Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
H Carano δεν είναι αυτή?  :huh:

Και Bite σχετικά με αυτά που λες, εννοείτε ότι αν ένας άντρας πηδήξει το μυαλό μιας γυναίκας, μετά είναι πολύ εύκολο να πηδήξει και το σώμα, μην λέμε τα αυτονόητα,, Και όσον αφορά το 2ο για τα σώματα, ακούω από πολλές γυναίκες ότι δεν τους ενδιαφέρει η εξωτερική εμφάνιση, αλλά όλες ψάχνουν τις "φέτες" σε έναν άντρα και άλλες που λεν ότι θεωρούν σημαντική την εμφάνιση και το σώμα του άντρα και κυκλοφορούν με κοιλαράδες!!! Μήπως τελικά ισχύει το παλιό ρητό ότι εσείς οι γυναίκες δεν ξέρετς τι θέλετε?  :rolleyes: (όχι πως και εμείς οι άντρες ξέρουμε απόλυτα, αλλά μετά από κανα δυο μπύρες, μας καθαρίζει κάπως η σκέψη...!!  :P )

εννοειται οτι δεν ξερουμε τι θελουμε χαχαχα
χα

δεν μπορω να σου μιλησω για ολες τις γυναικες διοτι καθε μια απο μας ειναι διαφορετικη κ εχει τη δικη της ανωμαλια στον εγκεφαλο
ουτε εμεις οι ιδιες δεν μας καταλαβαινουμε πολλες φορες

για μενα μπορω να σου πω μονο οτι κ ο θεος να ειναι ο αλλος αν δεν ξερει να μιλησει, να κανει ωραιο χιουμορ κ αν ειναι γενικα ενας σαχλας δεν μ ενδιαφερει καθολου η υπαρξη του
φυσικα θα μ αρεσει ενας ωραιος με τα δικα μου γουστα.. κ φυσικα θα μ αρεσει να εχει ωραιο σωμα (οχι ομως υπερβολες μποντυ μπιλντεραδες μπλιαξ) αλλα πρεπει να διαθετει κ μυαλουδακι κ να ξερει να με χειριζεται γιατι γενικα κανω οτι θελω... κ δεν θελω να κανω τον ανδρα μου οτι θελω :grin:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
ναι η carano ειναι :thumbsup:
για τα αλλα θελουν αντρα να τις αποκαταστησει με λεφτα και σιγουρο δηλαδη οχι ξενοπηδηκουλα αρα ασχημο κατα το δυνατον γιατι ο ομορφος δημιουργει ανασφαλειες και αγχη....ενταξει;και οχι ξερουν πολυ καλα τι θελουν...

καθολου
εγω θελω εναν που να μ αρεσει
τι να το κανω να ειναι ασχημος κ να μη μ αρεσει για να μη φοβαμαι απ τις αλλες? εγω θελω να τον γουσταρουν ολες αλλα να θελει μονο εμενα χα χα
ειμαι καργα εγωιστρια
ο πρωην μου ηταν ενας σκετος κουκλος για να καταλαβεις :)
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Εκτιμάει επίσης συγκεκριμένα άτομα όπως επίσης και όσα λέτε εδώ, γιατί μπορεί κάλλιστα να είναι κάπου εδώ γύρω - laying low που λένε οι Εγγλέζοι. :rolleyes:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
καθολου
εγω θελω εναν που να μ αρεσει
τι να το κανω να ειναι ασχημος κ να μη μ αρεσει για να μη φοβαμαι απ τις αλλες? εγω θελω να τον γουσταρουν ολες αλλα να θελει μονο εμενα χα χα
ειμαι καργα εγωιστρια
ο πρωην μου ηταν ενας σκετος κουκλος για να καταλαβεις :)
καλα καλα οταν πηδηχτει με ολες τις φιλες σου που θα θελουν πολυ να του δειξουν τι καλες φιλες ειναι για να σε πληγωσουν...χαιρετα με και εμενα και τον αλεν ντελον....
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
καλα καλα οταν πηδηχτει με ολες τις φιλες σου που θα θελουν πολυ να του δειξουν τι καλες φιλες ειναι για να σε πληγωσουν...χαιρετα με και εμενα και τον αλεν ντελον....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

sexoula

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Εκτιμάει επίσης συγκεκριμένα άτομα όπως επίσης και όσα λέτε εδώ, γιατί μπορεί κάλλιστα να είναι κάπου εδώ γύρω - laying low που λένε οι Εγγλέζοι. :rolleyes:

σιγουρα καπου εδω ειναι και θα κανει εμφανιση με νεο nickname
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616

Επισκέπτης
αυτον που τα γραφει ολα με ι; αν τον ειχα μαθητη σε σχολειο απολυτηριο απο μενα δεν θα χε δει φιλε.....

Λιγα για τον τιμωρο των ατακτων πορνιδιων.Αν τον ειχες μαθητη θα σε τιμωρουσε τοσο παραδειγματικα που θα προτιμουσες να εισουν γυναικα!
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
καλα καλα οταν πηδηχτει με ολες τις φιλες σου που θα θελουν πολυ να του δειξουν τι καλες φιλες ειναι για να σε πληγωσουν...χαιρετα με και εμενα και τον αλεν ντελον....

μπα τις κραταω σε αποστασεις χαχαα
λες να μου κανει καμια λαδια η μπομπα? το παλιοκοριτσο!! χαχαχα

μου φαινεται τραγικο να ειμαι με καποιον που δεν τον θεωρω κ πολυ ωραιο δνε μου πολυαρεσει επειδη μπορει να του τα ριξουν διαφορες φιλες κ μη

ξερω πολυ καλα παντως ποιες του τα ριχναν κ ποιες οχι.. δεν με απασχολει ποσως.. αν εκανε μλκια θα του εμεναν αυτες μονο :tooth:
 

fwkiwn69

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2009
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
καθολου
εγω θελω εναν που να μ αρεσει
τι να το κανω να ειναι ασχημος κ να μη μ αρεσει για να μη φοβαμαι απ τις αλλες? εγω θελω να τον γουσταρουν ολες αλλα να θελει μονο εμενα χα χα
ειμαι καργα εγωιστρια
ο πρωην μου ηταν ενας σκετος κουκλος για να καταλαβεις :)


για πες πως ηταν ο πρωην σου...εμφανισιακα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom