Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (0 μέλη και 33 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

kanenas80

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Ιαν 2008
Μηνύματα
914
Κριτικές
34
Like
1
Πόντοι
1.230
καλα οπωσδηποτε υπαρχουν,αλλα ακομη και αυτοι οι ελλεεινες λειτουργουν μεσα στα φυσιολογικα πλαισια της μαλακιας......αυτες δεν εχουν ταυτοτητα για να τις ορίσεις κάπου...είναι χάος το μυαλό τους και σιγουρα δεν λειτουργουν στα φυσιολογικα πλαισια της μαλακιας...εχουν ξεπερασει προ πολλου τα ορια και τραβανε προς την ανηφορα...Ποιος θα κατσει να ασχοληθει με όλες αυτες?κάποιοι ναι,αλλα δεν ειναι τόσοι πολλοι ωστε να υπαρχει για ολες αυτος που θα τις νυμφεφθει και θα τους δωσει το κλειδι του σπιτιου του...

δεν θεωρώ φίλε μου ότι υπάρχουν και τρελλές διαφορές ανάμεσα στα δύο φύλα σε αυτό το θέμα.. δυστυχώς... άντρες και γυναίκες έχουν νεοελληνική νοοτροπία στην Ελλάδα...
 

Spermacht

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
405
Κριτικές
7
Like
73
Πόντοι
1
Ευτυχώς που έχουμε αυτό το site και μπορούμε να τα χώνουμε λιγάκι ώστε να ξεθυμένουμε.
Δυστυχώς η κατάσταση είναι τραγική και πάει από το κακό στο χειρότερο.......
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
ΣΤΟ ΣΑΙΤ χωνετε και στις γκομενιτσες ειστε σουζααααααα :s&m_2: :s&m_2:
 

kanenas80

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Ιαν 2008
Μηνύματα
914
Κριτικές
34
Like
1
Πόντοι
1.230
ΣΤΟ ΣΑΙΤ χωνετε και στις γκομενιτσες ειστε σουζααααααα :s&m_2: :s&m_2:

αν και για μένα δεν ισχύει αυτό που λες οφείλω να ομολογήσω ότι σε γενικές γραμμές έχεις δίκιο... και για ποιο λόγο συμβαίνει αυτό;;;.... μα φυσικά επειδή για να πεις σε κάποιον ότι είναι μπάζο πρέπει πρώτα από όλα εσύ να προσπαθείς να μην είσαι... και κάτι τέτοιο δεν συμβαίνει..
 

arcans5

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
784
Like
0
Πόντοι
6
Ευτυχώς που έχουμε αυτό το site και μπορούμε να τα χώνουμε λιγάκι ώστε να ξεθυμένουμε.
Δυστυχώς η κατάσταση είναι τραγική και πάει από το κακό στο χειρότερο.......
εσυ το λες φιλε αυτο.εγω τα χωνω και μπροστα τους κανονικα και στα ισα.και οι πιο πολλες το γουσταρουν το μπινιλικι να ξερεις.
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
αν και για μένα δεν ισχύει αυτό που λες οφείλω να ομολογήσω ότι σε γενικές γραμμές έχεις δίκιο... και για ποιο λόγο συμβαίνει αυτό;;;.... μα φυσικά επειδή για να πεις σε κάποιον ότι είναι μπάζο πρέπει πρώτα από όλα εσύ να προσπαθείς να μην είσαι... και κάτι τέτοιο δεν συμβαίνει..
:rockon: :rockon: :rockon:
Θα σε στενοχωρήσω. Έμαθα από τα λάθη μου και δεν χαμπαριάζω........
μακαρι!
 

Spermacht

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
405
Κριτικές
7
Like
73
Πόντοι
1
εσυ το λες φιλε αυτο.εγω τα χωνω και μπροστα τους κανονικα και στα ισα.και οι πιο πολλες το γουσταρουν το μπινιλικι να ξερεις.

Σε ξενερώνει όμως.........
Η μόνη ευχαρίστηση μετά θα είναι να της χώσεις καμία και όχι κανέναν......
 

Swimmer

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
288
Like
0
Πόντοι
1
όταν λέω μπάζο συνήθως με φίλους εννοούμε στο μυαλό και το λέμε και για άντρες και για γυναίκες... ειδικά οι ελληνίδες όμως είναι πολύ μέτριες και στην εμφάνιση... ακόμα και η τζούλια αλεξανδράτου ρε πούστη έχει κυτταρίτιδα....

τι κάθεσαι και ψάχνεις τώρα. Είναι ελάχιστες οι γυναίκες που δεν έχουν ΚΑΘΟΛΟΥ κυτταρίτιδα και αυτό για μικρά διαστήματα. Έτσι δημιούργησε η φύση τις γυναίκες. Δεν μπορείς να το αλλάξεις αυτό.
 

arcans5

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
784
Like
0
Πόντοι
6
Σε ξενερώνει όμως.........
Η μόνη ευχαρίστηση μετά θα είναι να της χώσεις καμία και όχι κανέναν......
φιλε δεν εχω χτυπησει γυναικα,και ουτε προκειτε να το κανω καμια φορα.διοτι το θεωρω ξεφτιλα μεγαλη αυτο.αλλα το μπινελικι θα το ριξω αμα κανει μαλακιες,και δεν καταλαβαινει με το καλο.να ξερεις οτι μετα απο ενα μπινελικι ακολουθει ενα πολυ καλο γαμησι.
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
τι κάθεσαι και ψάχνεις τώρα. Είναι ελάχιστες οι γυναίκες που δεν έχουν ΚΑΘΟΛΟΥ κυτταρίτιδα και αυτό για μικρά διαστήματα. Έτσι δημιούργησε η φύση τις γυναίκες. Δεν μπορείς να το αλλάξεις αυτό.

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Γυναικα χωρις κυταριτιδα = σουβλακι χωρις τζατζικι!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Spermacht

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
405
Κριτικές
7
Like
73
Πόντοι
1
φιλε δεν εχω χτυπησει γυναικα,και ουτε προκειτε να το κανω καμια φορα.διοτι το θεωρω ξεφτιλα μεγαλη αυτο.αλλα το μπινελικι θα το ριξω αμα κανει μαλακιες,και δεν καταλαβαινει με το καλο.να ξερεις οτι μετα απο ενα μπινελικι ακολουθει ενα πολυ καλο γαμησι.

Και εγώ δεν το έχω κάνει, το εννοούσα σαν κίνηση. Και έχεις δίκιο ότι το γαμήσι μετά το μπινελίκι είναι ωραίο, αλλά δεν το αντέχω με το βούρλο ρε συ.......
Μου την έχει σπάσει πλέον και θέλω να κρατήσω χαρακτήρα. Ναι έχω χάσει γκόμενες έτσι αλλά πίστεψέ με κερδίζεις αλλού......
 

arcans5

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
784
Like
0
Πόντοι
6
εχεις δικιο σε αυτο.και εγω το μπαζο το κοβω απο την αρχη,και εχεις το κεφαλι σου ησυχο.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
πεινασα ρε βλακα!!!!

Εγω τα εχω ηδη διπλα μου και ετοιμαζομαι να τα τσακισω.

Α! και μετα ακολουθει η μους σοκολατας που εφτιαξα το απογευμα! Κρυα απο το ψυγειο λεμε!!! Αλλο πραγμα!!!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Εγω τα εχω ηδη διπλα μου και ετοιμαζομαι να τα τσακισω.

Α! και μετα ακολουθει η μους σοκολατας που εφτιαξα το απογευμα! Κρυα απο το ψυγειο λεμε!!! Αλλο πραγμα!!!  :rockon: :rockon: :rockon:

:tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_2: :s&m_3:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom