Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
ΚΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ, ΑΡΝΟΥΜΑΙ ΠΕΙΣΜΑΤΙΚΑ

Και εγώ δεν ήθελα γιατί βλέπουν όλες τις πρώην και τις νυν σου,μπορεί να το ελέγξει ο εργοδότης σου,οι συγγενείς σου και χέζεις όπου τρως αλλά γενικά σήμερα είναι αναπόφευκτο απλά πρέπει να είσαι προσεκτικός με τα ποσταρίσματα.(τελείως PC ή καθόλου σχόλια,όχι γαμάω και δέρνω Βαλκάνιος κτλ).
Δε με πολυενδιαφέρει αν κάποιες γκόμενες βλέπουν τις άλλες κτλ.
Το facebook είναι καλό για τις γκόμενες να δείχνουν οτι έχουν θαυμαστές που τάχα δεν τους έχουν γαμήσει ενώ ταυτόχρονα μπορούν να ελέγχουν τους λογαριασμούς των αντρών να κατασκοπεύουν κτλ.Είναι μεγάλη παπαριά,απλά πρέπει να το αντιμετωπίζεις σαν αναγκαίο κακό.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Είναι λογικό να κοιτάζουν ξένους αφού ο ξένος έχει περισσότερο παραδάκι.Μέσο εισόδημα άντρα 2500 ευρώ Γερμανία,700 ευρώ η Ελλάδα.Τι θα κοιτάξει η Ελληνίδα?Καυλάρει με το τευτονικό πέος.
Δε συζητάμε για αμάξι,στάτους,προοπτικές κτλ.
Εκεί που μπορεί λίγο να υπερτερεί ο Ελληνας είναι στην ακίνητη περιουσία αλλά τώρα με ΕΝΦΙΑ κτλ φευ.
Οι Ελληνίδες σιγά βέβαια μην πουν ερωτεύτηκα τον παρά θα πουν μου αρέσει η δυτική κουλοτύρα που ο άντρας βοηθάει στις δουλειές του σπιτιού σε αντιμετωπίζει ισότιμα κτλ.
Γενικά πολλοί ξένοι ρωτάνε αν έχει πέσει η Ελλάδα αρκετά οικονομικά ώστε να έρθουνε να γαμήσουνε,αν έχει ωραίες γκόμενες κτλ.
Εμφανισιακά η Ελληνίδα δεν κλάνει μία μπροστά στη μέση Δυτική αλλά έχει βαλκανική πουτανιά και περιποίηση που κάτω από συνθήκες αναπληρώνει.Επίσης παίζει ρόλο η αρχαία παράδοση αλλιώς είναι για το Δυτικό να έχει γκόμενα Ελληνίδα και αλλιώς ανώνυμη Βουλγάρα ακόμα και ίδιας ή ανώτερης εμφάνισης.Με την Ελληνίδα πουλάει καλύτερα μούρη είναι πιο brand name.

Iσχυει, το παιζεουν μαγκια οτι εχουν ελληνιδα ( αλλοι απο κει ). Και δε μιλαμε φυσικα για τπτ μοντελα, για τις συνηθισμενες σακαφιορες
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Και εγώ δεν ήθελα γιατί βλέπουν όλες τις πρώην και τις νυν σου,μπορεί να το ελέγξει ο εργοδότης σου,οι συγγενείς σου και χέζεις όπου τρως αλλά γενικά σήμερα είναι αναπόφευκτο απλά πρέπει να είσαι προσεκτικός με τα ποσταρίσματα.
Δε με πολυενδιαφέρει αν κάποιες γκόμενες βλέπουν τις άλλες κτλ.
Το facebook είναι καλό για τις γκόμενες να δείχνουν οτι έχουν θαυμαστές που τάχα δεν τους έχουν γαμήσει ενώ ταυτόχρονα μπορούν να ελέγχουν τους λογαριασμούς των αντρών να κατασκοπεύουν κτλ.Είναι μεγάλη παπαριά,απλά πρέπει να το αντιμετωπίζεις σαν αναγκαίο κακό.

:hi:
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Blue lagoon ειναι εκει με το πειρατικο καραβι;

Α ρε Ροδο, σε εχω μες την καρδια μου....
Για μενα ειναι το καλυτερο μερος της Ελλαδας με διαφορα...
Γιατί είναι στην καρδιά σου cool11 ; Καμακωσες καμία τουρίστρια ή απλά σου άρεσαν τα αξιοθέατα ;
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606

Μία γκόμενα μου είπε σιγά μη βάλω αληθινό λογαριασμό στο facebook να βλέπετε όλοι οι γκόμενοι ο ένας τον άλλον.Αλλά τις γκόμενές σου τις είδα.Και δε θέλω να είμαι στο χαρέμι να με βλέπουν μαζί με τις άλλες.
Γενικά οι άντρες είναι τόσο simpletons που στα social media είμαστε χαμένοι από χέρι.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Μία γκόμενα μου είπε σιγά μη βάλω αληθινό λογαριασμό στο facebook να βλέπετε όλοι οι γκόμενοι ο ένας τον άλλον.Αλλά τις γκόμενές σου τις είδα.Και δε θέλω να είμαι στο χαρέμι.
Γενικά οι άντρες είναι τόσο simpletons που στα social media είμαστε χαμένοι από χέρι.

:thumbsup:
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Xθες το βράδυ σε μενα έλεγες ότι φοβάμαι να τις κυνηγησω τυπε :2funny: :2funny: δεν σου απαντησα χθες αλλα την πήρες την απαντηση από αλλού.
Προφανώς παρερμηνευσες την ερώτησή μου. Εγώ δεν είχα σκοπό να σε ειρωνευτω αλλά να μάθω το σκεπτικό σου. Εγώ θα συνεχίσω να της κυνηγάω μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων... ψυχής κι οσο δεν μπορώ να πάω ταξιδακι σε Ουκρανια και άλλα μέρη.
Στα περισσότερα που γραφεις άλλωστε συμφωνώ και διαβάζω τα κείμενά σου στα οποία δείχνεις λογικός και δειχνεις ότι δεν θέλεις να χάνεις τον χρόνο σου και φαιά ουσία επικοινωνώντας με τις ξυνομουνες Ελλεηνιδες.
Εγώ δεν θα μπορούσα να μην ασχολούμαι με δαυτες, αν και ξέρω ότι ψάχνω ψιλους στ' άχυρα. Επίσης δεν θα ήθελα να ασχολούμαι με τα μασαζαδικα διότι δεν έχω παραδες να ξοδέψω, ούτε και με ελκύει το σπορ διότι δεν περιέχει συναίσθημα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Iσχυει, το παιζεουν μαγκια οτι εχουν ελληνιδα ( αλλοι απο κει ). Και δε μιλαμε φυσικα για τπτ μοντελα, για τις συνηθισμενες σακαφιορες

Κατ αρχάς ο άλλος έχει added value.Μου λέει ο άλλος ο Γερμανός με εισόδημα 10000 ευρώ καθαρά το μήνα πώς η Ελληνίδα γυναίκα του τον πήγε σε εξαιρετικά μέρη στην Ασπροβάλτα και γούσταρε τόσο που αγόρασε ακίνητα δίπλα στο δικό της.
Πού να το κάνει αυτό Βουλγάρα ή Σέρβα,Ρουμάνα?Απλά no chance.Ενώ οι Ελληνίδες τους παίζουν τους Δυτικούς αν είναι καπάτσες.
Δηλαδή ο Δυτικός αν παρουσιάζει Πολωνέζα ή Ουκρανέζα,Βαλκάνια κτλ και λέει εδώ η γκόμενά μου γελάνε όλοι είναι σα να λέει από εδώ η πουτάνα μου.Ενώ τις Ελληνίδες τις παίρνουν πιο σοβαρά λόγω ιστορίας κτλ.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Κατ αρχάς ο άλλος έχει added value.Μου λέει ο άλλος ο Γερμανός με εισόδημα 10000 ευρώ καθαρά το μήνα πώς η Ελληνίδα γυναίκα του τον πήγε σε εξαιρετικά μέρη στην Ασπροβάλτα και γούσταρε τόσο που αγόρασε ακίνητα δίπλα στο δικό της.
Πού να το κάνει αυτό Βουλγάρα ή Σέρβα,Ρουμάνα?Απλά no chance.Ενώ οι Ελληνίδες τους παίζουν τους Δυτικούς αν είναι καπάτσες.
Δηλαδή ο Δυτικός αν παρουσιάζει Πολωνέζα ή Ουκρανέζα,Βαλκάνια κτλ και λέει εδώ η γκόμενά μου γελάνε όλοι είναι σα να λέει από εδώ η πουτάνα μου.Βασικά ντρέπεται να πει οτι έχει τέτοια γκόμενα.Ενώ τις Ελληνίδες τις παίρνουν πιο σοβαρά λόγω ιστορίας κτλ.
Έχω μια ερώτηση επ'αυτού? Σε αυτούς βγάζουν τα στραβά που θα βγάζαν στους Έλληνες γαμπρούς?  Δηλαδή τους κερατώνουν ή τους κάνουν σκηνικά όπως σε όλους εδώ?Ή είναι στρωμένες?
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Προφανώς παρερμηνευσες την ερώτησή μου. Εγώ δεν είχα σκοπό να σε ειρωνευτω αλλά να μάθω το σκεπτικό σου. Εγώ θα συνεχίσω να της κυνηγάω μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων... ψυχής κι οσο δεν μπορώ να πάω ταξιδακι σε Ουκρανια και άλλα μέρη.
Στα περισσότερα που γραφεις άλλωστε συμφωνώ και διαβάζω τα κείμενά σου στα οποία δείχνεις λογικός και δειχνεις ότι δεν θέλεις να χάνεις τον χρόνο σου και φαιά ουσία επικοινωνώντας με τις ξυνομουνες Ελλεηνιδες.
Εγώ δεν θα μπορούσα να μην ασχολούμαι με δαυτες, αν και ξέρω ότι ψάχνω ψιλους στ' άχυρα. Επίσης δεν θα ήθελα να ασχολούμαι με τα μασαζαδικα διότι δεν έχω παραδες να ξοδέψω, ούτε και με ελκύει το σπορ διότι δεν περιέχει συναίσθημα.

Και εσύ πας να διορθώσεις τη συμπεριφορά από τις γκόμενες.Τίποτα χειρότερο για μια γυναίκα.Απλά οι γκόμενες είναι παλαβές άμα λες δεν πρέπει να είστε παλαβές πάπαλα.Είναι σα να λες στους άντρες δεν πρέπει να καυλώνετε.Τις γκόμενες τις παίρνεις όπως είναι με όλη τη μαλακία που τις δέρνει.Δεν κάνεις καμιά κριτική.Τη μαλακία τους την ξέρουν και αυτές δεν υπάρχει κάτι να διορθώσεις.
Απόλυτη ανωτερότητα.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Και εσύ πας να διορθώσεις τη συμπεριφορά από τις γκόμενες.Τίποτα χειρότερο για μια γυναίκα.Απλά οι γκόμενες είναι παλαβές άμα λες δεν πρέπει να είστε παλαβές πάπαλα.Είναι σα να λες στους άντρες δεν πρέπει να καυλώνετε.Τις γκόμενες τις παίρνεις όπως είναι με όλη τη μαλακία που τις δέρνει.Δεν κάνεις καμιά κριτική.Τη μαλακία τους την ξέρουν και αυτές δεν υπάρχει κάτι να διορθώσεις.
Απόλυτη ανωτερότητα.

πραγματικα σημερα τα θετεις τα πραγματα στη σωστη τους βαση, μερικες φορες παρεκτρεπεσαι λιγο με τα λεγομενα σου αλλα σημερα δινεις ρεσιταλ αποψεων  :worship:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Έχω μια ερώτηση επ'αυτού? Σε αυτούς βγάζουν τα στραβά που θα βγάζαν στους Έλληνες γαμπρούς?  Δηλαδή τους κερατώνουν ή τους κάνουν σκηνικά όπως σε όλους εδώ?Ή είναι στρωμένες?

Στον Ελληνα γαμπρό με τα 10000 ευρώ καθαρά τι στραβά να βγάλουνε?Απλά ρωτάνε τι του αρέσει περισσότερο.Οι Ελληνίδες έχουν και αυτό το πλεονέκτημα οτι μπορούν να το παίξουν υποταγμένες οθωμανές σκλάβες στις επιθυμίες του άντρα και αυτό το γουστάρουν οι Δυτικοί γιατί οι γερμανοειδείς γκόμενες έχουν γίνει τόσο αντράκια που δεν είναι αστείο.
Ενώ οι Ελληνίδες γατούλες τους φτιάχνουν και κανά γαλακτομπούρεκο και τους κερδίζουνε σου λέει ο άλλος είμαι βασιλιάς Δυτικός βρήκα γκόμενες που δεν ξέρουν τα δικαιώματά τους.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Στον Ελληνα γαμπρό με τα 10000 ευρώ καθαρά τι στραβά να βγάλουνε?Απλά ρωτάνε τι του αρέσει περισσότερο.Οι Ελληνίδες έχουν και αυτό το πλεονέκτημα οτι μπρούν να το παίξουν υποταγμένες οθωμανές σκλάβες στις επιθυμίες του άντρα και αυτό το γουστάρουν οι Δυτικοί γιατί οι γερμανοειδείς γκόμενες έχουν γίνει τόσο αντράκια που δεν είναι αστείο.
Ενώ οι Ελληνίδες γατούλες τους φτιάχνουν και κανά γαλακτομπούρεκο και τους κερδίζουνε σου λέει ο άλλος είμαι βασιλιάς Δυτικός βρήκα γκόμενες που δεν ξέρουν τα δικαιώματά τους.

:hi:  :worship:

σημερα kman2 δινεις ρεσιταλ αποψεων
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.897
Like
1.437
Πόντοι
216
Γιατί είναι στην καρδιά σου cool11 ; Καμακωσες καμία τουρίστρια ή απλά σου άρεσαν τα αξιοθέατα ;

Γιατι ειναι πανεμορφο νησι, απειρες επιλογες, τρομερα οργανωμενα τα παντα ολα, πολλα και ωραια αξιοθεατα, επαγγελματισμος παντου, ζωή καλή και τον χειμωνα, αεροπορικες συνδεσεις με Ευρωπη, κοσμοπολιτικος αερας κλπ. Τα παντα ολα ειναι αυτο το νησι....Θεωρω οτι ειναι πραγματικα προνομιουχος οποιος ζει εκει, για ελληνικα δεδομενα παντα, αφου ειναι ανωτερο απο οτιδηποτε αλλο στην Ελλαδα, σαν συνολο, και στα πιο πολλα επιμερους θεματα...

Οσο για τις γυναικες, δεν ειχα καποια προσωπικη περιπετεια, αλλα με οσα ειδα μου επεσαν τα σαγονια με τις ξενες...
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Και εσύ πας να διορθώσεις τη συμπεριφορά από τις γκόμενες.Τίποτα χειρότερο για μια γυναίκα.Απλά οι γκόμενες είναι παλαβές άμα λες δεν πρέπει να είστε παλαβές πάπαλα.Είναι σα να λες στους άντρες δεν πρέπει να καυλώνετε.Τις γκόμενες τις παίρνεις όπως είναι με όλη τη μαλακία που τις δέρνει.Δεν κάνεις καμιά κριτική.Τη μαλακία τους την ξέρουν και αυτές δεν υπάρχει κάτι να διορθώσεις.
Απόλυτη ανωτερότητα.
Δάσκαλε, δεν είχα σκοπό να τις διορθώσω. Σεξουαλικά απελευθερωμένη δήλωνε στο προφίλ της και είπα να της μπω στο ψητό κατευθείαν. Πιθανόν να το ξεκίνησα κάπως λάθος αλλά δεν ανέμενα τόσο προκλητική συμπεριφορά από το Ελλεηνιδακι. Πάντως και διαφορετικά να το συνέχιζα, αργά ή γρήγορα θα εκδήλωνε την ανάρμοστη συμπεριφορά της.

By the way, έτοιμος ήμουν να ρωτήσω σε άλλο νήμα, που έχεις χαθεί τον τελευταίο καιρό. Κάπου είχες πάει νομίζω. Για γράψε στα σχετικά θρεντ να μας πεις πως περασες.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.897
Like
1.437
Πόντοι
216
Στον Ελληνα γαμπρό με τα 10000 ευρώ καθαρά τι στραβά να βγάλουνε?Απλά ρωτάνε τι του αρέσει περισσότερο.Οι Ελληνίδες έχουν και αυτό το πλεονέκτημα οτι μπορούν να το παίξουν υποταγμένες οθωμανές σκλάβες στις επιθυμίες του άντρα και αυτό το γουστάρουν οι Δυτικοί γιατί οι γερμανοειδείς γκόμενες έχουν γίνει τόσο αντράκια που δεν είναι αστείο.
Ενώ οι Ελληνίδες γατούλες τους φτιάχνουν και κανά γαλακτομπούρεκο και τους κερδίζουνε σου λέει ο άλλος είμαι βασιλιάς Δυτικός βρήκα γκόμενες που δεν ξέρουν τα δικαιώματά τους.

Και μετα απο λιγο, αμα δεσουν το γαιδαρο, αρχιζουν να ξεσπαθωνουν και τις γνωστες φεμινιστικες μλκιες, τα δικαιωματα μου, τα σεα μου τα μεα μου....
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Γιατι ειναι πανεμορφο νησι, απειρες επιλογες, τρομερα οργανωμενα τα παντα ολα, πολλα και ωραια αξιοθεατα, επαγγελματισμος παντου, ζωή καλή και τον χειμωνα, αεροπορικες συνδεσεις με Ευρωπη, κοσμοπολιτικος αερας κλπ. Τα παντα ολα ειναι αυτο το νησι....Θεωρω οτι ειναι πραγματικα προνομιουχος οποιος ζει εκει, για ελληνικα δεδομενα παντα, αφου ειναι ανωτερο απο οτιδηποτε αλλο στην Ελλαδα, σαν συνολο, και στα πιο πολλα επιμερους θεματα...

Οσο για τις γυναικες, δεν ειχα καποια προσωπικη περιπετεια, αλλα με οσα ειδα μου επεσαν τα σαγονια με τις ξενες...

Σίγουρα δεν σου δημιουργήθηκε εκεί το κόλλημα με τις Κινέζες τύπε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom