Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 72 άτομα (0 μέλη και 72 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
το κατα δυναμιν


τσακωθηκα με μια συντροφισσα ομως αναρχοαυτονομη και μου εκοψε τη καλημερα

θελει καθημερινη προσπαθεια

και εμεις οι αντρες αριστεροι με τις συντροφισσες εχουμε τα προβληματα μας

η συγκεκριμενη ωραια μουνακι βγαιναμε για ποτακια μεχρι που μου ζητησε το λογω για κατι που σχολιασα στο φβ και αρπαχτηκαμε
Φίλοι μου ακροδεξιοί πηδάνε εύκολα κουλτουρομούνες αριστερές και μάλιστα πολύ απαξιωτικά και υποτιμητικά !  Και αυτές κολλάνε περισσότερο!
Μάλλον είναι αριστερές με δεξιό μουνί!
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.794
Like
743
Πόντοι
96
το κατα δυναμιν


τσακωθηκα με μια συντροφισσα ομως αναρχοαυτονομη και μου εκοψε τη καλημερα

θελει καθημερινη προσπαθεια

και εμεις οι αντρες αριστεροι με τις συντροφισσες εχουμε τα προβληματα μας

η συγκεκριμενη ωραια μουνακι βγαιναμε για ποτακια μεχρι που μου ζητησε το λογω για κατι που σχολιασα στο φβ και αρπαχτηκαμε

ξυπνα αιδοιοειλωτα ρεφορμα τροτσκα καταστρεφεις την εργατικη ταξη βαζοντας τις εμμονες σου πανω απο ολα


%CF%84%CE%B5%CE%BB%CE%B9%CE%BA%CE%BF.jpg
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.794
Like
743
Πόντοι
96
Φίλοι μου ακροδεξιοί πηδάνε εύκολα κουλτουρομούνες αριστερές και μάλιστα πολύ απαξιωτικά και υποτιμητικά !  Και αυτές κολλάνε περισσότερο!
Μάλλον είναι αριστερές με δεξιό μουνί!

μολις επιβεβαιωσες τον αρπακτικο χαρακτηρα του φεμινισμου εξυπηρετει τελεια τον καπιταλισμο και την αναπαραγωγη του
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Δεν ψάχνουν όλες αυτόν που έχει ένα εισόδημα, 1000 ευρώ, ούτε υπάρχουν αρκετοί με αυτό το εισόδημα να καλύψουν την ζήτηση.

Το ξέρω φίλε,η 1/10 δεν τον ψάχνει και άμα τη βρεις και είναι και εμφανίσιμη,μάλλον θα την κρεμπεδιάσεις κι εσύ
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
απο τα στοιχεια που μας εχεις δωσει (εμφανισιμη, 35χρονη, παντρεια με ανεργο, χαρτζηλικι απο γονεις) η υποθεση φαινεται απλη

η 35χρονη, εφοσον ειναι εμφανισιμη, απο τα 15 της ως τα 35 της μαζεψε 100 χιλιομετρα πουτσα

στα 35 της μπορει να πηρε τιποτα μηνυματα υπογονιμοτητας απο τον γυναικολογο της ή μπορει ψυχολογικα να ειδε μπροστα της τα 40 και πιστεψε οτι χανει το τρενο του παιδιου

γιατι αλλο ο αντρας στα 35 κι αλλο η γυναικα στα 35 ως προς την τεκνοποιια

για να κανει λοιπον παιδι πηρε εναν ευκαιρο
και ευκαιρος ηταν ο μαλακας
φυσικα αποκλειεται να τον πηρε ανεργο εαν οι γονεις του εβαζαν το χερι στην τσεπη και επιαναν καλτσα
σιγουρα εχει κανει την ερευνα της για τα πεθερικα πριν παντρευτει

και θα βρηκε τιποτα σπιτια, τιποτα καταθεσεις, τιποτα μετοχες, θα της τα μολογησε ο μαλακας μετα το δευτερο γαμησι του στυλ "μην κοιτας που ειμαι ανεργος, ξερεις τι εχει ο πατερας μου;"

και εδρασε καταλληλως η 35αρα

η 35χρονη εβλεπε οτι χανει το τρενο και βρηκε τον πρωτο τυχοντα, ο οποιος μπορει να ειναι ανεπαγγελτος αλλα οι γονεις του σιγουρα θα εχουν τον τροπο τους (ψαξτο) και εκανε ενα κουτσουβελο

σε 10 χρονια θα την πηδαει αλβανος μπετατζης τα βραδια και ο μαλακας θα διαβαζει το παιδι εμεις κι ο κοσμος και θα την παιρνει τηλεφωνα να του πει πως να ζεστανει το γαλα του για να το βαλει για υπνο


αφηστε ησυχους τους τυπους σαδμαν και εμπορορ
δεν υπαρχει τιποτα πιο θλιβερο απο τους νερντς και τους μπαρμπατζοβενους που τρεχουν στα γυμναστηρια μπας και γαμησουν

ο σαδμαν και ο εμπερορ ειναι πολυ περηφανοι για να αλλαξουν τη ζωη και τις συνηθειες τους, για να δωσουν τοση  αξια στο μουνι σαν κατι θλιβερους μουνοειλωτες παντοφλακηδες γυμναστηριακους χυλοπιτακηδες σαλιαρηδες πεφτουλες μελενιους καθρεφτοκαμαρωτακηδες αερογαμηδες σαμπρελογαμπρους

ξεροχυνω με πουλι :wanker: :wanker: :orchestra: :orchestra: :hi: :hi: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Φίλοι μου ακροδεξιοί πηδάνε εύκολα κουλτουρομούνες αριστερές και μάλιστα πολύ απαξιωτικά και υποτιμητικά !  Και αυτές κολλάνε περισσότερο!
Μάλλον είναι αριστερές με δεξιό μουνί!

Ανεκαθεν ολες οι θολοκουλτουριαρες ενω δημοσιως μισουν και απεχθανονται τους παραδοσιακους αντρες, κρυφα μεσα τους μονο για αυτους καυλωνουν.

Πως μπορει ενα μουνετο να καυλωσει για ενα σκυλακι-αξεσουαρ-δουλακι;

Ακομα και αυτη, ενω μισει τους αντρες γιατι ειναι αναξια να εχει εναν γνησιο αντρα στα σκελια της, για αυτους καυλωνει.

Οι γυναικες καυλωνουν για αυτον που δεν τον εχουν ευκολα και που τον διεκδικουν αλλες γυναικες.

Ποια γυναικα να διεκδικησει ενα χαμογελαστο ευγενικο και μαλακισμενο προοδευτικο ρομαντικο πιθηκακι;

Τους εχουν ως αξεσουαρ για διαφορες χρησεις, καυλα μηδεν.

 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
Φίλοι μου ακροδεξιοί πηδάνε εύκολα κουλτουρομούνες αριστερές και μάλιστα πολύ απαξιωτικά και υποτιμητικά !  Και αυτές κολλάνε περισσότερο!
Μάλλον είναι αριστερές με δεξιό μουνί!

και μετα ξυπνησες

εχω τυχει σε σκηνικο με αναρχικια φιλη μου που τραμπουκισε κκε σε παρτυ επειδη ελεγε οτι οι γυναικες δεν οδηγουν καλα και του εκοψε τη κουβεντα ολη η παρεα της απο κοπελες

μαλακιες λες αλλη μια φορα

ενω εγω εχω γαμησει χατισσες και τις εχω παρει παρτουζα

πολυ ξυλο τρωνε οι ακροδεξιες γκομενες απλα ποσταρουν πατερ παισιο και στο φβ και ξενερωνεις
 

The-Sex-Pistols

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2020
Μηνύματα
596
Like
113
Πόντοι
6
Το ξέρω φίλε,η 1/10 δεν τον ψάχνει και άμα τη βρεις και είναι και εμφανίσιμη,μάλλον θα την κρεμπεδιάσεις κι εσύ
Δηλαδή οι γυναίκες που τεκνοποιούν στην Ελλάδα, είτε βρήκαν κάποιον με 1000 ευρώ μισθό, η ανήκουν στο 1/10 που ανέφερες.
Ο καθένας έχει δικαίωμα να προσαρμόζει την πραγματικότητα στα θέλω του, και αυτό που καταλαγιάζει τα αισθήματα που νιώθει.
Αλλά είναι κρίμα.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
και μετα ξυπνησες

εχω τυχει σε σκηνικο με αναρχικια φιλη μου που τραμπουκισε κκε σε παρτυ επειδη ελεγε οτι οι γυναικες δεν οδηγουν καλα και του εκοψε τη κουβεντα ολη η παρεα της απο κοπελες

μαλακιες λες αλλη μια φορα

ενω εγω εχω γαμησει χατισσες και τις εχω παρει παρτουζα

πολυ ξυλο τρωνε οι ακροδεξιες γκομενες απλα ποσταρουν πατερ παισιο και στο φβ και ξενερωνεις

Βανακια, και αυτα που λες παιζουν, και αυτα που ειπε ο αλλος παιζουν.

Τα παντα ολα παιζουν στη μουνοαγορα.

Ολες να γαμιουνται θελουν, επιλεγουν ποιον θελουν και γαμιουνται απο ολες τις τρυπες διχως αυριο.

Οτιδηποτε αλλο παει να πει οτι τον εχει κοψει για μαλακα και παιζει με το μυαλο του και καλα του κανει.
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
Δηλαδή οι γυναίκες που τεκνοποιούν στην Ελλάδα, είτε βρήκαν κάποιον με 1000 ευρώ μισθό, η ανήκουν στο 1/10 που ανέφερες.
Ο καθένας έχει δικαίωμα να προσαρμόζει την πραγματικότητα στα θέλω του, και αυτό που καταλαγιάζει τα αισθήματα που νιώθει.
Αλλά είναι κρίμα.

τυπε τοσα πολλα σ φαινονται τα 1000? :think: :think: :S :S :S :S :S
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Δηλαδή οι γυναίκες που τεκνοποιούν στην Ελλάδα, είτε βρήκαν κάποιον με 1000 ευρώ μισθό, η ανήκουν στο 1/10 που ανέφερες.
Ο καθένας έχει δικαίωμα να προσαρμόζει την πραγματικότητα στα θέλω του, και αυτό που καταλαγιάζει τα αισθήματα που νιώθει.
Αλλά είναι κρίμα.

Η γυναίκα αν τεκνοποιήσει με κάποιον φτωχό ή άνεργο,ξέρει τί στερημένη ζωή την περιμένει.9/10 δεν το ρισκάρουν,η 1 θα βρεθεί να το κάνει
 

The-Sex-Pistols

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2020
Μηνύματα
596
Like
113
Πόντοι
6
τυπε τοσα πολλα σ φαινονται τα 1000? :think: :think: :S :S :S :S :S
Πολλά η λίγα είναι ανάλογα με τις ανάγκες του καθένα. Το θέμα είναι ότι τα 3/4 των εργαζομένων σύμφωνα με μελέτες παίρνουν κάτω από 1000.
Εμένα μπορεί να μην με φτάνουν 1.000.000 και να τα θεωρώ λίγα.
Τι σχέση έχει όμως αυτό?
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
Η γυναίκα αν τεκνοποιήσει με κάποιον φτωχό ή άνεργο,ξέρει τί στερημένη ζωή την περιμένει.9/10 δεν το ρισκάρουν,η 1 θα βρεθεί να το κάνει

εαν ειναι πλουσια ομως κ τον ταιζει τον τεμπελη? :grin: :grin: :grin:
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.110
Πόντοι
10.411
:think:
 

Συνημμένα

  • 777777777.jpg
    777777777.jpg
    52,7 KB · Εμφανίσεις: 13

The-Sex-Pistols

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2020
Μηνύματα
596
Like
113
Πόντοι
6
Η γυναίκα αν τεκνοποιήσει με κάποιον φτωχό ή άνεργο,ξέρει τί στερημένη ζωή την περιμένει.9/10 δεν το ρισκάρουν,η 1 θα βρεθεί να το κάνει
Η ζωή είναι δύσκολη με ανέχεια, και με 1000 ευρώ μισθό.
Κάποιοι αποφασίζουν να την ζήσουν, είτε λόγο άγνοιας κινδύνου, είτε διότι πεισματικά θέλουν να δημιουργήσουν κάτι.
Άμα θεωρείς ότι δεν υπάρχουν οικογένειες με μικρό μισθό που παλεύουν για την επιβίωση,  εθελοτυφλείς.
Υπάρχουν και παλεύουν. Ούτε τον οίκτο σας ζητάνε ούτε δέχονται και τον φθόνο σας.
Αυτό από μένα έφυγα για τρέξιμο.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Η ζωή είναι δύσκολη με ανέχεια, και με 1000 ευρώ μισθό.
Κάποιοι αποφασίζουν να την ζήσουν, είτε λόγο άγνοιας κινδύνου, είτε διότι πεισματικά θέλουν να δημιουργήσουν κάτι.
Άμα θεωρείς ότι δεν υπάρχουν οικογένειες με μικρό μισθό που παλεύουν για την επιβίωση,  εθελοτυφλείς.
Υπάρχουν και παλεύουν. Ούτε τον οίκτο σας ζητάνε ούτε δέχονται και τον φθόνο σας.
Αυτό από μένα έφυγα για τρέξιμο.

Βαρα και 300 κοιλιακους μετα το τρεξιμο και 200 καμψεις και εισαι κομπλε τυπε, καλη προπονηση, καλη δυναμη.
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.110
Πόντοι
10.411
Να εισαι η αστειρευτη πηγη του δραματος της ή να εισαι το σκυλακι-αξεσουαρ της.

Αναλογα για το πως σε εχει κοψει θελει ειτε το α ειτε το β.
Εγώ πιστεύω πως ούτε οι ίδιες δεν ξέρουν τι θέλουν,εξάλλου το παραδέχονται 9/10
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom