Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 57 άτομα (0 μέλη και 57 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
να σε λεμε σουργελεισιον?
το ξεκωλεισιον απ οτι διαβασαμε το καπαρωσε η σιλβεησιον..... :P :P :P

εεε όχι και σουργελέισον, τόσους μήνες τώρα παιδεύομαι να αποδείξω το επίπεδο, τη σπιρτάδα και το χαρακτήρα μου!! δε θα μου τα γκρεμίσεις όλα εσύ σε μια μέρα!!  >:(

Ινδιάνεεεεεεε μοναδική μου ερυθρόδερμη αγάπη  :-* :-* :-*
Μία φορά μου το έχει πει και μου φτάνει χαχαχαχαχαχαχαχχχχ

Αλλά είναι θέμα κοπιράιτ, καταλαβαίνεις....  :sunglasses:
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Ήταν φλέγον θέμα που έπρεπε να ξεκαθαριστεί  :s&m_1:

Τώρα που έχουμε τον μπόμπα σκέφτομαι πώς θα με λέτε μπάιιιιιιιιιιιτ κ σιλβαααααα  >:(
mpompara θα παραμεινεις στις καρδιες μας....... :-* :-* :-* :-*
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
οντως θα παραμεινεις...
σαν η μεγαλη ηττημενη... αχαχαχα
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
της το λεω πριβε
στα κρυφα σε απαταει μαζι μου
η μοιχαλις...
Πόσο πάει το πριβέ 50 ή 100 :2funny: :2funny:
Να μου την προσέχεις όμως Μπάιτ και να μη μου τη στεναχωρείς είναι ευαίσθητο πλάσμα... και εσύ και η σίλβα είστε κακές αλλά την αγαπάτε και θέλετε να την μάθετε πως έτσι είναι ο κόσμος....

εεε όχι και σουργελέισον, τόσους μήνες τώρα παιδεύομαι να αποδείξω το επίπεδο, τη σπιρτάδα και το χαρακτήρα μου!! δε θα μου τα γκρεμίσεις όλα εσύ σε μια μέρα!!  >:(

Ινδιάνεεεεεεε μοναδική μου ερυθρόδερμη αγάπη  :-* :-* :-*
Μία φορά μου το έχει πει και μου φτάνει χαχαχαχαχαχαχαχχχχ

Αλλά είναι θέμα κοπιράιτ, καταλαβαίνεις....  :sunglasses:
Βλέπεις ρε Μπομπάρα και τα κορίτσια δεν έχουν πρόβλημα έχεις κατοχυρώσει τα πνευματικά δικαιώματα και την βιομηχανική χρήση της προσφώνησης οι άλλοι είναι ιμιτασιόν.....

Αυτό το επίπεδο, αυτή η σπιρτάδα και αυτός ο χαρακτήρας... ΑΜΑΝ! ΑΜΑΝ! Γι'αυτό σε αγαπώ και γώ και θα μου επιτρέψεις να σου απαγγείλω τους στίχους του Σαα Αντί...
Αγάπη μου... Αγάπη μου....

:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
mpompara θα παραμεινεις στις καρδιες μας....... :-* :-* :-* :-*

ένα δάκρυ κυλάει στο μάγουλό μου... σας αγαπώ  :-* :-* :-* :2funny: :2funny:

οντως θα παραμεινεις...
σαν η μεγαλη ηττημενη... αχαχαχα

Αυτό φαρμακερή οχιά ούτε εγώ το ξεχνάω, περιμένω εναγωνίως τη ρεβάνς, κάθε μέρα όλο και περισσότεροι πείθονται για το ζενίθ της μπαζολίασής μου και το ναδίρ της υπόστασής μου!!!
Χαστα λα βικτόρια!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
τετοιες γλυκες κανει ο ενας στον αλλο?

μπλιαξ... γκετ ε ρουμ
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
προβόουκ ιζ μαϊ μιντλ νεημ...
Άι εμ νοτ αφρεηντ οφ γιορ λιντερσιπ οφ ολ ρατ/στουτζεσ/γκανγστερλομπυ...
Γκρεητ Μπομπ στεη μπαϊ μάι σαιντ εντ Άι γουιλ λιμπερεητ γιου...
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Πόσο πάει το πριβέ 50 ή 100 :2funny: :2funny:
Να μου την προσέχεις όμως Μπάιτ και να μη μου τη στεναχωρείς είναι ευαίσθητο πλάσμα... και εσύ και η σίλβα είστε κακές αλλά την αγαπάτε και θέλετε να την μάθετε πως έτσι είναι ο κόσμος....
Βλέπεις ρε Μπομπάρα και τα κορίτσια δεν έχουν πρόβλημα έχεις κατοχυρώσει τα πνευματικά δικαιώματα και την βιομηχανική χρήση της προσφώνησης οι άλλοι είναι ιμιτασιόν.....

Αυτό το επίπεδο, αυτή η σπιρτάδα και αυτός ο χαρακτήρας... ΑΜΑΝ! ΑΜΑΝ! Γι'αυτό σε αγαπώ και γώ και θα μου επιτρέψεις να σου απαγγείλω τους στίχους του Σαα Αντί...
Αγάπη μου... Αγάπη μου....

:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Είναι σκληρή γκόμενα η μπάιτ, μαθαίνω πολλά κοντά της...  :rockon: :rockon: :rockon:

Αμάν αμάν πασά μου, τα λόγια σου βάλσαμο είναι στα αφτιά μου και με κάνουν αιώνια σκλάβα σου, αν και είσαι μοναχικός ινδιάνος που περιπλανιέται στις πεδιάδες. Ως πιστό σκυλί, ποτέ δεν ξεχνώ τον αγώνα που έδωσες ενάντια στην κλικαδούρα της ακατανόμαστης και η ευγνωμοσύνη μου αγγίζει το άπειρο, ΜΟΝΟ ΕΣΥ αναγνώρισες την αθλιότητά μου και τη βδελυγμία που προκαλώ στην πλάση.

Με τη σειρά μου θέλω να σου χαρίσω ένα αγαπημένο άσμα του υπέρτατου βασιλιά Μανώλη Αγγελόπουλου, να σε συντροφεύει στις μάχες σου στα βοσκοτόπια της Συγγρού...




για κάποιο λόγο δε βλέπω το βίντεο  :- ορίστε το λινκ
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
kala kala... φερστ οφ ολ σεηβ χερ φρομ δε τσεηνς αι πουτ ον χερ εντ δε αισολεητιον
εντ δεν γιου σπικ... :s&m_1: :s&m_1:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
kala kala... φερστ οφ ολ σεηβ χερ φρομ δε τσεηνς αι πουτ ον χερ εντ δε αισολεητιον
εντ δεν γιου σπικ... :s&m_1: :s&m_1:

μάι μποντ γουίθ δι αμέιζινγκ ίντιαν ιζ φαρ γκρέιτερ δαν ένι τσέινς γιου μέι πουτ ον μι

Άουρ λοβ γουίλ πριβέιλ!!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
αι αμ ρεντι του θροου απ...

ουστ μποθ οφ γιου...

ρομεο εντ τζουλιετ..
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Είναι σκληρή γκόμενα η μπάιτ, μαθαίνω πολλά κοντά της...  :rockon: :rockon: :rockon:

Αμάν αμάν πασά μου, τα λόγια σου βάλσαμο είναι στα αφτιά μου και με κάνουν αιώνια σκλάβα σου, αν και είσαι μοναχικός ινδιάνος που περιπλανιέται στις πεδιάδες. Ως πιστό σκυλί, ποτέ δεν ξεχνώ τον αγώνα που έδωσες ενάντια στην κλικαδούρα της ακατανόμαστης και η ευγνωμοσύνη μου αγγίζει το άπειρο, ΜΟΝΟ ΕΣΥ αναγνώρισες την αθλιότητά μου και τη βδελυγμία που προκαλώ στην πλάση.

Με τη σειρά μου θέλω να σου χαρίσω ένα αγαπημένο άσμα του υπέρτατου βασιλιά Μανώλη Αγγελόπουλου, να σε συντροφεύει στις μάχες σου στα βοσκοτόπια της Συγγρού...

Ρε Μπόμπα ούτε η Ρουμάνα μου δεν μέχει συγκινήσει τόσο πολύ... Και ξέρεις πως στον Παλιό Τσίφτικο Ινδιάνικο Χορό του Τέλη είμαι ΑΣΟΣ!  Σνιφ! Σνιφ! Αι γουντ ντου ενιθινγκ φορ γιου μαι Λαβ

Τσεηνς εντ αισολεσιον μεη σεπερητ ουρ μπαντις ΜΠΑΤ δει γουοντ σεπερεητ αουρ μαινντς εντ αουρ σπιριτς
Νοτ ιβεν σιλβα ιζ σαπορτινγκ γιου... γιου αρ λεφτ αλόουν γουιθ γιορ μπαντ μπιχεηβιουρ....
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Ρε Μπόμπα ούτε η Ρουμάνα μου δεν μέχει συγκινήσει τόσο πολύ... Και ξέρεις πως στον Παλιό Τσίφτικο Ινδιάνικο Χορό του Τέλη είμαι ΑΣΟΣ!  Σνιφ! Σνιφ! Αι γουντ ντου ενιθινγκ φορ γιου μαι Λαβ

Τσεηνς εντ αισολεσιον μεη σεπερητ ουρ μπαντις ΜΠΑΤ δει γουοντ σεπερεητ αουρ μαινντς εντ αουρ σπιριτς
Νοτ ιβεν σιλβα ιζ σαπορτινγκ γιου... γιου αρ λεφτ αλόουν γουιθ γιορ μπαντ μπιχεηβιουρ....

Άουρ λαβ γούιλ γκόου ονννννννννννν  :-* :-* :-* :-*
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
αι γκετ γιορ μπακ,λετ χιμ σει μπουλσιτ. ;)
Γιου σιτ γκουντ... ορ ελς γιου γουϊλ ριγκρετ ιτ...
Ατ δι εντ άουρ λαβ γουίλ ριμεην ιν χύστορι ( :2funny:) εντ γιου εντ γιορ γκερλφρεντ ΟΟΟΟΟλ αλοουν ιν μιζερυ εντ ντουμντ
Διζ (κοπυραιτ μπαι νοκια Κάουρτεζυ οφ)
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Γιου σιτ γκουντ... ορ ελς γιου γουϊλ ριγκρετ ιτ...
Ατ δι εντ άουρ λαβ γουίλ ριμεην ιν χύστορι ( :2funny:) εντ γιου εντ γιορ γκερλφρεντ ΟΟΟΟΟλ αλοουν ιν μιζερυ εντ ντουμντ
Διζ (κοπυραιτ μπαι νοκια Κάουρτεζυ οφ)

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Όοουυυ Μπέημπη Γκρεητ Μπομπ... γουεν Αι θινγκ οφ γιου τσιλζ αρ νταουν μαι σπάιν.... :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

Μάι μπρέιβ ίντιαν, γιου γκιβ μι φίβερ λέμε  :boobies: :boobies: :boobies:
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Aπλά κανένα σχόλιο!!! :cheesy:
Δεν μπορώ πια να μιλήσω με έχετε κουφάνει εντελώς!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom