Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.959

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
44
Πόντοι
16
Γκόμενα που θα στο παίξει δύσκολη δεν αξίζει να την κυνηγήσεις γιατί χάνεις κάθε ίχνος τιμής και υποβιβάζεις τον εαυτό σου! Η κάθε γκόμενα που εσένα στο παίζει δύσκολη καθόλου απίθανο να παρακαλάει για πούτσα κάποιον ακόμα και κατώτερο σου!

ΑΚΡΙΒΩΣ!

Καλύτερα μέ πουτάνα στό σώμα (έργαζόμενο κορίτσι), παρά μέ πουτάνα στήν ψυχή (Έλλεϊνίδα διπλανής πόρτας).
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.099
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606
ΑΚΡΙΒΩΣ!

Καλύτερα μέ πουτάνα στό σώμα (έργαζόμενο κορίτσι), παρά μέ πουτάνα στήν ψυχή (Έλλεϊνίδα διπλανής πόρτας).

Γιατι τυπε πιστευεις οτι οι πουτανες στο σωμα δεν μπορει να ειναι και πουτανες και στην ψυχη  :think: :S :S :S

 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86
Λίγες μέρες στην Ελλάδα και είπα να δουλέψω κ εδώ tinder. Επιασα εχθες κουβέντα με μια αλλάξαμε κινητά μιλούσαμε καμία ώρα + μηνύματα. Θα βρισκομασταν σήμερα.. Αρχιδια
Έτσι να θυμάμαι να μην ασχοληθώ ποτέ ξανά με ελλεηνιδα
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Λίγες μέρες στην Ελλάδα και είπα να δουλέψω κ εδώ tinder. Επιασα εχθες κουβέντα με μια αλλάξαμε κινητά μιλούσαμε καμία ώρα + μηνύματα. Θα βρισκομασταν σήμερα.. Αρχιδια
Έτσι να θυμάμαι να μην ασχοληθώ ποτέ ξανά με ελλεηνιδα
Σε ποια χώρα μένεις; Σε εκείνη τη χώρα δε θα συνέβαινε κάτι τέτοιο;
 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
44
Πόντοι
16
Γιατι τυπε πιστευεις οτι οι πουτανες στο σωμα δεν μπορει να ειναι και πουτανες και στην ψυχη  :think: :S :S :S

Δέν είπα κάτι τέτοιο.

Αύτό πού λέω είναι ότι τήν πουτάνα στό σώμα τήν έχεις όσο τήν πληρώνεις (10, 20, 30 λεπτά, 1, 2, 3 ώρες κλπ)

Τήν πουτάνα στήν ψυχή τήν έχεις σπίτι σου όλη μέρα/όλη νύχτα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Λίγες μέρες στην Ελλάδα και είπα να δουλέψω κ εδώ tinder. Επιασα εχθες κουβέντα με μια αλλάξαμε κινητά μιλούσαμε καμία ώρα + μηνύματα. Θα βρισκομασταν σήμερα.. Αρχιδια
Έτσι να θυμάμαι να μην ασχοληθώ ποτέ ξανά με ελλεηνιδα
αρχιδια μυδια,
με το που θα φανει η αχνή πιθανοτητα 1 στις 10 να πηδηξεις παλι θα σου τρεχουν τα σαλια.
εδω εγω που εχω ρωσσιδα με μεγαλες βιτσιοζικες βυζαρες που ΔΕΝ γκρινιαζει και παλι το σκεφτομαι γιατι η δικια μου δεν δινει κωλο με τιποτα. ευτυχως ερχεται ενα φιλαρακι απο αφρικη να παιξουμε ταβλι και του ανοιγω τον κωλο σαν γαρυφαλο.
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
Εδώ ένας Γάλλος του rooshvforum επιβεβαιώνει πόσο εύκολες και παθιάρες γίνονται οι ελλεηνίδες με τους ξένους.

www.rooshvforum.com/thread-52668-post-1743792.html#pid1743792]https://www.rooshvforum.com/thread-52668-post-1743792.html#pid1743792[/url]


Def one of the most passionate girl I slept with and with instant chemistry was a greek girl (greek flag) from Athens on the greek islands. This girl was feeling and touching me like no girl I ever had before.

My friend slept with her sister who was slightly better looking.

I've understood that greek girls (from a greek girl herself) sleep around a lot but they don't show it openly. They started doing this after their men themselves try to sleep around with tourist chicks visiting Greece.

They certainly don't hesitate to kiss and show passion to even tourists men if they are on vacation themselves on the greek islands. But the working girls or locals are hard. Luckily, many greek islands attract tourists from Athens too looking to have a good time.


Και με εμάς το παίζουν ιστορία τα πουτανάκια.

τυπε και ενας Αλβανος π δουλευαμε μαζι καφε πριν 10αρια χρονια κ παραπανω οταν ημουν φοιτητης Θεσσαλονικη μ ελεγε οτι οι ελληνιδες ειναι πολυ πουταναρια, απλα ολα γινονται στα κρυφα
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
Πάντως για να λέει ο Γάλλος 'This girl was feeling and touching me like no girl I ever had before' φαντάσου τί θα του έκανε.Αυτή η ίδια που στην Ελλάδα θα είναι όλη μέρα με το κινητό και το ξενέρωτο υφάκι.Και ο τύπος δεν έρχεται από χώρα με μπάζα,τίγκα στις μουνάρες είναι η Γαλλία.

Το θέμα είναι ότι με κάτι τέτοια,βγαίνει και σε μας κακό όνομα ότι δεν τις πηδάμε.Και θα έρχεται ο κάθε Γάλλος,Ισπανός,Ιταλός και θα λέει ότι οι ελλεηνίδες είναι οι πιο εύκολες γκόμενες που υπάρχουν.

τυπε καποιες Ελληνιδες ειναι οντως απο τις πιο ευκολες,απλα το προβλημα ειναι οτι αν δν εισαι γνωστος στην κλικα τους δηλαδη,ουτε που θα σε κοιταξει,ενω αν εισαι την γαμας σε 1-2 ωρες
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
Eντάξει κάποιοι μπορει να πέσανε σε μερικές εξαιρέσεις και να την έχουν δει αλλιώς αλλα αυτό δεν είναι κανονας. Κάνε απλα το πειραμα βγες 10 φορες ένας μέσος άντρας και να προσπαθησει να γνωρισει κάποια. Αν δεν είναι τυχερος και τις 10 άπραγος θα γυρισει.

Μιλαμε βεβαια για άντρες που κάνουν 1-2 κινησεις και αμα δουν ξυνιλα σταματάνε όχι να παρακαλας ολο το βράδυ. Αυτό δεν πιάνεται γιατι η άλλη σε λυπάται και σου καθεται :2funny:

Θυμηθείτε τις φοιτητριες λιγο να ειχε εμφανιση η άλλη δεν την πλησιαζες.

τυπε εμεις που ειμαστε 30+ ετσι ηταν οταν ειμασταν φοιτητες,θυμαμαι οι περισσοτεροι μπακουρια ητανε.Ομως τα νεα παιδια που ειναι τωρα 18-25 γενικα οπως εγραψε κ ο σαντ_μαν κανουν σχεσεις πιο ευκολα ειναι δηλ ολο ζευγαρια,δν υπαρχει αυτη η μπακουριλα π υπηρχε πριν καμια 10-14χρονια η να ψαχνουν γαμπρο απο τα 18-24,δηλ εγω εχω συμαθθητριες π εχουνε παει μονο με 1 και ειναι μαζι του απο τα 18-22.
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
Γενικά είναι ωραία φάση να σου κάθεται γκόμενα σε διακοπές.Μόνο αυτό αξίζει.Αν πάτε ας πούμε μόνο ψωλαραίοι και είστε θάλασσα-σπίτι-μπαρ,παπάρια μάντολες,ούτε θα θυμάστε ότι πήγατε.Ενώ άμα σου κάτσει καμιά φάση με τουρίστρια ή ακόμα και με ελληνίδα,το θυμάσαι όσα χρόνια κι αν περάσουν.

τυπε κανα καμια Μυκονο να βρεις κατι να πηδηξεις, η αν σου φαινεται ακριβη πανε σαννι μπιτς βουλγαρια,εκει εχει ξενοδοχεια με 30 ευρα.
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
Ο Sad-man παλι δε θα γαμουσε. :S :S :S

τυπε γιατι το λες αυτο?αφου αποπνεει μια ανασφαλεια μια κακομοιρια μια λυπη,δηλαδη δεν υπαρχει περιπτωση να μην γαμησει.  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.297
Like
34.925
Πόντοι
9.931
τυπε εμεις που ειμαστε 30+ ετσι ηταν οταν ειμασταν φοιτητες,θυμαμαι οι περισσοτεροι μπακουρια ητανε.Ομως τα νεα παιδια που ειναι τωρα 18-25 γενικα οπως εγραψε κ ο σαντ_μαν κανουν σχεσεις πιο ευκολα ειναι δηλ ολο ζευγαρια,δν υπαρχει αυτη η μπακουριλα π υπηρχε πριν καμια 10-14χρονια η να ψαχνουν γαμπρο απο τα 18-24,δηλ εγω εχω συμαθθητριες π εχουνε παει μονο με 1 και ειναι μαζι του απο τα 18-22.

Ετσι ακριβώς δεν έχει καμία σχέση το σήμερα με οτι γινόταν πριν 20 χρόνια, της προάλλες μου έλεγε φίλος μου ότι ο γιος του γάμησε για πρώτη φορα πέρσι στα 15 του μια κοπέλα στα 14!! Πριν 20 χρόνια η πρώτη φορά μπορεί να ήταν στα 18 μεχρι και 20-22!!
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
Ετσι ακριβώς δεν έχει καμία σχέση το σήμερα με οτι γινόταν πριν 20 χρόνια, της προάλλες μου έλεγε φίλος μου ότι ο γιος του γάμησε για πρώτη φορα πέρσι στα 15 του μια κοπέλα στα 14!! Πριν 20 χρόνια η πρώτη φορά μπορεί να ήταν στα 18 μεχρι και 20-22!!

κ επαρχια ακομα χειροτερα ητανε μπορει να φτανε 25-28  :S :S :S ,εγω ξερω σημερα που μιλαμε κοπελες 25-27 που ειναι παρθενες  :S :S :S :S.Σε μας παντως 30+ ετσι ητανε θυμαμαι καποιες στο λυκειο 1-2 λυκειου που τις ειχαν ξεπαρθνιασει και ολοι τις λεγανε πουτανες  :idiot: :S :S
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
κ επαρχια ακομα χειροτερα ητανε μπορει να φτανε 25-28  :S :S :S ,εγω ξερω σημερα που μιλαμε κοπελες 25-27 που ειναι παρθενες  :S :S :S :S.Σε μας παντως 30+ ετσι ητανε θυμαμαι καποιες στο λυκειο 1-2 λυκειου που τις ειχαν ξεπαρθνιασει και ολοι τις λεγανε πουτανες  :idiot: :S :S
κωλο-επαρχιωτες Κωστακη.
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.214
Κριτικές
3
Like
1.704
Πόντοι
496
τυπε εμεις που ειμαστε 30+ ετσι ηταν οταν ειμασταν φοιτητες,θυμαμαι οι περισσοτεροι μπακουρια ητανε.Ομως τα νεα παιδια που ειναι τωρα 18-25 γενικα οπως εγραψε κ ο σαντ_μαν κανουν σχεσεις πιο ευκολα ειναι δηλ ολο ζευγαρια,δν υπαρχει αυτη η μπακουριλα π υπηρχε πριν καμια 10-14χρονια η να ψαχνουν γαμπρο απο τα 18-24,δηλ εγω εχω συμαθθητριες π εχουνε παει μονο με 1 και ειναι μαζι του απο τα 18-22.

Αυτά είναι τα καλά της κρίσης τυπε
Όταν εμείς είμαστε 20 - 22, η χώρα ήταν σε φάση να κάνει κ
Ολυμπιακούς αγώνες, πώς να σε "δουν" οι Ελλεηνίδες τοτε
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Μην σκέφτεστε έτσι ρε τύποι..
Τι κάνουν σήμερα τα 15χρονα και τα 20χρονα...

Κάποιοι κάποτε στο άνθος της ηλικίας τους πέθαναν παρθενοι σε μάταιους πολέμους,οι παππούδες μας παντρευονταν στα 16 με προξενιό,οι πατεράδες μας ζήτημα να εχουν πάει με άλλη γυναίκα από τη μάνα μας..

Αυτά θα λέμε;

Ας κοιτάξουμε να βελτιωσουμε το ΤΩΡΑ,όλα τα άλλα είναι μάταιος κλαψομουνισμος..
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Γκόμενα που θα στο παίξει δύσκολη δεν αξίζει να την κυνηγήσεις γιατί χάνεις κάθε ίχνος τιμής και υποβιβάζεις τον εαυτό σου! Η κάθε γκόμενα που εσένα στο παίζει δύσκολη καθόλου απίθανο να παρακαλάει για πούτσα κάποιον ακόμα και κατώτερο σου!

:hi:
 

arist_plat1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2015
Μηνύματα
12.726
Like
2
Πόντοι
166
Γκόμενα που θα στο παίξει δύσκολη δεν αξίζει να την κυνηγήσεις γιατί χάνεις κάθε ίχνος τιμής και υποβιβάζεις τον εαυτό σου! Η κάθε γκόμενα που εσένα στο παίζει δύσκολη καθόλου απίθανο να παρακαλάει για πούτσα κάποιον ακόμα και κατώτερο σου!

η ποιο σωστή πρόταση φίλε
έτσι είναι, θες έχει καλώς, δεν θές δεν πειραζει προχωράμε παρακάτω αμφότεροι
παλιά έλεγαν παρακαλετό μουνί ξινό γαμήσι

ΔΕΝ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΕ ΠΟΤΕ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom