Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.959

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
1.574
Like
2
Πόντοι
16
τετοιο καβλι σαν το δικο μου θα το λιγουρευσαι για πολλα χρονια η μηπως θελεις να μουμε skype παλι να εμπεδωσεις το μεγεθος

δεν με εχεις δει δε σε εχω δει απο κανενα skype... ουτε καν φβ .. αλλους ναι εσενα ποτε..μη λες ψευτιες... σοβαρεψου γιατι στο τελος θα τα πιστεψεις και εσυ αυτα που λες .. αντε για νανι τωρα...
 

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
δεν με εχεις δει δε σε εχω δει απο κανενα skype... ουτε καν φβ .. αλλους ναι εσενα ποτε..μη λες ψευτιες... σοβαρεψου γιατι στο τελος θα τα πιστεψεις και εσυ αυτα που λες .. αντε για νανι τωρα...

fb δεν εχω σκαιπ εχω ομως και αν θελεις μιλαμε μεσω σκαιπ, να δεις οτι ολα που σου λεω ειναι αληθεια
 
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
1.574
Like
2
Πόντοι
16
fb δεν εχω σκαιπ εχω ομως και αν θελεις μιλαμε μεσω σκαιπ, να δεις οτι ολα που σου λεω ειναι αληθεια

με καμερες δε μπλεκω,,... εχουν ακουστει πολλα κατα καιρους με τις καμερες ... εισαι εσυ και αλλοι 5 στο πλαι και βλεπουν  η ακομα καλητερα γραφεις την αλλη δε παιρνει χαμπαρι και τη δινεις στεγνα μετα... ασε .  ;) ;)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
με καμερες δε μπλεκω,,... εχουν ακουστει πολλα κατα καιρους με τις καμερες ... εισαι εσυ και αλλοι 5 στο πλαι και βλεπουν  η ακομα καλητερα γραφεις την αλλη δε παιρνει χαμπαρι και τη δινεις στεγνα μετα... ασε .  ;) ;)
καλα κανεις τυπε ειδες πως την πατησε ο αλλος με τα καροτα και τωρα εφυγε προσφυγας σε αλλη γη
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.775
Κριτικές
90
Like
36.668
Πόντοι
25.467
Μην τον αποπάιρνετε τον καημενο.  :)

Προσπαθεί να μιμηθει το Δάσκαλο, που κάνει σεξ μέσω σκάιπ.

Δεν είναι κακό  να δείχνει ζήλο.  :)
 

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
με καμερες δε μπλεκω,,... εχουν ακουστει πολλα κατα καιρους με τις καμερες ... εισαι εσυ και αλλοι 5 στο πλαι και βλεπουν  η ακομα καλητερα γραφεις την αλλη δε παιρνει χαμπαρι και τη δινεις στεγνα μετα... ασε .  ;) ;)

για μαλακα με περασες θα τα πουμε αυριο σε πμ, εγω θα πρεπει να προσεχω απο εσενα μην σου δειξω το καβλι μου και μετα το δω σε κανενα ποστ στο μπου η στο φαληρο που μενεις να δω  αφισες με την φατσα μου.

μετα την θεσσαλονικη η δευτερη κατοικια μου ειναι το φαληρο μπηκες;  ;)
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.938
Κριτικές
8
Like
2.979
Πόντοι
506
καληνυχτα ρεμαλιαα :sleeping:
 
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
1.574
Like
2
Πόντοι
16
για μαλακα με περασες θα τα πουμε αυριο σε πμ, εγω θα πρεπει να προσεχω απο εσενα μην σου δειξω το καβλι μου και μετα το δω σε κανενα ποστ στο μπου η στο φαληρο που μενεις να δω  αφισες με την φατσα μου.

μετα την θεσσαλονικη η δευτερη κατοικια μου ειναι το φαληρο μπηκες;  ;)


εισαι εξυπνος.... μαρεσε η απαντηση σου δε περιμενα τιποτα λιγοτερο...  ;) ;) ;) καλο βραδυ
 

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
εισαι εξυπνος.... μαρεσε η απαντηση σου δε περιμενα τιποτα λιγοτερο...  ;) ;) ;) καλο βραδυ

σου τα εχω πει και σε πμ δεν ειμαι τυχαιος τυπος, δεν θα επαναλαμβανομαστε συνεχεια

καλο βραδι ζαβαρα, εγω εχω δουλιτσα με call girl  :zfuck:

αυριο παλι
 
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
1.574
Like
2
Πόντοι
16
σου τα εχω πει και σε πμ δεν ειμαι τυχαιος τυπος, δεν θα επαναλαμβανομαστε συνεχεια

καλο βραδι ζαβαρα, εγω εχω δουλιτσα με call girl  :zfuck:

αυριο παλι

κατουρα και λιγο εσυ....... με ενα τηλεφωνο στο αυτι εισαι .............. και με ενα πληκτρολογιο στο χερι......χα χα χα χα ολα τα προλαβαινεις :-* :-* :-* :-*
 

Naruto-Sasuke

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
Απλα ακομα γελαω  :2funny: :2funny: :2funny:
Ξερεις εσυ τι εννοω  ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom