Νέα

Τι θα γίνει με τον Παναθηναϊκό φέτος;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα skalks
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 33
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

tdmtwin900

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
παιδες και γω βαμενος πρασινος ειμαι αλλα ρε γαμωτο καταντια......
εχω σταματησει να βλεπω ποδοσφαιρο και το εχω ριξει στο μπασκετ.
(παυλο θεε....)
απο το κακο στο χειροτερο.
δεν παιρνουμε τα ντερμπι τριτοι στο πρωταθλημα
παιρνουμε τα ντερμπι παλι τριτοι.....
φετος βλεπω και χειροτερα.....στα φιλικα δεν βλεπομασταν και χανουμε απο τους τελιωμενους......
 

kironas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.600
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Φιλαρακο αυτο το thread δεν αποθεωνει τον Παναθηναικο εκ προοιμιου αλλα κρινει τον Παναθηναικο και τα κακωσ κειμενα.Αν δεν σου αρεσει μπορει να μην το διαβαζεις.ΟΚ?
τι λες ρε μεγαλε?δηλαδη εμεις στο αλλο θρεντ τι κανουμε?απο τις τοσες σελιδες που ειναι γραμμενες αυτο καταλαβες?
κανε οτι θες ρε μεγαλε!ανοιξε και κανα αλλο θρεντ για το παο!
για το παο θα διαβαζω τα παντα!τελος
 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
Πλήρωσα 30 ευρώ ευτυχώς για τους πυροπληκτους στο φιλικο της κυριακης.
Αυτο το χάλι, ηταν απαραδεκτο, γεματο παιδακια, που πηγαν να δουν τον παο να χανει και δεν ηξεραν τι να τους πουν οι μπαμπαδες τους.......
Πηγα και εγω το γιο μου πρωτη φορα και δεν ηξερα που να κρυφτω!!!!!
Τι να του πω που εβαλε τα κλαματα????
ΠΕΣ ΜΟΥ ΡΕ ΤΖΙΓΓΕΡ ΤΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ???????????????????????
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
τα δυό χείλη σου μ αρνιούνται,
και τ αρχίδια μου κουνιούνται.
αυτό θα γίνει και εφέτος...
με 15.000 εισητήρια τι περιμέναμε?...τον ροναλντίνιο?....γαμ.....σωφέρ////
 
OP
OP
S

skalks

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
375
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Δεν μεγαλωσαμε με αυτον Παναθηναικο ελεος
Σωστε αυτην την ομαδα καντε την παλι μεγαλη
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
Απορώ με ποιόν Παναθηναϊκό μεγαλώσατε ορισμένοι
Με τον Παναθηναϊκό του Παπαδόπουλου και του Ασλανίδη ?
Με τον Παναθηναϊκό του Βαρδινογιάννη και του Πουμπλή απ' το Αιγάλεω ?
Ετσι ήταν πάντα ο βασιλιάς σας ΓΥΜΝΟΣ !!!
 

alx_ppd

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
37
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Ώπα καλιτέχνη μας τη βγήκες άσχημα! Αν θυμάσει καλά υπάρχουν και οι ομάδες με Σαραβάκο, Γκμοχ, Ρότσα, Κυράστα, Δώνη, Βαζέχα που τίμησαν την Ελλάδα και στο εξωτερικό και στο εσωτερικό έπαιζαν πολύ καλή μπάλα!

Το παρελθόν είναι παρελθόν όμως και τώρα τι γίνεται. Απλά, μπάλα ΔΕΝ παίζουμε. Γιατί; Γιατί Απλά, το κέντρο του Παναθηναικού υπολειτουργεί. Για πρόσθεσε όμως Ιβανσιτς, Νίνη, Γκονζάλες και τα ξαναλέμε.

Η επίθεση μου αρέσει και η άμυνα φαίνεται να δένει. Οπότε ίσως στο μέλλον δούμε καλύτερη μπάλα. Μέχρι τότε η γνωστή μουρμούρα θα υπάρχει σε όλων τα χείλη. Περαστικά μας και ελπιζω ΣΥΝΤΟΜΑ!!!
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Απορώ με ποιόν Παναθηναϊκό μεγαλώσατε ορισμένοι
Με τον Παναθηναϊκό του Παπαδόπουλου και του Ασλανίδη ?
Με τον Παναθηναϊκό του Βαρδινογιάννη και του Πουμπλή απ' το Αιγάλεω ?
Ετσι ήταν πάντα ο βασιλιάς σας ΓΥΜΝΟΣ !!!
+1.000.000...χεχεχεχεχε

...Απλά, μπάλα ΔΕΝ παίζουμε. Γιατί; Γιατί Απλά, το κέντρο του Παναθηναικού υπολειτουργεί. Για πρόσθεσε όμως Ιβανσιτς, Νίνη, Γκονζάλες και τα ξαναλέμε...
Και πέρσι που τους είχατε συνάδελφε 3οι βγήκατε....και μην μου αναφέρεις Καραγκούνη και πράσινα άλογα....ο Μάτος κάτι λέει αλλά μόλις καταλάβει που ήρθε καθώς και το γνωστό ξεφούσκωμα μετά τον Δεκέμβρη...θα αρχίσει να κάααααααθεται.......σιγά μην τρέχει και οι άλλοι να τον...παίζουν...

Η επίθεση μου αρέσει και η άμυνα φαίνεται να δένει. Οπότε ίσως στο μέλλον δούμε καλύτερη μπάλα. Μέχρι τότε η γνωστή μουρμούρα θα υπάρχει σε όλων τα χείλη. Περαστικά μας και ελπιζω ΣΥΝΤΟΜΑ!!!
Ποιά επίθεση???Αν εξαιρέσεις τον Σαλπιγγίδη οι άλλοι είναι για κλωτσιές....και ο μαύρος φαίνεται καλός αλλά να τον δούμε και σε κανένα δύσκολο αγώνα....εκεί είναι τα λεφτά.....τώρα αν μου αναφέρεις την άμυνα με Μόρις,Γκούμα(?),Ενακαρίκε(?) και Σαριέγκι(?)....άστα να πάνε...φυσικά δικαίωμά σας είναι να είναι αυτή η ομάδα που...ονειρεύεστε.....
 

erasitexnis

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.225
+1.000.000...χεχεχεχεχε
Και πέρσι που τους είχατε συνάδελφε 3οι βγήκατε....και μην μου αναφέρεις Καραγκούνη και πράσινα άλογα....ο Μάτος κάτι λέει αλλά μόλις καταλάβει που ήρθε καθώς και το γνωστό ξεφούσκωμα μετά τον Δεκέμβρη...θα αρχίσει να κάααααααθεται.......σιγά μην τρέχει και οι άλλοι να τον...παίζουν...
Ποιά επίθεση???Αν εξαιρέσεις τον Σαλπιγγίδη οι άλλοι είναι για κλωτσιές....και ο μαύρος φαίνεται καλός αλλά να τον δούμε και σε κανένα δύσκολο αγώνα....εκεί είναι τα λεφτά.....τώρα αν μου αναφέρεις την άμυνα με Μόρις,Γκούμα(?),Ενακαρίκε(?) και Σαριέγκι(?)....άστα να πάνε...φυσικά δικαίωμά σας είναι να είναι αυτή η ομάδα που...ονειρεύεστε.....
μερικοι ανθρωποι ειναι βαθεια νυχτωμενοι!!! :idiot: :idiot:
 

alx_ppd

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
37
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Αν σε χαλάει ο Μάντζιος και ο Εντογιε εγώ πάω πάσο! Τον ΠΑΠ  κλώτσα τον όσο θες και εγώ μαζί σου! Όσο για το κέντρο το αν θα ξεφουσκώσει ο Μάτος ή ο καραγκούνης θα φανεί. Εγώ απλά περιμένω να παίζουν επίσης και τα παιδιά που προανέφερα (βάλε μέσα και Λεοντίου και Τζίολη -ελπίζω αυτοί να μη σε χαλάνε)

Για την άμυνα θες να πεις κάτι για γκούμα-μόρις; Τώρα οι άλλοι τι είναι θα δείξει η σούπα, για αυτό είπα και άλλωστε πως περιμένουμε να δούμε...

Πάντως αν δεν μπει το χέρι στη τσέπη δε γίνεται τίποτα...αν μπορεί κάποιος να βγάλει τα καβούρια απο τον τζιγγερ καλό θα είναι. Ευχόμεθα!
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Για Μάτος και τον μαύρο δεν έγραψα κάτι κακό αν θυμάμαι καλά...απλά να τους δούμε και καλύτερα(μαύρος) και μην ξεφουσκώσει(Μάτος)...για τους άλλους που ανέφερες(Μάντζιο,Καραγκούνη,Λεοντίου,Τζιόλη,Μόρις και Γκούμα) απλά διάβασε αυτά που γράφουν οι ίδιοι οι βάζελοι εδώ μέσα....τα σχόλια περισσεύουν....
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
ρεεεεεεεεεε.......διώξτε την κουφάλα τον podo από το thread και το σάιτ...είναι γνωστός εγκάθετος και αχυράνθρωπος του σωφέρ.... :2funny:  αγόρι μου το κουβαδάκι σου και σε άλλη κόκκινη παραλία....εδώ βρίζουμε τον δικό μας....
 
OP
OP
S

skalks

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
375
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Παρακαλουνται οι οπαδοι του ολυμπιακου να μην ασχολουνται με τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟ μας

Δεν νομιζω οτι υπαρχει λογος να μας λενε την γνωμη τους για τους παιχτες μας...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom