Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 67 άτομα (0 μέλη και 67 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

lagos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
13
Πόντοι
16
μα αυτες που περιμενουν να τις πληρωνεις εσυ ειναι οι χειροτερες γυφτισες απλα επειδη κάποιοι το μονο που τους νοιάζει ειναι να πηδηξουν δεν μπορουν να σκεφτουν τι γινεται
Φιλε ειχα παρει τα πρωτα σημαδια στις διακοπες οπου ειχα νοικιασει ενα σκουτερ για τις βολτες στο νησι.Μου λεει γιατι πηραμε αυτο?Γιατι λεω τι εχει.Δεν ξερω μου λεει απο αυτα αλλα το αλλο το ακριβοτερο εμοιαζε καλυτερο και ποιο ομορφο.Αμα το πληρωνεις εσυ παρτο της λεω. Μοκο η κιουρια.Μετα απο 2 μερες αχ τη ωραιο σκουτερ πολυ το ερωτευτηκα  :jerking: εμ βεβαια αμα πηγαινεις τσαμπα σε ολα  :grin:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Φιλε ειχα παρει τα πρωτα σημαδια στις διακοπες οπου ειχα νοικιασει ενα σκουτερ για τις βολτες στο νησι.Μου λεει γιατι πηραμε αυτο?Γιατι λεω τι εχει.Δεν ξερω μου λεει απο αυτα αλλα το αλλο το ακριβοτερο εμοιαζε καλυτερο και ποιο ομορφο.Αμα το πληρωνεις εσυ παρτο της λεω μοκο η κιουρια.Μετα απο 2 μερες αχ τη ωραιο σκουτερ πολυ το ερωτευτηκα  :jerking: εμ βεβαια αμα πηγαινεις τσαμπα σε ολα  :grin:
Τύπε εχεις σκαιπ της τυπισσας?  :2funny: :2funny: :2funny:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Παντως μερικες γκομενες δεν εχουν τον θεο τους ειχα μια γκομενουλα ποιο παλια η οποια μολις ειχε τελιωσει το πανεπιστημιο.Οι γονεις της δεν τις διναν πολυ χατζιρλικι και τα οικονομικα της δεν ηταν τοσο καλα.Δεν με πειραζε αυτο καθοτι παιρνουσα καλα  :knockinb: και οποτε βγαιναμε της εκανα τα εξοδα (λετε να ειμουν πυρφορος  :think: τελος παντων...).Καποια στιγμη στο κεντρο της αθηνας μετα απο βραδυνη εξοδο σταματαμε με το αμαξι σε ενα εβερεστ για σαντουιτσακι.Τα συμπρακαλα κανανε 10,30 δινω 20αρικο στο ταμειο μου λεει εχεις 30λεπτα γιατι δεν εχω ψιλα.Ρε βικυ εχεις 30 λεπτα τις λεω?Ναι μου λεει.Τα δινω στον ταμεια γυρναω στο αμαξι οπου με περιμενε με το πορτοφολι της ανοιχτο.Τα 30λεπτα μου λεει  :S .Προς στιγμην τα πηρα στο κρανιο εψαξα στο αμαξι βρηκα ψιλα και της εδωσα τα 30λεπτα τα οποια και εβαλε στο πορτοφολακι της (λετε να εβγαινα με την κορη του σκρουτζ μακ ντακ  :think:).Την επομενη μερα στα καπακια την εστειλα σπιτι της παρολο που μιξοκλαιγε δωσμου μια ακομα ευκαιρια και αλλες τετοιες μαλακιες.Και δεν ηταν μονο για τα 30λεπτα αλλα για ολη την για την συμπεριφορα της...
μάλλον τρολαρεις  τώρα :think:
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
μα αυτες που περιμενουν να τις πληρωνεις εσυ ειναι οι χειροτερες γυφτισες απλα επειδη κάποιοι το μονο που τους νοιάζει ειναι να πηδηξουν δεν μπορουν να σκεφτουν τι γινεται

Θα έχεις ιστορίες να διηγηθείς ε;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
μπααα το μονο καλο σε αυτην ηταν οτι ειχε καλο σωμα στυλιαρι (σε οσους αρεσουν αυτου του ειδους) και δυνατη στο  :fuck1:
Α στυλιαρι ηταν?
Σορυ τυπε δεν ενδιαφερομαι.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Φιλε ειχα παρει τα πρωτα σημαδια στις διακοπες οπου ειχα νοικιασει ενα σκουτερ για τις βολτες στο νησι.Μου λεει γιατι πηραμε αυτο?Γιατι λεω τι εχει.Δεν ξερω μου λεει απο αυτα αλλα το αλλο το ακριβοτερο εμοιαζε καλυτερο και ποιο ομορφο.Αμα το πληρωνεις εσυ παρτο της λεω. Μοκο η κιουρια.Μετα απο 2 μερες αχ τη ωραιο σκουτερ πολυ το ερωτευτηκα  :jerking: εμ βεβαια αμα πηγαινεις τσαμπα σε ολα  :grin:

1. Ρε λιγδιάρη, καλοκαίρι με ήλιο νοίκιασες σκούτερ και όχι αυτοκίνητο; Έκθεση στον ήλιο και κίνδυνος να σπάσετε κανένα πόδι χέρι.
2. Και μόνο για αυτό θα έπρεπε να σε χωρίσει αλλά ήθελε πιο ακριβό σκούτερ; Kαλό βλαχομπαρόκ ούφο και αυτή.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
1. Ρε λιγδιάρη, καλοκαίρι με ήλιο νοίκιασες σκούτερ και όχι αυτοκίνητο; Έκθεση στον ήλιο και κίνδυνος να σπάσετε κανένα πόδι χέρι.
2. Και μόνο για αυτό θα έπρεπε να σε χωρίσει αλλά ήθελε πιο ακριβό σκούτερ; Kαλό βλαχομπαρόκ ούφο και αυτή.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

lagos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
13
Πόντοι
16
1. Ρε λιγδιάρη, καλοκαίρι με ήλιο νοίκιασες σκούτερ και όχι αυτοκίνητο; Έκθεση στον ήλιο και κίνδυνος να σπάσετε κανένα πόδι χέρι.
2. Και μόνο για αυτό θα έπρεπε να σε χωρίσει αλλά ήθελε πιο ακριβό σκούτερ; Kαλό βλαχομπαρόκ ούφο και αυτή.
Φιλε σορρυ αλλα πριν μιλησεις και πεις τον αλλο λιγδιαρη καλο θα ηταν να τον ξερεις οπως και το να ξερεις οτι στο νησι που πηγαμε επιτρεποταν μονο το μηχανακι  :birdman: .Ηταν τοσο μικρο που αν ειχες ορεξη και με τα ποδια το γυρνουσες.Για αυτο μην ξαναβιαστεις να χαρακτηρισεις τον αλλο.Ειναι το μονο ευκολο  :grin: και αυτο δεν δειχνει και τοσο νοημονα ανθρωπο  :grin:
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Φιλε σορρυ αλλα πριν μιλησεις και πεις τον αλλο λιγδιαρη καλο θα ηταν να τον ξερεις οπως και το να ξερεις οτι στο νησι που πηγαμε επιτρεποταν μονο το μηχανακι  :birdman: .Ηταν τοσο μικρο που αν ειχες ορεξη και με τα ποδια το γυρνουσες.Για αυτο μην ξαναβιαστεις να χαρακτηρισεις τον αλλο.Ειναι το μονο ευκολο  :grin: και αυτο δεν δειχνει και τοσο νοημονα ανθρωπο  :grin:

Συγχώρα με Κύριε, αμάρτησα Μεγάλη Πέμπτη, είπα έναν συνάνθρωπο μου λιγδιάρη την ώρα που κρεμάσαι επί ξύλου.

Καλύτερα να το γυρνούσες το νησί με τα πόδια τέκνον μου.
 

lagos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
13
Πόντοι
16
Συγχώρα με Κύριε, αμάρτησα Μεγάλη Πέμπτη, είπα έναν συνάνθρωπο μου λιγδιάρη την ώρα που κρεμάσαι επί ξύλου.

Καλύτερα να το γυρνούσες το νησί με τα πόδια τέκνον μου.
:s&m_1:  :priest: :priest: :priest:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Φιλε σορρυ αλλα πριν μιλησεις και πεις τον αλλο λιγδιαρη καλο θα ηταν να τον ξερεις οπως και το να ξερεις οτι στο νησι που πηγαμε επιτρεποταν μονο το μηχανακι  :birdman: .Ηταν τοσο μικρο που αν ειχες ορεξη και με τα ποδια το γυρνουσες.Για αυτο μην ξαναβιαστεις να χαρακτηρισεις τον αλλο.Ειναι το μονο ευκολο  :grin: και αυτο δεν δειχνει και τοσο νοημονα ανθρωπο  :grin:

Ρε απαραδεκτε, γιατι πηγες το κοριτσι σε μικρο νησι  :2funny: :2funny: :2funny:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
ούτε δεκάρα μάγκες. Μονο οι πορνες αξίζουν.μονο εκεί θα βρείτε αυτό που σας αξίζει πραγματικά.τα καλύτερα φιλετα είναι μονο στα μπουρδελα.μη γίνεστε θύματα τους
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
57
Like
6.798
Πόντοι
5.406
Δικη της επιλογη απαρεδεκτε  :P
Καλα ρε αχαιρευτε ενα μεταφορικο  σ εβαλε να διαλεξεις, κι εσυ αντι να την πας με μια φερραρι στο νησι,  που εχει και δρομους να την τρεξεις, τη βαζεις σε σκουτερ την πριγκιπισσα!! Πτου σου βρωμιαρη!!
:2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom