Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (0 μέλη και 42 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Εκτός αν είσαι πυρφορός ... και βγάζεις σε φαγάδικα και ελληνάδικα ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΑΜΑΣ
και ... χορεύεις και μαζί τους !!!!!!!!!


Λακη, αυτο παλι που το πας;

Πρωτο ραντεβου ο χ μαλακας και παει το μουνετο για φαγητο.  :S :S :S

Τι τρομπες ειναι αυτοι ρε φιλε;

Ακομα δεν εχει γαμησει και τη πηγαινει σε ακριβα ρεστωραν ή σε ταβερνες για να φανε. :headbang: :headbang: :headbang:

Κλασικο τελος του ραντεβου, ο τυπος φυσικα και δεν γαμαει και η γκομενα επιτοπου μετα απο αυτο το ντεκαυλε-βαρετο ραντεβου με τον μαλακα θα επικοινωνησει με τον γαμια της για να κανονισει και να ερθει στα ισια της.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Υπερβολές

Αν και μου φαίνεται χαζό να μπω στην διαδικασία να δώσω ποσοστό...θα έλεγα ίσως το 20%-30%.

Απλά αυτές προβάλλονται κυρίως στα social media και επειδή τις βλέπεις συνεχώς νομίζεις ότι όλες είναι έτσι.

Οι καλύτερες γκόμενες που είχα δεν είχαν καν facebook και ήταν κομπλέ κοπέλες.Αρκετά θυληκές,μορφωμένες και δυνατά μωρά 7-8.Δεν μιλάω για άπλυτες που δεν βλεπόντουσαν. Υπάρχουν πολλές τέτοιες κοπέλες εκεί έξω..ακόμα και 9άρακια που απλά δεν γουστάρουν προβολή για σπόνσορα,από σωστές οικογένειες κτλ.
Αυτές βέβαια είναι και οι πιο δύσκολες στο να τις γνωρίσεις και να ενδώσουν αλλά ταυτόχρονα και οι καλύτερες λύσεις αν το βλέπεις για σοβαρή σχέση.

Τώρα αν θες απλά σεξ πας σε άλλες...απλά δεν πρέπει να διατηρείς αυταπάτες και να νομίζεις ότι επειδή είναι μαζί σου θα είναι ΜΟΝΟ μαζί σου....


Φιλε μου αυτα που γραφεις, δεν ισχυουν. Ουτε μια λεξη απο αυτα.

Ειδικα εκει που γραφεις, δυνατα μωρα 7-8 και δεν εχουν προφιλ σε σοσιαλ... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Επιστημονικη φαντασια.

Ακομα ενας που θελει να ειναι τα πραγματα οπως αυτος τα εχει στησει μεσα στο μυαλο του και του αρεσουν. :S :S :S

Η αληθεια, ευτυχως ειναι διαφορετικη.

  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.482
Πόντοι
1.706
Τυπε μου θυμιζεις τον οδηγο που οδηγαει στην εθνικη οδο αντιθετα απο το ρευμα κυκλοφοριας κ φωναζει απο το ανοιχτο του παραθυρο " αντίθετα πατε ρεεεεεε"
 

Ahmed Butt

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2020
Μηνύματα
700
Like
107
Πόντοι
6
Τι εννοείς να το περιγράψω? είναι οι γυναίκες που δεν έχουν τα χαρακτηριστικά που έγραψα πιο πάνω σε μεγάλο βαθμό...
Και στην σχολή μου και στον κοινωνικό μου περίγυρο οι σάπιες κοπέλες ήταν λίγες πχ αν στην σχολή είχαμε 300 γυναίκες, οι 20-30 ήταν αυτό που λέμε "πουτανάκια"... Οι υπόλοιπες ήταν μια χαρά καθημερινές,απλές κοπέλες..κάποιες από αυτές μάλιστα ήταν και αρκετά εμφανίσημες.

να φτιάξεις λίστα με το υπόλοιπο 70% μ'αυτές που δεν είναι οι σάπιες
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
τις νεες, πλουσιες, μορφωμενες, με καλη δουλεια
ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΗΜΕΣ, ΔΕΝ ΤΙΣ ΚΟΙΤΑ ΚΑΝΕΙΣ.

την σερβιτορα, την μπαργουμαν, την τραγουδιαρα, την ανεργη, την φτωχη,  
ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΗ ακομη και αν εχει τα χρονακια της και 1596 πρωην ολοι την θελουμε.

το αν μας πεισει και για γαμο ειναι θεμα πολιτικης της αν το παιξει καλη και οσια και αν το θελει κιολας.
εγω μια φορα παντρευτηκα, δεν την ξαναπαταω, οτι και να λεει ο καθε φιλος-συναδελφος-συγγενης για το νοημα της ζωης, το δοκιμασα, ειδα τι καλα που ειναι και οτι τελικα δεν ειναι καλαμπουρι αυτα που περνανε οι παντρεμενοι, οποτε πλεον δεν ξεγιελιεμαι ουτε παρασυρομαι. να τα πειτε αλλου τους λεω, το εχω δει το εργο.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Ειδικα εκει που γραφεις, δυνατα μωρα 7-8 και δεν εχουν προφιλ σε σοσιαλ...

Υπάρχουν τύπε τουλάχιστον χωρίς ντακ φέης και χωρίς να δείχνουν κώλο.
Και χωρίς ... μπουκάλια μοέ και μπελβεντέρε !!!!!!

ΑΛΗΘΕΙΑ ... ΓΙΑ ΠΕΣ ΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΑΚΡΙΒΕΣ ΒΟΤΚΕΣ !!!!!!!
Θεωρώ ότι όποιος παίρνει ακριβές βότκες, ειδικά ... δυτικές, είναι ΜΑΛΑΚΑΣ.


Βότκα , πίνω μόνο σε τέτοια μπουκάλια !!!!!!!!!!!

vodka_sto31.jpg
020-062-1940_1024x1024.JPG



Οι άλλες είναι για μουσάτους και γκόμενες !!!!!!
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Υπάρχουν τύπε τουλάχιστον χωρίς ντακ φέης και χωρίς να δείχνουν κώλο.
Και χωρίς ... μπουκάλια μοέ και μπελβεντέρε !!!!!!

ΑΛΗΘΕΙΑ ... ΓΙΑ ΠΕΣ ΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΑΚΡΙΒΕΣ ΒΟΤΚΕΣ !!!!!!!
Θεωρώ ότι όποιος παίρνει ακριβές βότκες, ειδικά ... δυτικές, είναι ΜΑΛΑΚΑΣ.


Βότκα , πίνω μόνο σε τέτοια μπουκάλια !!!!!!!!!!!

vodka_sto31.jpg
020-062-1940_1024x1024.JPG



Οι άλλες είναι για μουσάτους και γκόμενες !!!!!!



H καλυτερη βοτκα που μπορεις να εχεις στο σπιτι για να συνοδεψεις το φαγητο σου.

Κοντα στα 20 ευρω παιζει.

Αν θες τωρα τη καλυτερη που υπαρχει γενικα σε παγκοσμιο επιπεδο ανεξαρτητα με τη τιμη (οι ακριβες τρωνε σκονη σε θεμα ποιοτητας απο αυτη) ειναι αυτη:

 
Εγγρ.
31 Μαρ 2013
Μηνύματα
298
Like
202
Πόντοι
21
Φιλε μου αυτα που γραφεις, δεν ισχυουν. Ουτε μια λεξη απο αυτα.

Ειδικα εκει που γραφεις, δυνατα μωρα 7-8 και δεν εχουν προφιλ σε σοσιαλ... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Επιστημονικη φαντασια.

Ακομα ενας που θελει να ειναι τα πραγματα οπως αυτος τα εχει στησει μεσα στο μυαλο του και του αρεσουν. :S :S :S

Η αληθεια, ευτυχως ειναι διαφορετικη.

 :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
Ναι κάποιες από αυτές δεν είχαν. Μιλάμε για εποχές 2012-2015..τότε βέβαια δεν υπήρχε το instagram ή τουλάχιστον δεν ήταν διαδεδομένο.
Επίσης για μένα πχ το 7 είναι κάτι τέτοιο...για σένα αυτή μπορεί να μην βλέπεται...
KQXJ1Zl.png


 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
τις νεες, πλουσιες, μορφωμενες, με καλη δουλεια
ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΗΜΕΣ, ΔΕΝ ΤΙΣ ΚΟΙΤΑ ΚΑΝΕΙΣ.

Ακόμα και τις άσχημες πλούσιες τις κυνηγάνε οι προικοθήρες,ειδικά κάτι ρέμπελοι που δεν θέλουν να δουλεύουν.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Υπάρχουν τύπε τουλάχιστον χωρίς ντακ φέης και χωρίς να δείχνουν κώλο.
Και χωρίς ... μπουκάλια μοέ και μπελβεντέρε !!!!!!

ΑΛΗΘΕΙΑ ... ΓΙΑ ΠΕΣ ΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΑΚΡΙΒΕΣ ΒΟΤΚΕΣ !!!!!!!
Θεωρώ ότι όποιος παίρνει ακριβές βότκες, ειδικά ... δυτικές, είναι ΜΑΛΑΚΑΣ.


Βότκα , πίνω μόνο σε τέτοια μπουκάλια !!!!!!!!!!!

vodka_sto31.jpg
020-062-1940_1024x1024.JPG



Οι άλλες είναι για μουσάτους και γκόμενες !!!!!!

Khortytsa Platinum η πιο vfm,συνήθως σε Ρώσικα market,εμένα μου στέλνουν από έξω στα 6 ευρώ το μπουκάλι...τσάμπα!

snow leopard, Πολωνική φοβερή (45 ευρώ),εξαπλής απόσταξης,δεν σου αφήνει σχεδόν καθόλου αίσθηση αλκοόλ στο στόμα!

Πάντα παγωμένη και σκέτη μαζί με φαγητό...
 

Συνημμένα

  • 6306170.jpg
    6306170.jpg
    49,3 KB · Εμφανίσεις: 14

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Ναι κάποιες από αυτές δεν είχαν. Μιλάμε για εποχές 2012-2015..τότε βέβαια δεν υπήρχε το instagram ή τουλάχιστον δεν ήταν διαδεδομένο.
Επίσης για μένα πχ το 7 είναι κάτι τέτοιο...για σένα αυτή μπορεί να μην βλέπεται...
KQXJ1Zl.png

Φιλε μην επιμενεις, ουτε το 2012 δεν υπηρχε ομορφη γκομενα χωρις προφιλ στο φβ ή οπου αλλου, ουτε μια.

Μονο στα βαθη καποιας επαρχιας που δεν ειχαν προσβαση στο διαδικτυο αλλα και εκει, δεν υπηρχαν ομορφες γκομενες, ειχαν φυγει.

Εδω οι ασχημες 50αρες ξεχειλωμενες πατσουρες και ειχαν απο 2 προφιλ παντου, μη λες σεναρια επιστημονικης φαντασιας.

 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
snow leopard φοβερή,6 φορές προσταγμένη,δεν σου αφήνει σχεδόν καθόλου αίσθηση αλκοόλ στο στόμα!

Πάντα παγωμένη και σκέτη μαζί με φαγητό...

Δεν εχω δοκιμασει ποτε, εχεις μπουκαλι;
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.482
Πόντοι
1.706
Ναι κάποιες από αυτές δεν είχαν. Μιλάμε για εποχές 2012-2015..τότε βέβαια δεν υπήρχε το instagram ή τουλάχιστον δεν ήταν διαδεδομένο.
Επίσης για μένα πχ το 7 είναι κάτι τέτοιο...για σένα αυτή μπορεί να μην βλέπεται...
KQXJ1Zl.png
Το rating 7αρια 8αρια κτλ ειναι σχετικο

Παντα παιζει ρολο ποσο καιρο εχεις να πηδηξεις...
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.794
Like
743
Πόντοι
96
o Sad Manισμος και ο mgtowισμος ειναι το μελλον το ξερουμε :rockon: :rockon: :rockon:
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
57
Like
6.798
Πόντοι
5.406
Λακη, αυτο παλι που το πας;

Πρωτο ραντεβου ο χ μαλακας και παει το μουνετο για φαγητο.  :S :S :S

Τι τρομπες ειναι αυτοι ρε φιλε;

Ακομα δεν εχει γαμησει και τη πηγαινει σε ακριβα ρεστωραν ή σε ταβερνες για να φανε. :headbang: :headbang: :headbang:

Κλασικο τελος του ραντεβου, ο τυπος φυσικα και δεν γαμαει και η γκομενα επιτοπου μετα απο αυτο το ντεκαυλε-βαρετο ραντεβου με τον μαλακα θα επικοινωνησει με τον γαμια της για να κανονισει και να ερθει στα ισια της.
Εμενα μου ετυχε να παω κατευθειαν για φαγητο με κοπελα, μονο που στο τελος , μετα απο 2-3 ραντεβου η καημενη ηθελε κι εγω την εγραψα. Μετα βγηκαμε υστερα απο κανα εξαμηνο που τη φασωσα σε μια γωνια της ειχα βγαλει το σουτιεν, αλλα στο τελος δεν τη γαμησα, τη λυπηθηκα γιατι φαινοταν οτι θα κολλαγε. Μια χαρα κοπελα,επιπεδο,χαρακτηρας, μορφωση , μεγαλα βυζια αλλα ρε γαμωτο ηταν πολυ κοντη. Της ειχα πει θα την παρω τηλ να το συνεχισουμε και το ειχα ξεχασει εντελως. Τα εφτιαξα με μια αλλη και οταν ανεβασα φωτο με την αλλη στο fb  με μπλοκαρε. Το διαπιστωσα καιρο αργοτερα που ειχε τυχει να τη θυμηθω.
 

Ahmed Butt

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2020
Μηνύματα
700
Like
107
Πόντοι
6
Εμενα μου ετυχε να παω κατευθειαν για φαγητο με κοπελα, μονο που στο τελος , μετα απο 2-3 ραντεβου η καημενη ηθελε κι εγω την εγραψα. Μετα βγηκαμε υστερα απο κανα εξαμηνο που τη φασωσα σε μια γωνια της ειχα βγαλει το σουτιεν, αλλα στο τελος δεν τη γαμησα, τη λυπηθηκα γιατι φαινοταν οτι θα κολλαγε. Μια χαρα κοπελα,επιπεδο,χαρακτηρας, μορφωση , μεγαλα βυζια αλλα ρε γαμωτο ηταν πολυ κοντη. Της ειχα πει θα την παρω τηλ να το συνεχισουμε και το ειχα ξεχασει εντελως. Τα εφτιαξα με μια αλλη και οταν ανεβασα φωτο με την αλλη στο fb  με μπλοκαρε. Το διαπιστωσα καιρο αργοτερα που ειχε τυχει να τη θυμηθω.

δεν τη γάμησες γιατι νόμιζες ότι θα κολλήσει μαζί σου;;;
αλύπητο γαμήσι ρε τύπε  :rockon:
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
57
Like
6.798
Πόντοι
5.406
δεν τη γάμησες γιατι νόμιζες ότι θα κολλήσει μαζί σου;;;
αλύπητο γαμήσι ρε τύπε  :rockon:
Οχι αδελφε. Ευτυχως δεν μου λειπει το γαμησι. Αν ειναι να της κανω ζημια,προτιμω  να μην γαμησω καθολου. Ειχε κατι βυζαρες ομως, οταν τη φασωσα δεν μπορουσα να ξεκολλησω. Ηξερα ομως οτι αποκλειεται να συνεχιζα για σχεση οποτε δεν ξανασχοληθηκα. 
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.947
Κριτικές
27
Like
2.372
Πόντοι
6.955
βεβαια θα βρει για γαμο σχετικα ευκολα εναν 45αρι 50ρι  που εχει φτιαχτει οικονομικα και θελει μια  συζυγο, σιγα τωρα μην νυμφευτει μια της ηλικιας του, να την κανει τι; ουτε παιδια δεν μπορει να του κανει.

Εγώ είμαι 42 και σου γράφω την άποψη μου για τους 45-50 άνδρες. Είτε θα είναι παντρεμένοι, είτε χωρισμένοι και θα πληρώνουν διατροφές, είτε θα έχουν μείνει εργένηδες για λόγους που έχουν ειπωθεί χίλιες φορές. Στις τρεις αυτές περιπτώσεις οι άνδρες 45-50 έχουν διαμορφώσει άποψη για το πόσο καριόλες είναι οι ελλεινήδες και δεν τις θέλουν για γάμο όπως λες, αλλά αντίθετα για συντροφιά και σεξ. Ακόμα, ο 45αρης άνδρας έχει συναίσθηση ότι είναι μεγάλος σε ηλικία για να γίνει μπαμπάς και δεν πέφτει θύμα του μητρικού ενστίκτου όπως οι γυναίκες. Οικονομικά φτιαγμένοι σε σύγκριση με τους νεώτερους ναι είναι οι 45-50 από την άποψη πως μπορεί να κερδίζουν απο 1.200 ε μέχρι 1.800 € μηνιαίως.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom