Νέα

Τι παίζει στο ξενοδοχείο Medousa;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα fotis4881
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 35
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

geomix

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.173
Κριτικές
23
Like
2
Πόντοι
5.775
τελικα εχει να μας πει κανεις καμια εμπειρια?  :dancing:  :dancing:  :dancing:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Την κοπέλα που την συναντάς και πως; Και μετά σε οδηγεί στο δωμάτιο αυτή, ή αφού πάρεις πχ το δωμάτιο πας και την παίρνεις; και πόση ώρα νοικιάζεις το δωμάτιο; Το ξενοδοχείο είναι "συμβεβλημένο" με την κοπέλα;

Αξιόπιστο άτομο (μέσα από το site) μου έχει πει ότι σε εξαιρετικά κοντινή απόσταση από το ξενοδοχείο υπάρχει κάποιο parking όπου οι κοπέλες περιμένουν στα αμάξια τους. Περνάνε οι πελάτες, τις συζητάνε και αφού συμφωνηθούν οι υπηρεσίες πηγαίνουν πελάτης και κοπέλα στο ξενοδοχείο. Ο πελάτης πληρώνει ξεχωριστά την ημιδιαμονή στον receptonist και ξεχωριστά την κοπέλα. Δεν γνωρίζω κάτι περισσότερο.
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
Αξιόπιστο άτομο (μέσα από το site) μου έχει πει ότι σε εξαιρετικά κοντινή απόσταση από το ξενοδοχείο υπάρχει κάποιο parking όπου οι κοπέλες περιμένουν στα αμάξια τους. Περνάνε οι πελάτες, τις συζητάνε και αφού συμφωνηθούν οι υπηρεσίες πηγαίνουν πελάτης και κοπέλα στο ξενοδοχείο. Ο πελάτης πληρώνει ξεχωριστά την ημιδιαμονή στον receptonist και ξεχωριστά την κοπέλα. Δεν γνωρίζω κάτι περισσότερο.
πραγματι υπαρχουν κατι αυτοκινητα,θα τα καταλαβεις απο τα φωτα τα χαμηλα ,αλλα το αξιοπιστο ατομο μαλλον εχει μπερδεξει την πουτσα με την βουρτσα.μαλλον δεν ειδε καλα τις περουκες και το μητσο τον οικοδομο.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
πραγματι υπαρχουν κατι αυτοκινητα,θα τα καταλαβεις απο τα φωτα τα χαμηλα ,[size=10pt]αλλα το αξιοπιστο ατομο μαλλον εχει μπερδεξει την πουτσα με την βουρτσα.μαλλον δεν ειδε καλα τις περουκες και το μητσο τον οικοδομο.[/size]
ε ενταξει, μην εισαι αυστηρος. παιζουν και σκοταδια τα βραδυα..  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
πραγματι υπαρχουν κατι αυτοκινητα,θα τα καταλαβεις απο τα φωτα τα χαμηλα ,αλλα το αξιοπιστο ατομο μαλλον εχει μπερδεξει την πουτσα με την βουρτσα.μαλλον δεν ειδε καλα τις περουκες και το μητσο τον οικοδομο.

Sorry παίδες, αλλά για κοπέλλες μου είπε, κοπέλλες σας λέω. Τώρα, αν εννοούσε "κοπέλλες" και δεν το κατάλαβα......., συγχωρήστε με. :boobies:
 

Karaboujouklis

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
113
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Η εμπειρία μου για το συγκεκριμένο ξενοδοχείο (τέρμα Συγγρού δεξιά, δίπλα από το Ωνάσειο, βολεύει το λεωφορείο Ε22) είναι πριν 2 χρόνια περίπου, όταν συναντούσα ένα cg που έμενε Καλλιθέα, τη βόλευε δηλαδή, συγκοινωνιακά. Η τιμή για την ημιδιαμονή ήταν, τότε, 21€, αν δεν κάνω λάθος. Είναι παραδοσιακός γαμιστρώνας, οι παλαιότεροι το θυμούνται, καθαρό ξενοδοχείο, πάντως.Το μόνο αρνητικό, αν μπορώ να το πω έτσι, ήταν ότι όσες φορές πήγα (2-3 δηλαδή), μου ζητούσαν ταυτότητα.Τώρα, για τις κοπέλλες που λένε οι σύντροφοι δεν είχα παρατηρήσει κάτι, αλλά και ούτε μου έχουν πει.Το κοινό του ήταν το ίδιο, όπως δηλαδή και στα αντίστοιχα άλλα ξενοδοχεία.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.473
Κριτικές
61
Like
42.675
Πόντοι
22.785
Εχω ξανααπαντηση για το εν λογο ξενοδοχειο..
απ εξω αν εχεις υπομονη υπαρχουνε μεσα σε αυτοκινητα γυναικες
κ οχι μονο σε αυτο αλλα κ σε αυτο που ειναι απο πισω στο lacoba.
 

cyberdic26

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2006
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Εχω ξανααπαντηση για το εν λογο ξενοδοχειο..
απ εξω αν εχεις υπομονη υπαρχουνε μεσα σε αυτοκινητα γυναικες
κ οχι μονο σε αυτο αλλα κ σε αυτο που ειναι απο πισω στο lacoba.
τι ωρεσ μπορει να τισ βρει κανεισ στο αμαξι? ευχαριστω φιλε
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Εχω ξανααπαντηση για το εν λογο ξενοδοχειο..
απ εξω αν εχεις υπομονη υπαρχουνε μεσα σε αυτοκινητα γυναικες
κ οχι μονο σε αυτο αλλα κ σε αυτο που ειναι απο πισω στο lacoba.

Kαι πωs σιγουρευεσαι οτι αυτη στο αυτοκινητο ειναι τηs δουλειαs???????
Μην παμε για μαλλι και βγουμε Γιουλ Μπρυνερ!!!!!!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Kαι πωs σιγουρευεσαι οτι αυτη στο αυτοκινητο ειναι τηs δουλειαs???????
Μην παμε για μαλλι και βγουμε Γιουλ Μπρυνερ!!!!!!!!
δηλαδη, οταν γυρω απο ενα fuckotel και μαλιστα στη συγκεκριμενη περιοχη, υπαρχουν τεμαχια τοποθετημενα εντος αυτοκινητων με σβηστη τη μηχανη και ειναι περισοτερα απο ενα καποιες στιγμες, ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ???? ο-ε-ο ????????
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Παράθεση από: life97 στις χθες στις 20:29
Kαι πωs σιγουρευεσαι οτι αυτη στο αυτοκινητο ειναι τηs δουλειαs???????
Μην παμε για μαλλι και βγουμε Γιουλ Μπρυνερ!!!!!!!!

δηλαδη, οταν γυρω απο ενα fuckotel και μαλιστα στη συγκεκριμενη περιοχη, υπαρχουν τεμαχια τοποθετημενα εντος αυτοκινητων με σβηστη τη μηχανη και ειναι περισοτερα απο ενα καποιες στιγμες, ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ???? ο-ε-ο ????????

Ο συνάδελφος προφανώς φαβάται ότι μπορεί να είναι κουρείς, μεταμφιεσμένοι σε γκόμενες που ψωνίζονται...

Μη το αποκλείεις!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Ο συνάδελφος προφανώς φαβάται ότι μπορεί να είναι κουρείς, μεταμφιεσμένοι σε γκόμενες που ψωνίζονται...

Μη το αποκλείεις!
εχεις δικιο. μαλακια, δεν το διαβασα καλα. η λεξη κλειδι ειναι η λεξη ''δουλειαs''. δεν διευκρινιζει ομως ποιας δουλειας..
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
τπτ δεν υπαρχει εκει...εχω περασει απειρες φορες και δενυπαρχει τπτ στο παρκινκγ
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
τπτ δεν υπαρχει εκει...εχω περασει απειρες φορες και δενυπαρχει τπτ στο παρκινκγ

συνεφωνω απολυτα συντεκνε.Αλλα και να υπηρχε σε εκεινη τη σκοταδιλα και τη καταχνια δε λεει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom