Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.959

Ικτίνος

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.308
Κριτικές
108
Like
8.192
Πόντοι
24.806
Μάγκες θέλω βοήθεια. Λοιπόν θέλω να ρίξω μια πελάτισσα αλλά προφανώς δεν θέλω να καρφωθώ στη δουλειά και να μου πούνε μαλακία. Σκέφτηκα να τις γράψω ένα σημείωμα και να τις το βάλω στη τσάντα. Αλλά δεν ξέρω τη να γράψω....!!!
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
Μάγκες θέλω βοήθεια. Λοιπόν θέλω να ρίξω μια πελάτισσα αλλά προφανώς δεν θέλω να καρφωθώ στη δουλειά και να μου πούνε μαλακία. Σκέφτηκα να τις γράψω ένα σημείωμα και να τις το βάλω στη τσάντα. Αλλά δεν ξέρω τη να γράψω....!!!

γραψε το τηλ σου για αρχη και μετα καμια εφανταστη μπαλαφαρα
αναλογα τι πελατισσα ειναι
 

Ικτίνος

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.308
Κριτικές
108
Like
8.192
Πόντοι
24.806
γραψε το τηλ σου για αρχη και μετα καμια εφανταστη μπαλαφαρα
αναλογα τι πελατισσα ειναι

Λέω να μην γράψω το τηλ για πρώτη φορά. Έρχεται κάθε μέρα οπότε λέω να της πω κανένα κομπλιμέντο εφανταστο και μετά της δίνω το τηλ. Κάτι για το χαμόγελο της αλλά δεν ξέρω τη ατακα να γράψω
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
εχει ωραιο χαμογελο δηλαδη?
 

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
18
Πόντοι
6
Είμαι της γνώμης να δώσεις με τη μια το στίγμα σου. Γίνε κ λίγο πρόστυχος. Σε καλό θα σου βγεί πίστεψε με.
 

Επισκέπτης
Παγωτό-καϊμάκι , hemo και amado mio για πρωινό ! Μποντζιόρνο !

 

Ικτίνος

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.308
Κριτικές
108
Like
8.192
Πόντοι
24.806
εχει ωραιο χαμογελο δηλαδη?
Είμαι της γνώμης να δώσεις με τη μια το στίγμα σου. Γίνε κ λίγο πρόστυχος. Σε καλό θα σου βγεί πίστεψε με.

Ναι έχει ωραία χαμόγελο.
Φίλε aspirin μάλλον πρέπει να μπω δυναμικά. Πείτε καμιά καλή ατάκα γιατι δεν το χω
 
Εγγρ.
2 Μαΐ 2017
Μηνύματα
261
Like
89
Πόντοι
1
Οι άντρες είμαστε όπως οι επιθετικοί στο ποδόσφαιρο.Όσο σκοράρουν,τόσο θα είναι στα πάνω τους.Αν περάσουν 5 ματς,10 ματς και δεν σκοράρουν,όσο και να τους εμψυχώνουν οι γύρω,η αυτοπεποίθηση τους κλονίζεται.Και την ξαναβρίσκουν μόνο με γκολ.Νομίζω έγινα κατανοητός.
ισως να εχεις ερημια ψυχης(στυλ ποιηματων κατερινας γωγου) και να περιμενεις το μεγαλο ερωτα να σε ανεβασει.
κι αν ερθει και δεν ειναι αυτο που περιμενεις(εσυ να εισαι ερωτευμενος και αυτη να σε εχει ψιλιοχιεσμενο) εκει τοτε δεν θα πεις τι ηθελα και ασχοληθηκα;
εγω νιωθω και ερημια ψυχης αλλα κυριως δεν βγαζω κατι ερωτικο στις γυναικες μοιαζω στην εκφραση τον ιησου χριστο πατα ιησους χριστος εικονες(δεν εχω μακρια μαλλια ουτε ο ιησους λογικα ειχε) και εχω παψει να ασχολουμαι.τι ασχοληθηκα δηλαδη σε 1 αντιστοιχα ψυχρη την επεσα (κατι ενιωσα γι αυτη) και αυτη ασεξουαλ ειναι και συμφεροντολογα
σε λιγους μηνες γινομαι 31 αν ηταν να ειχα κανει κατι με γυναικα θα ειχα κανει.
ειμαι και ασεξουαλ(απουσια επιθυμιας για σεξ) και πλεον και ασυναισθηματικος
τι θα κανεις για να μην σκεφτεσαι οτι κι αν βιωνεις θα διαβαζεις θα βλεπεις ταινιες θα κανεις οτιδηποτεο εκτος απο το να σκεφτεσαι τα πλασματα που μας <<ομορφαινουν>> την ζωη
κι ομως δεν τρολαρω σ αυτο που ειπα περι ιησου χριστου
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.162
Κριτικές
16
Like
1.787
Πόντοι
4.655
Τύποι σήμερα μπήκα στην mobile εφαρμογή dating, Luxy. Έχουν αρχίσει και το μαθαίνουν και οι Ελληνίδες. Μπαίνουν τουμπανακια και ζητάνε σπονσοριν ευθεως. Όσοι είστε του σπορ μπαίνετε και κάνετε λαικ. Παίζουν επίσης απίθανης ομορφιάς Ρουμάνες και κάποιες Τουρκάλες. Ουκρανες επίσης πολλές. Υπάρχουν και λίγες απλές που ζητάνε σοβαρή σχέση. Ηλικίες : από 19-45. Ο ανταγωνισμός εκεί είναι μικρός στους άνδρες. Αν κάνετε ματς στο Τιντερ εκεί θα χάσετε το μέτρημα. Αν δεν κάνετε ματς στο Τιντερ εκεί θα έχετε τουλάχιστον 2 ανά εβδομάδα. Κάνετε λογαριασμό μέσω φεισμπουκ και μετά περιμένετε ένα 24ωρο περίπου για την έγκριση του λογαριασμού. Όσοι έχετε οικονομική άνεση η συνδρομή είναι λίγο τσουχτερή. 115€ για ένα μήνα, 52 για 6μηνο. Έχει γκομενες κλασσατες και πολύ μορφωμένες από όλο τον κόσμο. Από 4-5αρια και πάνω. Μέσος όρος : 7-7.5. 8αρια πολλά και αρκετά 9αρια 10αρια. Καλα κονέ και καλά γαμησια.

Μάλλον advert το κάνεις
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.306
Like
34.971
Πόντοι
9.931

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.461
Like
4.979
Πόντοι
456
Αν δεν ειναι στο καταληλο νημα παρακαλω να μεταφερθει [video]http://www.protothema.gr/greece/article/751094/limenikina-minuse-astunomiko-gia-post-sto-facebook-/ [/video] :lheel:
 
Εγγρ.
2 Μαΐ 2017
Μηνύματα
261
Like
89
Πόντοι
1
προς ολους τους απογοητευμενους και μη βρηκα ταινιαρα να δειτε
αντε και σε λιγες ωρες ξημερωνει ενα καινουργιο τιποτα :thubsdown: :spam: :-( :walkingpenis: :orchestra: :effemine: :gay: :gay: :wanker: :hi:
 

dinos34

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
1.317
Κριτικές
17
Like
1.006
Πόντοι
1.026

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
ισως να εχεις ερημια ψυχης(στυλ ποιηματων κατερινας γωγου) και να περιμενεις το μεγαλο ερωτα να σε ανεβασει.
κι αν ερθει και δεν ειναι αυτο που περιμενεις(εσυ να εισαι ερωτευμενος και αυτη να σε εχει ψιλιοχιεσμενο) εκει τοτε δεν θα πεις τι ηθελα και ασχοληθηκα;
εγω νιωθω και ερημια ψυχης αλλα κυριως δεν βγαζω κατι ερωτικο στις γυναικες μοιαζω στην εκφραση τον ιησου χριστο πατα ιησους χριστος εικονες(δεν εχω μακρια μαλλια ουτε ο ιησους λογικα ειχε) και εχω παψει να ασχολουμαι.τι ασχοληθηκα δηλαδη σε 1 αντιστοιχα ψυχρη την επεσα (κατι ενιωσα γι αυτη) και αυτη ασεξουαλ ειναι και συμφεροντολογα
σε λιγους μηνες γινομαι 31 αν ηταν να ειχα κανει κατι με γυναικα θα ειχα κανει.
ειμαι και ασεξουαλ(απουσια επιθυμιας για σεξ) και πλεον και ασυναισθηματικος
τι θα κανεις για να μην σκεφτεσαι οτι κι αν βιωνεις θα διαβαζεις θα βλεπεις ταινιες θα κανεις οτιδηποτεο εκτος απο το να σκεφτεσαι τα πλασματα που μας <<ομορφαινουν>> την ζωη
κι ομως δεν τρολαρω σ αυτο που ειπα περι ιησου χριστου
Τύπε άσε την ενασχόληση με τις θρησκείες και τράβα σε έναν γιατρό. Αυτά πού γράφεις δείχνουν κατάθλιψη.
 
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
451
Like
571
Πόντοι
81
εχοντας γυρισει την υδρογειο πολλες φορες, γυναικες με την νοοτροπια ελληνιδας ειναι προς αποφυγη. Ευτυχως οι αλλοδαπες , οι πλειστες, δεν εχουν αυτην την νοοτροπια.
 
Εγγρ.
2 Μαΐ 2017
Μηνύματα
261
Like
89
Πόντοι
1
Τύπε άσε την ενασχόληση με τις θρησκείες και τράβα σε έναν γιατρό. Αυτά πού γράφεις δείχνουν κατάθλιψη.
παω δεν παω στα τετοια μου ετσι και αλλιως ειμαι μοναχικο ατομο αδιαφορος περναω στις γυναικες.και στην τελικη γιατι πρεπει να ειμαστε ολοι χαρουμενοι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom