Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 54 άτομα (0 μέλη και 54 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
σε μενα λες το ξυπνα?
εσυ ανεφερες τα γυαλια κι εσυ το ιδιο κανεις!!!!


ναι ναι ναι σ'εκοψα κι εσενα εισαι του στυλ καλυτερα οι ρωσσιδες κλπ.....


σας ειδαμε κι εσας...
θεωρειτε πως επειδη τη πεφτετε σε μια εχει 2 ενδεχομενα...α)η σας καθεται κ ολα οκ
β)δεν σας καθεται κ ειναι πουτανα ελεηνιδα... :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1:


Παλι  δεν πηρες  πρεφα  τιποτα  !!!!  

Ειλικρινα   δεν μου  καιγεται  καρφι  για  την  απορριψη .. Ειναι μεσα  στο παιχνιδι  .. Ουτε θεωρω  καποια  πουτανα  αμα δεν την   ξερω ..   Απλως  θεωρω  γυφτια  να το παιζεις κατι  που  δεν εισαι !! Tα  γυαλια μου  τα πηρε  δωρο (RAY BAN)  Αυστραλεζα  οταν ημουν  στην Αυστραλια  .. Τι να κανω  εγω φταιω ??
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Παλι  δεν πηρες  πρεφα  τιποτα  !!!!  

Ειλικρινα   δεν μου  καιγεται  καρφι  για  την  απορριψη .. Ειναι μεσα  στο παιχνιδι  .. Ουτε θεωρω  καποια  πουτανα  αμα δεν την   ξερω ..   Απλως  θεωρω  γυφτια  να το παιζεις κατι  που  δεν εισαι !! Tα  γυαλια μου  τα πηρε  δωρο (RAY BAN)  Αυστραλεζα  οταν ημουν  στην Αυστραλια  .. Τι να κανω  εγω φταιω ??
εχεις μπερδεψει πραγματα μ φαινεται...

απο τα γυαλια δεν φαινονται τα λεφτα καποιου κ απορω πως το βλεπεις εσυ ετσι...


εγω φοραω γυαλια d&g αξιας 202(για την ακριβεια)ευρω.
στην παραλια θα παιξω με το κιν,θ'ακουσω μουσικουλα η θα λυσω κανα σταυρολεξο.
αν ερθει νΑ μ τη πεσει κανενας θα του μιλησω οπως ακριβως μ μιλαει με το ιδιο υφος και στυλακι.


ΤΩΡΑ ΑΝ Ο ΑΛΛΟΣ ΣΕ ΡΩΤΗΣΕΙ ΣΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑ 'ΚΟΠΕΛΙΑ ΤΑ ΦΤΥΝΕΙΣ Η ΤΑ ΚΑΤΑΠΙΝΕΙΣ'.....

ΦΥΣΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙΣ 'ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΕ ΤΗ ΦΑΤΣΑ ΣΟΥ ΜΑΛΑΚΑ ΤΑ ΦΤΥΝΩ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΤΗ ΜΟΥΡΗ ΤΟΥ!!!!!'......


ΠΡΟΣΕΞΤΕ ΛΙΓΟ και τον τροπο που καμακωνετε.... :- :-
 

siropiastos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
941
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1.230
ΤΩΡΑ ΑΝ Ο ΑΛΛΟΣ ΣΕ ΡΩΤΗΣΕΙ ΣΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑ 'ΚΟΠΕΛΙΑ ΤΑ ΦΤΥΝΕΙΣ Η ΤΑ ΚΑΤΑΠΙΝΕΙΣ'.....

ΦΥΣΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙΣ 'ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΕ ΤΗ ΦΑΤΣΑ ΣΟΥ ΜΑΛΑΚΑ ΤΑ ΦΤΥΝΩ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΤΗ ΜΟΥΡΗ ΤΟΥ!!!!!'......

:grin: :grin: δε παιζεσαι..
 

siropiastos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
941
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1.230
Καποιος, οχι εμφανισημος ή και παραπανω, απλα "ασχημουλης" αν θεωρειται, αν εχει αυτοπεποιθηση κι αν εχει δουλεψει το λεγειν του, εχει παρα πολλες πιθανοτητες να ριξει καποια. Και τι σημαινει ριξει, ντε και καλα να πανε μετα καπακι στο κρεβατι; μπορει να κανει λιγο PR, να γνωρισει παρεα, αλλες φιλες της λεγαμενης κλπ.

Ο τυπος και ο τροπος ειναι το θεμα.
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
δεν ειναι το θεμα το αν παιζομαι η οχι.
απλα μερικοι νομιζουν πως με το γλοιωδες πεσιμο πρεπει και να ανταποκριθει η τυπισσα!!!!

ελα μαγκα μου και μιλα ωραια κι εγω θα σου μιλησω ομορφα ειτε μου αρεσεις ειτε οχι.... :- ;)
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Καποιος, οχι εμφανισημος ή και παραπανω, απλα "ασχημουλης" αν θεωρειται, αν εχει αυτοπεποιθηση κι αν εχει δουλεψει το λεγειν του, εχει παρα πολλες πιθανοτητες να ριξει καποια. Και τι σημαινει ριξει, ντε και καλα να πανε μετα καπακι στο κρεβατι; μπορει να κανει λιγο PR, να γνωρισει παρεα, αλλες φιλες της λεγαμενης κλπ.

Ο τυπος και ο τροπος ειναι το θεμα.

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

siropiastos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
941
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1.230
Ελλεεινιδες και καγκουρες και πρασιν'αλογα. Εγω δε λεω οτι οι ψωναρες δεν υπαρχουν, οπως υπαρχουν κι οι καγκουρες και τα ληγουρια. Αλλα οποιος προσεχει λιγο τον εαυτο του (οχι ρετροσεξουαλισμοι αλλα οχι να τρεχει το κερι απ'τα αυτια και ο γυρος στο δοντι), εχει παντα καλες πιθανοτητες. Στη τελικη αν κανει μπαμ απο μακρια οτι ειναι ψωνιο, ε μη πατε στη τελικη, γιατι μετα θα βριζετε, θα χαλατε τη ζαχαρενια σας και παει λεγοντας.

Οποιος μπορει και παει σαν ΑΝΘΡΩΠΟΣ και μιλαει, εχει και το κοκο να καταλαβει οτι, οκ δεν εκατσε η φαση, παμε γι'αλλα. Ουτε μουρμουρες ουτε τιποτα. Κι αν οι καβλες βαρανε κοκκινο, ε υπαρχουν και τα μπουρδελα..

Αλλα ολοι, αντρες γυναικες δεν αφηνουμε να πεσει τιποτα κατω κι ο εγωισμος τρυπαει και το ταβανι, γι'αυτο γαμιουνται γυρω γυρω σχεσεις, φιλιες, οικογενειες, γαμοι κλπ
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Ελλεεινιδες και καγκουρες και πρασιν'αλογα. Εγω δε λεω οτι οι ψωναρες δεν υπαρχουν, οπως υπαρχουν κι οι καγκουρες και τα ληγουρια. Αλλα οποιος προσεχει λιγο τον εαυτο του (οχι ρετροσεξουαλισμοι αλλα οχι να τρεχει το κερι απ'τα αυτια και ο γυρος στο δοντι), εχει παντα καλες πιθανοτητες. Στη τελικη αν κανει μπαμ απο μακρια οτι ειναι ψωνιο, ε μη πατε στη τελικη, γιατι μετα θα βριζετε, θα χαλατε τη ζαχαρενια σας και παει λεγοντας.

Οποιος μπορει και παει σαν ΑΝΘΡΩΠΟΣ και μιλαει, εχει και το κοκο να καταλαβει οτι, οκ δεν εκατσε η φαση, παμε γι'αλλα. Ουτε μουρμουρες ουτε τιποτα. Κι αν οι καβλες βαρανε κοκκινο, ε υπαρχουν και τα μπουρδελα..

Αλλα ολοι, αντρες γυναικες δεν αφηνουμε να πεσει τιποτα κατω κι ο εγωισμος τρυπαει και το ταβανι, γι'αυτο γαμιουνται γυρω γυρω σχεσεις, φιλιες, οικογενειες, γαμοι κλπ
τυπε υποκλινομαι. :boobies:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Φιλε  και  κατι  αλλο  !!!!    Θες  Ελλεηνιδα  να μου  το  παιξεις  Beverly  Hills CA ,  ..Μην μου  καθεσαι  8 ωρες  στην  παραλια με  ενα  φραπε ...  !!!!  παρε  το αγορι  σου και καντου ενα  τραπεζι ..  Πηγαινε  χλιδατες  διακοπες  ..  !!  Παρε  μια  911  Porsche .. και μετα αντε  να παει  στο διαολο  ... πουλα μου μουρη  !!!

Μεγάλε, έχω την εντύπωση ότι όλα σε πειράζουν στις ελληνίδες.
Δηλαδή και γυμνές να ρθουν στην παραλία που λέει ο λόγος, θα φωνάζεις επειδή κόβουν στραβά τα νύχια τους. :2funny:
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Μεγάλε, έχω την εντύπωση ότι όλα σε πειράζουν στις ελληνίδες.
Δηλαδή και γυμνές να ρθουν στην παραλία που λέει ο λόγος, θα φωνάζεις επειδή κόβουν στραβά τα νύχια τους. :2funny:
κ γτ εχει το ενα αυτι πιο μεγαλο απ'το αλλο!!!!! :2funny: :2funny:
 

siropiastos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
941
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1.230
Εγω, κυριως απο προσωπικη εμπειρια, εχω προσεξει οτι υπαρχει ενα τεραστιο "δε ξερω τι θελω απ'τη ζωη μου" σε πολλες γυναικες (ανεξαρτητου ηλικιας). Κατα κυριο λογο δεν ειναι ψωνια οι συγκεκριμενες αλλα οταν δε μπορει να αποβληθει αυτο..το στορυ τελειωνει συντομα..
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Εγω, κυριως απο προσωπικη εμπειρια, εχω προσεξει οτι υπαρχει ενα τεραστιο "δε ξερω τι θελω απ'τη ζωη μου" σε πολλες γυναικες (ανεξαρτητου ηλικιας). Κατα κυριο λογο δεν ειναι ψωνια οι συγκεκριμενες αλλα οταν δε μπορει να αποβληθει αυτο..το στορυ τελειωνει συντομα..
ενω οταν σας μιλανε καθαρα και ξαστερα οτι αυτες δεν γουσταρουν να παιρνονται με τον εναν κ τον αλλο κ θελουν να κανουν μια οικογενεια της προκοπης που ολες μου την ειδανε κοκο σανελ-καριεριστριες δινετε συνεχεια εσεις?/

οχι.
τρομαζετε και τις χωριζετε. :-
 

siropiastos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
941
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1.230
ενω οταν σας μιλανε καθαρα και ξαστερα οτι αυτες δεν γουσταρουν να παιρνονται με τον εναν κ τον αλλο κ θελουν να κανουν μια οικογενεια της προκοπης που ολες μου την ειδανε κοκο σανελ-καριεριστριες δινετε συνεχεια εσεις?/

οχι.
τρομαζετε και τις χωριζετε. :-

ξαναριχτο απο το προκοπης γιατι δε βγαινει ακρη
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Ωραιο το θεμα, πλειστα τα παραδειγματα αλλα θα αναφερω μονο τα πιο γελοια συμβαντα ηλιθιοτητας των 2 φυλων που μου εχουν τυχει!
Αντρας Μουνοδουλος: Βγαζει φωτο με G3 :ak:, οντας αοπλος στον Ε.Σ., για να τη δειξει στην κοπελα του και μου απαγορευει καθε συζητηση σχετικη με την κοινη μας θητεια στη μαμα πατριδα!! :think:
Γυναικα Ξεφτιλα: Ιντερνετογκομενα που βγαινουμε μαζι, αφηνει περιθωρια για 2η εξοδο πιο θερμη απ την 1η μεχρι που απ το πουθενα και χωρις αιτια ή αφορμη στελνει υβριστικο αλλα κ ενημερωτικο (!) μηνυμα πως έχει σχέση αλλα βγηκε μαζι μου γιατι ειχαν μαλώσει (!), μη με πιασει ο δικος της γιατι θα με μαμησει (!!!) και οτι του τα ειπε ολα (!!!!!!!!!!!!!) Αβυσσος... :uglystupid:
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Ωραιο το θεμα, πλειστα τα παραδειγματα αλλα θα αναφερω μονο τα πιο γελοια συμβαντα ηλιθιοτητας των 2 φυλων που μου εχουν τυχει!
Αντρας Μουνοδουλος: Βγαζει φωτο με G3 :ak:, οντας αοπλος στον Ε.Σ., για να τη δειξει στην κοπελα του και μου απαγορευει καθε συζητηση σχετικη με την κοινη μας θητεια στη μαμα πατριδα!! :think:
Γυναικα Ξεφτιλα: Ιντερνετογκομενα που βγαινουμε μαζι, αφηνει περιθωρια για 2η εξοδο πιο θερμη απ την 1η μεχρι που απ το πουθενα και χωρις αιτια ή αφορμη στελνει υβριστικο αλλα κ ενημερωτικο (!) μηνυμα πως έχει σχέση αλλα βγηκε μαζι μου γιατι ειχαν μαλώσει (!), μη με πιασει ο δικος της γιατι θα με μαμησει (!!!) και οτι του τα ειπε ολα (!!!!!!!!!!!!!) Αβυσσος... :uglystupid:

α τα θελετε και τα παθαινετε..ελληνιδες δεν θελετε?

βλεπετε σας πιανουν τα ρατσιστικα σας οταν ειναι να κανετε σχεση με ξενη κοπελα.

ειτε ειναι αλβανιδα,ειτε βουλγαρα,ειτε ρουμανα.

λετε τι θα πει ο κοσμος?

φατε στη μαπα τις ελληνιδες και μη διαμαρτυρεστε.

σας περιμενει μια υπεροχη ζωη με την νεα γενια ελληνιδων. :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

ψαξτε ,,αλλα τη μαμα σας δεν θα τη βρειτε. :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom