίς κονέ ή δεν είσαι στο 5%
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Τι λες ρε? Έχεις δει τι ελληνοσλάβες κυκλοφορούν Θεσσαλονίκη?
BTW έρχομαι πάνω την άλλη βδομάδα...αφού δεν τις γαμάτε εσείς τις κοπέλες θα τις πηδήξω εγώ που έχω και άχτι. Κρίμα είναι τόσες όμορφες γυναίκες εκεί πάνω.
Σιγα ρε μπικο!Κατουρα κ λίγο!
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.387
Πόντοι
456


Τι σε κανει να πιστευεις οτι εχω την αναγκη της επιβεβαιωσης απο ανθρωπους του διαδικτυου;

Τη πλακα μας κανουμε εδω, κατι δεν εχεις καταλαβει μου φαινεται.

Μια ανοιχτή πρόσκληση του Σαββίδη προς όλους τους δύσπιστους μπουρδελιάρηδες για συνάντηση στο Galaxy bar παρουσία 5 μουνέτων συνοδών του στα τέλη Ιουλίου θα αποδείκνυε του λόγου το αληθές!

Τι κοστίζει ένα μπουκάλι Talisker στο Galaxy bar του Hilton για τον φίλο μας τον Χρήστο;

Εννοείται ότι το δεύτερο μπουκάλι θα το πληρώσουμε εμείς οι μπουρδελιάρηδες που θα παρευρεθούμε!

Θα χαρούν πολύ και τα ξένα μουνέτα που θα παρευρίσκονται για να δοκιμάσουν δωρεάν κάτι που δεν έχουν στην πατρίδα τους!
 

rebelos1

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2019
Μηνύματα
423
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
1
Μετά την ήττα από το πουλί πάντως,έχει αρχίσει και ξεσπά πιο εύκολα
Ποια ήττα ρε σούργελο. Για ξαναδές τον διάλογό τους να δεις ποιος συμπεριφέρονταν σαν οκτάχρονο με σύνδρομο down. Κάνε μας παράθεση εδώ κάτι που αποδεικνύει ότι το πουλί είχε δίκιο. Αλλιώς εσύ είσαι κλώνος του πουλιού, γι αυτό και βλέπεις την μαλακία που δέρνει το πουλί σαν νίκη...
 

rebelos1

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2019
Μηνύματα
423
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
1
Αν έμπαινες σαν Savvas Christidis δεν θα καρφωνωσουν τόσο πολύ ...

:2funny:
Διάβασε παραπάνω τι είπα στον τρελό περί κλώνων και μετά έλα να μου πεις ποιος είναι ο κλώνος. Αλλά είσαι κι εσύ τόσο άχρηστο κορμί, που όποιος συμφωνεί με κάποιον που αντιπαθείς, κατευθείαν τον βαφτίζεις κλώνο. Σούξου ρε μπουρμπουλιάρη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom