Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (2 μέλη και 10 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
κ τα λεω κ τα πιστευω
στο μελλον μπορει να απογοητευτω κ εγω ομως:P
 

polemistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
1.162
Like
6
Πόντοι
16
Το κακό είναι ότι όλοι σκέφτονται τι θέλουν και δεν περνάει καθόλου από το μυαλό τους το τι είναι ικανοί να προσφέρουν. Και πολλές φορές το δεύτερο παίζει πολύ μεγαλύτερη σημασία στο να μην είναι μια σχέση μόνο ΓΤΠ. 
 

RoufiaNitsa

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2009
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
με το σωστο παραμυθι

συγγνωμη κοριτσια :( :( :(

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

κρεταν :smitten: :smitten: :smitten:

εμενα παντως με φτιαχνει και οπτικα ο αντρας το ομολογω σε συνδυασμο με το παρσιμο :fuck1: :fuck1: :fuck1: του μυαλου....και δεν εννοω τιποτα σφιχτες φετες μπρατσονια....
 

RoufiaNitsa

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2009
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Καλά τα λες Bite, αρκεί και να τα πιστεύεις.. γιατί ξέρω πολλές που λεν τα ίδια αλλά στην πραγματικότητα θέλουν να έχουν ένα μαλάκα από δίπλα και πάντα να έχουν το μάτι ανοιχτό για κάτι καλύτερο..


το θεμα δεν ειναι να βελτιωνομαστε γενικα αμφοτεροι επειδη ακριβως το να ειναι το ματι ανοιχτο για κατι καλυτερο ισχυει στα παντα? ετσι και στους ανθρωπους....αν την γνωρισες μπουμπουκακι σεξουλιαρικο και σου βγει μεγαιρα με μπικουτι στο μαλλι αντι για ζαρτιερα προφανως θα ανοιξει το ματι (και το φερμουαρ σου) για κατι καλυτερο....το αυτο και στις γυναικες
 

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.678
Πόντοι
4.655
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

κρεταν :smitten: :smitten: :smitten:

εμενα παντως με φτιαχνει και οπτικα ο αντρας το ομολογω σε συνδυασμο με το παρσιμο :fuck1: :fuck1: :fuck1: του μυαλου....και δεν εννοω τιποτα σφιχτες φετες μπρατσονια....
Μα εννοειται οτι οι αντρες και οι γυναικες σε αυτο το κομματι σκεφτονται αντιστροφως αναλογα..Αλλιως δεν θα ειχε και ενδιαφερον..Οι μεν αντρες θελουν πρωτα να γαμησουν το κορμι και μετα το μυαλο (εννοω την αγαπη και τον ερωτα οι δε γυναικες θελουν πρωτα το μυαλο και μετα θα δωσουν και ολοκληρωτικα (με καθε υποσταση) το κορμι τους...Και μην γελιεστε αδερφια...οσο και το λενε ποτε οι γυναικες δεν θελουν να ξερουν ολα αυτα που ημασταν και κανουμε..αν το μαθουν, χανουν το ενδιαφερον τους
 

RoufiaNitsa

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2009
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Αν εννοεις το παρελθον του καθε αντρα προσωπικα το δηλωνω εξ αρχης οτι με αφηνει αδιαφορη...
ειχα γνωρισει ενα γκομενο μια φορα που μου ειχε ζαλισει τα ουμπαλα με το πλουσιο παρελθον του και τις τρελες εμπειριες του
καθε φορα του ελεγα "δε με νοιαζει πουλακι μου δε θελω να ξερω" το χαβα του αυτος....

στο τελος ολο λαδι λαδι και απο τηγανιτα τιποτα....
 

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.678
Πόντοι
4.655
Αν εννοεις το παρελθον του καθε αντρα προσωπικα το δηλωνω εξ αρχης οτι με αφηνει αδιαφορη...
ειχα γνωρισει ενα γκομενο μια φορα που μου ειχε ζαλισει τα ουμπαλα με το πλουσιο παρελθον του και τις τρελες εμπειριες του
καθε φορα του ελεγα "δε με νοιαζει πουλακι μου δε θελω να ξερω" το χαβα του αυτος....

στο τελος ολο λαδι λαδι και απο τηγανιτα τιποτα....
Εννοειται....Δεν ξερεις που λενε πως ο τολμων ειναι αυτος που κανει και οχι αυτος που λεει οτι κανει?
 

RoufiaNitsa

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2009
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Ναι μωρε απλα ειναι κουραστικο να ακους τον καθε γουοναμπι φακερ να εξυμνηει τις επιδοσεις και τις εμπειριες του....
ιδου η ροδος ιδου και το πηδημα :fuck1: :grin:
 

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.678
Πόντοι
4.655
Ναι μωρε απλα ειναι κουραστικο να ακους τον καθε γουοναμπι φακερ να εξυμνηει τις επιδοσεις και τις εμπειριες του....
ιδου η ροδος ιδου και το πηδημα :fuck1: :grin:
και εσεις εκει κανετε ενα λαθος (οχι ολες ,οι ελλεηνιδες ομως ναι) στειλτε τον τον μπαμια!!Και βρειτε ενα καλο παλικαρι (οχι μαλακα, καλο) και θα ειστε μια χαρα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom