Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 850 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 498 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.894

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
427
Κριτικές
1
Like
312
Πόντοι
21
Μαλάκα έχεις μπερδέψεις τον καλό με τον άβουλο.
Γενικά έχεις μπερδέψει τα μπούτια σου.

Αν ήσουν καλός όπως λες,δεν θα έγραφες σε αυτό το μοτίβο.

Τι διάολο,νέφτι έχουν τα οικολογικά σουβλάκια που τρως;
Πιο μοτίβο ?
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.749
Like
1.630
Πόντοι
216
Το ίδιο τροπάρι γράφεις όλη την ώρα (με τα καλά,τα κακά παιδιά,τα τατουάζ,τα κιλά,τα μούσια,τον Μπισμπικη,τον Ρακ κλπ)

Λοιπόν Τζιμακο,κάνε μια χάρη στον εαυτό σου (αλλά και σε εμάς).
Αν δεν έχεις να πεις τίποτα καινούργιο,μη γράφεις!
Αν έχεις,γράψε το αλλά όχι πάλι τα ίδια και τα ίδια!


Όσο ανακυκλώνεις τα ίδια και τα ίδια όλη την ώρα,τόσο περισσότερο κράξιμο θα δέχεσαι.
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
427
Κριτικές
1
Like
312
Πόντοι
21
Το ίδιο τροπάρι γράφεις όλη την ώρα (με τα καλά,τα κακά παιδιά,τα τατουάζ,τα κιλά,τα μούσια,τον Μπισμπικη,τον Ρακ κλπ)

Λοιπόν Τζιμακο,κάνε μια χάρη στον εαυτό σου (αλλά και σε εμάς).
Αν δεν έχεις να πεις τίποτα καινούργιο,μη γράφεις!
Αν έχεις,γράψε το αλλά όχι πάλι τα ίδια και τα ίδια!
Και εσύ κάνε μου μια χάρη μη με κράζεις όλη τη ώρα χοντρό δείχνει πολύ ρατσιστικό.
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.749
Like
1.630
Πόντοι
216
Και εσύ κάνε μου μια χάρη μη με κράζεις όλη τη ώρα χοντρό δείχνει πολύ ρατσιστικό.
Είπα κι εγώ,δεν θα αρχίσει πάλι τα ίδια;

Τζιμακο δεν ξέρω αν το έχεις καταλάβει,αλλά εσύ πρωτίστως είσαι ρατσιστής με όσα γράφεις για άτομα συγκεκριμένης εμφάνισης κλπ.
Επομένως δεν πρέπει να μιλάς για ρατσισμό ενώ είναι φυσικό να σε πάρουμε στο ψιλό όταν ανακυκλώνεις την ίδια θεματολογία συνεχώς και γράφεις υποτιμητικά κλπ.
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
427
Κριτικές
1
Like
312
Πόντοι
21
Είπα κι εγώ,δεν θα αρχίσει πάλι τα ίδια;

Τζιμακο δεν ξέρω αν το έχεις καταλάβει,αλλά εσύ πρωτίστως είσαι ρατσιστής με όσα γράφεις για άτομα συγκεκριμένης εμφάνισης κλπ.
Επομένως δεν πρέπει να μιλάς για ρατσισμό ενώ είναι φυσικό να σε πάρουμε στο ψιλό όταν ανακυκλώνεις την ίδια θεματολογία συνεχώς και γράφεις υποτιμητικά κλπ.
Οκ δε ξαναεκφραζω ρατσισμό.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.786
Like
3.619
Πόντοι
1.706
Η πλάκα σέ αυτό τό Site όπως καί σέ άλλα βέβαια...είναι ότι καί νά γράψεις...θά σέ πούν ψεύτη...αγάμητο κτλ
Πραγματικά είναι διασκεδαστικό γιά εμένα...έχοντας "Ψυχολογήσει" αρκετά μέλη...νά σπάω πλάκα μαζί τους... :2funny::2funny:
Επειδή δηλαδή είναι σκατάδες όπως π.χ. ο Κακόγερος...πού είναι μονίμως μέσα στήν αντίδραση...νά χαλιέμαι ? Οχι βέβαια...
Ολοι αυτοί τό ξέρουν ότι δέν μετράνε...ότι οι γκόμενες δέν τούς θέλουν...καί κάνουν τά πάντα γιά νά δημιουργούν συνέχεια... προβλήματα καί αντιπαλότητες!! :2funny::2funny:
Είναι άξιοι τής μοίρας τους...
:heavymetalbig:
 
  • Like
Αντιδράσεις: NELLO

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.322
Like
15.986
Πόντοι
3.656
Τύπε ασε την ισοπεδωση και το τσουβαλιασμα, δεν θα σου βγει σε καλο στη ζωη σου, βαλε στην ακρη τα κουτακια
Τι εννοείς τυπάρα ;

Λες να φτάσει τα 50 επιστήμονας, χωρίς να έχει χτίσει κανένα ακίνητο
να μην έχει αποκτήσει κανένα περιουσιακό στοιχείο
και να κυκλοφορεί με αμάξι ενός τετάρτου του αιώνα παλιό ;;;;;;;;;;
 

Hristos .

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2023
Μηνύματα
429
Like
1.518
Πόντοι
201
Οκ δε ξαναεκφραζω ρατσισμό.
Εσύ θα κόψεις τον ρατσισμό;;;;;;;;Ωραία σε λίγο θα μας πεις ότι ψηφίζεις και το ένα από τα δύο μεγάλα κόμματα για τα οποία μου έσπασες τα νεύρα το απόγευμα.
 

Spieler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
271
Κριτικές
19
Like
1.049
Πόντοι
371
Ξέρεις κάτι?αυτά τα χαλια στη Ελλάδα με τα κακά παιδιά που έχουν πέραση,πήγαινε σε ανεπτυγμένες χώρες μια χαρά γαμανε τα καλά παιδιά εδώ επειδή οι Ελληνίδες έχουν χαμηλό επίπεδο και είναι αμόρφωτες νομίζουν πως το καλό παιδί είναι φλώρος και το κακό παιδί είναι ο άντρας ενώ το αντίθετο ισχιει το κακό παιδί πάντα ένα ανδρείκελο ήταν,το καλο παιδί έχει αξίες είναι τζέντλεμαν όπως ήταν οι παλιοί στις γυναίκες και οι γυναίκες ήταν ευτυχισμένες.
Ρε παίκτη, μέσα στο στερεότυπο είναι η σκέψη σου, don't put people in boxes.
Δε ξέρω τι εννοείς ως αναπτυγμένη χώρα, θα σου πω για το UK που το ξέρω και νομίζω θεωρείται developed country.
UK πολλές γκόμενες (20thing αλλά και μεγαλύτερες) γουστάρουν badass, όπως και στην Ελλάδα.
Και πάρα πολλά clean-cut guys έχουν ωραίες κοπέλες. Same in GR.
Μπορεί μια κοπέλα να περάσει από badass σε clean-cut n inversely, the only constant in life is change.
Τέλος, badass look δε σημαίνει ότι αναγκαστικά κάποιος ρίχνει σφαλιάρες στην κοπέλα του και μπλέκει συνέχεια σε τσαμπουκάδες. Στο λέει τύπος που in his 20nties και λόγω δουλειάς γνώρισε πολλούς badass from the outside, good blokes from the inside. Ήξερα π.χ. έναν πορτιέρη που αν τον έβλεπες στο δρόμο θα χεζόσουν πάνω σου και ήταν το καλύτερο παιδί, το look δε λέει πάντα κάτι.
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: NELLO

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
427
Κριτικές
1
Like
312
Πόντοι
21
Εσύ θα κόψεις τον ρατσισμό;;;;;;;;Ωραία σε λίγο θα μας πεις ότι ψηφίζεις και το ένα από τα δύο μεγάλα κόμματα για τα οποία μου έσπασες τα νεύρα το απόγευμα.
Όχι τα σιχαίνομαι αυτά τα 2 κόμματα.Ρατσισμο έχω σε αυτά τα 2 κόμματα γιατί κατέστρεψαν οικονομικά τη χωρα μου τώρα αν αυτό εσύ το θεωρείς ρατσισμό και όχι δίκαιη στάση τι να σου πω μάλλον και τα ψηφίζεις.
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
427
Κριτικές
1
Like
312
Πόντοι
21
Ρε παίκτη, μέσα στο στερεότυπο είναι η σκέψη σου, don't put people in boxes.
Δε ξέρω τι εννοείς ως αναπτυγμένη χώρα, θα σου πω για το UK που το ξέρω και νομίζω θεωρείται developed country.
UK πολλές γκόμενες (20thing αλλά και μεγαλύτερες) γουστάρουν badass, όπως και στην Ελλάδα.
Και πάρα πολλά clean-cut guys έχουν ωραίες κοπέλες. Same in GR.
Μπορεί μια κοπέλα να περάσει από badass σε clean-cut n inversely, the only constant in life is change.
Τέλος, badass look δε σημαίνει ότι αναγκαστικά κάποιος ρίχνει σφαλιάρες στην κοπέλα του και μπλέκει συνέχεια σε τσαμπουκάδες. Στο λέει τύπος που in his 20nties και λόγω δουλειάς γνώρισε πολλούς badass from the outside, good blokes from the inside. Ήξερα π.χ. έναν πορτιέρη που αν τον έβλεπες στο δρόμο θα χεζόσουν πάνω σου και ήταν το καλύτερο παιδί, το look δε λέει πάντα κάτι.
Εντάξει δε σου είπα πως όλοι οι μπαντ είναι απαραίτητα και οι κακοι μη λέμε μαλακίες αλλά αυτό το πράγμα που θέλουν τα κακα παιδιά δε καταλαβαίνω γιατί ειλικρινά.Δηλαδη τι νομίζουν πως τα καλά παιδιά δε κάνουν προστιχο κρεβάτι?να πω λοιπόν πως και αυτές το βάζουν αυτό το πράγμα σε κουτάκια γιατί και εγώ είμαι καλό παιδί αλλά είναι πολύ προστιχομουτρο στο κρεβάτι και αν θες το πιστεύεις.
 

Hristos .

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2023
Μηνύματα
429
Like
1.518
Πόντοι
201
Όχι τα σιχαίνομαι αυτά τα 2 κόμματα.Ρατσισμο έχω σε αυτά τα 2 κόμματα γιατί κατέστρεψαν οικονομικά τη χωρα μου τώρα αν αυτό εσύ το θεωρείς ρατσισμό και όχι δίκαιη στάση τι να σου πω μάλλον και τα ψηφίζεις.
Δεν περίμενα ότι είσαι τόσο στόκος αλλά δυστυχώς έπεσα έξω πάμε και 4η φορά λοιπόν αφού δεν το κατάλαβες τις προηγούμενες τρεις δεν έχω ψηφίσει ποτε κανένα από τα 2 αυτά κόμματα ελπίζω να μην χρειαστεί να στο ξαναπώ 5η φορά καψοφλατζε αυτό που είπα είναι ότι είναι τόσο πιθανό εσυ να κόψεις τους ρατσιστικούς χαρακτηρισμούς όσο το να ψηφίσεις εσύ ΠΑΣΟΚ η ΝΔ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom