Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Θα ηθελε κανεις ποτε να ειναι με γυναικα που θα παντρευοταν με ΕΠΟΠ του 1000ρικου για να αποκατασταθει;
Ειτε αυτη ειναι 8ρι, η 9ρι η 10ρι η 100ρι η 1000ρι;

Εγώ μόνο αν ήταν με αράπηδες ή πάκηδες,δεν θ'ασχολιόμουν μαζί τους.Αυτό είναι κόκκινη γραμμή
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Εγώ μόνο αν ήταν με αράπηδες ή πάκηδες,δεν θ'ασχολιόμουν μαζί τους.Αυτό είναι κόκκινη γραμμή
Αν ειχε καποια προυπηρεσια ως βιζιτα, εστω και ερασιτεχνικα για μικρο διαστημα, θα ηταν κοκκινη γραμμη?
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Αφου ειναι ολα αυτα, τότε πώς ειναι παραπανω απο 8αρια?
Δεν νομίζω να υπάρχει ΕΠΟΠ με πάνω από 7άρι στην καλύτερη του εμφάνιση που αν την δεις χωρίς μακιγιάζ και κολάν σύσφιξης θα είναι 5άρι!
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Αν ειχε καποια προυπηρεσια ως βιζιτα, εστω και ερασιτεχνικα για μικρο διαστημα, θα ηταν κοκκινη γραμμη?

Επίσης εννοείται όχι επαγγελματίες πουτάνες και βίζιτες
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Δεν νομίζω να υπάρχει ΕΠΟΠ με πάνω από 7άρι στην καλύτερη του εμφάνιση που αν την δεις χωρίς μακιγιάζ και κολάν σύσφιξης θα είναι 5άρι!

Ισως παλαιοτερα πριν το ιντερνετ να ξεγελιοταν καμια σε μικρη ηλικια, με την πιεση απο γονεις για αποκατασταση κλπ
Πλεον δε νομιζω να υπαρχει γυναικα 8ρι πανω απο 12 χρονων που θα καταδεχοταν να παντρευτει ΕΠΟΠ για να αποκατασταθει
Απο τα 1200 like του instagram της δηλαδη, να διαλεξει τον κατιμα (απο επαγγελματικης αποψης και χρηματος)
Απλα δε γινεται
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Ισως παλαιοτερα πριν το ιντερνετ να ξεγελιοταν καμια σε μικρη ηλικια, με την πιεση απο γονεις για αποκατασταση κλπ
Πλεον δε νομιζω να υπαρχει γυναικα 8ρι πανω απο 12 χρονων που θα καταδεχοταν να παντρευτει ΕΠΟΠ για να αποκατασταθει
Απο τα 1200 like του instagram της δηλαδη, να διαλεξει τον κατιμα
Απλα δε γινεται

Υπάρχει και η τύχη

Να είναι το ένα 8αρι στα τόσα και αυτός να το πέτυχε
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Ισως παλαιοτερα πριν το ιντερνετ να ξεγελιοταν καμια σε μικρη ηλικια, με την πιεση απο γονεις για αποκατασταση κλπ
Πλεον δε νομιζω να υπαρχει γυναικα 8ρι πανω απο 12 χρονων που θα καταδεχοταν να παντρευτει ΕΠΟΠ για να αποκατασταθει
Απο τα 1200 like του instagram της δηλαδη, να διαλεξει τον κατιμα
Απλα δε γινεται
Γενικώς οι Στρατιωτικοί δεν έχουν ωραίες γυναίκες!Και από τον στρατό το θυμάμαι αυτό, που πήγα προ εποχής ίντερνετ, με μόνο μια εξαίρεση ενός ωραίου τυπά που απορώ πως έμπλεξε με το στρατό..  Δεν νομίζω να έμεινε πολύ!  Αλλά και τα καλοκαίρια που πάω για μπάνιο σε μια παραλία που ο δρόμος περνάει από  το θερινό θέρετρο των αξιωματικών απο τις δεκάδες γυναίκες καμιά ποτέ δεν ξεχώριζε! Ούτε καν οι κόρες τους...
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Όχι αγόρι μου! Κανένας δεν σου πρότεινε να γίνεις στρατιωτικός για να βγάζεις μουνιά!

Δεν λεω να είσαι ντε και καλά στρατιωτικός.

Και σε οποιαδήποτε δουλειά,αν πχ έχεις συνάδελφο 8αρι που τύχει να είναι ελεύθερη εκείνη την περίοδο και είσαι εσύ ο πιο κοντινός της,μπορεί να σου κάτσει.Αυτό λεω τύχη
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.387
Πόντοι
456
Εγώ Φίλε έχω προτείνει τρόπο να γαμήσει ο Σαντ Μαν ! Άχαστο  μάλιστα --->

Ένα Χρόνο στη Ρόδο!  :heavymetalbig:

Αν γνωρίζει στοιχειώδη λογιστικά, αγγλικά και ηλεκτρονικούς υπολογιστές, τότε μπορεί να βρει άνετα εργασία στην υποδοχή ξενοδοχείου της Ρόδου, όπου οι τουρίστριες θα του κάνουν τα γλυκά μάτια για να τις εξυπηρετεί καλύτερα.

Γνωρίζω πολλούς που το έχουν κάνει, οι οποίοι κάθε εβδομάδα γαμούσαν και διαφορετική γυναίκα καλής εμφάνισης!
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Δεν λεω να είσαι ντε και καλά στρατιωτικός.

Και σε οποιαδήποτε δουλειά,αν πχ έχεις συνάδελφο 8αρι που τύχει να είναι ελεύθερη εκείνη την περίοδο και είσαι εσύ ο πιο κοντινός της,μπορεί να σου κάτσει.Αυτό λεω τύχη

Δεν υπαρχει τυχη στη ζωη, υπαρχουν επιλογες, εργα, πραξεις, λαθος timing, σωστο timing, λαθη, σωστα, ακυρα, εγκυρα, τεμπελια, εργατικοτητα, νοημοσυνη, βλακεια, μαλακια.

Τυχη, οχι.

Αν θα σου κατσει το 8αρι στη δουλεια, θα ειναι επειδη το αξιζεις, εχεις κανει τα απαιτουμενα εως να φτασεις εκει. Κατι ειδε, κατι εχεις, κατι εχεις δουλεψει. Δεν θα σου κατσει λογω τυχης.

Οταν εισαι ομως ΤΕΜΠΕΛΗΣ, τα αφηνεις ολα στη τυχη και απλα λες ο ταδε ειναι τυχερος, εγω ειμαι ατυχος.

Οχι, δεν εισαι ατυχος, ΤΕΜΠΕΛΗΣ εισαι.
 

Επισκέπτης
Αυτος ειναι που θελει να κάνει κυκλο και να κοινωνικοποιηθει ρε ανθρωπε

Τι να του πουμε δηλαδη, κλεισου σπιτι σου και συνεχιζε να κλαψομουνιαζεις?

Εσυ εχεις κατι να προτεινεις?
ΝΑΙ.


ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ.

ΤΟΥ.

[size=40pt]ΜΙΣΟΥΣ!!! [/size]


Φιλε σαντ. Μην πας πουθενα. Μην κανεις τιποτα. Γραψτα ολα στ ατχιδια σου.

Μισεισαι βαθια τους ανθρωπους.μισεισαι και θα νιωσεις βαθια ικανοποιηση. Δε θα χρειαζεσαι ουτε γυναικες ουτε λεφτα. Θα εχεις οτι χρειαζεσαι στη ζωη.

Κρατα το μισος ασβεστο και θα δεις οτι θα εισαι πιο δυνατος, θα αντιμετωπιζεις ολα τα σκατα. Γιατι θα βλεπεις μονο σκατα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom