Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
και ο αλλος αλλα θα συμφωνησω με την Bite οτι για να μετρησει ο αντρας πρεπει να ξερει να παιρνει το μυαλο της γυναικας
και πως το παιρνουμε αυτο αν επιτρεπετε;
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
εσυ κοιτας τα αυτια πρωτα,ε; :sunglasses:

ναι

ε πως δεν φερνει αναστατωση....
τι κοιλιες ρε παιδια
και τα δυο φυλλα πρεπει να φροντιζουν για τα εξωθεν

βρε κολλημα
ειδες εσυ να λενε.. ωραιο φυλο το ανδρικο?
οκευ προσεχετε τους εαυτους σας
να ειστε ωραιοι
αλλα οχι περισσοτερο απο μας χαχαχα

τα μπρατσα θα μετρησουν αλλα δεν ειναι αναγκαια κ ικανη συνθηκη για να πεσει μια γκομενα... το πολυ πολυ να πεσει απο τρικλοποδια
και πως το παιρνουμε αυτο αν επιτρεπετε;

εχουμε θεμα κ γι αυτο
ψαξε.. καπου βρισκεται
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
μαγκες να ειστε ολοι καλα ρε.
αντε σας εφτιαξε παλι ο δασκαλος σας ο αρκανς με το θεμα που σας ανοιξε.
τι να κανω ειμαι σε τιμωρια,και χρησιμοποιησα το νικ απο το φιλο μου τον λατινο,ειμαστε φιλαρακια με τον τυπο και πινουμε καφεδακι τωρα μαζι.
η σχολη  παντα θα παρεμβαινει σε ολα τα μεγαλα θεματα τις επικαιροτητας.
φιλε μουνιντζα και φιλε απολυτε συνεχιστε ετσι δυνατα να παρεμβαινετε σε ολα τα μεγαλα θεματα σαν αξιοι καθηγητες τις σχολης,οπως και ολοι οσοι συμμετεχατε στο θρεντ αυτο.
τα λεμε μαγκες να ειστε ολοι καλα.

Περίεργο, διότι εδώ κραυγάζεις κι ορύεσαι πως δε τον γνωρίζεις:






σημερα διαβασα την ιστορια του λατινου35.εγιναν πολλες αναφορες στο ονομα μου,δεν θα απαντουσα αλλα θελω να ξεκαθαρισω καποια πραγματα διοτι εχουν γραφει καποιες ανακριβειες.
καταρχην δεν εχω καμια σχεση με αυτον τον τυπο οπως εχουν γραψει μερικοι και οτι ειμαι εγω και αλλες τετοιες ιστοριες.επισης δεν θα εκανα ποτε κατι τετοιο διοτι δεν ειναι του χαρακτηρα μου,το name μου μπορει να φτασει στο arcans10000000000 αλλα με αλλο ονομα δεν προκειτε να μπω καμια φορα στο σαιτ.αυτα για οσους νομιζουν οτι μπορει να ειμαι εγω.
επισης λογω πολλων αναφορων που εγιναν στο ονομα μου απο καποιους θεωρω υποχρεωσεις μου προς αυτους να απαντησω και στον τυπο μας τον λατινο35 σχετικα με το προβλημα του.

λατινε35 εισαι και μουνακιας,αλλα εισαι και μεγαλος χαφτομουνις.μουνακιας εισαι διοτι σου αρεσει πολυ το μουνι,χαφτομουνις εισαι γιατι δεν μπορεις να το χειριστης καλα.το logistics ειναι το παν στις μερες μας,και ειδικα οταν θελεις να κανεις τετοιες δουλειες,που χρειαζετε να εχεις αποθηκη,και το λεω απο αυτο γιατι απο τη στιγμη που θελεις να εχεις πανω απο ενα μουνι,πρεπει να εχεις αποθηκη οποσδηποτε.
απο οτι εχω καταλαβει το γκομενακι σου(οπως εσυ το λες) δεν το θελεις πραγματικα,απλα σε βολευει η κατασταση οπως ειναι ετσι,διοτι συμφωνα με τα λεγομενα σου καταλαβα οτι ειναι μια κοπελα χαμηλων τονον και ησυχη,αλλα να προσεχεις γιατι η μεγαλυτερες εκρηξεις γινοντε απο μικρες βομβες.επισης καλα θα κανεις για καποιο διαστημα να σταματησεις να ασχολησε με αλλες γκομενες διοτι θα ασχοληθει και κανενας με την δικια σου γκομενα,και ειναι κριμα να περνει πιπες απο κανεναν μεσα στο σμαρτακι που τις πηρες δωρο.(το εχεις σκεφτει αυτο?)στο θεμα τις καριολας καλα θα κανεις να ξεκοψεις εντελος,δεν φτανει που σου εκανε μαλακια,θες να πας και στην θαλασσα να την βρεις,αυτο ειναι που με κανει να σου λεω οτι εισαι χαφτομουνις,διοτι αν πας να ξερεις οτι η γκομενα σου θα το μαθεις αμεσως απο την καριολα παλι.(το εχεις σκεφτει αυτο?)και τελος σταματα να μοιραζεις τοσο απλοχερα κυλοτες και κομπινεζον στις γκομενες διοτι η αγορα δεν ειναι και στα καλυτερα τις,διοτι ο κωλος δεν λεει καμια φορα ευχαριστω.(το εχεις σκεφτει αυτο?)
αυτα ειχα να σου πω και πιστευω να τα σκεφτεις.
πιστευω να μην χρειαστει να κανω αλλη παρεμβαση.

καλοι μου μαθητες σας ευχομαι να ειστε ολοι καλα.
ευχομαι και στο γιωργακη να βρει την κοπελα τον ονειρων του και ας μην γαμησι καμια φορα,αρκει που θα την βρει πιστευω οτι θα ειναι καλα.  :-* :-* :-* :-*


Αλλά κι εδώ:

ξαναποσταρω αυτο που εγραψα για τον λατινο35 διοτι μερικοι νομιζουν οτι ειμαι εγω.εγω μαλακιες τετοιες δεν κανω,το εχω ξαναπει.αλλα μερικοι δεν ξεκολανε απο το μυαλο τους,αντε να πετυχω αυτον τον γαμικουλα-λατινο35 και και ξεκαθαρισει το πραγμα.o arcans ειναι ενας,και αντιγραφο δεν υπαρχει να ξερετε.

Μήπως μας έχεις φλομώσει στο ψέμα;
Στο λέω γιατί ΔΕΝ υπάρχει λόγος να λες ψέματα, χεστήκαμε τι κάνει ένα ψευδώνυμο στην πραγματική του ζωή.
Φιλικά πάντα.
 

foivos10

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2009
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0

ρε συ σεξ,κανε του τπτ κολπα, για να μη με κανει μιουτ συνεχεια... :-
warnmute.gif
 
 

sexoula

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
ε πως δεν φερνει αναστατωση....
τι κοιλιες ρε παιδια
και τα δυο φυλλα πρεπει να φροντιζουν για τα εξωθεν

σωστο αυτο αλλα τι να το κανω καλε μου το τεκνό με τους κοιλιακους φετες οταν θα ανοιξει το στομα του θα πει την κοτσανα και δεν θα ξερω απο που να κρυφτω????
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
σωστο αυτο αλλα τι να το κανω καλε μου το τεκνό με τους κοιλιακους φετες οταν θα ανοιξει το στομα του θα πει την κοτσανα και δεν θα ξερω απο που να κρυφτω????
και αν ειναι και γυμνασμενος και μορφωμενος
;;;;;
εκει τι κανεις σεξουλα;;;;
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66

sexoula

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
δε συμφωνω
σορρυ σεξουλα :P
το παραμυθι καποια στιγμη θα φανει κ το ξενερωμα θα ειναι πολυ μεγαλο

εξαρταται τι εννοεις παραμυθι
εγω εννοω τις σωστες κουβεντες και τον σωστο τροπο προσεγγισης
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom