Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (0 μέλη και 27 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
την ελλεηνιδα την χαλαει η μανα τις απο τοτε που γεννιετε.αφου αυτη την εκπαιδευει να γινει ελλεηνιδα.

Ναι, φορτώνει την κόρη με όλο της το κόμπλεξ, την πίκρα και τις αποτυχίες που η ίδια κουβαλάει βάζοντας την κόρη να "εκδικηθεί"
 

arcansR

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.008
Like
0
Πόντοι
16
Πάντως μετά από πολλά χρνια στο κουρμπέτι και χωρίς καμιά τάση υπεραπλούστευσης, δεν τρέχει ΑΠΟΛΥΤΩΣ τίποτα με τις Ελληνίδες. Τα πράγματα είναι απλά. Οι ''διαβασμένοι'' γαμάνε μιά χαρά υποκρινόμενοι ότι προτίθεντε να ικανοποιήσουν τις ανάγκες τους, οι ψαγμένοι το ιδιο, οι νορμάλ επίσης γαμάνε τις νορμάλ και υπάρχει μια κατηγορία ατυχών αρσενικών που τρώνε το οικονομικό και ψυχολογικό - κυρίως- βάρος των παρενεργιών των παραπάνω.

Απλούστερα δεν γίνετε, νομίζω.
φιλε εχεις δικιο σε αυτο.αλλα υπολογισε και ποσοι χαφτομουνιδες χαλανε την πιατσα,και στο τελος εκει που νομιζεις οτι εχεις βρει μια φορμουλα και τις ξεκολιαζεις ολες,ξαφνικα πρεπει να αλλαζεις καθε τρεις και λιγο στρατηγικη.ειδικα αμα η γκομενα ειναι καμια φρεσκοχωρισμενη πρεπει να παιζεις ρολου ηθοποιου,για να γαμησεις.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
ετσι ειναι φιλε.τωρα τελευταια παιζει και το αλλο.αν ειναι καμια ζωντοχηρα και εχει κανα δυο παιδια τις λενε<<μικρη εισαι ακομα να ξαναπαντρευτεις,αλλα να εχεις τα ματια σου ανοιχτα να μην την πατησεις παλι>> και το αποτελεσμα ειναι.η γκομενα ειναι 40 και αλλως 70 χρονων,και παντρευοντε. :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
ετσι ακριβως ειναι οπως τα λες!!

Πάντως μετά από πολλά χρνια στο κουρμπέτι και χωρίς καμιά τάση υπεραπλούστευσης, δεν τρέχει ΑΠΟΛΥΤΩΣ τίποτα με τις Ελληνίδες. Τα πράγματα είναι απλά. Οι ''διαβασμένοι'' γαμάνε μιά χαρά υποκρινόμενοι ότι προτίθεντε να ικανοποιήσουν τις ανάγκες τους, οι ψαγμένοι το ιδιο, οι νορμάλ επίσης γαμάνε τις νορμάλ και υπάρχει μια κατηγορία ατυχών αρσενικών που τρώνε το οικονομικό και ψυχολογικό - κυρίως- βάρος των παρενεργιών των παραπάνω.

Απλούστερα δεν γίνετε, νομίζω.
και γω λιγο πολυ αυτης της αποψης ειμαι οτι οι ψαγμενοι και κυριλε-νορμαλ τυποι γαμαν κανουν την δουλεια τους undercover!
τα χουμε πει χιλιαδες φορες αυτα σε 1409 σελιδες!
αλλα και αυτο που λεμε με τον αρκνανς ισχυει σαν νοοτροπια!
 

coolstud

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2009
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Τι να κάνουμε, έτσι είναι η φύση μας. Η γυναίκα με τις ανασφάλειές της και ο άντρας με τις ορμές του.
Οι ανασφάλειες όμως έχουν μεταφραστεί σε «μετρητά» αντί για το φυσιολογικό, δηλαδή σε ένα ισχυρό αρσενικό.

Η αμορφωσιά επίσης παίζει το ρόλο της αφού είτε άντρες, είτε γυναίκες ψάχνουν απεγνωσμένα υποκατάστατα για να γεμίσουν τα κενά της αδύναμης και ανίσχυρης προσωπικότητάς τους. Τουτέστιν, υπάρχουν και γυναίκες που δεν ψάχνουν γαμπρό με λεφτά... και δεν είναι σαύρες!

Το να τις θέλουμε την μια πουτάνα και την άλλη παρθένα που βρίσκεται μαζί μας λόγω ανωτέρων αξιών... Νομίζω πως απλά δεν συμπίπτει και προκαλεί σύγχυση.  
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Τι να κάνουμε, έτσι είναι η φύση μας. Η γυναίκα με τις ανασφάλειές της και ο άντρας με τις ορμές του.
Οι ανασφάλειες όμως έχουν μεταφραστεί σε «μετρητά» αντί για το φυσιολογικό, δηλαδή σε ένα ισχυρό αρσενικό.

Η αμορφωσιά επίσης παίζει το ρόλο της αφού είτε άντρες, είτε γυναίκες ψάχνουν απεγνωσμένα υποκατάστατα για να γεμίσουν τα κενά της αδύναμης και ανίσχυρης προσωπικότητάς τους. Τουτέστιν, υπάρχουν και γυναίκες που δεν ψάχνουν γαμπρό με λεφτά... και δεν είναι σαύρες!

Το να τις θέλουμε την μια πουτάνα και την άλλη παρθένα που βρίσκεται μαζί μας λόγω ανωτέρων αξιών... Νομίζω πως απλά δεν συμπίπτει και προκαλεί σύγχυση.  
εσυ πουλακι μου (οπως βλεπω και στο αβαταρ) πρεπει να σαι γυναικα.....αν δεν απατωμαι!
καλα τα λες εμ μερη οτι και πουτανα π.χ και παρθενα δεν γινεται (και σοκαλατα γαλακτος και ΙΟΝ) (ασχετο αλλα λεμε και καμια μαλακια)
δεν μ αρεσε κατι που πες!
Τουτέστιν, υπάρχουν και γυναίκες που δεν ψάχνουν γαμπρό με λεφτά... και δεν είναι σαύρες!
πουντες αυτες? ειδος προς εξαφανιση.......
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Τι να κάνουμε, έτσι είναι η φύση μας. Η γυναίκα με τις ανασφάλειές της και ο άντρας με τις ορμές του.
Οι ανασφάλειες όμως έχουν μεταφραστεί σε «μετρητά» αντί για το φυσιολογικό, δηλαδή σε ένα ισχυρό αρσενικό.

Η αμορφωσιά επίσης παίζει το ρόλο της αφού είτε άντρες, είτε γυναίκες ψάχνουν απεγνωσμένα υποκατάστατα για να γεμίσουν τα κενά της αδύναμης και ανίσχυρης προσωπικότητάς τους. Τουτέστιν, υπάρχουν και γυναίκες που δεν ψάχνουν γαμπρό με λεφτά... και δεν είναι σαύρες!

Το να τις θέλουμε την μια πουτάνα και την άλλη παρθένα που βρίσκεται μαζί μας λόγω ανωτέρων αξιών... Νομίζω πως απλά δεν συμπίπτει και προκαλεί σύγχυση.  

Ναι οντως δε ξερω αν εισαι γυναικα και λες αυτες τις πιπες αλλα ακομα και αν δεν εισαι αν εσυ επιασες τη "καλη" δε σημαινει οτι οι υπολοιποι δεν εχουν περασει ασχημα.
 

arcansR

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.008
Like
0
Πόντοι
16
δεν μ αρεσε κατι που πες!
Τουτέστιν, υπάρχουν και γυναίκες που δεν ψάχνουν γαμπρό με λεφτά... και δεν είναι σαύρες!
πουντες αυτες? ειδος προς εξαφανιση.......
υπαρχουν και τετοιες.αλλα αυτες απλως δεν εκδηλωνοντε απο την αρχη.με το σκανε το παραμυθη οταν δεσουν το γαιδαρο στα σιγουρα.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
βρηκα ενα ποστ που ειχα κανει τις προηγουμενες μερες σε παρομοιο θεμα και το παραθετω!

1ον ολλα ειναι θεμα επιλογων! (βασικο)
2ον ειναι θεμα διασυνδεσεων και παρεων! (επισης βασικο)
3ον απο μια ηλικια και μετα παιζουν και αλλα ρολο οπως: τα χρηματα το αυτοκινητο η δουλεια και το φενεσται

4ον ολλα αυτα καλα ειναι! το να γαμας τοπ γκομενες! ειναι εμπειριες αλλα εγω βλεπω οτι κατι τυπαδες που ειχαν την τυχη να χουνε το ολο πακετο χρημα εμφανιση καλη δουλεια αυτοκινητο κλπ οι περισσοτεροι δεν παντρευτηκαν με τοπ μουνι που γαμουσαν συνηθως αλλα με πιο απλες κοπελες...και οταν μου λεγαν οτι αυτη με κοιταει στα ματια και ξερω οτι με αγαπαει με προσεχει με φροντιζει με εχει στα οπα οπα και ειναι και καλη νοικοκυρα-μαγειρισα! τι αλλο μπορει να θες? και στο τελος μου λεγανε εσυ τι περιμενες η 2μετρη με τα γαλλικα τα νυχια να σου ανοιξει φυλο για πιτα??αυτες ειναι για αλλα! και μετα τις βλεπεις οτι δεν τις παιρνουν και πολλοι και ριχνουν τα στανταρ τους και μετα λεμε εμεις........καλα αυτη με αυτον τον βλακα?

αυτα!
 

coolstud

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2009
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
εσυ πουλακι μου (οπως βλεπω και στο αβαταρ) πρεπει να σαι γυναικα.....αν δεν απατωμαι!
καλα τα λες εμ μερη οτι και πουτανα π.χ και παρθενα δεν γινεται (και σοκαλατα γαλακτος και ΙΟΝ) (ασχετο αλλα λεμε και καμια μαλακια)
δεν μ αρεσε κατι που πες!
Τουτέστιν, υπάρχουν και γυναίκες που δεν ψάχνουν γαμπρό με λεφτά... και δεν είναι σαύρες!
πουντες αυτες? ειδος προς εξαφανιση.......

Ίσα ίσα το πουλάκι θα έπρεπε να σε προϊδεάζει για το αντίθετο. Άσε που έχω βάλει κανονικά φύλο και νομίζω πως και στην υπογραφή μου τα πράγματα είναι ξεκάθαρα...

Όσο για το αν υπάρχουν... εξαρτάται που ψάχνεις!

@avatar
Άντρας είμαι και δεν έχω πιάσει την καλή. Έχω περάσει κι εγώ πολύ άσχημα από την σαπιοκουλτούρα αυτή και ΔΕΝ θα την υποστηρίξω ούτε δευτερόλεπτο κάνοντας ότι κάνετε κι εσείς! Δηλαδή, όλες οι γυναίκες πουτάνες και όλοι οι άντρες μαλάκες. Αν δεν έχεις την νοημοσύνη να αντιληφθείς πως αυτή η λογική φέρνει ακόμα μεγαλύτερη αποξένωση και χαμηλό σεβασμό και απέναντί σου αλλά και από εσένα για τις γυναίκες, τότε ζήσε στον μίζερο μικρόκοσμό σου. Δεν υπάρχει γιατρειά.

Αυτή τη στιγμή κυριαρχεί η ιδέα πως η γυναίκα είναι το πρότυπο, σύμβολο του sex και ο άντρας είναι το εργαλείο για την ικανοποίησή της! ΑΛΛΑΞΤΕ ΤΟ ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ ΜΟΥ!

ΤΕΛΟΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
coolstud
σορυ μαν αλλα δεν ειδα το φυλο! γραψε λαθος!
οσο για την υπογραφη........χαχα το βιντεακι στου youtube το χεις δει? πολυ γελιο!(
) μετα το 1 λεπτο και κατο αρχιζει το γελιο)
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
βρε θανουλη η δικια σου δλδ ειναι ωραιο κοριτσι που ψαχνει λεφταδες? αν θυμαμαι καλα τα καλυτερα ελεγες γι αυτην
αρα τι πουντες? ειναι καπου εκει εξω..
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
βρε θανουλη η δικια σου δλδ ειναι ωραιο κοριτσι που ψαχνει λεφταδες? αν θυμαμαι καλα τα καλυτερα ελεγες γι αυτην
αρα τι πουντες? ειναι καπου εκει εξω..
αααααααα ολα κι ολα εγω ειμαι η εξαιρεση!
οχι πλακα κανω! κοιτα εγω οταν λεω για ωραιες αναφερομαι για 2μετρα μοντελακια! ολλες οι αλλες ειναι απλα καλες οι λιγο πιο καλες ή περισσοτερο καλες.....! και στο παραπανω ποστ μπαιτ μου εγω ειπα για τα ΤΟΠ! καταλαβαινεις πιστευω τι σημαινει τοπ! πιο ψιλα δεν γινεται......(πιο σοκολατα γαλακτος δεν γινεται) (τι επαθα ο μαλακας μ αυτη την διαφημηση και κολησα σημερα)
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
εγω δε συμφωνω σορρυ
διοτι αν τοπ ειναι ας πουμε η μπαστα.. ποy ειναι ενα ξεκωλο με 490 πλαστικες ε σορρυ αυτο δεν ειναι τοπ

2μετρα μοντελακια υπαρχουν κ πολυ ωραια αλλα να μου τα δειξεις χωρις φωτοσοπ χωρις ενα καρο μεηκ απ χωρις πλαστικες κ να μου πεις που διαφερουν μετα απ τις απλες ωραιες κοπελες που βλεπεις κ στο δρομο...

η εικονα κ το δηθεν κ το ψεμα ειναι που μας καταστρεψαν μου φαινεται :P
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
εγω δε συμφωνω σορρυ
διοτι αν τοπ ειναι ας πουμε η μπαστα.. ποy ειναι ενα ξεκωλο με 490 πλαστικες ε σορρυ αυτο δεν ειναι τοπ

2μετρα μοντελακια υπαρχουν κ πολυ ωραια αλλα να μου τα δειξεις χωρις φωτοσοπ χωρις ενα καρο μεηκ απ χωρις πλαστικες κ να μου πεις που διαφερουν μετα απ τις απλες ωραιες κοπελες που βλεπεις κ στο δρομο...

η εικονα κ το δηθεν κ το ψεμα ειναι που μας καταστρεψαν μου φαινεται :P
σαν την Μπαστα ουυυυ να σου βρω ποσες!
ε οχι και τοπ! δεν πιστευω να ανεφερα κατι τετοιο.......????????
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
οι περισσοτεροι θεωρουν τοπ τις σασες μπαστες κλπ...

μην με πεις? μιλαω με τον εναν που εχει γουστο? χαχα
πες μου ενα ΤΟΠ για σενα να δουμε :tooth:
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Η Σάσα και η κάθε σαν την Σάσα είναι για βίζιτες, τσόντες και τέτοια.

Για κάτι σοβαρό που να έχει αξία, οι άντρες ψάχνουν αυτό που ψάχνουν και οι γυναίκες.

Μυαλό πέρα από looks δηλ - ανέκαθεν έτσι ήταν και έτσι θα συνεχίσει να είναι και στο μέλλον.

 

povel

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.233
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
          http://[URL unfurl="true"]www.chattahbox.com/images/eva_mendes_calvin_klein_ad.jpg[/img[/URL]]
                   


Παρε μια τοπ μπας και βγαλεις το σκασμο.... ;) ;) :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom