Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 55 άτομα (0 μέλη και 55 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Γνωστά αυτά. Το μόνο σίγουρο ότι ούτε έτσι γίνεται, ούτε όμως και με απομόνωση.

Λύση υπάρχει; γιατί εγώ βλέπω ότι αναφέρουμε όλο προβλήματα!

Τίποτα θετικό δεν βλέπω!

Αναγνωρίζεις ΟΤΙ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ=100% ΑΠΟΤΥΧΙΑ.

Η ρήση του σωκράτους !

ΕΝΑ ΞΕΡΩ, ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙΠΟΤΕ.


Αυτή τη ΜΕΓΙΣΤΗ ΑΛΗΘΕΙΑ. ελάχιστοι ΕΛΛΗΝΕΣ ΜΑΛΑΚΕΣ την κατακτούν πριν φύγουν από τον κόσμο αυτό
ή πριν πάψει να τους σηκώνεται.

Οι περισσότεροι νομίζουν ότι ....

1)με ακριβότερα και περισσότερα κινητά
2)περισσότερες μπελβεντέρε και λουλούδια
3)συχνότερες αλλαγές οχημάτων και πιο ακριβές
4)πιο πολύ ντόπα και μπράτσα
5)πιο πολλά like στα μαλακοσόσιαλ ....


ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ. ΑΡΧΙΔΙΑ.
ΠΙΟ ΝΑΥΑΓΙΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ.

Μάθημα παίρνει κάποιος, αν εντοπίσει άνδρες που έχουν επιτυχία ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ.
Υπάρχουν . Η παρατήρηση, δίνει απαντήσεις.

Και το πείραμα.

ΑΣ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΣΟ ΑΝΕΤΟΣ ΕΙΝΑΙ με τις γκόμενες ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
ακόμη και παραπάνω από μία !

Και πόσο άνετος είναι ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΓΑΜΗΤΟΣ 1 μήνα !!!!!!!!

Απλά πράγματα.

Οι περισσότεροι είναι ΤΟΣΟ ΣΤΟΚΟΙ , που έχουν αντιρρήσεις για αυτά τα αυτονόητα.

Έχει ο άλλος να γαμήσει από το 2015 και περιμένει να βρει γκόμενα.
ΟΥΤΕ ΓΑΛΟΤΣΑ ΔΕΝ ΤΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ.
Ούτε μπρίζα.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Μην κοιτάς επώνυμες μουνάρες, της σόσου μπιζ ή εστεμμένες κτλ ...

Δεν έχεις δει μουνάρες 1.80 , κορμάρα, τέλεια βυζάρα, φοβερή φάτσα που να είναι νυχούδες σε μπας κλας γειτονιά ;;
Αυτές τα έχουν με καναλάρχες ; Με εφοπλιστές ;;;;

Σωστά!

Σε όλη την (κάποια έμπειρη) ζωή μου, έχει τύχει να γαμήσω τέτοιες πάααααααααααρα πολύ σπάνια!

Εξηγήσεις:

1) κοιμήθηκε ο Θεός!

2) έτυχε να πέσω στην υπερ-σπάνια περίπτωση που κούμπωσε!

3) ήθελαν να εκδικηθούν κάποιον!


Κάποτε ήταν αλλιώς και γαμούσαμε 7άρια σταθερά!

Τώρα πρέπει να φτύσεις αίμα ακόμα και για αυτές! ΑΙΜΑ!

Τα έχω παίξει λέμε αλλά μπάστακας!

Βέβαια εξαρτάται τι θέλει ο καθένας! Εγώ ας πούμε θέλω η άλλη να με θέλει

και να την θέλω. Πολύ! Δεν το ευχαριστιέμαι αν με βλέπει ως χορηγό!

Το χειρότερο είναι ότι το καταλαβαίνω!


Δυστυχία; μπορεί και όχι...



 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Αναγνωρίζεις ΟΤΙ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ=100% ΑΠΟΤΥΧΙΑ.

Η ρήση του σωκράτους !

ΕΝΑ ΞΕΡΩ, ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙΠΟΤΕ.


Αυτή τη ΜΕΓΙΣΤΗ ΑΛΗΘΕΙΑ. ελάχιστοι ΕΛΛΗΝΕΣ ΜΑΛΑΚΕΣ την κατακτούν πριν φύγουν από τον κόσμο αυτό
ή πριν πάψει να τους σηκώνεται.

Οι περισσότεροι νομίζουν ότι ....

1)με ακριβότερα και περισσότερα κινητά
2)περισσότερες μπελβεντέρε και λουλούδια
3)συχνότερες αλλαγές οχημάτων και πιο ακριβές
4)πιο πολύ ντόπα και μπράτσα
5)πιο πολλά like στα μαλακοσόσιαλ ....


ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ. ΑΡΧΙΔΙΑ.
ΠΙΟ ΝΑΥΑΓΙΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ.

Μάθημα παίρνει κάποιος, αν εντοπίσει άνδρες που έχουν επιτυχία ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ.
Υπάρχουν . Η παρατήρηση, δίνει απαντήσεις.

Και το πείραμα.

ΑΣ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΣΟ ΑΝΕΤΟΣ ΕΙΝΑΙ με τις γκόμενες ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
ακόμη και παραπάνω από μία !

Και πόσο άνετος είναι ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΓΑΜΗΤΟΣ 1 μήνα !!!!!!!!

Απλά πράγματα.

Οι περισσότεροι είναι ΤΟΣΟ ΣΤΟΚΟΙ , που έχουν αντιρρήσεις για αυτά τα αυτονόητα.

Έχει ο άλλος να γαμήσει από το 2015 και περιμένει να βρει γκόμενα.
ΟΥΤΕ ΓΑΛΟΤΣΑ ΔΕΝ ΤΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ.
Ούτε μπρίζα.

Ακριβώς αυτή είναι η διαφορά των βαλκανιοπουτσιστών.Εμείς αντί να τα χώνουμε σε οχήματα,μπελβεντέρε,lifestyle,ντόπες κτλ και να χάνουμε άπειρο χρόνο σε social circle,networking μήπως και γνωρίσουμε κάποια τα χώνουμε κατ ευθείαν στο μουνί και τις γαμάμε.
Βέβαια οι άλλοι τα βλέπουν αυτά σαν αθέμιτο ανταγωνισμό,σου λέει ο άλλος εγώ παίζω τίμιο αγώνα και εσύ δωροδοκείς το ρέφερι.
Τι σκατά είναι αυτά?Πώς θα ανταγωνιστώ εγώ τώρα?Δε φτάνει που έχω να φροντίσω την εικόνα μου,το πουλ μουρ,τον κύκλο μου,το εισόδημα κτλ,έχω και εσένα να με υποσκάπτεις με τα πακέτα στις γκόμενες.Αι στο διάολο,γαμώτο κέρατό μου.
Εμείς δηλαδή κάνουμε κάπως αντάρτικο πόλεμο,που με περιορισμένα μέσα μπορείς να έχεις μεγάλο αποτέλεσμα αν χτυπήσεις στοχευμένα και με δύναμη.
Μπορείς πραγματικά να γαμήσεις πολύ δυνατά μουνιά έτσι αφού οι άλλοι δε σε υπολογίζουν και δεν έχουν οργανώσει τις άμυνές τους απέναντί τους οπότε τους πιάνεις στον ύπνο με τρομερή μανία,έφοδος φάση.
 

milftaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
455
Like
251
Πόντοι
21
Φταίει ότι οι ναυαγοί , μέχρι τα 25 , μπορεί να μην είχαν γκόμενα ποτέ.
Και τραβάνε πάνω από 3 μαλακίες την ημέρα.

Ο πίκερ είχε ένα δίκιο . Η ΜΑΛΑΚΙΑ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΑΔΥΝΑΜΟ . ΠΤΩΜΑ.

Και επίσης τα ναυάγια, δεν γαμάνε ούτε 10 φορές το χρόνο πουτάνες.

Πάνε σε μπουρδελομάγαζα και κερνάνε .... μπελβεντέρε ΚΑΡΙΟΛΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥΣ ΚΑΤΣΟΥΝ ΠΟΤΕ,
έχουν ακριβά κινητά , για να εντυπωσιάσουν  ΚΑΡΙΟΛΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥΣ ΚΑΤΣΟΥΝ ΠΟΤΕ,
χρεώνονται για αμάξια/μηχανές για να αποκτήσουν κύρος απέναντι σε  ΚΑΡΙΟΛΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥΣ ΚΑΤΣΟΥΝ ΠΟΤΕ,
τρώνε χρόνο και χρήμα σε γυμναστήρια, για να εντυπωσιάσουν  ΚΑΡΙΟΛΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥΣ ΚΑΤΣΟΥΝ ΠΟΤΕ,
πάνε ηλίθιες διακοπές που τους κοστίζουν πανάκριβα για να παίρνουν μάτι  ΚΑΡΙΟΛΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥΣ ΚΑΤΣΟΥΝ ΠΟΤΕ,
το χειμώνα πάνε 3μερα σε κωλοχώρια σε πρώην χειμαδιά επειδή πάνε  ΚΑΡΙΟΛΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥΣ ΚΑΤΣΟΥΝ ΠΟΤΕ,
κάθε μέρα περνάνε ώρες στα ηλίθια σόσιαλ μίντια κάνοντας κοπλιμέντα σε  ΚΑΡΙΟΛΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥΣ ΚΑΤΣΟΥΝ ΠΟΤΕ,
των οποίων ανεβάζουν το κασέ στις βίζιτες και τις κάνουν ακόμη χειρότερες  ΚΑΡΙΟΛΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥΣ ΚΑΤΣΟΥΝ ΠΟΤΕ.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Ρε σεις εχω μεινει ξεπνοος φτανει , θα αλλαξω δεκα συκωτια και αλλα τοσα πληκτρολογια μεχρι να αλλαξει η χρονια , σας παρακαλω λυπηθειτε με...... πλακα πλακα ... επειδη εχω φιλους που ασχολουνται με το stand up και την κωμωδια γενικοτερα ...ανετα θα μπαινανε σε ενα καλο κειμενο που εγραψε ενας καλος κωμικος πολλες απο τις ατακαρες και τα σεντονια που γραφονται εδω μεσα..... βεβαια εγω φανταζομαι και ποιοι ειναι- ειστε ολοις εσεις που τα γραφετε και τον τροπο με τον οποιο τα γραφετε και απογειωνεται η κωμωδια στο φουλ πχ. βλεπε Σαββιδη που πιστευω θα ανταγωνιζεται μεχρι και George Carlin ..... λατρειες ειστε ρε πουστηδες....
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΑΑΩΩΩΩΩ ΧΑΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ρε συ διαβαζα λιγο μερικα ποστ του Θεου Σαβ και της αιωνιας αλληλεπιδρασης του με την πραγματικοτητα του Μπου, να παρω την δοση μου λιγακι, και μολις πριν λιγα δευτερολεπτα πριν σκρολαρω στο comment σου, μου ρθε στο μυαλο ο παραλληλισμος του Σαβ (ή τελοσπαντων, το φανταστικο προφιλ που θελει να λανσαρει ο θεος μας, οτι ειναι) με τον επισης θεουλη Νικο Ψαρα στο επεισοδιο Οινος Ενοχης .... ΜΑ ιδιοι ομως ρε παιδι μου..... ε μετα ειδα το ποσταρισμα σου ρε θεε ...... ενα σου λεω.....ψαχνω ηδη δυο κουμπια του πληκτρολογιου .......χαχαχαχααχχααχχαχααχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχα

Είχε μια αιμοβορία το ποστ του.

Όντως!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Πάντως δεν είναι εύκολο.Εγώ μπορώ να πάρω κάποιον να το πετάξω στο Grey club Wroclaw,στο Vin Diesel Poznan,στο Carribean,D flair Κίεβο και να του δώσω οδηγίες τι πρέπει να κάνει για να γαμήσει.
Θα το κάνει όμως?
Είναι σα να λες στον άλλον,στρίψε το κεφάλι,απόφυγε το δεξί κροσέ,χτύπα τον στην κοιλιά κτλ.Αν όμως αστοχήσεις τι θα γίνει?
Η να λες στον παίκτη τρίπλαρε αυτόν,μετά πέτα τη μπάλλα εκεί,μετά τρέξε στον κενό χώρο,στη θεωρία είναι εύκολο απλά στην πράξη δυσκολεύει το σκηνικό.
Ετσι είναι με τις Σλάβες.Δεν υπάρχει ανοιχτός εύκολος δρόμος,λεωφόρος χωρίς ανταγωνισμό να γαμάς τα καλύτερα μουνιά.Εχει dog fights,μάχες σώμα με σώμα και τρελό ανταγωνισμό.Οι γκόμενες είναι υποψιασμένες,πέφτουν κορμιά.
Ανταγωνίζεσαι πιο νεαρούς,πιο ψηλούς,πιο γυμνασμένους και πιο πλούσιους από εσένα και πρέπει να τα καταφέρεις.Πρέπει δηλαδή να γαμήσεις και αυτοί να πιάσουν τα αρχίδια τους να μείνουν με το πουλί στο χέρι.Αν χάσεις γίνεται το αντίστροφο.
Αυτό είναι περίπου το παίγνιο.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Ακριβώς αυτή είναι η διαφορά των βαλκανιοπουτσιστών.Εμείς αντί να τα χώνουμε σε οχήματα,μπελβεντέρε,lifestyle,ντόπες κτλ και να χάνουμε άπειρο χρόνο σε social circle,networking μήπως και γνωρίσουμε κάποια τα χώνουμε κατ ευθείαν στο μουνί και τις γαμάμε.
Βέβαια οι άλλοι τα βλέπουν αυτά σαν αθέμιτο ανταγωνισμό,σου λέει ο άλλος εγώ παίζω τίμιο αγώνα και εσύ δωροδοκείς το ρέφερι.
Τι σκατά είναι αυτά?Πώς θα ανταγωνιστώ εγώ τώρα?Δε φτάνει που έχω να φροντίσω την εικόνα μου,το πουλ μουρ,τον κύκλο μου,το εισόδημα κτλ,έχω και εσένα να με υποσκάπτεις με τα πακέτα στις γκόμενες.Αι στο διάολο,γαμώτο κέρατό μου.
Εμείς δηλαδή κάνουμε κάπως αντάρτικο πόλεμο,που με περιορισμένα μέσα μπορείς να έχεις μεγάλο αποτέλεσμα αν χτυπήσεις στοχευμένα και με δύναμη.
Μπορείς πραγματικά να γαμήσεις πολύ δυνατά μουνιά έτσι αφού οι άλλοι δε σε υπολογίζουν και δεν έχουν οργανώσει τις άμυνές τους απέναντί τους οπότε τους πιάνεις στον ύπνο με τρομερή μανία,έφοδος φάση.

Γάμα όπως θες, εσύ πληρώνεις και καλά κάνεις αν την βρίσκεις έτσι!

Αλλά όχι ότι μια γκόμενα ή μουνάρα που σε θέλει χωρίς τέντα λεφτά, θα μπει στην ίδια μοίρα

με το ξέκωλο που του τα έσκασες. Δεν γίνεται αυτό το πράγμα!

Δεν έχει την ίδια απόδοση! Θες να την κοροιδέψεις; κάντο.

Αν την ντύσεις όμως με λεφτά, έχει τελειώσει η ιστορία.

Μακάρι να γινόταν! Και δεν το λέω για να μειώσω την προσπάθειά σου.

Να είσαι σίγουρος γι'αυτό!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Γάμα όπως θες, εσύ πληρώνεις και καλά κάνεις αν την βρίσκεις έτσι!

Αλλά όχι ότι μια γκόμενα ή μουνάρα που σε θέλει χωρίς τέντα λεφτά, θα μπει στην ίδια μοίρα

με το ξέκωλο που του τα έσκασες. Δεν γίνεται αυτό το πράγμα!

Δεν έχει την ίδια απόδοση! Θες να την κοροιδέψεις; κάντο.

Αν την ντύσεις όμως με λεφτά, έχει τελειώσει η ιστορία.

Μακάρι να γινόταν! Και δεν το λέω για να μειώσω την προσπάθειά σου.

Να είσαι σίγουρος γι'αυτό!

Απλά το θέμα είναι
1.Καλύτερα να αγοράσω αμαξάρα για να εντυπωσιάσω τα μουνάκια
2.Να ξοδεύω στα μαγαζιά αβέρτα για να εντυπωσιάσω
3.Να αφιερώσω χρόνο να φτιάξω κύκλο για να έχω προσβάσεις και social proof ή

απλά να δουλεύω σα κτήνος,να γλιτώνω χρόνο και χρήμα από περιττές δαπάνες και να τα χώνω στα μουνάκια?Τι είναι προτιμότερο?
Είναι σχετικό το θέμα.Εχει να κάνεις και με τα επίπεδα καύλας,τι θέλει ο καθένας.Και πού είναι καλύτερος ο καθένας.Αλλοι διαπρέπουν στο πουλ μουρ,άλλοι φαίνονται μπάμιες.Αλλοι κάνουν εύκολα κοννέ άλλοι είναι πεταμένοι.Αλλοι έχουν απεριριόριστες φυσικές αντοχές άλλοι κλάνουν από την κούραση με λίγη δουλειά.Αλλοι θέλουν να γαμάνε τα καλύτερα μουνιά άλλοι συμβιβάζονται με κάτι μέτριο κτλ.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Εδώ δύο Πολωνέζες χορεύτριες Στεττίν στο Σένσο το 2014.
Αρχηγέ  :hi: το 17 που πήγα Στεττιν έμενα στο ίδιο κτήριο που στο ισόγειο ήταν το Σένσο  ...Το μαγαζί είχε κλείσει! Όχι για καθημερινές ή ανακαίνιση αλλά οριστικό λουκέτο!
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Ρε σεις εχω μεινει ξεπνοος φτανει , θα αλλαξω δεκα συκωτια και αλλα τοσα πληκτρολογια μεχρι να αλλαξει η χρονια , σας παρακαλω λυπηθειτε με...... πλακα πλακα ... επειδη εχω φιλους που ασχολουνται με το stand up και την κωμωδια γενικοτερα ...ανετα θα μπαινανε σε ενα καλο κειμενο που εγραψε ενας καλος κωμικος πολλες απο τις ατακαρες και τα σεντονια που γραφονται εδω μεσα..... βεβαια εγω φανταζομαι και ποιοι ειναι- ειστε ολοις εσεις που τα γραφετε και τον τροπο με τον οποιο τα γραφετε και απογειωνεται η κωμωδια στο φουλ πχ. βλεπε Σαββιδη που πιστευω θα ανταγωνιζεται μεχρι και George Carlin ..... λατρειες ειστε ρε πουστηδες....

Μα εκεί είναι το κλειδί !
Να κάνεις show.
Να μη χαλιέσαι ποτέ.

Αν καταφέρεις και φτιάξεις ένα ασκέρι και βγάζεις και λόγους με τέτοιο στόμφο σε δημόσιους χώρους,
κυρίως στέκια .... οι γκόμενες έρχονται μόνες τους μετά.

Το ΝΟΥΜΕΡΟ 1 με διαφορά είναι :

1)Δεν μένεις ποτέ αγάμητος.


Αυτό είναι το κλειδί !

ΓΙΑ ΝΑ ΓΑΜΗΣΕΙΣ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΑΜΑΣ !!!!

Αν θέλει κάποιος να πειραματιστεί , ας ρίχνει σε στούντιο 2 την ημέρα.
Στις 12.00 και στις 17.00

Και μετά το 2ο , να κάνει το μπανάκι του και να πάει να πιάσει κουβέντα σε όποια γκόμενα θέλει .
Θα είναι άρχοντας.

Αν το κάνει για 1-2 μήνες, τον έχει πιάσει το φάρμακο και η επιτυχία είναι εγγυημένη παντού.
Αν το κάνει χρόνια, γίνεται πλέον ο Δαλάϊ Λάμα του μουνιού.
Πιστεύει και ο ίδιος ότι είναι δώρο για τις γκόμενες.

Δίνει σε όλες την ευκαιρία να τις γαμήσει το ίδιο βράδυ και να τις χύσει στη μάπα. .
Αν τη χάσουν , αυτές χάνουν.
Αυτός έτσι κι αλλιώς γαμάει 2 τσόντες ημερισίως μέχρι να δύσει ο ήλιος.

Αν δεν γαμηθούν μαζί του, το δικό τους μουνί θα θέλει ναφθαλίνη για να μην πιάσει σκώρο.

Επίσης όσες τον δοκιμάζουν σεξουαλικά, παθαίνουν σοκ , διαπιστώνοντας ότι ο τύπος δεν είναι γαμιάς του 5λεπτου.
Μπορεί να τους κάνει σφυροκόπημα διαρκείας λεμαν 24 ή παρίσι ντακάρ.
Ατελείωτος γαμιάς. Ενώ οι ξεφτίλες χύνουν μόλις τον βρέξουν .
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Αναγνωρίζεις ΟΤΙ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ=100% ΑΠΟΤΥΧΙΑ.

Η ρήση του σωκράτους !

ΕΝΑ ΞΕΡΩ, ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙΠΟΤΕ.


Αυτή τη ΜΕΓΙΣΤΗ ΑΛΗΘΕΙΑ. ελάχιστοι ΕΛΛΗΝΕΣ ΜΑΛΑΚΕΣ την κατακτούν πριν φύγουν από τον κόσμο αυτό
ή πριν πάψει να τους σηκώνεται.

Οι περισσότεροι νομίζουν ότι ....

1)με ακριβότερα και περισσότερα κινητά
2)περισσότερες μπελβεντέρε και λουλούδια
3)συχνότερες αλλαγές οχημάτων και πιο ακριβές
4)πιο πολύ ντόπα και μπράτσα
5)πιο πολλά like στα μαλακοσόσιαλ ....


ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ. ΑΡΧΙΔΙΑ.
ΠΙΟ ΝΑΥΑΓΙΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ.

Μάθημα παίρνει κάποιος, αν εντοπίσει άνδρες που έχουν επιτυχία ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ.
Υπάρχουν . Η παρατήρηση, δίνει απαντήσεις.

Και το πείραμα.

ΑΣ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΣΟ ΑΝΕΤΟΣ ΕΙΝΑΙ με τις γκόμενες ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
ακόμη και παραπάνω από μία !

Και πόσο άνετος είναι ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΓΑΜΗΤΟΣ 1 μήνα !!!!!!!!

Απλά πράγματα.

Οι περισσότεροι είναι ΤΟΣΟ ΣΤΟΚΟΙ , που έχουν αντιρρήσεις για αυτά τα αυτονόητα.

Έχει ο άλλος να γαμήσει από το 2015 και περιμένει να βρει γκόμενα.
ΟΥΤΕ ΓΑΛΟΤΣΑ ΔΕΝ ΤΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ.
Ούτε μπρίζα.

:respect:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Αρχηγέ  :hi: το 17 που πήγα Στεττιν έμενα στο ίδιο κτήριο που στο ισόγειο ήταν το Σένσο  ...Το μαγαζί είχε κλείσει! Όχι για καθημερινές ή ανακαίνιση αλλά οριστικό λουκέτο!

Κρίμα που έκλεισε αυτό μαγαζί.Ηταν η αυτού τελειότης.Κλασσικό ανατολικό μπλοκ με ψώλες μόλις μια ώρα από Βερολίνο.Πρέπει να υπάρχει ακόμα με άλλο όνομα,είχε πολύ κεντρική τοποθεσία.
Το Δεκέμβριο 2015 που γάμησα 6 Στεττινιώτισσες στο ίδιο ξενοδοχείο τη μια μετά την άλλη,μου είπε η μια μικρή οτι το Σένσο ήταν γαμώ τα μαγαζιά αλλά είχε πλέον άλλο όνομα.Δεν επισκέφτηκα τότε αφού ήμουν απαχολημένος με τις μικρές,6 γκόμενες σε ένα βράδυ,άντε να καμακώσεις στο κλαμπ σαν άνθρωπος.Το κλαμπ ήταν μόνο 5 λεπτά από το ξενοδοχείο που έμενα αλλά δεν μου άφησαν χρόνο οι γκόμενες.

www.booking.com/hotel/pl/radissonsasszczecin.de.html]https://www.booking.com/hotel/pl/radissonsasszczecin.de.html[/url]


Ηταν μαγική ατμόφαιρα στο Σένσο.Καυλίαση.Κλασσική ανατολική Ευρώπη.


Γενικά οι Στετινιώτισσες όχι τόσο μουνάρες εμφανισιακά όσο οι Ποζνανιάνκες αλλά κέρδιζαν πορνικώς.Πολύ πορνικά vibes στην πόλη.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Κρίμα που έκλεισε αυτό μαγαζί.Ηταν η αυτού τελειότης.Κλασσικό ανατολικό μπλοκ με ψώλες μόλις μια ώρα από Βερολίνο.Πρέπει να υπάρχει ακόμα με άλλο όνομα,είχε πολύ κεντρική τοποθεσία.
Το Δεκέμβριο 2015 που γάμησα 6 Στεττινιώτισσες στο ίδιο ξενοδοχείο τη μια μετά την άλλη,μου είπε η μια μικρή οτι το Σένσο ήταν γαμώ τα μαγαζιά αλλά είχε πλέον άλλο όνομα.Δεν επισκέφτηκα τότε αφού ήμουν απαχολημένος με τις μικρές,6 γκόμενες σε ένα βράδυ,άντε να καμακώσεις στο κλαμπ σαν άνθρωπος.Το κλαμπ ήταν μόνο 5 λεπτά από το ξενοδοχείο που έμενα αλλά δεν μου άφησαν χρόνο οι γκόμενες.

Κρίμα που δεν έχουμε νεότερα update για το τι γίνεται Πολωνία!  Κανένας από το σάιτ δεν πάει πια!Δεν υπάρχει και κάποιος νέος μάχιμος εδώ και πολλούς μήνες...
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Κρίμα που δεν έχουμε νεότερα update για το τι γίνεται Πολωνία!  Κανένας από το σάιτ δεν πάει πια!Δεν υπάρχει και κάποιος νέος μάχιμος εδώ και πολλούς μήνες...

Εγώ πήγα τελευταία φορά πέρυσι τον Αύγουστο.
Το βασικό συμπέρασμα είναι οτι γαμάς καλά αν αποφύγεις το ξύλο.Αν δεν προλάβουν να σε δείρουν δηλαδή,θα γαμήσεις.Κάπως έτσι παίζει το σκηνικό Πολωνία.Η προλαβαίνουν και σε δέρνουν πριν γαμήσεις,ή γαμάς πριν προλάβουν να σε δείρουν.Εχει πολύ εθνίκι εκεί εκτός από άπειρες ψώλες.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Ρε σεις εχω μεινει ξεπνοος φτανει , θα αλλαξω δεκα συκωτια και αλλα τοσα πληκτρολογια μεχρι να αλλαξει η χρονια , σας παρακαλω λυπηθειτε με...... πλακα πλακα ... επειδη εχω φιλους που ασχολουνται με το stand up και την κωμωδια γενικοτερα ...ανετα θα μπαινανε σε ενα καλο κειμενο που εγραψε ενας καλος κωμικος πολλες απο τις ατακαρες και τα σεντονια που γραφονται εδω μεσα..... βεβαια εγω φανταζομαι και ποιοι ειναι- ειστε ολοις εσεις που τα γραφετε και τον τροπο με τον οποιο τα γραφετε και απογειωνεται η κωμωδια στο φουλ πχ. βλεπε Σαββιδη που πιστευω θα ανταγωνιζεται μεχρι και George Carlin ..... λατρειες ειστε ρε πουστηδες....


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

milftaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
455
Like
251
Πόντοι
21
Λοιπον αλανια μου ατελειωτα, εκτακτο ανακοινωθεν ..... επειδη θελω να διαβασω και παλι επικες στιχομυθιες σηματοδοτω την αρχη μερικων ακομα επικων αλληλεπιδρασεων ..... μου στειλε προ ολιγου, φιλος απο κατω Αθηνα, βιντεακι τυπου youtube και αν και εγω δεν πολυ βλεπω τετοιες μαλακιες στο youtube, μου το στειλε γιατι εμαθε απο καποιον, οτι συμμετεχει σαν ατομο που την περνουν συνεντευξη εντελως τυχαια μια ακομα τελειωμενη πουτανα, που παλιοτερα την ειχαμε πεσει εγω και ο φιλος μου σε αυτην και μαι ατνιστοιχη φιλη της σε ενα κλαμπ, οταν ημουν βεβαια και γω κατω στο μπουρδελο που λεγεται Αθηνα .....
Εγω ομως, θελω να σχολιασουν, κατα κυριο λογο, το περιεχομενο του βιντεο ( αφου το δουν ολο ενδελεχως ή εστω τα περισσοτερα απο τα πουτανακια που μιλανε) και ειδικοτερα μια συγκεκριμενη ατακα που θελω να σταθειτε πριν ξεκινησετε τους επικους σας σχολιασμους που τοσο λατρευουμε ολοι ..... θελω να συμμετεχουν στην συζητηση ολοι και δεν θελω να αποκλεισω καποιον αλαναρο αλλ κυριως αδημονω να δω σχολια απο :  Σαβ ο Τρομερος, ο Σαντ ο επισης Τιτανομεγιστος, ο Φυλοβιος ο λαιουρας, Κμαν ο επισης λαιουρας (αλλα ξενιτεμενος λαιουρας),  τρελο , Πετρο ο ηδονοβλεψιorden, Κατσαπλια,  Τρινιτολουολιο τον εξηκοστος, τον Μεγα Κουγια τον number 71 της καρδιας μας, αυτη που την Πεντακατι που την λετε μπαζο και χοντρη αλλα κατω βαθος να γαμησετε θελετε και μενει Αγγλια ( που μεταξυ μας πρεπει να ειναι μεγαλο τρολ τυπακι ) και που και που να κανουν guest σχολιασμους και καιριες παρεμβασεις, θρυλοι οπως ο Ραου και οι παρυφες του και αλλοι κραταιοι οπως ο Φιδογητευτης Τζακ και λοιποι θρυλοι ( sorry αν ξεχναω καποιον, ειναι πολλοι ) .......
Η ατακα δε που θελω να επικεντρωθειτε, κατα κυριο λογο, ειναι στο 9:33 με 9:37 του βιντεο και για να προλαβω αυτους που αλλο ειναι το πραγμα που θα θελουν να μαθουν ..... ΟΧΙ δεν ηταν αυτο το τσολι στο οποιο την ειχαμε πεσει παλαιροτερα εγω και ο φιλος μου και συμμετεχει στο βιντεακι αυτου του παρτσακλου που επαγγελεται Youtuber ( αυτο παλι που το youtube  το χουν κανει επαγγελμα , που το πατε , αλλη παρανοια απο 'κει)
το βιντεο παρακαλω......  :happy:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Έχει άλλο με πλάκα ο τύπος !

Τσόντα η πρώτη με τα άσπρα.

Δεν γουστάρει λέει αγάμητους !!!!!
Μεγάλη αλήθεια !!!!!

Της είπε ο άλλος "τι ωραία κωλοτρυπίδα" .........

η άλλη στο 3.20 δεν άντεξα να δω !!!!!!!!

ΤΗΣ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΠΕΣΕΙ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ;;;;;;
ΠΟΙΟΙ ;;;

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΕΙ ΠΡΙΝ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΤΗΣ ΤΗΝ ΕΠΕΣΑΝ ;;;;;;
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Ο πίκερ είχε ένα δίκιο . Η ΜΑΛΑΚΙΑ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΑΔΥΝΑΜΟ . ΠΤΩΜΑ.
[size=16pt] The Hierarchy of Sexual Options[/size]

According to the laws of God and nature, there are seven options for dealing with the sexual drive.

These are, from best to worst:

Marriage with children
Celibacy
Whore-mongering
Lechery (Slut-hunting)
Rape
Being a boyfriend (i.e., human pet)
Masturbation
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.615
Κριτικές
1
Like
5.541
Πόντοι
2.356
ναι γιατι νομιζεις απο το φβ περιμεναν να γαμηθουν? αν δεν ειχαν τα απειρα μηνυματα που εχουν να απαντησουν για να επιλεξουν (διακριτικα χωρις τα βλεμματα των ασχετων) εναν γαμια για τη μερα τοτε πολυ απλα θα κουνιοταν εξω μεχρι να προκαλεσουν πεσιμο μεχρι να τους την πεσει αυτος που θελουν...

χωρις κινητο θα ησουν αναγκασμενος να την πεσεις αν θες να παρεις αριθμο για να την ξαναδεις. δε θα εκανες αναζητηση απο το σπιτι οπως τωρα, ουτε θα σε πετουσε προτεινομενα τυχαια γκομενακια, που δε προκειται να πιασεις συζητηση ποτε μιας και εχει αλλους 500 λιγουρηδες να στελνουν ασταματητα...

χωρις κινητο και τα δυο φυλα θα ηταν πιο νορμαλ στους ρολους τους και πιο νορμαλ απεναντι στους φιλους τους που αγνοουν, μιας και στα 3/4 του χρονου του καφε δε μιλανε μεταξυ τους η στην καλυτερη δειχνει ενας βιντεο απο το κινητο του στους αλλους...

πραγματικα μερικοι βγαινουν για το τσεκιν και τη σελφι, ανεβαζουν μπαρουφες για να τις δει ενα ατομο απο τα 1000 που εχουν "Φιλους"

πιο κερδισμενοι οι Αλφα και των δυο φυλων μιας και αναπασα στιγμη εχουν αρκετες επιλογες διαθεσιμες... και το ιδιο εργαλειο κανει τη Σουλα της γειτονιας μας, να μη μας κοιταει αλλα να κοιταει τον Αλφα 200 χιλιομετρα μακρια της και να κανονιζει ταξιδι-γαμησι...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
[size=16pt] The Hierarchy of Sexual Options[/size]

According to the laws of God and nature, there are seven options for dealing with the sexual drive.

These are, from best to worst:

Marriage with children
Celibacy
Whore-mongering
Lechery (Slut-hunting)
Rape
Being a boyfriend (i.e., human pet)
Masturbation
ότι να ναι η σειρα.
boyfriend γαμας ακομη και τελειως τζαμπα οσο θες είναι το νο1 όχι το τελευταιο.
αγαμια που είναι το δευτερο είναι κοντρα στην βιολογια μας πως είναι δυνατον να είναι καλυτερο????
παντρεμένος με παιδι είναι καλη κατασταση γοα γυναικα γιατι εκπληρωσε τον στοχο της να κανει παιδια. ο αντρας είναι να το κανει με πολλες διαφορετικες όπως ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΝΘΡΩΠΟΕΙΔΗ.

αλλιως μας τα ειπαν στην σχολη ότι τα εχει η φυση και αναποδα τα γραφεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom