Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (1 μέλη και 36 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
οι πιρφοροι κατεστρεψαν την ελλαδα λεμεεεε  :rockon: :rockon:

ελλεηνιδες, κλαααααααψτεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

http://[URL unfurl="true"]www.the-nmc.com/blog/wp-content/uploads/2010/10/big_sophia-rudyeva-3-600x399.jpg[/img[/URL]]
[/quote] πσσσσ  :cool:
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
καπως ετσι ειναι ομως.Αμα ο αλλος δουλευει ολη μερα κ ειναι χωμα σιγα μην καθεται να την πεφτει στην καθε βρωμιαρα κ να της δινει αξια

Σε περίπτωση που δεν θες να την πέφτεις μπορείς να βγάλεις γκόμενα μετά μόνο μέσω παρεών.. Εδώ κολλάει πιο πολύ το αν είσαι κλειστός τύπος. Αν έχεις μικρό κύκλο και όχι δικτυωμένο ζόρικα βγάζεις γκόμενα..

Γκαν κλαμπ από πότε το δεν είμαι κλειστός σημαίνει ότι είμαι καραγκιόζης και παριστάνω τον γελοίο μπροστά σε γκόμενες?
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
Βρε βαλε καμια ΕΚΦΥΛΟΜΟΥΝΑΡΑ να γουσταρουμε και εμεις  :grin: :rockon:
κλαψε,......

Iryna-Ivanova-3.jpg
 

KATHREPTOFILOS123

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
177
Like
0
Πόντοι
1
Αν θελετε να αναρωτηθειτε τι φταιει με τις Ελληνιδες κοιταξτε τους σημερινους ανδρες και θα διαλυθουν ολες οι αποριες σας.
Εγω ειμαι 41 χρονων γαιδουρι και ημουν παντα με Ελληνιδες μεχρι και τωρα εδω και 4 χρονια που παντρευτηκα Ελληνιδα.
Αφου οι μανουλες και των δυο φυλων μαζι με τους πατερουληδες σε δευτερη μοιρα "ψωλοτριβουν" τα βλασταρια τους τι περιμενετε να γινει;
Εσεις σαν ανδρες θα πρεπει να βρειτε τροπο να τις καθυποταξετε διοτι ο ανδρας ζει απο την δραση εκει που η γυναικα ζει απο αντιδραση.
Εμεις κανουμε το μεγαλο κουμαντο και ας φτιαχτηκε ο κοσμος για αυτες.
Δεν υπαρχουν εξυπνες γυναικες παρα μονο πονηρες και επωφελουνται των ανδρων που ειναι μαλακες.
Η γυναικα απο την φυση της επιζητει την ασφαλεια(σκοπος υπαρξης)και οταν δεν την βρισκει αυτοματως μεταλλασεται σε "λαμια" και εκπληρωνει
την χαμενη αυτη αναγκη με αλλα(τα ξερετε τα αλλα)!
Οσο θα ειστε στην αγκαλια και την θαλπωρη των γονεων σας και θα εχετε απλα μια δουλεια χωρις να βαρεσετε το χερι στο τραπεζι η να δειξετε
αυτοπεποιθηση οι γκομενες θα εχουν πιο μεγαλο καυλι και με δηλητηριο κιολας.
Οσο θα τρωτε το φαγακι απο την κατσαρολα της μαμας και θα εχετε το εξοχικο στο ταδε μερος χωρις να εχετε δραστηριοποιηθει να βιδωσετε μια προκα η να δειξετε αρετες ανδρικες και δεν εννοω να κανετε λεφτα(σημερα αυτο ξεχαστε το εκτος αν ειστε κληρονομοι)
θα σας εχουν για "μεζε" τα γκομενακια.
Τι να το κανουν αν ερχεστε να τις παρετε απο την δουλεια η να τις πηγαινετε "στο διαολο" για καφε;αυτα τα βρισκουν οτι ωρα θελουν,το μονο που χρειαζεται ειναι να δειξετε οτι ειστε ανεξαρτητοι και οχι σαλιαρηδες.
Οτι πατατε στα ποδια σας και να ξερετε οτι αυτο ειναι που ερωτευονται στο τελος,την τεστοστερονη,αυτο που δεν εχουν και δεν θα εχουν ποτε.
Και σταματηστε να τις βλεπετε σαν τρυπες γιατι εκει πατανε,ξυπνηστε,πληρωνεστε οπως σας αξιζει.
Ξερω πολλους που οσο μαγκες και να το παιζουν ειναι απλα δημοσιοι υπαλληλοι και κληρονομοι,αυτο ειναι κραχτης αλλα δεν ειναι η επιτυχια για μια γκομενα,ποσο μαλλον αν την θελετε για κατι παραπανω.
Θα σας την φαει ο μαγκας και αν δεν την φαει θα την πηδαει οταν εσεις θα διαλεγετε το δαχτυλιδι που σας "διεταξε" η γκομενα να παρετε.
Αυτα!




 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Σε περίπτωση που δεν θες να την πέφτεις μπορείς να βγάλεις γκόμενα μετά μόνο μέσω παρεών.. Εδώ κολλάει πιο πολύ το αν είσαι κλειστός τύπος. Αν έχεις μικρό κύκλο και όχι δικτυωμένο ζόρικα βγάζεις γκόμενα..

Γκαν κλαμπ από πότε το δεν είμαι κλειστός σημαίνει ότι είμαι καραγκιόζης και παριστάνω τον γελοίο μπροστά σε γκόμενες?

Πες μου τοτε τι εννοεις με το να ειναι καποιος ανοιχτος για να καταλαβω τυπε....
 

asia_fun

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
ρε στις βορειες στις ανατολικες χωρες στην ασια που ξερω οι ανδρες δεν κανουν καμακι με τροπους και μαλακιες ειναι κλασμενοι απ το πιωμα και παλι πανευκολα βρισκουν να γαμησουν, εδω γιατι πρεπει να παρακαλαει ο ελληνας για να ριξει ενα μπουτσον στο μπαζοελλεηνιδιο, ποτε δεν καταλαβα :dunno:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Σε περίπτωση που δεν θες να την πέφτεις μπορείς να βγάλεις γκόμενα μετά μόνο μέσω παρεών.. Εδώ κολλάει πιο πολύ το αν είσαι κλειστός τύπος. Αν έχεις μικρό κύκλο και όχι δικτυωμένο ζόρικα βγάζεις γκόμενα..

Γκαν κλαμπ από πότε το δεν είμαι κλειστός σημαίνει ότι είμαι καραγκιόζης και παριστάνω τον γελοίο μπροστά σε γκόμενες?

Πρεπει να φτιάξεις μεγάλο κύκλο.
 

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66

Εσυ ολη την μερα λιωνεις στο γυμναστηριο οσο τετοια συνταρακτικα πραγματα γινονται γυρω σου  :grin:
Παντως για να μιλησουμε σοβαρα, εγω το ειδα σαν μια δακρυβρεχτη και μελο προσπαθεια να δικαιολογηθει οτι καποιες γαμιουνται για τα φραγκα η για να ανεβουν γρηγορα στην ιεραρχια...
Αυτα ειναι μαλακιες και αν γινετε στα αληθεια αυτο και λενε οτι δεν εκδιδονται αλλα ειναι κατι αλλο αυτο που κανουν και ολες τις αλλες παπαριες που διαβασα ειναι απλα Ελλεινες .... Toylaxiston aw paradextoyn οτι εκδιδονται για τα φραγκα και για τα λουσα κανονικα και μην ακουω παπαριες
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Στο κείμενο που πόσταρε ο Γκαν για τις βίζιτες, πού το είδατε το δακρύβρεχτο? :think:
Εγώ έναν ξιπασμό είδα σε φάση πουλήθηκα για τόσα πολλά, δεν είμαι καμιά φτηνιάρα. :sunglasses:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Οι παρεες σε κρατανε πίσω.

Οποιος ειναι μιζερος στειλτον διακριτικα χωρις να τσακωθειτε.

Μεινε με τους ικανους και τους χαρουμενους.
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Εγώ έναν ξιπασμό είδα σε φάση πουλήθηκα για τόσα πολλά, δεν είμαι καμιά φτηνιάρα. :sunglasses:

Mε τα πολλά ξεκινάνε όλες, πάντως. Το πως καταλήγουν είναι το δακρύβρεχτο.

Toylaxiston aw paradextoyn οτι εκδιδονται για τα φραγκα και για τα λουσα κανονικα και μην ακουω παπαριες

Όλες για αυτό εκδίδονται.
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
Πες μου τοτε τι εννοεις με το να ειναι καποιος ανοιχτος για να καταλαβω τυπε....

Ανοιχτός είναι κάποιος που μπορεί να είναι άνετος στις κοινωνικές συναναστροφές του, δεν φοβάται να γνωρίσει καινούρια άτομα και δεν φοβάται να πάρει πρωτοβουλίες και συμπεριφέρεται έτσι ώστε στον διάλογο μαζί του να νιώθεις άνετα. Βέβαια πρέπει να ξέρει τι λέει να μην προσβάλει και να μην παινεύει τον εαυτό του.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ανοιχτός είναι κάποιος που μπορεί να είναι άνετος στις κοινωνικές συναναστροφές του, δεν φοβάται να γνωρίσει καινούρια άτομα και δεν φοβάται να πάρει πρωτοβουλίες και συμπεριφέρεται έτσι ώστε στον διάλογο μαζί του να νιώθεις άνετα. Βέβαια πρέπει να ξέρει τι λέει να μην προσβάλει και να μην παινεύει τον εαυτό του.

Τυπε νομιζω με περιγραφεις  :grin:
 

KATHREPTOFILOS123

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
177
Like
0
Πόντοι
1
Ο ΧΡΥΣΟΣ ΚΑΝΟΝΑΣ ΑΝ Η ΓΚΟΜΕΝΑ ΣΑΣ ΚΛΑΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ!

Η γκομενα φευγει για 2 λογους μονο(δεν υπαρχει αλλος).

Ειτε επειδη δεν σας θελει ειτε επειδη θελει να σας στυψει.
Επειδη δεν ξερουμε τι θελει και δεν χρειαζεται να μαθουμε ποτε,παταμε το delete οσο κι αν την θελουμε.
Μονο ετσι θα εκτιμηθειτε,αν αρχιστε τα σαλια και τα κλαμματα το πολυ πολυ να σας λυπηθει και να γινει χειροτερη μετα.
Η καθε "σοβαρη" γκομενα ξερει τι θελει,τα τουβλα δεν ξερουν τι θελουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom